Waarheen te maal zijn nummer opvoert. Want de politie heeft het circus om singeld, klaar om hem aan te hou den wegen moord... KOM TERUG, K .'"INE S.IE3A maandag 16 nov ibcr ie 20u25 Het verhaal spe it zich af er gens in een Amei..aanse provin ciestad waar het ec! paar Delaney een saai bestaan L Jt. De man, Doe, voelt zich eer. mislukkeling omdat hij jaren geleden zijn me dische studies moest opgeven om te trouwen met Lola die een kind van hem verwachtte. De baby werd dood geboren en Lola zal nooit geen kinderen meer kunnen krijgen. De vrouw reageert haar te leurstelling en wanhoop af op het hondje Sheba. De man is troost gaan zoeken in de alcohol. Even gaat het beter met de verhouding van het echt paar wanneer een studente, Marie komt inwonen. Vooral Doc is on der de indruk van de charme van het meisje. Marie komt zekere avond laat thuis met een student en de jaloerse Doe geraakt op nieuw aan de drank. GETUIGEN TEN LASTE dinsdag 17 november te 20u35 Een thriller van de Canadese televisie waarin een succesvolle televisiecommentator de hoofdrol speelt. De man is de afgod van het publiek en permitteert zich slippertjes buiten de huwelijkspa den met een zangeres Laura-die vergaat van ambitie om het ver te brengen. De verhouding komt voor de buitenwereld aan het licht naar aanleiding van een verkeersonge val waarin de televisieman betrok ken is. Hij wordt er nl. van ver dacht vluchtmisdrijf te hebben ge pleegd.. DE GOUDROOF donderdag 19 november te 20u25 Victor Anderson wordt bang en vliegt naar Zwitserland om zijn deel van de buit te verkopen. Cra- dock zit hem op de hielen en komt er achter dat Anderson zijn verloofde bedroog. Hij krijgt het meisje aan de praat en verneemt het hele verhaal, wat hem Ander son in de handen speelt. Maar hoe kende Anderson de tijd en de plaats waar het goud zou afge leverd worden Er moet iemand boven, hem staart ELKE DAG IS ER EEN vrijdag 20 november te 21u10 Dit spel is het verhaal van een alcoholiste in een mengsel van acteursspel en geregistreerde wer kelijkheid Uitgangspunt voor de scenario schrijver was dat alcoholisme voor velen een zeer werkelijk pro bleem vórmt. Nederland bv. heeft naar schatting een half miljoen aan alcohol verslaafden. De motie ven zijn wel anders komen te lig gen dan tijdens de eerste helft van deze eeuw met haar vaak so ciale uitzichtloosheid. De acoholis- ten van tegenwoordig zijn meestal mannen en vrouwen die gewoon geen uitweg meer zien in de mo rele, sociale en economische ver wikkelingen van de welvaartstaat. VRIJDAG 13 NOVEMBER Te 20 u rn het Beukenhof Lentestraat bi-eenkomst ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 20 u in de Sint Anna- kring Rc!:Iij."straat, bijeenkomst in gericht door het A.C.V. met uit eenzetting over de problemen be treffende de openbare diensten. Te 20 u in het Yogacen- trum Molenstraat 45 nieuwe cur sus in yoga voor beginners, inge richt door de Aalsterse YogacJub. Te 20 u in de H. Hartkring Dr De Moorstraat, voordracht over ««De wereld van de verdoving, verdovende middelen in het bereik van de jeugd?» door E.H. De Cub- ber ingericht door dc Sociale School. Van 19u30 tot 21 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijke Plaats 02 judo-oefening voor groene, blauwe, bruine en zwarte gordels Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 cursus van Rode Kruis helper ingericht door het Rode Kruis Aalst. Te 20 in da St Jorisklub, Keizerlijke Plaats 02 krea- en rietwerkatelier Van 19u30 tot 20u30 in de turnzaal van het St Maartencoliege ingang Esplanade-, Pre-ski oefe ningen ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. Te 1Su30 in de turnzaal van het Vrije Technisch Instituut, Sint Annaiaan cursus in «Jazz- gymnastiek en ritme» ingericht door Velioa Te 19u30 in het Ccmov lo kaal Dendermondsesteenweg, voor dracht over de B.T.W. voor de bouwondernemers, ingericht door Cemov. Te 19u30 in de oefenzaal van het Kon. Atheneum, Graan markt 17 Aalst wekelijkse training karateclub Aalst ZATERDAG 14 NOVEMBER Te 20u30 in de Sint Marti- nuskring. Korte Zoutstraat 40, be- lotting tellende yoor het winter kampioenschap ingericht door de Kringvrienden Te 20 u in de kerk Dr. A. Goffaertstraat 2 optreden van het vocaal en instrumentaal ensemble Pro Musica o.l.v. de h. F. Welle- kens. Vanaf 15 u in de Sint Jo risclub, Keizerlijk plein, pottenbak kersatelier muziekclub, gitaarklas voor gevorderden, oefenuurtje en danscursus, ingericht door de St Jorisclub Te 21u30 in de salons De Vrede, Vredeplein feestavond met het orkest Louis Fiers, ingericht door de club ««Ecurie Buonaparte» Te 21 u in het Groen Kruis St Jorisstraat 26 bedankingsfeest met het orkest Eugeen Verbeiren, ingericht door het A.C.W. Te 20u15 in het lokaal Beu kenhof, Langestraat leder.tornooi ingericht door de Aalsterse Petan queclub. Te 14 u in de oefenzaal Kon. Atheneum training van kara te club Aalst Te 20 u in de feestzaal De Klaroen Kareelstraat optreden van John Larry Van 16 u tot 18u30 en van 19u30 tot 22 uur in Koninklijk At heneum Graanmarkt (nitiatiecursus in volksdans voor de jeugd inge richt door Volksdanscentrale voor Vlaanderen Te 15 u Sted. Turnzaal Capucienenlaan voüeyballwedstrijd Koegoeroes - Sport S. Jan Te 20 u in de Mikis Theo- dorakisclub Keizerlijke Plaats 10 voordracht Hongarije 1070 door M. Lakatosz van de Ambassade te Brussel. Te 15 u terrein F.F.R. voet bal Saf - Friac Corporatief Sport- verbond Oost-Vlaanderen ZONDAG 15 NOVEMBER Te 18 u in de zaal van de Sint Jozefskring Meuleschettestr. ouderfeest ingericht door de Sint Joris Scoutsgroep. Te 15 u in het parochiaal lokaal Sint Martinus algemene feestvergadering met ontspanning en gezellig samenzijn ingericht door de K.A.V. St Martinus Te 14u30 in het lokaal der stedelijke bibliotheek Kattestraat 33 poppenkastvertoning voor de jeugd met Handjes draaien, koeke- bakken vlaaien, ingericht door het stedelijk poppentheater. Te 11u45 viering door het stadsmagistraat van de Konings dag met Te Deum in de Sint Mar- tinuskerk. Van 10 tot 11 u voor ju dokas tot 15 jaar en van 11 tot 12 u voor judokas boven de 15 jaar judo oefeningen in het lokaal Sint Jorisclub, Keizerlijke Plaats 02, ingericht door de judoclub Hi- rano Kwai Aalst. Te 15 u in de Sint Jozefs kring, Meuleschettestraat, Sint Maartenfeest ingericht door de Aalsterse Postkring. Van 18 tot 20 u in de St Jorisclub, Keizerlijke Plaats 02, danscursus voor alle jongeren van af 17 jaar, ingericht door de Sint Jorisclub. Te 10 u op het terrein der E.P. Kapucijnen, Capucienenlaan 95 volleyballwedstrijden ingericht door de St Jorisclub Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning voor de jeugd met ««De macht van het geweld» ingericht door de Maf- celinoclub. Te 16 u in de feestzaal De Klaroen optreden Eddy Wauters en het orkest Rene Carlier Te 20 u in de stadsschouw burg Vredeplein opvoering van het toneelwerk «Maribel en de zonder linge familie», ingericht door de toneelgroep ««Kunst, Licht en Vrij heid». Van 9 tot 12 U in het Ko ninklijk Atheneum Graanmrkt Ini tiatiecursus in volksdans voor de jeugd ingericht door Volksdanscen trale voor Vlaanderen Te 10 u in de raadszaal van het stadhuis receptie voor de Bond der Vrijwillige Bloedgevers van het gewest Aalst. Te 9u15 terrein S.K. Aalst voetbal schol. S.K. Aalst Meldert 10u.30 Jun. S.K. Aalst-Moer- beke. Aalst? Te 9'j!5 t:r ein F.F.R. voet bal Kad. E.A.-Haaltert Te 10 u terrein Bredestraat Miniemen E.A. St Gent Te 10u30 terrein FFR Schol. E.A. - Hofstde MAANDAG 16 NOVEMBER Te 20 u in de stadsschouw burg, Vredeplein, opvoering van het toneelwerk ««Maribel en de zonderlinge familie» door de Aal sterse toneelgroep ««Kunst, Licht en Vrijheid». Te 19 u in jeugdbibliotheek Kattestraat 33 vergadering voor de postzegelverzamelaars ingericht door Philatelia Alosta Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis Grote Markt kunst concert door de harmonie Al Groeiend Bloeiend. Te 20 uur in het lokaal St Martinus Korte Zoutstraat voor dracht door Mr van Hille Dr Jur. over ««De orde van Malta in Vlaan deren» door de Vlaamse Vereniging Familiekunde Oost-Vlaanderen DINSDAG 17 NOVEMBER Te 19u30 in de Koornbloem bij Gaston Van der Eist, Grote Markt, voordracht over de B.T.W. voor de kleinhandel ingericht door Cemov Te 20 u in De Koning van Spanje Grote Markt, voordracht over de B.T.W. voor de bakkers en banketbakkers ingericht door Cemov Te 19u30 in het Cemov lo kaal Dendermondsesteenweg, voor dracht over de B.T.W. voor de schilders en woninginrichters inge richt door Cemov. Van 20u30 tot 21u30 in de Sint Martinuskring, Korte Zout straat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten in gericht door Milac Te 20u30 in het lokaal Kat testraat 31 Aalst vergadering voor de fotoliefhebbers ingericht door fotoclub Aalst. Van 19u45 - 21 u voor be ginnende*! en nadien voor gevor derden danscursus in het lokaal De Koornbloem, bij Gaston Van Der Eist, Grote Markt, ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. WOENSDAG 18 NOVEMBER Van 17u45 tot 18u15 voor judokas tot 15 jaar en van 19u30 tot 21 u voor judokas boven de 15 jaar judo-oefeningen ingericht dcor de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 19u30 in het lokaal Beu kenhof Langestraat petanqueoefe- ningen ingericht door de Aalsterse Petanqueclub. Te 21 u in het stedelijk zwembad trainingen in duiken in gericht door de Aalsterse Sint Jorisclub. Te 20 u in het lokaal der stedelijke jeugdbibliotheek cursus over eerste hulp bij ongevallen in gericht door het Vlaamse Kruis. Van 20 tot 21 u in het ste delijk zwembad, Kapucijnenlaaa, kayak-oefeningen ingericht door de Aalsterse Kayakclub. Te 19 u in de zaal Hade- wijch, Moorselbaan, voordracht over koken, ingericht door de K.A.V. Mijlbeek. Van 19 tot 22 u in het pa rochiaal lokaal Sint Antonius, naadreeks ingericht door de K.A.V. St Antonius. DONDERDAG 19 NOVEMBER Te 19u3Q in het Cemov lo kaal Dendermondsesteenweg, voor dracht over de B.T.W. voor de groothandelaars in dranken, inge richt door Cemov Van 19 tot 20 u voor judo kas tot 15 jaar en 20 tot 21 u voor judokas boven de 15 jaar ju- do-oefeningers ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai Te 20 in de St Jorisklub, Keizerlijke Plaats 02 naaiclub Te 20 uur zaal Kring Dr. De Moorstraat yoga cursus voor beginners ingericht door Yoga Vedanta Aalst Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6 club- wedstrijden in schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion Vanaf 19u30 tot 21 u in de parochiezaal St Antonius, Kapu cijnenlaan, volksdansronde inge richt door de christelijke organi saties. Van 9u30 tot 12 in de St Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 cursus van nijverheidshelper ingericht door het Rode Kruis van Aalst. Te 20 uur feestzaal Stad huis voordracht over Noorwegen per boot, vliegtuig en auto inge richt door de VTB en VAB TENTOONSTELLINGEN Van 12 tot 30 november in de Galerij Pieter Coecke tentoon stelling met werken van Nicolas Open alle dagen 10 tot 12 u en 15 tot 19 u, zondag van 10 tot 13 u. Van 24 oktober tot 15 no vember in de lokalen van het Oud Hospitaal, Oude Vismarkt, tentoon stelling ««Art et Idee» met werken van dertien internationaal bekende kunstenaars. Toegankelijk alle da gen van 9 tot 12 en van 14 tot 18 u; zondagen van 9 tot 17 u. Van 30 oktober tot 17 no vember in de Galerij Borghmans, Geraardsbergsestraat 28 tentoon stelling van schilderijen en akwa- rellen van Jan Mannaert. Open alle dagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u. Maandag gesloten. Tot 15 november in de kel der van het Belfort Grote Markt tentoonstelling met werken van In- grid Matthijs. Toegankelijk zondag en woensdag van 10 tot 13 u en van 14 tot 19 u; andere dagen van 15 tot 18 u. Van 18 tot 26 november in de zaal van het Belfort, Grote Markt, tentoonstelling van schil derwerken op fluweel door Lieve Van der Weeën. Toegankelijk alle werkdagen van 10u30 tot 13 u en van 14 tot 20 u. zaterdag en zon dagen van 10 tot 20 u.

De Gazet van Aalst | 1970 | | pagina 10