t t Naamloze vennootschap Filature et Filteries Reünies a Alost Remy D'HAESELEER Zuster MARIA-ANTONIA Maria, Louiza DELAFORTRIEj Algemene vergadering Tragel 6, Aalst Handelsregister van Aalst, nummer 302 Men verzoek' ons het overlijden te melden van DE HEER weduwnaar van Mevrouw CESARINA D'HOOGHE Veeerd met burgerlijke eretekens eerste en tweede klas Oudstrijder 1914-18 Vereerd met verschillende militaire en burgerlijke eretekens geboren te Aalst op 25 juni 1887 en er godvruchtig overleden op 2 februari 1970 gesterkt door de H.H. Sacramenten der zieken en de Pauselijke Zegen. De plechtige Eucharistieviering met kommuniegelegenheid, gevolgd door de bijzetting in de familiekelder, waartoe U beleefd wordt uitgenodigd, zal plaats hebben in de Kapel van het Rustoord St Job te Aalst, op VRIJDAG 6 FEBRUARI 1970 te 9u.30 Begroeting Rustoord Marktweg 20 te 9u.15 Een autobus za! de rouwstoet volgen. Rouwhuis Vooruitzichtstraat 25 a 9300 Aalst Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen worden verzocht dit als dusdanig te willen aanzien. Begraf. Arijs en Zonen Men verzoekt ons het overlijden te melden van IRENE VAN AELBROUCK Zij werd geboren te Impe 21 mei 1922, werd geprofest als koorzuster claris-coletien, op 28 april 1945, en is gesterkt door het Sacrament van de zieken in extremis in stille over gave naar het Leven in eeuwig samenzijn met de Heer terug geroepen op vrijdag 30 januari 1970. De plechtige Eucharistieviering heeft plaats gehad in de kapel van het klooster op dinsdag 3 februari 1970. St Annalaan 41 Aalst Begraf. Bruyland A, Gentsestwg 108 Aalst Men verzoekt ons het overlijden te melden vai, MEJUFFROUW geboren te Aalst op 4 juli 1904 en aldaar overleden in de O.L. Vrouwkliniek op 2 februari 1970 voorzien van de H. Sacramenten der zieken De plechtige uitvaartmis heeft plaats op VRIJDAG 6 FE BRUARI 1970 te 10u30 in de St Maartenskerk te Aalst. Vereniging aan de kerk Daarna teraardebestelling op het stedelijk kerkhof te Aalst. Vrienden en kennissen, die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvingen, worden verzocht dit bericht als dusdanig te willen beschouwen. De Heren aandeelhouders van de Naamloze Vennootschap Filatu re et Filteries Réunies a Alost te Aalst worden uitgenodigd tot het bijwonen van de buitengewone al gemene vergadering van aandeel houders die zal plaats hebben op de maatschappelijke zetel, Tragel 6 te Aalst, op maandag zestien fe bruari negentienhonderd zeventig om tien uur, met de hiernavolgende dagorde 1) Verlenging van de duur van de vennootschap met een nieuwe termijn van dertig jaar, ingaande op de dag der buitengewone alge mene vergadering. 2) Wijziging van de nominale waarde van de gewone aandelen en van het aantal dezer aandelen, om de waarde te brengen van achttien duizend frank per aandeel op hon derd vijfen twintig frank per aan deel, en het aantal aandelen van vijftien duizend acht honderd op twee miljoen twee honderd vijf en zeventig duizend twee honderd, met dien verstande dat voor elk tegenwoordig gewoon aandeel met een waarde van achttien duizend frank, honderd vierenveertig nieuwe kapitaalsaandelen met een waarde van honderd vijfentwintig frank zul len worden uitgekeerd. 3) Opslorping der vierentwintig duizend acht honderd preferente aandelen van honderd vijfentwintig frank elk door omwisseling van één preferent aandeel tegen één nieuw kapitaalsaandeel van honderd vijf entwintig frank. 4) Aanpassing van de artikels vier en vijf om ze in overeenstem ming te brengen met hogergenoem- de beslissing. 5) Wijziging aan de statuten a) Vervanging van artikel een door de hiernavolgende tekst De vennootschap heeft als be naming Filature et Filteries Réu nies In het frans La société prend la dénomina- tion de Filature et Filteries Réu nies b) Vervanging van artikel drie door de hiernavolgende tekst De vennootschap heeft tot doel de fabricatie, op alle plaatsen, de aankoop en de verkoop van alle soorten naai- en borduurgarens, brei- en haakgarens, en getwijnde garens in 't algemeen, uit vlas, ka toen, wol en andere natuurlijke ve zels alsook uit kunstmatige en syn thetische vezels. De behandeling, bleken, verven, opmaken en spoelen ervan voor ei gen produktie en in maakloon. De fabricatie voor eigen produk tie en verkoop van toebehoren als tuben, klossen, kartonnage- en druk werken. De aankoop en verkoop van af gewerkte goederen in verband met deze garens, namelijk elastieklinten, treksluitingen, naalden, boordlint, canvas. Daarenboven kunnen de verrich tingen van de maatschappij, bij bijzondere beslissing van de Be heerraad, uitgebreid worden tot andere verrichtingen die recht streeks of onrechtstreeks verband zouden hebben met de nijverheid, doel van de maatschappij In het frans La société a pour objet la fa brication, en tous lieux l'achat et la vente de fils a coudre, a broder, a tricoter et a crocheter, en tous genres, et des fils retors en géné- ral, faits de lin, de coton, de laine et d'autres fibres naturelles ainsi que de fibres artificielles et syn- thétiques. Le traitement, Ie blanchiment, la teinture, l'apprêt et le bobinage de ces fils pour sa propre production et a fapon. La fabrication pour sa propre production et la vente d'accessoi- res, tels que tubes, bobines, car- tonnages et imprimés. L'achat et la vente de produits finis en rapport avec ces fils, no- tamment les rubans élastiques, les fermetures a glissière, les aiguilles, les rubans a border et les canevas. En outre, les opérations de la so ciété peuvent, par décision spéciale du Conseil d'Administration, être étendues a d'autres activités qui auraient un rapport direct ou indi rect avec l'industrie, objet de la société. c) Vervanging van artikel vier door de hiernavolgende tekst De duur der vennootschap op gericht op dertig maart achttien honderd negen en negentig werd in laatste instantie verlengd tot zes tien februari van het jaar twee dui zend. Zelfs voor het verstrijken van die termijn mag de duur opeenvol gens verlengd worden, in de vor men voorgeschreven voor wijzigin gen aan de statuten. In het frans La durée de la société, consti- tuée le trente mars mil huit cent nonante-neuf pour un terme de tren te ans, a été prorogée en dernier lieu jusqu'au seize février de l'an deux mille elle peut être succes- sivement prorogée, même avant l'expiration de ce terme, dans les formes prescrites pour les modi fications aux statuts. d) Vervanging van artikel vijf door de hiernavolgende tekst Het maatschappelijk kapitaal is vastgesteld op twee honderd ze ven en tachtig miljoen vijf honderd duizend frank. Het wordt vertegenwoordigd door twee miljoen drie honderd dui zend kapitaalsaandelen van hon derd vijfentwintig frank elk. In het frans Le capital social est fixé a deux cent quatre vingt sept mil lions cinq cent mille francs. II est représenté par deux mil lions trois cent mille actions de capital de cent vingt cinq francs chacune. e) Afschaffing van de artikels zes en zeven. f) Vervanging van artikel acht, dat het artikel zes wordt, door de hiernavolgende tekst Het maatschappelijk kapitaal mag verhoogd worden bij beslis sing van de algemene vergadering. In geen geval mogen andere dan kapitaalsaandelen worden uitgege ven. De algemene vergadering heeft eveneens het recht over de uitgifte van obligaties te beslissen. In het frans La capital social peut être aug- menté par décision de l'assemblée générale. En aucun cas, il ne peut être crée d'actions autres que de capital. L'assemblée générale a aussi le droit de décider l'émis- sion d'obligations. g) Vervanging van artikel zes tien, dat het artikel veertien wordt, door de hiernavolgende tekst De vennootschap wordt be heerd door een raad van beheer. De algemene vergadering bepaalt het bedrag der vergoedingen toe te kennen aan de raad van beheer, eventueel te boeken onder de al gemene onkosten. In het frans La société est administrée par un conseil d'administration. L'as semblée générale fixe le montant des rémunérations a attribuer au conseil d'administration, a compta- biliser le cas échéant parmi les frais généraux. h) Vervanging van artikel zeven tien, dat het artikel vijftien wordt, door de hiernavolgende tekst De raad van beheer is samen gesteld uit tenminste drie leden. Ze worden benoemd door de al gemene vergadering der aandeel houders en kunnen door haar ont slagen worden. De beheerders worden benoemd voor drie jaar. In het frans Le conseil d'administration est composé de trois membres au moins. lis sont nommés par l'assemblée générale des actionnaires et peu vent être révoqués par elle. Les administrateurs sont nom més pour trois ans. i) Vervanging van artikel acht tien, dat het artikel zestien wordt, door de hiernavolgende tekst Indien het mandaat toever trouwd aan een beheerder vroeg tijdig een einde neemt, mogen de raad van beheer en de commissaris sen samen in zijn vervanging voor zien. Na goedkeuring door de eerst volgende algemene vergadering zal de nieuwe beheerder het mandaat van zijn voorganger beëindigen. In het frans Si le mandat conféré a un des administrateurs prend fin prématu- rément, le conseil d'administration et les commissaires réunis peuvent pourvoir a son remplacement. Après approbation par la prochai- ne assemblée générale, l'admini- strateur nouveau achèvera le man dat de son prédécesseur. j) Vervanging van artikel negen tien, dat het artikel zeventien wordt, door de hiernavolgende tekst Elke beheerder zal bij voor recht honderd aandelen der ven nootschap aanwenden als de waar borg van zijn beheer. Deze aan delen moeten nominatief zijn. Ze worden slechts teruggegeven indien de vergadering de balans van het laatste jaar gedurende hetwelk de beheerder in functie was, goed keurt en indien ze hem door een bijzondere stemming van zijn man daat heeft ontlast. In het frans Chaque administrateur affecte ra par privilège a la garantie de sa gestion cent actions de la société ces actions doivent être nominati ves. Elles ne sont restituées que si l'assemblée approuve le bilan du dernier exercice pendant lequel l'administrateur a été en fonction et que si elle lui a donné décharge de son mandat par vote spécial. k) Vervanging van artikel een entwintig, dat het artikel negentien wordt, door de hiernavolgende tekst De raad van beheer vergadert op uitnodiging van de voorzitter of van de beheerder als dusdanig dienstdoende, telkens het belang van de vennootschap zulks ver eist. Hij moet worden samengeroepen wanneer twee beheerders het vra gen. De oproepingen behalve drin gende noodzaak, moeten tenminste drie dagen op voorhand gedaan worden. De vergaderingen worden

De Gazet van Aalst | 1970 | | pagina 5