sport Eendracht miste de kans! COMAR SPORT Bijna Etienne Sonck Sparta deed Eendracht Vrij naar de redding LïeMDersvoet- ijalverbond Voetbaltornooi der stad Aalst Onkreukbaren namen een trein te laat Zo moet het Sportkring! VOOR ALLE SPORTARTIKELEN VOETBAL SCHOOLSTRAAT 54 AALST TEL. 225.56 ZEGELS VALOIS op alle fronten WIELRENNEN HANDBAL De clubkampioen van wielerclub de Denderstreek Etienne Sonck is tijdens het voorbije weekeinde op het voorplan gekomen in de zwa re wegrit Hulste-lngelmunster. Hij was er bij de goede ontsnapping toen hij naar het einde in doeken werd gedaan door het tweetal Her man Van Springel en Georges Van Coningsloo die ook voor de zege- b'.oemen zouden spurten. Achter hen was het echter de knappe Sonck die elkeen overvleugelde voor de derde plaats. Was Sonck bij de Dendersat-e.vse profs dus de uitbl nker dan heelt Frans Mel- ckenbeeck het ook in de Elfste- denronde zeer goed gedaan. De Erondegemnaar was na half koers een paar keer op het voorplan ge komen doch op ..et ogenblik oat GOLFBILJART Inderdaad de Onkreukbaen zijn een tikje te laat wakker ge schoten nu er voor de titel niets meer te zeggen valt worden z.j onklopbaar. Na drie achtereenvol gende wedstrijden te hebben ge wonnen gingen zij met volle moed vcrige week naar de Central Boys B waar een gelijk spel werd afge dwongen en waar ze gemakkelijk hadden kunnen winnen ware het niet dat hun kampioen Ooghe Fr. momenteel soldaat, moest vervan gen worden door reserve speler Van Keer A. die alhoewel niet slecht toch te zwak uitviel tegen de speler van Central. Met br.o wennen De Jongens u t de Co.a- vaar ook nu zaterdag de wed strijd Serlippes, Maes, Gijscis, Van Damme en Redani zorgden er achtereenvolgens voor dat er aan de ove*w;nning niet meer te twij felen viel. Spelers Moe.enhout en Van De Walle zeker van de over winning gaven niet meer de volle inzet zodat zij hun spel prijs ga ven tenslotte speelde De Winne nog een pracht van een wedstrijd en won zijn twee sets zonder weerga. Biljardclubs ook voor U staat deze kompetitie open zo gij inlich tingen wenst wend U tot de Bil jard Club De Onkreukbaren Cafe de finale werd aangesneden werd hij licht achteruit gedrongen alhoe wel hij op enkele seconden van de kopgroep de eindstreep bereikte. STEEDS DE CROOK BIJ DE JONGEREN Werd het deze maal geen roos voor de klasrijke Aalstenaar Luc De Croock dan veroverde hij te Flobecq niettemin een mooie twee de plaats nadat hij van start tot aankomst ,n de voorste rangen het tempo had aangegeven. Ver der werd er van de Denderstre- kers nog een flinke prestatie gele verd door de Moorselnaar Rene Arijs die te St Lievens Esse een opgemerkte wedstrijd leverde en ook op een ereplaats beslag legde. Do Ooievaar Violettestraat 27 Aalst - Tel. 70726. Wij brengen persoonlijk een bezoek zo gij dit wenst. UITSLAGEN VAN 14 MAART Tijl - Central Boys B 0-8 Onkreukbaren - Hoela Hoep B 6-2 Sonny Boys - Den Hoek B 0-8 Jagershof - St Martinus 0-8 Den Hoek A - T.B.B.T. 5-3 Hoela Hoep A - Denderzonen 8-0 Central Boys A - Crispijn 7-1 RANGSCHIKKING Central Boys A 26 23 1 2 48 Central Boys B 26 18 4 4 40 Crispijn 25 14 5 6 34 St Martinus 25 15 7 3 33 T.B.B.T. 25 15 8 2 32 Den Hoek B 25 14 8 3 31 Hoela Hoep A 25 14 8 3 31 Onkreukbaren 25 11 8 6 28 Sonny Boys 25 13 12 0 26 Hoela Hoep B 25 9 15 1 19 Den Hoek A 25 6 16 3 15 Jagershof 25 5 19 1 11 WEDSTRIJDEN VOOR 21 MAART Den Hoek B - Onkreukbaren Denderzonen - Den Hoek A Crispijn - Hoela Hoep A Hoela Hoep B - B.C. Tijl T.B.B.T. - Jagershof St Martinus - Sonny Boys M.R. Met een zege tegen de gerepu teerde bezoekers van Sasja heb ben de Aalsterse Spartanen nog eens duidelijk aangetoond dat zij momenteel voor niemand uit de weg moeten gaan. Het werd tegen Sasja een echte propaganda wed strijd met veel spannende momen ten waarbij de twee rivalen elkaar niets wensten toe te geven. Het waren tenslotte de Spartanen die als overwinnaars uit het strijdperk stapten nadat puncher Meert even tjes acht voltreffe-s voor zijn re kening had genomen. Eendracht vrij doet zware in spanningen om in extremis nog te ontsnappen aan de greep van het degradat.espook. De inspanningen schijnen niet vergeefs te zijn want tegen de Antwerpse bezoekers van A.Z.C. kon men weer twee kostbare punten veroveren. In het doel deed Etienne Van Eychem zoals altijd weer schitterende din gen terwijl vooraan het tweetal Paul en Eric Van Goethem het leeuwenaandeel van de doelpunten voor hun rekening namen. Fonteintje ERPE zondag naar PAPEGEM Na een zondag rust vanwege de interprovinciale wedstrijd van het O.V.L. tegen Antwerpen en waarin onze kapite.n Johan Noel optrad bij de ploeg der beloften, vervolgt de kompetitie met een wedstrijd op verplaatsing tegen Stormvogels Papegem De Wee-d, De Frenne Noel, Uyt- tersprot, Beirens, Schockaert, Matthijs, Boterbergh, Verhoeven, Van Gijseghem Goubert, De Wint, Hannes, Nuel en Galle weten dat de ploeg van voorzitter Van Impe gevaarlijke tegenstrevers zijn maar reizen toch naar Papegem met de vaste overtuiging twee punten rijker te wordefc Eendracht heeft de kans ge mist om de titelambities weer in de verf te zetten daar men geen gebruik heeft kunnen maken van het falen van leider Bergen, daar de Aju.nen zelf bij de grensbewo ners van Moeskroen tegen de Jamp zijn gelopen. Na het schitterend sukses tegen Vorst had elkeen verwacht dat Eendracht met veel overtuiging op Moeskroen de bevestiging zou brengen van de momentele moge lijkheden, doch eens te meer is gebleken hoe wispelturig de wit- zwarten tijdens deze kompetitie wel zijn. Inderdaad te Moeskroen heeft men bijna noo.t het «echte» Eendracht aan het werk gezien en naar de kommentaar van de ver schillende kranten te oordelen heeft een superiore Willy De Neef zijn ploeg zelfs gered van zwaar dere cijfers. Zeker, Eendracht heeft aan de grens de meeste ak- ties voor zijn rekening genomen Sportkring heeft tegen de gas ten van Olympia gespeeld op een zelfzekere manier zoals men het tijdens de glorierijke kompetit e van verleden jaar zo dikwijs heeft gedaan. Zelfs toen de Ajuinen na een drukkend overwic. t tijdens de eerste helft zeer lang moesten wachten op een eerste doelpunt heeft men s.eeds met een grote overtuiging en zonder overhaas- 1/2 FINAAL BEKER ««Ereprijs Schepen Gilbert Claus» Immerzeel-Gijzegem 5-0 Ruime en oververdiende over winning van Immerzeel tegen eer moedig Gijzegem de doeipun.en- stand is schromelijk overdreven een 2-0 stand zou beter met de logika overeengekomen zijn. Spor tieve wedstrijd. Sint Anr.a - Breugel 2-1 In een ware cupsfeer met ruim 200 supporters die zich fel deden opmerken met spandoeken - ratels toeters - bellen e.d. meer lawaai makende instrumenten, heeft men- het neusje van de zalm gekregen Sint Anna bevestigde zijn ruime mogelijkheden en behaalde na een zenuwenslopende cupwedstr.jd cververdiend de zege tegen een nochtans briljant en sterk spelend Breugel die helaas voor hen uitge schakeld Is voor de grote finale. Er rest hen nog de hoop en de bijna w.skundige zekerheid dat zij de vertroosJngsfinaal om de 3e plaats in de wacht zullen slepen. Als besluit en dat zal zelfs Breu gel willen toegeven harte!.jk ge lukgewenst St Anna uwe overwin ning was ten stelligste verdiend. Lentekompetitie der nieuw aangesloten klubs T.D.S.A. V. Erpe Sunboys 2-2 Logische en broederlijke pun- dcch deze waren meestal zo slor dig afgewerkt dat nooit niemand het orgelpunt kon plaatsen. Daar tegenover waren de tegen stoten van Moeskroen veel sneller en ge vaarlijker. Volgens de mening van vele Aal sterse kijkers d e de verplaatsing hadden meegedaan heeft Een dracht zich nooit meer te volle kunnen herzetten na het vroege doelpunt van Moeskroen. Het mo reel bij de Ajuinen was geschokt door deze tegenvaller zodat men een hele tijd nodig had om tot de werkelijkheid terug te komen. Eens dat de Ajuinen weer zichzelf werden trokken zij verwoed ten aanval doch alles gebeurde zo overhaast dat men praktisch nooit een doelpunt op de voet heeft ge had. Hoe ook, Eendracht blijft in de klassering steeds op de zelfde afstand hangen van Bergen, ter wijl men ingevolge deze neder laag nu weer door La Louviere werd voorbijgegaan. ting de teugels blijven houden tot even voor het eindsignaal van de eerste helft Clocheret zijn ploeg met een strafschop op winst kon schieten. Na de kampwisseling was het voor de lokalen nog slechts een formaliteit en het wa ren Walter Ellegeert en Drk Wel- lekens die tijdens deze periode de andere doelpunten voor hun re kening namen. tendeling van twee aan elkaar ge waagde klubs namelijk V. Erpe en Sunboys Centr Lede - Offset De Dender 4-3 De aanvallers van beide teams waren in hun dagje uiteindel jk won Central met een doelpunije verschil t.o.v. Offset De Dender die tot het einde alles gaf om een puntendeling te behalen. Eldo Boys - Kruis 1-4 Kruis behaalde zonder aiskus- sie een normale zege waartegen Eldo Boys dapper in het tegenver- weer moedig en zeer sportief aan klampte Blauw Wit - Jong en Blij 3-0 Blauw Wit bewees zijn vele mo gelijkheden maar had toch meer tegenstand dan verwacht vanwege Jcng en Blij. WEDSTRIJDEN VOOR 21 MAART Aanduiding algemene kampioen De Kroon - St Anna 16 u Immerzeel Inhaalwedstrijd Intercom - Waterschoot 16 u Arend Lentekompetitie der nieuw aangesloten klubs Sunboys - Blauw Wit 14u30 Arend Jong en Blij - Erpe 14u30 Immerzeel Off. De Dender - Eldo Boys 15 u Ninove Kruis - Central 15 u Moorsel R.V.G.

De Gazet van Aalst | 1970 | | pagina 8