Programma's van 26 dec. 1970 tot en mat 1 jan. 1971
kijkers
voor u.
ZATERDAG
BRUSSEL VLAAMS
15.00 De dappere kapitein
16.50 Concert van de V.N. in
New York
18.25
Zandmannetje
18.30
U.F.O.
19.20
Autorama
19.50
Keurig Frans
19.52
Zoeklicht
19.57
Mededelingen
20.00
Nieuws
20.25
Hier is Lucy
20.50
Canzonissima
21.50
Echo
22.20
Reis naar het onbekende
23.10
Nieuws
BRUSSEL FRANS
15.15
De Italiaanse te Algiers
17.30
L'éventail de Séville
18.45
Nieuws
18.50
Voor de kleintjes
18.55
Protestantse uitzending
19.30
Nieuws
20.00
Le jardin extra-ordinaire
20.30
Le soupirant
21.50
Cinéscope
23.00
Nieuws
NEDERLAND 1
14.00
Nieuws
14.02
Zeskamp
15.00
Evangelische omroep
15.30
Kerstzang
16.00
Oebele in kerstsfeer
16.45
Vrede op aarde
18.45
Woefs en Lamaars
18.55
Nieuws
19.04
Peggy Fleming in
Mad:son Square Garden
20.00
Nieuws
20.20
Liedjes van 't Schaep
met de 5 poten
21.05
Drie oude dames
22.10 Hier en daar een Turk
23.00 Nieuws
MEERLAND 2
18.45 Woefs en Lamaars
18.55 Nieuws
19.04 Kersttoespraak
19.09 Gespiegeld in Kerkglas
19.31 Oiijfberg
20.00 Nieuws
20.20 Kijkt u ook vanavond
21.35 Sportpanorama
22.10 Tom Jones Christmas
spectaculair
23.00 Nieuws
FRANKRIJK 1
12.30 Midi-magazine
13.00 Télé-midi
13.30 Artistiek regionaal
magazine
14.00 Filatelie
14.30 Wat kan er me thuis
overkomen
14.40 Basketball
15.00 Rugby
16.15 Samedi et compagnie
18.05 Nieuws
18.10 Micro en camera
13.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.25 Accordeonwijsjes
19.45 Nieuws
20.30 Vanavond in het theater
22.35 Télé-party
23.20 Nieuws
FRANKRIJK 2
15.00 Téva
15.30 Vandaag mevrouw
16.25 Rendez vous a Badenberg
16.55 Jouez sur deux tableaux
17.50 Télé-bridge
18.10 Pop
18.50 Sport
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Nieuws
20.35 Festival van
Aix en Provence 1970
22.45 Er wordt over gesproken
23.05 Nieuws
DUITSLAND 1
11.25 Concert voor fluit
met Aurèle Nicolet
11.50 Das doppelte Lottchen
13.30 Witte dood
14.15 Pan Tau
14.50 Het grootste circus
ter wereld
15.15 Toen beelden
leerden lopen
15.45 Oude deugden
16.30 Kunstrijden op het ijs
18.00 Het Indische graf
19.40 Sport
20.00 Nieuws
20.15 Het moeten niet altijd
schlagers zijn
21.45 Lotto-trekking
21.50 Nieuws
22.05 The Trap
23.45 Nieuws
ZONDAG
BRUSSEL VLAAMS
11.00 H. Mis
14.30 Voor boer en tuinder
15.00 Het vierwindeneiland
15.15 Binnen en buiten
17.15 Sport 1970 in beeld
18.35 Sportrcportage
19.00 De wereld is klein
19.55 Mededelingen
20.00 Nieuws
20.15 Sportweekend
20.40 Salto Mortale
21.40 Première-magazine
22.30 Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.30 Terres et logis
15.00 Féminin Présent
15.15 Visa voor de wereld
17.15 Cyrano de Bergerac
18.30 Sportweekend
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Antenne-soir
19.30 Nieuws
19.55 Suggesties
20.00 La maison des bois
20.50 Liza Minelli in de Olympia
22.15 Sportweekeinde
22.45 Nieuws
NEDERLAND 1
14.40 Cursus informatie
15.00 Nieuws
15.02 Weekjournaal
15.22 Verkeersformatie
15.25 The Borderers
16.15 Openbaar kunstbezit
16.30 Basketballtornooi
16.55 Voetbal toto-uitslagen
18.20 Dammen voor beginners
18.55 Woefs en Lamaars
19.00 Woord voor woord
19.05 Het gezin is geen
torpedojager
19.30 Kinderen voor kinderen
20.20 Nieuws
20.25 Vic Singel en het
besiissende schaakmat
21.45 Simon Carmiggelt
21.50 Niemand wil vrede
22.30 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Woefs en Lamaars
19.00 Nieuws
19.05 Fabian van Fallada
19.30 Studio sport
20.00 Nieuws
20.20 Panoramiek
20.45 Dubbeldekkers
21.10 Studio sport
21.35 Good old days
22.35 Nieuws
FRANKRIJK 1
8.55
Télé-matin
9.00
Ochtendgymnastiek
9.15
Bijbelkwartiertje
9.30
Geloof en traditie in het
Oosten
10.00
Protestantse dienst
10.50
De dag van de Heer
11.00
H. Mis
11.53
Zeven voor twaalf
12.00
Nieuws
12.02
La sequence du
spectateur
12.30
Muziek in 33 toeren
13.00
Nieuws
13.15
Omer Pacha
13.45
Monsieur Cinéma
14.30
Tele-dimanche
17.15
Wij gaan naar Parijs
19.10
Theatermagazine
19.45
Nieuws
20.10
Sports dimanche
20.40
Hatari
23.15
De open deur
23.35
Nieuws
FRANKRIJK 2
14.25 Le survivant des
Monts Lointains
15.55 De gast van zondag
17.55 Concert
18.25 Ijsschaatsen
19.10 Les Bannis
20.00 Nieuws
20.35 De horloge
22.05 Nieuws du cinéma
22.55 Nieuws
DUITSLAND 1
10.30 Programma-overzicht
11.00 Voor ouders en kinderen
11.30 Kerkelijke kommentaar
12.00 Journalistiek debat
12.45 Weekspiegel
13.15 Weekmagazine
14.45 Pan Tau in de sneeuw
15.20 Onze vriendin Violetta
15.50 Droomberoepen
nuchter bekeken
16.35 Een onwaardige
oude dame
18 05 Sport
19.00 Wereldspiegel
19.40 Sport
20.15 Twee volle dagen
21.50 De dichter en zijn stad
22.45 Nieuws
22.50 Feliciano very special
MAANDAG
BRUSSEL VLAAMS
16.00 Het vliegend oog
16.50 Luister naar de film
18.55 Zandmannetje
19.00 Sportribune
19.20 Rinaldo Rinaldini
19.45 Hier spreekt men Neder
lands
19.50 Zoeklicht
19.55 Mededelingen
20.00 Nieuws
20.25 Paris Blues
22.00 Concert door het orkest
van de Italiaans-Zwitserse
Radio
22.35 Nieuws
BRUSSEL FRANS
17.10 L'ile au trésor
18.00 Nieuws
18.05 Cérise
18.20 Lundi-sports
18.50 Voor de kleintjes
18.55 Lekenmoraal en -filozofie
19.25 De tentoonstellingen
19.30 Nieuws
20.00 Département S
20.50 Situation 70
21.30 Le silence est d'or
22.55 Nieuws
NEDERLAND 1
14.30 Woeste wateren
14.50 Jack en de bonestaak
15.40 Allez hop
15.45 De sneeuwkoningin
18.45 Woefs en Lamaars
18.55 Nieuws
19.04 Piease Sir
19.30 Zo vader zo zoon
20.00 Nieuws
20.20 Hier en nu
20.50 De kleine waarheid
21.45 Zeg het nou zelf
22.35 In het voorbijgaan
22.45 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Woefs en Lamaars
18.55 Nieuws
19.04 Kijken naar kinderen
19.30 Coronation Street
20.00 Nieuws
20.20 Het oproer kraait
20.50 Anna Karenina
22.20 1970 Beter één spruit
in de hand dan de lucht
van tien
23.00 Nieuws
FRANKRIJK 1
12.30 Midi-magazine
13.00 Nieuws
13.30 Beurskoersen
13.35 Ik zou willen weten
14.10 De mascotte van het
regiment
15.45 Uitzending voor de jeugd
18.30 Nieuws
18.35 Leven in het heden
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.25 Noele aux quatre vents
19.40 Wie en wat
19.45 Nieuws
20.30 Les cousins de la
Constance
21.25 Argumenten
22.20 Open deur
22.50 Nieuws
FRANKRIJK 2
15.40 Téva
19.00 Streeknieuws
19.20 Colorix
19.30 Nieuws
20.35 Deux sur la Deux
21.35 Toekomst
22.35 Nieuws
22.40 Dossier souvenir
23.10 Nieuws
DUITSLAND 1
14.55 Nieuws
15.00 Goud, zilver, brons
16.35 Nieuws
16.40 The Monroes
17.30 Publieke ergernis
17.55 Nieuws
18.00 Programmaoverzicht
13.30 Zijn jullie er allemaal?
18.40 Hier und Heute
19.25 De zeldzame methoden
van Franz Wanninger
20.00 Nieuws
20.15 Rapport
21.00 Eenmaal show en terug
21.45 Titels, thesen en
temperament
22.30 Nieuws
22.50 Jonge cineasten
23.40 Nieuws
DINSDAG
BRUSSEL VLAAMS
16.00 Zingen is een ding
17.00 Alleen op de wereldzeeen
18.50 Zandmannetje
18.55 Tienerklanken
19.25 Alledag
19.50 Keurig Frans j
19.52 Zoeklicht
19.57 Mededelingen
20.00 Nieuws
20.25 De mist
21.35 Jaaroverzicht
22.25 Vergeet niet te lezen
23.00 Nieuws
BRUSSEL FRANS
17.10 L'ile au trésor
18.00 Nieuws
18.05 TV-Club junior
13.20 Affiches
18.50 Plum-pium
18.55 Omer Pacha
19.25 Weerbericht
19,30 Nieuws
20 CO Le faussaire d'argenteuil
21.30 Signes dss temps
22.30 Nieuws
NEDERLAND 1
14.30 Bruintje Beer
en de Kerstman
14.40 Happy sixteen aan de
Adriatische zee
15.10 De verzwolgen gallei
15.35 Circus Jean Richard
18.45 Woers en Lamaars
18.55 Nieuws
19.04 Daktari
20.20 Mod Squad
21.35 Klop op de deur
22.25 Hier en daar een
Marokkaan
23.25 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Woefs en Lamaars
18.55 Nieuws
19.09 Kunstsignaïering 1
19.30 Top Pop
20.00 Nieuws
20.20 Peyton Place
21.10 Another evening with
Burt Bacharach