Programma's van]10 januari tot en met 16 januari
BRUSSEL FRANS
NEDERLAND 2
k ij k e r s
voor u.
ZATERDAG
BRUSSEL VLAAMS
12.55 Skiën
16.00 Volksuniversiteit
18-40 Zandmannetje
18-45 Disneyland
19.35 Vergrootglas op de
postzegel
19.50 Keurig ftans
91-52 Zoekl c:<t
20.00 Joernaai
20.50 Amusementsprogramma
21.40 Echo
22-10 Mannix
23-00 Joernaai
BRUSSEL FRANS
17.20 Mededelingen
17.25 Ce pays est a vous
18-10 Promotion
18-40 A vos marques
19 25 Voor de kleintjes
19-30 Le jardin extraordinaire
20.00 Joernaai
20.30 La traversee de Paris
21.50 The Dave Clarck Five
NEDEKLAND i
9-20Teleac
10.00 Van Molekuul tot Mens
11.00 Statistiek
16.00 Joernaai
16-02 Telescoop
18-50 De Fabeltjeskrant
19.00 Joernaai
19-04 Vaders tegen wil en dank
19.30 Doebidoe
20.00 Joernaai
20-20 De Mounties show
21.20 Salto Mortale
22.20 Poets
22-40 Teievisier
22-50 Joernaai
NEDERLAND 2
18.50 De Fabeltjeskrant
19.00 Joernaai
19.03 Scala
19-30 Hij en zij
20.00 Joernaai
20.20 Brandpunt
21.00 Rast noch duur
2 J-45 Riskante kerk
22.25 Tot de dood ons scheidt
22.25 Joernaai
FRANKRIJK 1
9-00 Schooltelevisie
12.30 Mid-magazine
13.00 Joernaai
13.15 Midi-magazine
13-30 Skiën
14.00 Schooltelevisie
15.00 Sport
16-30 Samedi et Cie
17.55 Le Schmilblic
18.10 Vivre !a France
13.55 Voor de kleintjes
19.00 Gewestelijk nieuws
19.25 Accorc?eonaccoe*den
19.45 Joernaai
20 20 Cavalier seul
21-05 De tragedie van Maximi-
liaan en van Charlotte
23.05 Joernaai
FRANKRIJK 2
11.00 Les vanuit het Nationaal
konservatorium
19.00 Streekn euws
19.20 Colorix
19.40 Ma sorciere bien-aimee
20.10 Des chevaux et des hem
mes
20.30 24 heures sur la 2
21-05 Musicolor
22.15 Sterven op 20 juli
23.05 On en parle
DUITSLAND 1
14-55 Joernaai
15.00 Natuurwetenschappen
en techniek
15-30 Aviva Semadar zingt
folkloritische liederen
16.00 Zum blauen bock
17.15 Populair wetenschappelijk
programma
17-45 Sportreportage
18.30 Op zoek naar de laatste
wilde dieren van Europa
19-00 Hier und heute
19-35 Zwischen camera und
Bildschirm
20-00 Joernaai
20-15 Moskou nach noten
21.15 De koe
21.45 Trekking Duitse lotto
21-50 Joernaai
22.10 Een Amerikaanse tragedie
23.45 Joernaai
ZONDAG
BRUSSEL VLAAMS
1100 H. Mis
11.55 Skiën
14.15 Voor boer en tuinder
14.45 Smokkelaars
15.00 Binnen en buiten
17.15 Tienerklanken
18.30 Sportreportage
19.00 Exploratie 10
Nawodyh
19 55 Medelingen
20.00 Joernaai
20.15 Sportweekend
20-40 Von uns Sie
22.10 De Afstammelingen
23.00 Joernaai
BRUSSEL FRANS
12.00 Les travaux et les jours
12.15 Face a la presse
15-00 Magazine voor de vrouw
15.30 Sportuitslagen
15-35 Visa pour le monde
16 30 Sportuitslagen
18.30 Francophonissime
19.00 Voor de kleintjes
19.05 Sportweekend
20.00 Joernaai
20.25 Suggestions
20.30 Les regies du jeu
NEDERLAND 1
15.00
Jcernaal
15.02
Weekjoernaal
15-22
Verkeersinformatie
15-25
Skippy
15.50
De verrekijker
16.00
Passepartout
16-55
Voetbaluitslagen
18-20
Teelac
18.55
Da fabeltjeskrant
19.00
Woord voor woord
19-05
Zingend geloven
19.30
De scheepsjongen van
Bontekoe
19.40
De zon en wij
20-30
Joernaai
20-35
De kleine zielen
22.05
Solocantates van
J.S. Bach
22-30
Joernaai
NEDERLAND 2
18.55
De Fabeltjeskrant
19.00
Joernaai
19-05
De Tovenaar van Toen
19.35
Studio sport
20-20
Panoramiek
20,40
Topspion
21.05
Studio sport
21.30
Ijsberen aan de Zuidpool
22-20
Joernaai
FRANKRIJK 1
8.55 Joernaai
9.00 Ochtendgymnastiek
9.15 Bijbels kwartiertje
9.30 Orthodoxie
10.00 Protestantse dienst
10.30 De dag des Heren
11.00 H. Mis
11.53 Zeven voor twaalf
12-00 Joernaai
12.02 Films op verzoek
12.30 Lire et comprendre
13.00 Joernaai
13.15 Camp Runamuck
13.45 Le francophonissime
14.15 Geschiedenis zonder
woorden
14.30 Tele Dimanche
17-15 Les pleds dans Ie plat
18.45 Les trois coups
19.15 Les chevaliers du ciel
19.45 Joernaai
20-10 Sports dimanche
20.40 Le capitan
22-00 Un certain regard
23.00 Joernaai
FRANKRIJK 2
9.00 Schooltelevisie
14.25 Aankondigingen
14.30 Een fantastisch avontuur
16-00 De gast op zondag
18-10 Muzikaal programma
18.55 Sport
19-40 Reis naar de bodem van
de zee
20-30 24 heures sur la 2
21-00 Aankondigingen
21.05 Variétéprogramma
22-05 Bibiotheque de poche
DUITSLAND 1
11.CO Progranmaoverzicht
11.30 Gesprek over de
geloofscrisis
12-00 Internationaal borreluurtje
12.45 Weeksp egel
13.15 Weekmagazine
14.45 Hoe een visje bijna ver
dronk
14.55 Russische poppenfilm
15-05 Russische tekenfilm
15.15 Aan da voet van de
blauwe bergen
16-00 Genfer traume
16.45 Adam en Evelyne
18-15 Die Sportschau
19.00 Wereldspiegel
19.30 Sportmagazine
20-00 Joernaai
20.15 Een druppel in de oceaan
22.10 Tusseidorfer Altstadt
22.55 Joernaai
MAANDAG
BRUSSEL VLAAMS
14-05 Schooltelevisie
tö-55 Het zandmannetje
19.00 Sporttribune
19.20 Woobinda dierenarts
19.45 Hier spreekt men Neder
lands
19.50 Zoeklicht
19.55 De Weerman
20.00 Joernaai
20-25 Film De 317e Sectie
22.00 Gastprogramma
22-30 Joernaai
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
18.10 informaties
18.15 Ma petite soeur Coquine
18.30 Affiches
19.00 Antenne soir
19.25 Voor de kleintjes
19.30 Lundi-sports
20.00 Joernaai
20.30 De Walen
21-10 The Saint
21.50 Beethoven Concert
23.00 Joernaai
NEDERLAND 1
10.45 Walter and Connie
11.10 Beroepen na de LTS
11.35 John Buil
18.50 De Fabeltjeskrant
19.00 Joernaai
19.07 Coronation Street
19.30 Opmaat
20.00 Joernaai
20.20 Achter het nieuws
21.05 Ironside
21.35 Velen met mij
22.00 Zo goed als nieuw
22.25 Joernaai
22 30 Teleac
NEDERLAND 2
18.50 De Fabeltjeskrant
19.00 Joernaai
19.03 Scala
19 30 De scheepsjongens van
Bontekoe
19.40 Alleen op weg
20.00 Joernaai
20.20 Please sir
20.45 Tweekamp
21.10 Kijkkijk
22.00 Hier en nu
22.25 Collegium Musicum
Judaicum
22-40 Joernaai
FRANKRIJK 1
9.10 Schooltelevisie
12.30 Midi-magazine
13.00 Joernaai
13.15 M di-magazine
14-25 Schooltelevisie
18.20 Le Schmilblic
18-35 Magazine voor de vrouw
18-55 Aglae et Sidonie
19.00 Gewestelijk nieuws
19.25 De kleine wereld van
Marie Plaisance
19 45 Joernaai
20.20 ironside
21.10 Face a
21.55 Gevarieerd programma
22.40 Joernaai
FRANKRIJK 2
17-30 Nationaal opvoedkundig
Instituut
18.00 Les vanuit het Nationaal
konservatorium
13.00 Kortfilm
19-20 Colorix
19.40 Ailez au cinéma
20-05 Monsieur Cinéma
20.30 24 heures sur la 2
21.00 Aankondigingen
21-05 Le port del'angoisse
22.55 Post Face
DUITSLAND I
16.35 Joernaai
16.40 Kijk en doe mee
17-25 Het jonge orkest
17-55 Joernaai
18.00 Programma-overzicht
18.05 De man van gisteren
18-30 Zijn jullie er allemaal
18 40 Hier und heute
19.20 Colomba
20.00 Joernaai
20.15 Monitor
21.00 De berenjacht in
Hinterwang
21.55 Kuitureel magazine
22.40 Joernaai
23.00 De sex-markt in Kopen
hagen
23.45 Joernaai
DINSDAG
BRUSSEL VLAAMS
14-05 Schooltelevisie
17.55 Schooltelevisie
18.55 Het zandmannetje
19.00 Tienerklanken
19.25 Alledag
19.50 Keurig Frans
19.C2 Zoeklicht
2000 Joernaai
20-20 Europa nu
20.35 De vader
22-05 Vergeet niet te lezen
22.40 Joernaai
14.00
Schooltelevisie
18.15
Theatre des surprises
18.30
Schooltelevisie
18.55
La pensee et les hommes
19.25
Voor de kleintjes
19.30
Comment ne pas epouser
un milliardaire
20-00
Joernaai
20-30
Piste
21.12
Ce pays est a vous
22-00
Goto
23.20
Joernaai
NEDERLAND 1
10.45
Schooltelevisie
1850
Da Fabeltjeskrant
19.00
Joernaai
19.07
De rare vogels
19.30
Peyton Place
20.00
Joernaai
20.20
The Survivors televisie
21.10
Tom Jones show
22.00
Televizier
22-50
Joernaai
23.00
Teleac
18-50 De Fabeltjeskrant
19-00 Joernaai
19.03 Scala
19.30 Survival
20.00 Joernaai
20-20 De kleine democratie
21.00 Orkest Kabani
21.10 De derde man
22.50 Joernaai
FRANKRIJK 1
9-10 Schooltelevisie
12 30 Midi-rr-gazlne
13.00 Joernaai
13.15 Mid-magazine
14-30 Schooltelevisie
13.15 Het. laatste uur