Programma's van 22 tot en met 23 augustus
kijkers
voor u..
ZATERDAG
BRUSSEL VLAAMS
16.00 Zwemmen
18.55 Zandmannetje
19.00 Tienerklanken
19.30 Woobinda, dierenarts
19.55 Mededelingen
20.00 Nieuws
20.25 Zoeklicht
20.30 Hier is Lucy
20.55 Bing Crosby show
21.45 Echo
22.15 De reis naar het
onbekende
23.05 Nieuws
BRUSSEL FRANS
16.00 Zwemmen
18.20 Informaties
18.25 Souvenirs
18.55 Le jeu du jeune
conducteur
19.25 Plum plum
19.30 Dieren overal ter wereld
20.00 Nieuws
20.30 En eeuwig zingen de
bossen
22.00 Rien ne va plus
22.45 Nieuws
NEDERLAND 1
15.15 Bloemencorso Eelde
16.00 Nieuws
16.02 De TV-krant
18.45 Pipo
18.55 Nieuws
19.04 Rally cross
20.00 Nieuws
20.20 Drieluik
21.50 Avroscoop extra
22.10 The High Chaparral
23.00 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Pipo
18.55 Nieuws
19.04 Evangelische Omroep
20.00 Nieuws
20.20 Advocaat Jud
21.00 Operette festival
23.05 Epiloog
23.10 Nieuws
FRANKRIJK 1
12.30 Toute la ville joue
13.00 Nieuws
16.45 Kunstrijden op het ijs
te Salnt-Gervais
18.05 Korte berichten
18.10 Het leven in Frankrijk
18.55 De Poucetofs
19.00 Streeknieuws
19.25 Acccrdeon-varïetes
19.45 Nieuws
20.25 La preuve par quatre
21.15 The name of the game
22.30 Nieuws
22.45 Catch
FRANKRIJK 2
17.40 De Monroes
18.30 Dierenwereld
19.00 Streeknieuws
19.20 Colorix
19.30 Nieuws
20.30 De dief van Washington
21.15 Zomerparade
22.15 Nieuws
22.20 Banc d'essai L'inde
23.10 Nieuws
DUITSLAND 1
14.55 Nieuws
15.00 Sinds Sinbad is er niets
veranderd
15.25 Schrijf een stuk
16.00 Bands
16.30 De Markt
17.00 Sportshow
18.35 De Jetsons
19.00 Hier und Heute
19.35 Kronen onder het stof
20.00 Nieuws
20.15 Het vertrouwde huis
22.10 Trekking van de lotto
22.15 Nieuws
22.35 Het geheim van het
stenen monster
23.50 Nieuws
ZONDAG
BRUSSEL VLAAMS
11.00 Eucharistieviering
16.00 Zwemmen
19.00 De wereld is klein
19.25 Broeder, o broeder
19.55 Mededelingen
20.00 Nieuws
2015 Sportweekend
20.40 De reizen van Jaimie
Mc Pheeters
21.30 Katja Kabanova
22.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
15.00 Feminin present
15.30 De eed van Zorro
17.00 Zwemmen
19.00 Fartreluche
19.25 Bébé Antoine
19.30 Thibaud
20.00 Ni euws
20.40 Suggesties
20.45 De regels van het spel
22.00 Variété
23.00 Nieuws
NEDERLAND 1
15.30 Nieuws
15.32 Weekjournaal
15.52 Verkeersinformatie
15.55 De verrekijker
16.05 Get Smart
16.30 Passepartout
17.00 Kerkdienst
18.55 Pipo
19.00 Zo begon het
19.05 Slums
19.30 De scheepsjongen van
Bontekoe
19.37 The land I love
20.30 Nieuws
20.35 Vogels in Lapland
21.00 De bruid van de Tsaar
22.30 Dagsluiting
22.55 Nieuws
NEDERLAND 2
18.55 Pipo
19.00 Nieuws
19.05 Woobinda
19.30 Studio sport
20.20 De rechtvaardige rebel
21.10 Studio Sport
21.35 Civilisatie
22.25 Nieuws
FRANKRIJK 1
8.55 Korte berichten
9.00 Ochtendgymnastiek
9.15 Israelistische uitzending
9.30 Orthodoxie
10.00 Protestantse uitzending
10.30 Le jour du seigneur
11.00 H. Mis
11.53 Midi moins sept
12.00 Nieuws
12.02 La sequence du
spectateur
13.00 Nieuws
13.15 Een taxi in de wolken
13.45 Discorama 70
14.40 De grote karavaan
15.30 Kunstrijden op het ijs te
Saint Gervais
17.00 Bestemming gevaar
17.55 Gevangene van de angst
19.30 Tekenfilm
19.45 Nieuws
20.10 Sportmagazine
20.40 Niets aan te geven
22.05 In het spoor van
Lodewijk IX
23.00 Nieuws
FRANKRIJK 2
15.30 Terre sans pardon
18.10 L'image est a vous
19.10 High Chaparral
20.00 Nieuws
20.30 Theater
21.30 Zakbibliotheek
22.25 Paüieres en Cevennes
23.10 Nieuws
DUITSLAND 1
10.30 Programma-overzicht
11.00 De leeuw is los
11.30 Een stap op de goede weg
12.00 Internationale
fruhschoppen
12.45 Weekspiegel
13.15 Weekmagazine
14.45 Het Hoftheater met
Kasper en René
15.15 De onruststoker
16.00 Karl Spitzvveg
16.30 De diamantenprins
18.15 Sportreportage
19.00 Wereldspiegel
19.30 Sportreportage
20,00 Nieuws
20.15 Het sprookje van de wolf
21.35 Olympia 72
22.05 Koninklijke dromen
22.55 Nieuws
MAANDAG
BRUSSEL VLAAMS
19.25 Zandmannetje
19.30 Sporttribune
19.55 Mededelingen
20.00 Nieuws
20.35 Signalement
Jacques Raymond
21.05 Strandverhalen
22.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
18.40 Mededelingen
18.45 Petite abeille
19.00 Antenne-soir
19.25 Voor de kleintjes
19.30 Lundi-sports
20.00 Nieuws
20.30 Ranch L
21.20 Feest van de 15e
augustus
21.50 Het raadsel van
Jeanne d'Arc
22.20 Nieuws
NEDERLAND 1
18.45 Pipo
18.55 Nieuws
19.04 Coronation street
20.00 Nieuws
20.20 Met de muziek mee
21.20 Ombudsman
21.50 The move after
checkmate
23.00 Nieuws
23.05 Vooriichtingsprogramma
NEDERLAND 2
18.45 Pipo
18.55 Nieuws
19.04 Landbouwjournaal
19.30 De scheepsjongen van
Bontekoe
19.37 De wildernis
20.00 Nieuws
20.20 Trans World Top team
20.45 Please Sir
21.10 Knopenoorlog
22.20 Hier en nu
22.45 Tussen hemel en aarde
23.00 Nieuws
FRANKRIJK 1
12.30 Toute la ville joue
13.00 Nieuws
13.30 Beurskoersen
13.35 Ik zou willen weten
15.00 De twist is koning
18.25 Nieuws
18.30 Thierry la Fronde
18.55 Het huis van Toutou
19.00 Streeknieuws
19.25 Prune
19.45 Nieuws
20.25 Liefdeselixir
22.35 Nieuws
FRANKRIJK 2
19.00 Streeknieuws
19.20 Colorix
19.30 Nieuws
20.25 Cow Boy
21.55 Nieuws
22.00 Portret
22.30 Nieuws
DUITSLAND 1
16.35 Nieuws
16.40 B'oemenbai
17.25 Songs, chansons en
liedjes
17.55 Nieuws
18.00 Programma-overzicht
18.05 Doris Day
18.30 Zijn jullie er allemaal?
18.40 Hier und Heute
19.25 De Atomisten
20.00 Nieuws
20.15 Rapport Munchen
21.00 Castagnetten en
grandezza
21.45 Titel, Thesen,
Temperamente
22.30 Nieuws
22.50 Bij een repetitie betrapt
Vaclav Neumann
23.50 Nieuws
DINSDAG
BRUSSEL VLAAMS
19.25 Zandmannetje
19.30 Tienerklanken
19.55 Mededelingen
20.00 Nieuws
20.25 Zoeklicht
20.30 Zomer en herfst in het
wilde Noorwegen
20.55 De vondeling
22.05 Vergeet niet te lezan
22.40 Nieuws
BRUSSEL FRANS
18.35 Nieuws
18.40 Poum
18.55 Lekenmoraal en filosofie
19.25 Plum plum
19.30 Nanou
20.00 Nieuws
20.30 Variété portret
NEDERLAND 1
18.45 Pipo
18.55 Nieuws
19.04 Vaders tegen wil en dank
19.30 Wat nu mister Deeds
20.00 Nieuws
20.20 Peyton Place
21.05 Nana
21.50 Tevizier magazine
22.40 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Pipo
18.55 Nieuws
19.04 Kunst signalering
19.30 Muziek uit vrije tijd
20.00 Nieuws
20.20 Brandpunt
21.00 Andy Williams show
21.50 Naakt door de hel
22.55 Nieuws
FRANKRIJK 1
12.30 Toute la ville joue
13.00 Nieuws
13.30 Beursberichten
16.00 Atletiek
18.50 Korte berichten
18.55 Het huis van Toutou
19.00 Streeknieuws
19.25 Prune
19.45 Informaties
20.25 De legende van
Bas-de-Cuir
20.55 Comment l'esprit vient
aux femmes
22.30 Grote momenten uit de
bokssport
23.00 Nieuws
FRANKRIJK 2
19.00 Streeknieuws
19.20 Colorix
19.30 Nieuws
20.30 Het langste woord
20.55 Fragson
«Un roi du caf-conc»
22.35 Champ visuel
23.35 Nieuws
DUITSLAND 1
16.35
Nieuws
16.40
Stoffel en Wolfgang
16.50
Pret met oompje
Jedlicka
17.25
Boetseren met Haraid
Isenstein
17.55
Nieuws
18.00
Politie meldt
18.30
Zijn jullie er allemaal?
18.40
Hier en nu
19.25
De atomisten
20.00
Nieuws
20.15
Doorbladeren
21.00
Het snelle leven
22.20
Nieuws
22.40
Blik op de komende
duizend jaar
23.40
Nieuws
jgi—
WOENSDAG
BRUSSEL VLAAMS
18.55 Zandmannetje
19.00 Jevanjong
19.55 Mededelingen
20.00 Nieuws
20.25 Please Sir
20.50 Het glas water
22.25 Nieuws
BRUSSEL FRANS
17.25 Berichten
17.30 Feu vert
18.55 X-stralen
19.25 Voor de kleintjes