k ij k e r s
voor u.
Programma's van 18 tot en met 24 oktober
34
ZATERDAG
BRUSSEL VLAAMS
16.00 Volksuniversiteit
18.20 Het Zandmannetje
18.25 De vliegende fiets
19.20 Autorama
19.50 Keurig Frans
19.52 Zoeklicht
20.00 Joernaal
20.25 Julia
20.50 Rendez-vous
2.140 Echo
22.10 Mannix
23.00 Joernaal
BRUSSEL FRANS
18.05 Joernaal
18.10 Promotion
18.40 A vos marques
19.25 Voor de kleintjes
19.30 Le jardin extraord naire
20.00 Joernaal
20.30 Je suis un avonturier
21.55 Sammy Davis Junior
22.45 Joernaal
NEDERLAND 1
9.30 Teleac
16-00 Joernaal
16.02 Rikkie en sl ngertje
16.25 Teater en kind
16.45 Stuif-es-in
18.50 De Fabeltjeskrant
19.00 Joernaal
19.07 Family affair
19.32 Bonzo Dog band
20.00 Joernaal
20.20 De Mounties show
21.20 Salto mortale
22.20 Televisier
22.30 Poets
23.15 Joernaal
23.15 Jumping Amsterdam
NEDERLAND 2
18.50 De Fabeltjeskrant
19.00 Joernaal
19.03 Scala
19.30 H j en zij
20-00 Joernaal
20.20 Brandpunt
21.00 Harry Belafonte
21.45 Riskante kerk
22.35 Joernaal
FRANKRIJK 1
9.00 RTS promotion
12.30 Mid-magazine
13.00 Joernaal
13.15 Midi-magazine
13.30 Magazines artistiques
regionaux
14.00 RTS promotion
15.00 Sport
16.00 Chefs-d'oeuvre en peril
16.30 Samedie et cie
17::50 Het laatste uur
17.55 Le Schm'eblick
18.10 Vivre la France
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Gewestelijk nieuws
19.25 Accordeon-varietes
19.45 Joernaal
20.20 Cavalier seul
21.05 Jackuou le croquant
22-50 Joernaal
FRANKRIJK 2
19.00 Kortfilm
19.20 Colorix
19.40 Fantastische vertellingen
20.10 Tierce
20.30 Joernaal
20.55 Musicolor
21.35 Chapeau melon et bottes
de cuir
22.45 On en parle
DUITSLAND 1
14.30 De week
15.00 Einst und jezt
15.30 Lieder met Belinda
16.00 Gaetano Donizetti
16.10 Sherlock Holmes
17.10 Das rasthaus
17.45 Sportoverzicht
18.35 Gelijkstelling
19.00 Goede avond
19.35 Zwischen kamera und
bildschirm
20.00 Joernaal
21.15 Gala d'union des art stes
22.30 Bravados
0.05 Joernaal
ZONDAG
BRUSSEL VLAAMS
11.00 Eucharistieviering
14.00 Voor boer en tuinder
14.30 Het spook van het
monnikeneiland
14.45 Bert en Bertje
15.15 Binnen en buiten
17.15 Saiondansen
18-30 Sporueportage
19.00 Saoedi Arabia
20.00 Joernaal
20.15 Sportweekend
20.40 Sherlock Holmes
21-30 Dr Lindt, strijder op
twee fronten
22.05 Taptoe
22.30 Joernaal
BRUSSEL FRANS
12.00 Landbouwmagazine
12.10 Face a la presse
14.30 Femina present
15.00 Maya
16.00 Visa pour le monde
17.20 Sportuitslagen
17.30 Au d'zeu d'l'amour
19.00 Voor de kleintjes
19.05 Sportweekend
20.08 Joernaal
20.25 Suggestions
20.30 La perruche et le poulet
23.05 Joernaal
NEDERLAND 1
10.47 Korte film
11.00 Euchar stieviering
15.00 Joernaal
15.25 Skippy
15.50 De verrekijker
16.00 Floris
16.05 Passe-partout
18.20 Teleac
18.55 De fabeltjeskrant
19.00 Woord voor woord
19.05 Onderweg sinds gisteren
19.30 De scheepsjongens van
Bontekoe
19.40 Het andere China
20-30 Joernaal
20.35 Concertstuk
20.50 De mist
21.55 De solokantates van Bach
22.20 Joernaal
NEDERLAND 2
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 Joernaal
19.05 Floris
19.35 Studio sport
20.45 Bill Cosby show
21.10 Studio Sport
21.35 Erasmus minnaar van
rust en schaduw
22.25 Joernaal
FRANKRIJK 1
8.55 Joernaal
9.00 Tous en forme
9.15 Israëlitische uitzending
10:00 Protestantse uitzending
10.30 De dag van de heer
11.00 Eucharistieviering
11.53 Midi moins sept
12.00 Het laatste uur
12.02 La sequence du spectateur
12.30 Lire et comprendre
13.00 Joernaal
13.15 Thibaud ou les croisades
13.45 Pour vous la France
14.45 Tele Dimanche
17.30 Au revoir, monsieur Grock
18.45 Les tro s coups
19-10 Le tresor des Hollandais
19.45 Joernaal
20.10 Sports dimanche
20.40 Le doulos
22-25 Le club des poetes
22.55 Joernaal
FRANKRIJK 2
9.00 RTS promotion
14.30 L'emeraude tragique
16.05 L'invité du dimanche
18.25 Concert
18.55 Sportreportage
19.40 Le cheval de fer
20.30 Joernaal
20.55 Cheri ne fais pas le zouave
22.30 Banc d'essai
DUITSLAND 1
11.30 Pastoor hoofdberoep
12.00 Der internationale
freuschoppen
12.45 Weeksp.egel
14.45 Fury
15.15 Raeuchende colts
16.00 Prijs von Europa
16.45 Hinter der leinwand
17.30 Erben des ruhms
18.20 Sportoverzicht
19.00 Wereldspiegel
19-30 Sportoverzicht
20.00 Joernaal
20.15 Kollege Bindelmann
21.30 New York
22.15 Joernaal
22.20 Tennistornooi
MAANDAG
BRUSSEL VLAAM5
14.05 Schooltelevisie
18-55 Het zandmannetje
19.00 Sportmagazine
19.20 Avonturen in de stille
Zuidzee
19.45 Hier spreekt men Neder
lands
19.50 Zoeklicht
19.55 De Weerman
20.00 Joernaal
20.30 De terugkeer van de ver-
loren zoon
22.00
Gastprogramma
22.30
Joernaal
BRUSSEL FRANS
14.00
Schooltelevisie
18.15
Petite Abeille
18.30
Affiches
19.00
Antenne-soir
19.25
Voor de kleintjes
19.30
Lundi-sports
20.00
Joernaal
20.30
Situation 69
21.10
Sal IV
22.00
Signes des temps
22.35
Joernaal
NEDERLAND 1
10.45
Schooltelevisie
18.50
De Fabeltjeskrant
19.00
Joernaal
19.07
Scheepsjongens van
Bontekoe
19.16
Alleen op weg
19.30
Tweekamp
20.00
Joernaal
20.20
Hier en nu
21.25
Mijne heren van de
gerechte
22.30
Kinderzang
22.35
Joernaal
22.40
Teleac
NEDERLAND 2
18.50
De Fabeltjeskrant
19.00
Joernaal
19.03
Scala
19.30
Opmaat
20.00
Joernaal
20.20
Coronation street
20.40
Achter het nieuws
21.10
Indisch ABC
22.00
Ironside
22.50
Joernaal
FRANKRIJK 1
10.12
Schooltelevisie
12.30
Midi-magazine
13.00
Joernaal
13.15
M di-magazine
14.24
Schooltelevisie
14.45
Niagara
16.30
Schooltelevisie
18.15
Het laatste uur
18.20
Spel
18.35
Tele-rentree
18.55
Voor de kleintjes
19.00
Gewestelijk nieuws
19.25
La cravache d'or
19.45
Joernaal
20.20
Daktari
21.10
Face a
22.00
II n'y a plus de Pyrenees
22.45
Joernaal
FRANKRIJK 2
17.30
RTS promotion
19.00
Kortfilm
19.20
Colorix
19.40
Monsieur C'nema
20.05
Allez au cinema
20.30
Joernaal
20.55
La cité disparue
22.40
Le sang d'un poete
DUITSLAND 1
10.20
Schooltelevisie
12.10
Schooltelevisie
18.00 Weekoverzicht
18.05 Lieder der volker
18.40 Goede avond
19.20 Het toegangsbewijs
19.30 Grote uitvindingen
20.00 Joernaal
20.15 Monitor
21.00 AHtag mit musik
21.50 Fischer europas
22.25 Freuhe werke
0.25 Joernaal
DINSDAG
BRUSSEL VLAAMS
14.05
Schooltelev.sie
17.55
Schooltelevisie
18.55
Het zandmannetje
19.00
Tienerklanken
19.25
Alledag
19.50
Keurig Frans
19.52
Zoeklicht
20.00
Joernaal
20.25
Europa nu
20.35
Johnny Belinda
22.15
Vergeet niet te lezen
22.50
Joernaal
BRUSSEL FRANS
14.00
Schooltelevisie
17.50
Schooltelevisie
18.15
Etincelles
18.30
Schooltelevisie
18.55
La pensée et les hommes
19.25
Voor de kleintjes
19.30
Une femme a a mer
20.00
Joernaal
20.30
Clin d'oeil
21.30
Gertrud
23.25
Joernaal
NEDERLAND 1
10.45
Schooltelevisie
18-50
De Fabeltjeskrant
19.00
Joernaal
19.07
De dwaze wereld van
Tommy Cooper
19.32 Verslag op dinsdag
20.00 Joernaal
20.20 Over de loop van het recht
21.10 De wrekers
21.56 Music, music, music
22.40 Joernaal
22.45 Teleac
NEDERLAND 2
18.50 De Fabeltjeskrant
19-00 Joernaal
19.03 Scala
19.30 Peyton Place
20.00 Joernaal
20.20 Strange report
21.10 This is Tom Jones
22.05 Televisier
22.55 Joernaal
FRANKRIJK 1
9.42 Schooltelevisie
12.30 Midi-magazine
13.00 Joernaal
13.15 Mid-magazine
13.35 Les quatre sa sons
14.03 Schooltelevisie
17.30 Schooltelevisie
18.15 Het laatste uur
18.20 Le schmilblic
18.35 Tele rentree
18.55 Voor de kleint'es
19.00 Gewestelijk nieuws
19.25 La cravache d'or
19.45 Joernaal
20.20 Le ticket d'or du cicema
20.25 Le cure du village
22.20 Medische uitzending
23.20 Joernaal
FRANKRIJK 2
12.30 Sportmagazine
19.00 Kortfilm
19.20 Colorix
19.40 D'iberville
20.10 7 jours de sports
20.30 Joernaal
20.55 Civil sations
22.10 Arcana
22.40 Concert
23.10 On en parle
DUITSLAND 1
10.20 Schooltelevisie