aarheen te Jakobsen en Micha Doria verne men op die manier het 20 lang be waarde geheim van Henrike Ze was vroeger een uitmuntende scherpschutster onder de naam Shun-Ti. Tijder een voorstelling in Canada dood ze ar partner. Het was een ong al n a !r i recht vond dat 1 c:d niet uiije- sloten was en ike werd ver oordeeld. DETECTIVES TEGE W'L EN DANK maandag 30 novemb.c 2C:-25 Deze speelfilm is bedoeld om op de lachspieren te werken. De komische Marx Drothers zijn voor de gelegenheid doende als privé-detectives en zijn door een warenhuis gehuurd om dit te be schermen. Na korte tijd wordt het duidelijk dat het warenhuis tegen zijn beschermers zelf moet be schermd worden. Na enige herrie krijgen de Marx Brothers evenwel de kans hun speurtalent bot te vieren: ze slaan zowat iedereen in de boeien, behalve de misdadiger om wie het gaat. Wie van het genre houdt, kan een avond vol zorgeloze ontspan ning doormaken. Daarvoor zorgen de talloze gags en music-hall num mers. T V. SPEL DE MAN UIT HET BOOTHUIS dinsdag 1 december te 2Qu35 Een jonge vrouw wordt dood ge vonden in een woningboot. Er duikt een merkwaardige vreemde ling op en ingevolge één en ander wordt het schijnbaar zo vreed zaam leventje van het gezin Swin- ton bedreigd. De vermoedelijke dader van de moord gaat nader hand vrijuit en de geheime ver houding van vader Swinton met het meisje blijkt tenslotte van vluchtige en onschuldige aard ge weest te zijn. Maar er is iets ge wijzigd in het leven van de men sen die bij het geval betrokken zijn en ook hun verhoudingen on derling zijn niet meer dezelfde. DE GOUDROOF donderdag 2 december te 20u25 13e en laatste aflevering De moord Cradock wordt gesterkt in zijn vermoeden wanneer blijkt dat de vennoten van Richard Bolt voor de overval bankroet waren. Maar Bolt heeft een lange arm en ge bruikt zijn politieke invloed om de zaak officieel te doen klasse ren zonder gevolg. Cradock's op dracht is bijgevolg ten einde en het is hem onmogelijk over te gaan tot de aanhouding van de man van wie hij zeker weet dat hij het grote brein is. Cradock tracht Scotland Yard van zijn zienswijze te overtuigen. Inmid dels blijft hij achter Bolt aanzitten tot het einde van de wereld indien nodig. LUNCHPAUZE vrijdag 4 december te 21u40 In dit televisiespel laat de au teur John Mortimer zien, hoe de romantiek van een heimelijke ver standhouding kan worden ontlui sterd, zodra de gelieven op hun hotelkamer met elkaar worden ge confronteerd De leugens, die noJ g waren om het samenzijn in die ene ijnchpau- ze te verwerkelijkcr.. onthullen zo veel over hun beider karakter, dat zij elkaar niet vinden maar verlie zen. vncvimber Van 19u':0 tot 21 u in de Sint vc isclub, (eizerlijke Plaats 02 judo cefe. ;g vcor groene, bij.jvze, brür* en zwarte gordels Te IC JO in de oefenzaal vr: i f^on. Atheneum, Graan markt 17 Aalst wekelijkse training karateclub Aalst Van 19u30 tot 20u30 in de turnzaal van het St MaartencoMege ingang Esplanade, Pre-ski oefe ningen ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. Te 20 u in de feestzaal F. F. R. Dendermofidsesteenweg, kunstavond met «Muzikale groet uit Obersdorf» door drie Beierse Vo'kckunstgroepen, ingericht door de Vlaamse Toeristenbond Te 20 u in het Yogacen- trum Molenstraat 45 nieuwe cur sus in yoga voor beginners, inge richt door de Aalsterse Yogaclub. Te 20 u in de Sint Marti- nuskring Korte Zoutstraat 40 eer ste bclctting van het tornooi inge richt door de K.W.B. St Martinus Te 20 u in het lokaal Va derhuis, Hertshage 2 kaartprijs- kamp met mooie prijzen ingericht door het A.C.V. H. Hart. Te 20 in de St Joriskiub, Keizerlijke Plaats 02 krea- en rietwerkatelier ZATERDAG 20 NOVEMBER Te 14 u in de oefenzaa! Kon Atheneum training van kara te club Aalst Te I4u30 in do stadsmeis jesschool, Binnenstraat 157 enquê te over de vr'je t jd&besteding van do Aalsterse jeugd, ingericht door de Jeugdbeweging. Vanaf 15 u in de Sint Jo- risclub, Keizerlijk plein, pottenbak- kersatelicr ingericht door de St. Jorisclub Te 15 u terrein Honda voet bal Honda - Saf in de reeksen van Corporatief sportverbond Te 20 u in het Kontaktcen- trum Keizerlijke Plaats 10 voor dracht over «De Black-Pantersbe- weging in de U.S.A.»» door Prof. Albricht Ludo, ingericht door de club Mikis Theodorakts. Te 20 u in de salons Ver- spail'e Keizerlijke Plaats Winter- concert ter gelegenheid van de St Barbarafeesten door de Muziekka pel der stedelijke vrijwillige brand weer o.l.v. Lt. C. de \IuysX Te20u15 in het Beukenhof Langestraat ledentornooi ingericht door de Aalsterse Petanqueclub Te 20u30 in de St Marti- nuskring Korte Zoutstraat 40, be- loiting tellende voor het tornooi, ingericht door de Kringvrienden Te 20u30 in de Okapizaal Burchtstraat kompetitiawedstrijd tussen Okapi en Bell. Te 20 u zaal de Klaroen optreden van Jimmy Frey ZONDAG 29 NOVEMBER Vanaf 9 u in de feestzalen van het Sint Jozefscollege, Pont straat 7 interprovinciale kampioen- duivermarade, ingericht door de duivenr catschappij «Het Land van Aalst»» Te 9u15 terrein F.FR. voetbal Kad E.A. - Edixvelde Te 10 u terrein Dredestraat Minie men E.A. - Oostakker Te 10u30 terrein F F.R. Scholieren E.A. - Serskamp Te 9u15 terrein SK Aalst voetbal Knapen S.K. - St Dender leeuw Te 10u30 Reserven S.K. Appelterre Vanaf 9u30 viering van het St Elooifeest door het A.C.V. met mis in de St Martinuskerk en na dien banket en gezellig samenzijn in het Groen Kruis. Te 10 u op het Volksp'ein, kompetitiewedstrijd tussen de da mes van Black Boys en Zele Van 10 tot 11 u voor ju dokas tot 15 jaar en van 11 tot 12 u voor judokas boven de 15 jaar judo oefeningen in het lokaal Sint Jorisclub, Keizerlijke Plaats 02, ingericht door de judoclub Hi- rano Kwai Aalst. Te 10 in het stedelijk lo kaal Katiestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars, in gericht door de postzegelkring Fila Jeugd Aalst. Te 10 u op het terrein der E.P. Kapucijnen, Capucienenlaan 95 volleybalwedstrijden ingericht door de St Jorisclub Te 10u30 onthulling ge denkplaat in de brandweerkazerne Vrijheidstraat en overhandiging van nieuwe reaminatiewagen Vanaf 11 u St Ceciliafeest van de harmonie «Al Groeiend Bloeiend», met mis in de St Mar tinuskerk en te 13 u banket in de St Martinuskring, Korte Zout straat 40 Te 14 u in de filmzaal van het KapucijnenUooster ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning met «Fesfva! van Tom en Jerry» ingericht door de Marcelinoclub Te 14 u op de Rijbaan Wa termolen, Moorselbaan, samenge stelde wedstrijden dressuur, cross en springen voor paarden ingericht door de vereniging «De Dender- ruiters». Te 14u30 in het lokaal der stedelijke bibliotheek Kattestraat 33 poppenkastvertoning voor de jeugd met «Graaf Knoddel» door het stedelijk poppentheater Te 15 u in het Beukenhof, Langestraat petanquewedstrijd tus sen Aalst A en Puc Te 15 u op het terrein Rapenstraat, krachtbalwedstrijd tussen Hacienda Aalst en Rams- kapelle Te 15 u terrein Brede- straat voetbal Eendracht Aalst - W.S. Lauwe Te 15 u terrein «Affligem- dreef» voetbal F.C. Aalst-Reinaart in de afdelingen van Kon. Kath. Sportverbond Oost Vlaanderen Te 15u15 op het terrein Rozendreef, kompetiewedstrijd handbal tussen Eendracht Vrij Aalst en Jemeppe Te 15u15 op het gewoon terrein handbalwedstrijd tussen Rosis Aalst en Brussels Spado Te 16 u in de feestzaal De Klaroen optreden Eddy Wauters en het orkest Rene Carlier Van 13 tot 20 u in de St Jorsclub, Keizerlijke Plaats 02, danscursus voor alle jongeren van af 17 jaar, ingericht door de Sint Jorisclub. Te 20 u in de Stadsschouw- Aalst? burg Vrede,.! ;n .veering van het toneolv.erk Boei* g Boeing door de Kon. Rederijkerskamer «De Catha- rinisten» Aalst MAANDAG 30 NOVEMBER Te 19 u in jeugdbibliotheek Kattestraat 33 vergadering voor de postzegelverzamelaars ingericht door Fhilatelïa Alcsta Te 19u30 in zaa! Van Vae- renbergh Stef. De Jonghestraat 50 vergadering voor de filmliefhebbers ingericht door de filmklub Kinova Te 20 u in de Stadsschouw burg Vredeplein opvoering van het toneelwerk Boeing Boeing door de Kon. Rederijkerskamer «De Catha- rinisten» Aalst Te 20 uur in de raadszaal van het Stadhuis gespreksavond met als thema «Moet da Radio en de T.V. ons informeren of manipu leren?» Het gesprekspaneel be staat uit de heren Chris Borms, T.V. journalist en Bert Hermans, opdrachthouder bij het Kabinet van de Vice Eerste Minister. Inge richt door de Aalsterse culturele vereniging De Rank DINSDAG 1 DECEMBER Van 19u45 - 21 u voor be- ginnenden en nadien voor gever derden danscursus in het lokaal De Koornbloem, bij Gaston Van Der Eist, Grote Markt, ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. Van 20u30 tot 21u30 in de Sint Martinuskring, Korte Zout straat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten in gericht door Milac Te 20u30 in het lokaal Kat testraat 31 Aalst vergadering voor de fotoliefhebbers ingericht door fotoclub Aalst. WOENSDAG 2 DECEMBER Te 14u45 in de zaal Rink De Ridderstraat Concert door het West vlaams orkest o.l.v. Dirk Vaerendonck ingericht door Jeugd en Muziek Aalst Van 17u45 tot 18u15 voor judokas tot 15 jaar en van 19u30 tot 21 u voor judokas boven de 15 jaar judo-oefeningen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Van 19 tot 22 u in het pa rochiaal lokaal Sint Antonius, naadreeks ingericht door de K.A.V. St Antonius. Te 19 u in de zaal Hade- wijch, Moorselbaan, voordracht over koken, ingericht door de K.A.V. Mijlbeek. Te 19u30 in het Beukenhof oefenwedstrijden petanque inge richt P.C. Alosta Van 20 tot 21 u in het ste delijk zwembad, Kapucijnenlaan, kayak-oefeningen ingericht door de Aalsterse Kayakclub. Te 20 u in het lokaal der stedeiijke jeugdbibliotheek cursus over eerste hulp bij ongevallen in gericht door het Vlaamse Kruis. Te 21 u in het stedelijk zwembad trainingen in duiken in gericht door de Aalsterse Sint Jorisclub. DONDERDAG 3 DECEMBER Van Su30 tot 12 in de St Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Van 19 tot 20 u voor judo kas tot 15 jaar cn 20 tot 21 u voor judokas boven de 15 jaar ju- do-oefentngen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai Te 19u30 in het stede ;k lokaal Kattestraat 33 cursus van nijve c idshelper ingericht door het Rede Kruis van Aalst. Vanaf 19u30 tof 21 u in de parochiezaal St Antonius, Kapu cijnenlaan, volksdansronde inge richt door de christelijke organi saties. Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6 club wedstrijden in schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion Te 20 in de St Joriskiub, Keizerlijke Plaats 02 naaiclub Te 20 u in de filmzaal van het St Jozefscollege Hoogstraat filmvertoning met Que la béte meure ingericht door de K.F.L. TENTOONSTELLINGEN Van 12 tot 30 november in de Galerij Pieter Coecke tentoon stelling met werken van Nicolas Open alle dagen 10 tot 12 u en 15 tot 19 u, zondag van 10 tot 13 u. Van 28 november tot 10 december in de kelder van het Belfort, Grote Markt tentoonstel ling van keramiek en akwarellen door Jacqueline Uyttersprot en Jef Van Den Steen. Toegankelijk alle werkdagen van 15 tot 19u30; za terdag en zondagen van 10 tot 12u30 en van 15 tot 19u30 Van 20 rovember tot 3 de cember in de Galerij Borghmans, Geraardsbergsestraat 28 tentoon stelling van de schilderwerken van Jean Steeman, open alle dagen van 10 tot 12 u en van 14 tot 19u maandag gesloten. Van 27 november tot 10 december in de lokalen van de Bank van Brussel Nieuwstraat 27, tentoonstelling met werken van Lyliane De Moor. Toegankelijk alle werkdagen van 9 tot 12 en van 14 tot 17 u. Van 28 november tot en met 13 december in de belfortzaa' Aalst tentoonstelling met werken van Henri Van den Brouck FILM - INFORMATIE RIJPERE JEUGD PALACE van 27 tot 30 nov. Van Duinkerken tot de slag om Londen FEESTPALEIS van 27 nov tot 3 dec De dingen van het leven PALACE van 1 tot 3 dec. Als de gieren aanvallen VOLWASSENEN CINE RIO van 27 tot 30 nov. De 8 vervloekten «De Hand» ALFA van 27 tot 30 nov. De schrik cp het lijf De reus van Marathon VOLWASSENEN NEGATIEF ALFA van 1 tot 3 dec. Trillingen Starlet

De Gazet van Aalst | 1970 | | pagina 10