tU 'S MORGENS OM 4 UUR dinsdag 24 november to 21u10 Deze dramatische film ontleedt de niet bijzonder gelukkige verhou dingen in twee paren. Het verhaal v. i de heide loopt parallel nst eik; ar. Hei lijk van een jon. vrouw die uit de Theems is o ehaald, wordt door de kineast ngewend c' bindmiddel. Uit he. leven w beide paren worden s'echts vieren twintig uur behandeld. Maar dan is de uitstalling van hun ellende ook volldeig. In het eerste paar zit de vrouw geplaagd met een man die nooit volwassen is gewor den. Ze is doodop van eenzaam heid en zorg om de kinderen en zoekt naar echte waardering en liefde. In het tweede paar wordt een niet meer zo jong meisje ge- confrontreerd met de terughou dendheid van haar geliefde die bang is voor het geven van de de finitieve liefde. DE GOUDROOF donderdag 26 november te 20u25 12afl.: De man met de twee gezichten Tijdens een kort verlof in het buitenverblijf van Bolt, maakt Cra- dock kennis met de boyfriend van zijn dochter, en deze blijkt nie mand anders te zijn dan Jeremy Forman, de man die ernstig ver dacht wordt tijdens de overval een politieman te hebben gedood. For man tracht tevergeefs Bolt onder druk te zetten betrekt deze laat ste bij de overval om zijn eigen huid te redden. Op dat ogenblik valt Cradock een verbijsterende gedachte in zou Bolt HET GRO TE BREIN kunnen zijn? Toneel DE POLITIE vrijdag 27 november te 20u25 De handeling van het stuk speelt zich af in een totalitaire staat, waarin het apparaat van le ger politie en geheime dienst een grote plaats inneemt, compleet met gevangenissen en concentra tiekampen, teneinde elke oppositie te vernietigen of in de kiem te smoren Op een gegeven ogenblik wordt, na veel moeite een gevan gene tot het regime bekeerd. Nu hij er van overtuigd is geraakt dat zijn bezwaren tegen het gezag on juist waren, zal hij worden vrijge laten. Maar de gevangene is de laatste opposant; hij realiseert zich dat het hele burocratische ap paraat overbodig wordt bij gebrek aan tegenstanders. Maar de poli tie, leger en geheime dienst over halen hem misdadiger te blijven. De gevangene is daarmee de poli tieman de baas geworden. Hij ge bruikt zijn argumenten, terwijl de agent die van de gevangene han teert. De intrige komt pas goed op gang, wanneer het hoofd van de politie een overmatig plichtsge trouw lid van het korps tot een daad van verzet v/ca te L De man komt natuurlijk in ge vangenis, maar om te be\ dat hij niet willekeurig opgesloc zit wordt hij er toe aangezet en bom te gooien naar e era. De drogreden waaimte du a! wordt omgeven en waarmee tenslotte de initiatiefnemers elk de schuld schuiven op de ander is legio. Waarheen te Aalst? j NOVEMBER Te I9u 3 in hot lokaal van t Oud Hos? a:J, Gade Vismarkt j c o dag an hoi studieweek ends over shoot, bock, bibliot heek' -.it door da stichting bodewijk de Raet. Van 13u30 tot 20O3G in de turnzaal van het St Maartencollege ingang Esplanade, Pre-ski oefe ningen ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. Van 19u30 tot 21 u in de Sint Jorisclub; Keizerlijke Plaats 02 judo oefening voor groene, blauwe, bruine en zwarte gordels Te 19u30 in het parochiaal lokacl Si Martin us, bijeenkomst van de werkgroep dienstbetoon van de parochieraad Sint Martinus Te 19u20 in de oefenzaal van hot Kon. Atheneum, Graan markt 17 Aalst wekelijkse training karateclub Aalst Tg 20 u ir. het lokaal bij Ceuppens, Sint Jobstraat, kaart- prijskam? mot mooie prijzen inge richte door het A.C.V. Sint Marti nus Te 20 u in het Yogacen- trum Molenstraat 45 nieuwe cur sus in yoga voor beginners, inge richt door de Aalsterse Yogaclub. Te 20 in de St Jorisklub, Keizerlijke Plaats 02 krea- en rietwerkatelier Te 20 u in het Groen Kruis (3e verdieping) St Jorisstraat 26 gespreksavond over «Bcdlenden- sydikaiisr.ie in Europees perspek- lie;» ingericht door de Landelijke bediendoncentrale ZATERDAG 21 NOVEMBER Te 14 u in het Oud Hospi taal Oude Vismarkt tweede dag van het studieweekende over «School, boek en bibliotheek» Te 14 u in de oefenzaal Kon. Atheneum training van kara te club Aalst Te 14u15 terrein S.K. Aalst voetbal Miniemen S.K. Aalst-Den- derieeuw Te 14u30 in de stadsmeis jes-school, Binnenstraat 157 stu- dionamiddag over de vrije tijds besteding ingericht door de Ver eniging voor Sociale Jeugdbe scherming. Vanaf 15 u in de Sint Jo risclub, Keizerlijk plein, pottenbak- kersatelier ingericht door de St. Jorisclub Te 15 u terrein Honda voet bal Honda-Franke in reeksen van Corp. Sportverbond O. VI. Te 16 u terrein Bredestraat -.'oetbalwedstrijd tussen res. Een dracht Aalst-Bergen Te 16 u in de turnzaal van het Atheneum Graanmarkt volley balwedstrijd tussen K.A.A. en Eöingen. Te 20 u in de H. Hattkring, T v straat eerste belotting hei kampioenschap ingericht - dc 'ottersclub Breughel. Te 20 u in de zaal van de de Moorstraat vertelavond door Louis De Leni- 1 - ««Prostitutie en vanda- me» ingericht door co toneel kring Nieuw Leven. Te 20u15 in het iokaai Beu kenhof, Langestraat ledentornooi ingericht door de Aalsterse Petan- queclub. Te 20u30 in de Gkapizaal Burchtstraat kompetitiewedstrijd basketbal tussen Black Boys en Castors. ZONDAG 22 NOVEMBER Te 9u15 terrein S.K. Aalst voetbal Knapen S.K. Aalst-F.C. Te 10 u op het terrein der E.P. Kapucijnen, Capucienenlaan 95 volleyballwedstrijden ingericht door de St Jorisclub Te 10 u in het stadspark jaarlijkse interschoiencross inge richt door het stedelijk sportcomi té en atletiekclub Eendracht Aalst Van 10 tot 11 u voor ju dokas tot 15 jaar en van 11 tot 12 u voor judokas boven de 15 jaar judo oefeningen in het lokaal Sint Jorisclub, Keizerlijke Plaats 02, ingericht door de judoclub Hi- rano Kwai Aalst. Te 10 u terrein F.F.R. voetbal prov. jun. Eendracht Aalst Dendermonde Te 10 u30 ter rein Le Lion d'Or Prov. Schol. Eendracht Aalst-Dendermonde Te 10u30 terrein Bredestraat prov kad. Eendracht Aalst-Dendermonde Te 10 u in lokaal Ons Huis Hopmarkt vergadering voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Socialistische Postzegel club. 10u30 terrein S.K. Aalst voetbal S.K. Aalst res. Olsa-Neder- brakel Te 11 u in het lokaal Pa viljoen Grote Markt 5 receptie en huldiging van verdienstelijke leden bij de Catharinisten. Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning «Charade» ingericht door de Mar- celinoclub. Te 14u30 in het lokaal der stedelijke bibliotheek Kattestraat 33 poppenkastvertoning voor de jeugd met Handjes draaien, koeke- bakken vlaaien, ingericht door het stedelijk poppentheater. Te 14u30 in de bovenzaal van De Coninck van Spanje Grote Markt maandelijkse vergadering voor de postzegelverzamelaars in gericht door de St Gabrielgilde Te 15 u op het terrein van Sportkring Haring, kompetitiewed strijd tussen Sportkring Aalst en Geraardsbergen. Te 15 u op het terrein Rapenstraat krachtbalwedstrijd tussen Hacienda Aalst en Buggen- hout. Te 15 u op het Beukenhof Langestraat petanquewedstrijden tussen Aalst B en Canne a Bierre en Aalst C en Artevelde. Te 15 u terrein Affligem- dreef voetbal S.K. Immerzeel-Ap- pelterre in reeksen K.K.S. O. VI. Denderleeuw Te 16 u In de feestzaal De Klaroen optreden Eddy Wauters en het orkest Rene Carlier Van 13 tot 20 u in de St Jorisclub, Keizerlijke Plaats 02, danscursus voor alle jongeren van af 17 jaar, ingericht door de Sint Jorisclub. Te 20 u in de Stadsschouw burg Vredeplein opvoering van het toneelwerk Doei .g Boeing door de Kon. Rederijkerskamer «De Catha rinisten» Aalst MAANDAG 23 NOVEMBER Te 19 u in jeugdbibliotheek Kattestraat 33 vergadering voor de postzegelverzamelaars ingericht door Philatelia Alosta Te 18u30 in de feestzaal van het stadhuis Eerste leerlingen auditie en optreden Houtblazers ensemble ingericht door de Aca demie voor muziek, ballet en to neel Te 20 u in de Stadsschouw burg Vredeplein opvoering van het toneelwerk Boeing Boeing door de Kon. Rederijkerskamer «De Catha rinisten» Aalst DINSDAG 24 NOVEMBER Te 19u30 in het lokaal De Koning van Spanje Grote Markt, voorlichtingsvergadering over de B.T.W. voor de bakkers en banket bakkers, ingericht door Cemov Te 19u30 in de Koornbloem bij Gaston Van der Eist, Grote Markt, voordracht over de B.T.W. voor de kleinhandel ingericht door Cemov Van 19u45 - 21 u voor be- ginnenden en nadien voor gevor derden danscursus in het lokaal De Koornbloem, bij Gaston Van Der Eist, Grote Markt, ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. Te 20 uur in het lokaal Kattestraat 33 gespreksavond over Hegeliaanse Dialektiek ingeleid door Prof. Dr. Fr. Van Passel in gericht C.S.C. Seminarie De Rank Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis Grote Markt kunst concert met uitvoering van «Die Schone Mullerin» ingericht door de Aalsterse culturele vereniging Pro Arte Te 20u30 in het lokaal Kat testraat 31 Aalst vergadering voor de fotoliefhebbers ingericht door fotoclub Aalst. Van 20u30 tot 21u30 in de Sint Martinuskring, Korte Zout- straat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten in gericht door Milac WOENSDAG 25 NOVEMBER Te 14 u in de verschillende scholen van de stad, jaarlijks in- terscholentornooi volleybal inge richt door het stedelijk Sportco mité Van 17u45 tot 18u15 voor judokas tot 15 jaar en van 19u30 tot 21 u voor judokas boven de 15 jaar judo-oefeningen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 19 u in de zaal Hade- wijch, Moorselbaan, voordracht over koken, ingericht door de K.A.V. Mijibeek. Van 19 tot 22 u in het pa rochiaal lokaal Sint Antonius, naadreeks ingericht door de K.A.V. St Antonius. Te 20 u in het lokaal der stedelijke jeugdbibliotheek cursus over eerste hulp bij ongevallen in gericht door het Viaamse Kruis. Van 20 tot 21 u in het ste delijk zwembad, Kapucijnenlaan, kayak-oefeningen ingericht door de Aalsterse Kayakclub. Te 21 u in het stedelijk zwembad trainingen in duiken in gericht door de Aalsterse Sint Jorisclub. DONDERDAG 26 NOVEMBER Van 9u30 tot 12 in de St Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Van 19 tot 20 u voor judo kas tot 15 jaar en 20 tot 21 u voor judokas boven de 15 jaar ju do-oefeningen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai Te 19 u in het stedelijk zwembad clubwedstrijden zwem men ingericht door de Aalsterse zwemclub Neptunus. Vanaf 19u30 tot 21 u in de parochiezaal St Antonius, Kapu cijnenlaan, volksdansronde inge richt door de christelijke organi saties. Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 cursus van nijverheidshelper ingericht door het Rode Kruis van Aalst. Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de postzegelverzamelaars, in gericht door de Aalsterse postze gelkring Dirk Martens Te 20 in de St Jorisklub, Keizerlijke Plaats 02 naaiclub Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6 club wedstrijden in schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis Grote Markt kunst- concert ingericht door de harmo nie Al Groeiende Bloeiend TENTOONSTELLINGEN Van 12 tot 30 november in de Galerij Pieter Coecke tentoon stelling met werken van Nicolas Open alle dagen 10 tot 12 u en 15 tot 19 u, zondag van 10 tot 13 u. Van 18 tot 26 november in de zaal van het Belfort, Grote Markt tentoonstelling met werken van Lieve van Der Weeën. Toe gankelijk alle dagen van 10u30 tot 13 en van 14 tot 20 u; zater dag en zondag van 10 tot 20 u. Van 20 november tot 3 de cember in de Galerij Borghmans, Geraardsbergsestraat 28 tentoon stelling van de schilderwerken van Jean Steeman, open alle dagen van 10 tot 12 u en van 14 tot 19u maandag gesloten. FÏLM NFORMATIE RIJPERE JEUGD FEESTPALEIS van 20 - 26 nov. Woodstock VOLWASSENEN CINE RIO van 20 tot 23 nov. Jeff De vervloeking der Pharao's PALACE van 20 tot 26 nov. Mijn geliefde, mijn zoon VOLWASSENEN NEGATIEF ALFA van 20 tot 26 nov. Candy

De Gazet van Aalst | 1970 | | pagina 10