COMAR SPORT VOETBALVERBOND BEIDE VLAANDEREN Gewest: Tomooi der stad Aalst Foulon kreeg de kans! Sportkring aan de leiding Golfbiljart Denderstreek 12 Voor alle sportartikelen Schoolstraat 54 Aalst Tel. 225.56 Zegels Valois spart op alle frooten Eendracht heeft met een scoor- loze drawn bij de gastheren van Jette een puntje kunnen bemachti gen. Geen hoogstaande verrich ting alleszins alhoewel Eendracht de zege in het bereik had. Meer bepaald dan aanvaller Foulon die tweemaal een reuzekans kreeg toen hij van op een meter maar van hetBrusselse doel mocht schie ten doch telkens miste. Heeft de aanvalslijn er dus niet zo veel van terecht gebracht dan mag deze maal een bloempje worden ge gooid naar de defensie die zich, dat mag beslist gezegd worden, van week tot week beter aanpast en nu ook Taelemans de goede konditie heeft gevonden zijn er achteraan geen problemen meer. Eendracht heeft dus weer winst veroverd alhoewel men tot nogtoe op verplaatsing nog geen enkele overwinning heeft kunnen behalen Dit alles heeft met zich gebracht dat de witzwarten voorlopig van de eerste planrol zijn geduwd en zich nu bij het groepje figuranten bevinden vanwaar men zo vlug mogelijk moet trachten weg te ge raken. Dat men over enkele speel dagen bij de koplopers zal post vatten is anders bijna een zeker heid daar men slechts vooraan nog een beetje moet schaven om de ploeg volledig op punt te zien. Wij- durven het dan ook vet onderlijnen dat het fout zou zijn van Een dracht zomaar over het hoofd te zien. De eerste wedstrijden waren een zoeken en tasten naar de goe de opstelling en de dag is niet meer zover af dat de Ajuinen met een komplete formatie in de strijd zullen komen. THUIS TEGEN OUDENAARDE Alhoewel de komst van Oude naarde als een moeilijke opdracht moet worden bestempeld verwacht elkeen dat Eendracht haar faam van ongeslagen thuisploeg zal wil len handhaven. Oudenaarde fun geert aan de top wat meteen be wijst dat de Aalstenaars een te genstrever tegenover zich hebben waarmee niet te spotten valt. Het is met de meeste overtuiging dat wij nochtans tippen op Eendracht dat niets aan het toeval zal over laten om de beide punten te ver overen en meteen weer aan te sluiten bij de topfiguren in de klassering. ONKREUKBAREN A SCHIETEN LOS Sportkring heeft na een vrij ge makkelijke overwinning in het der by tegen Ninove het commando in de klassering in handen geno men. De verloren punten hebben dus geen invloed gehad op de rangschikking, daar ook de ande re kopploegen ook niet altijd zon der kleerscheuren de wedstrijden beëindigden. Sportkring heeft dus de ideale weg gevonden, daar men vroeger punten verspeelde tijdens werke lijk knappe wedstrijden terwijl men nu winst boekt in sommige wedstrijden waarin een mindere verrichting werd geleverd. Zulks had echter geen betrekking op de partij tegen Ninove, waar het over wicht van de Ajuinen enorm was en zij ook zeer aktief waren. Daartegenover stond een eerder zwak Ninove dat wel af en toe eens probeerde om het spelbeeld te wijzigen doch er niet in slaag de om de teugels te bemachtigen. Toen de thuisspelers na twintig minuten spel dan ook reeds met een dubbele voorsprong aan het kommando prijkten liet het eind resultaat van toen af geen twijfel meer. Het waren Clocheret en Hooghe die voor de voltreffers hadden gezorgd terwijl daar naast invaller Blanckaert op een beste manier soldaat Van den Eynde verving en ook Bourgeois nadien met suksee insprong voor de ge kwetste Timmermans. NAAR LOVENDEGEM Nu de Sportkringers het stuur hebben bemachtigd zullen zij graag deze benijdenswaardige po sitie wensen te behouden. Het zal dan ook een moreel gesterkt Sportkring zijn dat bij de gasthe ren van Lovendegem op de gras mat zal verschijnen. De beschei den klassering van deze laatsten zou laten vermoeden dat het voor de Aalstenaars weer een nummer wordt dat zonder veel inspanning glorierijk moet verlopen. Ondertus sen echter is Lovendegem met veel overtuiging gaan zegevieren bij Temse zodat de thuisspelers gevaarlijker schijnen dan de klas sering zou laten vermoeden. Hier mee moet Sportkring alleszins re kening houden! Na een moeilijke start van de onkreukbaren zijn de jongens uit Aalst eindelijk op dreef gekomen en ze deden het dan maar goed door Den Hoek A een club die zeker niet te onderschatten is met 6-0 te overwinnen de ploeg werd opgesteld als volgt Ooge Fr. De- maret G., Van Damme R., Serlip- pen A., Van Geit W., en Van de Velde J. meteen zit de moed er weer in en deze club mag zeker nog titelambities koesteren. Voor hun B ploeg was het niet zo schit terend deze moesten op Den Hoek B. de duimen leggen voor een misschien niet sterkere doch be voordeelde club door op eigen veld te kunnen spelen en op een biljart waarvan het blad met on effenheden was bezaaid, alleen Demaret Fr. kon hier de eer van de club redden. UITSLAGEN VAN 17 OKT De Doggen-Central Vrienden 2-4 T.B.B.T. b-Hoela Hoep b 3-3 Den Hoek B-Onkreukbaren 5-1 Doordrijvers-Milano Boys 6-0 Central Boys-De Zwansbarons 5-1 Hoela hoep A-T.B.B.T. A 3-3 Onkreukbaren A-Den Hoek A 6-0 De Poelkspelers-Op Ale Dend. 6-0 REEKS A O.C. Aalst blijft leider, stunt van S.V. Mijlbeek Sint Anna-O.C. Aalst het top- treffen in reeks A eindigde onbe slist, deze werkelijke vlugge partij voetbal heeft duidelijk bewezen dat O.C. Aalst méér mogelijkhe den bezit dan geweten, Sint Anna heeft met veel moeite een puntje behouden en zal produktiever die nen te voetballen willen zij op de eerste plaats geraken, hoe dan ook O.C. Aalst is een momenteel meer dan oververdiende leiders- ploeg, vermelden wij nog dat er een honderdtal toeschouwers aan wezig waren voor deze bijwijlen technisch hoogstaande voetbalpar tij, alsmede een zeer goede lei ding van de scheidsrechter. S.V. Mijlbeek voor eenmaal in zijn beste opstelling lukte de stunt en behaalde met 1-0 arsenalscore een verdiende zege tegen het min der in vorm blijkend F.C. Heipias. Endoka klopte met ruim verschil 3-0 stand het moedeloze Groen Wit dat blijkbaar moreel aange tast is. Intercom werd door F.C. De Kroon letterlijk en figuurlijk naar huis gespeeld de zware batterijen van het kleine Anderlecht brach ten 0-6 cijfers op het bord. S.K. Kruis-Kova 1-1 eindigde op een billijke puntendeling. REEKS S F.C. Horn behaald eerste zege, S.M. Electro Eeckhout wint prestigestrijd tegen Jong en Blij F.C. Horn behaalde zijn eerste zege tegen een werkelijk zwak Manchester, wat meteen beduid dat in reeks B de laatste nul van de rangtabel weg is. S.M. Electro Eeckhout overwon met veel moeite en een grote do sis geluk S.V. Jong en Blij wat meteen betekend dat de eerste ne derlaag voor Jong en Blij hen tij delijk uit de hoofdgroep weghaalt Snas-SK Denderleeuw 2-2 juiste puntendeling met aan elkander waagde klubs. Sunboys bood hard nekkige weerstand aan B.M.W die nochtans niet afgaf en uitein RANGSCHIKKING Central Boys 3 3 0 0 6 Central Vrienden 3 3 0 0 6 Den Hoek A 3 2 10 4 De Doggen 3 2 10 4 De Doordrijvers 3 2 10 4 Hoela Hoep A 3 10 2 4 T.B.B.T. B 3 10 2 4 T.B.B.T. A 3 10 2 4 De Poelkspelers 3 1113 De Zwansbarons 3 1113 Onkreukbaren A3 1 2 0 2 Den Hoek A 3 12 0 2 Hoela Hoep B 3 0 2 11 Onkreukbaren B 3 0 2 1 1 Op Ale Denderl. 3 0 3 0 0 Milano Boys 3 0 3 0 0 WEDSTRIJDEN VOOR 24 OKT Centr.al Vrienden-Hoela Hoep B Milano Boys-Onkreukbaren B T.B.B.T. B-Den Hoek B De Doggen-De Doordrijvers Hoela Hoep A-Central Boys Onkreukbaren A-Poelkspelers Den Hoek A-T.B.B.T. A Op Ale Dend.-Zwansbarons delijk met juiste 2-3 score een verdiende zege behaalde, dit pleit voor het moreel front van B.M.W. dat de nipte nederlaag vorige speeldag tegen de leider opgelo pen geen nadelige weerslag had in de klassering komen ze nu 2de ge lijk met Breugel en toevallig staat er daar volgende wedstrijd een belangrijke topper B.M.W.-Breu gel op het appel, dat beloofd. REEKS C E. Welle nadert, Kamigas op de tweede plaats E. Welle won de hoofdbrok in reeks C tegen Central dat even wel als verzachtende omstandig heden kan inbrengen dat pionspe lers Roger Daelman en Herssens moeten gemist worden en dit den kelijk voor de verdere duur van de kompetitie, al met al komt E. Welle op de derde plaats hetgeen al wat meer overeenstemt met de werkelijke mogelijkheden dezer kring. Gijzegem-Blauw wit 0-6 om niet in herhaling te vallen huidige doel- puntenstand van de leider 39-2 a.u.b. Vrij Denderleeuw-Leeuwerik 1-1 ook hier een puntendeling waaruit Vrij Denderleeuw vooral meer winst verwachte, eens temeer heeft de sterke defensie van de Ledenaren de uitslag bepaald. Stabyl-Kamigas 3-4 door deze overwinning komt Kamigas op de 2e rang postvatten, zij stuiten evenwel op meer tegenstand d$n. verwacht van een in felle vordering komend Stabyl. UITSLAGEN VAN 17 OKT. REEKS A Endoka-Groen Wit 3-0 Sint Anna-O.C. Aalst 1-1 Mijlbeek-F.C. Heipias 1-0 Intercom-F.C. De Kroon 0-6 S.K. Kruis-Kova 1-1 REEKS B Snas-S.K. Denderleeuw 2-2 S.M. El. Eeckhout-Jong en Blij 2-0 F.C. Hom-Manchester 1-0 Breugel-Melckenbeek 5-0 Sunboys-B.M.W. 2-3 REEKS C E. Welle-Central 3-2 Gijzegem-Blauw Wit 0-6 Vrij Denderl. Leeuwerik 1-1 Stabyl-Kamigas 3-4 V. Aalst vrij WEDSTRIJDEN VOOR 24 OKT. REEKS A S.K. Kruis-Endoka 15 u Moorsel Mijlbeek-lntercom 15 u Beukenhof Heiplas-Kova 15 u Heipias Groen Wit-O.C. Aalst 15 u Erembodegem De Kroon-St Anna 15 u Welle REEKS B Jong en Blij-S.K. Denderl. 15 u Arend Melckenbeeck-S.M. El. Eeckhout 14u30 Lede B.M.W.-Breugel 15 u Immerzeel F.C. Horn-Snas 15 u De Keizer Manchester-Sunboys 15 u Manchester REEKS C Central-Stabyl 15 u Central V. Aalst-E. Welle 15 u E. Welle Leeuwerik-Gijzegem 16 u Leeuwerik Kamigas- V. Denderleeuw 15 u V. Denderleeuw Blauw Wit vrij R.v.G.

De Gazet van Aalst | 1970 | | pagina 12