7 in VREJDAG 7 JANUARI Van 19 tot 21u30 in het lokaal achter de Sint Annakring ge organiseerde ontspanning voor jongens van 14 tot 16 jaar inge richt door de club Sint Anna Jeugd Te 19 u in de Sint Jorisdub, Keizerlijk Plein 02, judo-oefenin gen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in het lokaal De Vriendschap, Kerkstraat 9, clubwed strijden schaken ingericht door de schaakclub De Rokade. Te 20 u in het lokaal Landhuis, Grote Markt, algemene verga dering ingericht door het Verbond der Aalsterse Komische Groepen, Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, wintertornooi voor niet gefedereerde spelers ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 20 u in de zaal De Koornbloem, Nieuwstraat 2 studieavond over «Nieuwe distributievormen en technieken'» en «De evolutie der grootwarenhuizen» ingericht door het Algemeen Midden- standsverbond ZATERDAG 8 JANUARI Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, petanquetornooi voor de leden ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 20 u in het lokaal Bergenhof, Stationsplein 4, algemene ver gadering en voordracht ingericht door de vriendenkring der scheidsrechters Aalst-Dendermonde. Te 14u30 in het klooster der Paters Kapucijnen, Kapucijnenlaan ontmoetingsdag voor langdurige zieken ingericht door de christelijke mutualiteit Te 20 u in de feestzaal F.F.R., Dsndermondsesteenweg, ruiters- feest met de «The Musical Friends» ingericht door de rijver- eniging De Denderru'rters. Te 14u30 in de parochiezaal Sint Job, Kapucijnenlaan, sportbe oefening en gitaarspel voor jongeren ingericht door de jeugd club 't Satelietje. Te 15 u in het lokaal Moorselbaan, ontspanning voor alle jon gens vanaf 14 jaar ingericht door de K.A.J. Mijlbeek. Van 15 tot 23u30 in het lokaal Meuleschettestraat 32, ont spanning voor al de jongeren vanaf 16 jaar ingericht door de jeugdclub Ypsilon. Ta 14u30 terrein A of «Le Lion d'Or» voetbalwedstrijd tussen pron. jun. Eendracht Aalst en SK Lebbeke Te 19 u zaal Black Boys volleybalwedstrijd tussen Kon. Athe neum Aalst en Rodenbach Te 15 u terrein Volksplein handbalwedstrijd tussen H.C. Rosis Aalst en Temse Te 15 u terrein Guldenboomplein handbalwedstrijd tussen H.C. Sparte Aalst en Jemeppe Te 10 u terrein «Le Lion d'Or voetbalwedstrijd tussen prov. schol. Eendracht Aalst en SK Grembergen Te 10 u terrein FFR tussen gew. schol. Eendracht Aalst en St. Wetteren Te 14u30 u terrein A. Bredestraat, voetbalwedstrijd tussen Een dracht Aalst en Vigor Hamme Te 14u30 terrein Beukenhof, Langestraat voetbalwedstrijd tus sen SV Mijlbeek en Erembodegem Te 14u30 terrein Affligemdreef voetbalwedstrijd tussen S.C. Im merzeel en Herdersem MAANDAG 10 JANUARI Te 19 uin het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaarsingericht door de postzegelkring Philatelia Alosta Vanaf 19 u in de turnzaal der Dames van Maria, Onderwijs- straat 2, turncursus ingericht door de C.M.B.V. Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein, toneelopvoering «Het Ei» door de Aalsterse toneelgroep De Schakel. Te 20u15 in het lokaal De Vrede Vredeplein, vergadering voor de filmliefhebbers ingericht door de fHmclub Kinova DINSDAG 11 JANUARI Te 20 u in de St Martinuskring, Zonnestraat 20, algemene ver gadering ingericht door de parochieraad Sint Martinus Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St. Jorïsstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac. Te 20u30 m het lokaal Kattestraat 31 vergadering voor de fotoliefhebbers ingericht door de Fotoclub Aalst Te 19u30 in het lokaal Beukenhof, oefenwedstrijden ingericht door de petanqueclub P.C. Alosta Van 14 tot 17u30 in het lokaal achter de Sint Annakring, ge organiseerde ontspanning voor jongens van 14 tot 16 jaar inge richt door Jeugdclub St. Anna ZONDAG 9 JANUARI Te 10 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo-oefentngon ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Vanaf 10 u in het lokaal Meuleschettestraat 32, ontspanning voor alle jongeren vanaf 16 jaar ingericht door de jeugdclub Ypsilon. Ta 15 u in het Beukenhof, Langestraat, wintercompetitie petan- qus tussen Aalst A en Schorpioen A Te 13u30 in het lokaal Moorselbaan ontspanning voor jongens vanaf 14 jaar ingericht door de K.A.J. Mijlbeek Te 20 li in de stadsschouwburg, Vredeplein opvoering van «Het Ei» door de Aalsterse toneelgroep De Schakel Te 16 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100A ledentomooi ingericht doo de Aalsterse petanqueclub Apollo. Te 14u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 poppenkastver- toning «Prinsesje in nood» ingericht door het stedelijk poppen theater. Te 9u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de jeugdige postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse postzegelkring Fila Jeugd Te 10 u in de bovenzaal bij Willy Bellon, Grote Markt, voor dracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aal sterse postzegelkring Ons Huis io u op de terreinan der Paters Kapucijnen, Kapucijnenlaan -.jodwedstrijden volleybal, ingericht door de Sint Jorisclub. - u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan cse Sint Jobsiraat filmvertoning «Batman» ingericht door de Marceünoclub WOENSDAG 12 JANUARI Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100 A, clubkam pioenschap petanque ingericht door de petanqueclub Apollo Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, optre den van de pianist Francois Glorieux. Te I7u30 in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Pleet 2, judooefenin- gen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. DONDERDAG 13 JANUARI Te I9u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse post zegelkring Dirk Martens Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, club- wedstrijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion. Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te 19u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 33, cursus voor «Eerste hulpverlener» ingericht door het Rode Kruis Aalst Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein toneelopvoering «Het Ei» door de Aalsterse toneelgroep De Schakei. Van 17 decemoer tot en met 9 januari in de Galerij Vale rius De Saedeleer, Keizerlijk Plein 53, tentoonstelling met als thema «Aspekten uit onze hedendaagse kunst». Toegankelijk alle werkda gen van 14 tot 19u30; zondagen van 10 tot 13 u en van 14 tot 19u30. Er worden werken tentoonge steld van R. Bonduel, J. Bursens R. Dudant. J.P. Ghysels, G. Kul che, O. Landuyt, P. Mara, R Monteyne, Y. Rhaye, R. Somville J. Timmer en M. Van Saene. Van zaterdag 22 januari tot en met zondag 6 februari wordt in het museum van het Oud Hospitaal, Oude Vismarkt een re- trospektieve tentoonstelling gehou den met werken van Victor Lorein. Deze expositie is toegankelijk al le werkdagen van 15 tot 18 u; za terdag en zondag van 10 tot 18 u (vrijdag gesloten). Van 7 tot en met 25 janu ari in de Galerij Borghmans, Ge raardsbergsestraat 28, tentoon stelling met werken van Monique Lenssens. Toegankelijk alle werk dagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tot 13 en van 15 tot 18 u (maandag gesloten of op af spraak). Van 14 januari tot en met 6 februari 1972 in de galerij Pieter Coecke, Molenstraat 44 tentoonstelling over grafiek FILM - INFORMATIE OOK VOOR TIENERS FEESTPALEIS van 7 tot 13 jan. De grote ontsnapping VOLWASSENEN CINE RIO van 7 tot 10 jan. Gruwel kreten Oplichter van eer PALACE van 7 tot 13 jan. De Linke Bende ALFA van 7 tot 10 januari De pierewaaier NEGATIEF ALFA van II tot 13 januari Erotische nachten vzr. Tippee

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7