9
BRUSSEL VLAAMS
4.00 Schooltelevisie
7.00 Schooltelevisie
3.00 De Fabeltjeskrant
'8.05 Cat'.veazie
8.30 Tienerkianken
9.05 Kijk er, kook
9.35 Kier spreekt men
Mederiands
19.38 Zoeklicht
19.43 Mededelingen
9.45 Nieuws
20.10 Wachtwoord
20.40 Film Buddenbrooks
22.25 Nieuws
BRUSSEL FRAHS
,4.00 Schooltelevisie
(7.35 Nieuws
18.10 Nieuwe avonturen
van Saturnin
18.25 Affiches
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Candice, ce n'est pas
sérieux!
19.30 Antenne-soir
"9.40 Weerbericht
19.45 Nieuws
20.10 Les vertueux
21.40 Tekenen van de tijd
22.30 Nieuws
NEDERLAND 1
0.45 Schooltelevisie
14.00 Schooltelevisie
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Dier en vriend
'9.30 Little women
20.00 Nieuws
20.20 Mijn idee
20.45 Arsène Lupin
21.40 Hier en nu
22.20 Beeldlijnen
22.45 Nieuwe liederen
22.55 Nieuws
23.00 Voorlichting
schooltelevisie
23.03 Teleac
MEDERLAND 2
,58.45 De Fabeltjeskrant
58.55 Nieuws
9.05 Black Tulip
19.30 Tik Tak Tor
2.0.00 Nieuws
29.20 Mijn tante Victoria
20.45 Jason King
21.35 Hadimassa
22.15 Achter het nieuws
22.55 Nieuws
23.00 Den Haag vandaag
FRANKRIJK 1
3.45 Schooltelevisie
12.30 Nieuws
3.20 Kebdc-midi-aff aires
3.40 Je voudrals savoir
14.05 Schooltelevisie
16.00 R.T.S. promotion
13.00 Schooltelevisie
18.30 Nieuws
8.35 Leven in het heden
10.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Nieuws weer
19.25 Een antwoord op alles
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20. iO Aankondigingen
20.15 Francois Gaillard
on la vie des autres
20.30 Hexagone
22.00 Intermezzo
Nieuws
FRANKRIJK 2
13.30 Schooltelevisie
14.30 Vandaag, mevrouw
15.10 Sang et lumière
98.00 Fundamentele
electronica
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Des chiffres et des
lettres
20.00 24 heures sur la 2
20.25 Aankondigingen
20.30 Cadet Rousselle
21.40 De indringers
22.30 Match sur la Deux
$4'-
23.30 24 heures dernière
DUITSLAMD 1
16.15 Nieuws
13.20 Voor de kinderen
17.10 Half Pruisen
Half Saksen
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.05 Van papyrusboot tot
luxe-yacht
18.40 Hier und Heute
19.15 Zijn jullie er allemaal
19.25 Berlin Keithstrasse 30
20.00 Nieuws
20.15 Wat ben ik
21.00 Het gouden ding
22.55 Nieuws
WOENSDAG
BRUSSEL VLAAMS
17.30 Jevanjong
18.30 Wie weet, wint
19.14 De Fabeltjeskrant
19.19 Keurig Frans
19.21 Zoeklicht
19.25 Politieke tribune
19.39 Mededelingen
19.40 De Weerman
19.45 Nieuws
20.10 Beschuldigde, sta op
21.40 Debat
22.25 Horen en zien
22.45 Nieuws
22.50 Europese kampioen
schappen kunstrijden op
de schaats in Goteborg
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
15.45 Schooltelevisie
16.40 Nieuws
16.45 Feu vert
18.25 Les volants
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Candice, ce n'est pas
sérieux!
19.30 Omnium
19.45 Nieuws
20.10 Variété
La caméra d'argent
21.35 Dit is uw land
22.20 Kunstrijden op het ijs
23.25 Nieuws
NEDERLAND 1
10.45 Schooltelevisie
17.00 Wop en Fiop
in Wonderland
17.20 Kijk zelf maar
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Van gewest tot gewest
20.00 Nieuws
20 21 Politieke partijen
20.31 Stichting socutera
20.36 Diamond head
22.15 Interpellatie
22.45 Nieuws
22.50 Den Haag vandaag
22,55 Europese kampioen
schappen kunstrijden
uit Gothenburg
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Mik
20.00 Nieuws
20,21 Studio Vrij
22.05 Kenmerk
22.30 Nieuws
FRAMKRIJK 1
12.30 Nieuws
13.30 Beursnoteringen
14.05 Schooltelevisie
15.00 Schooltelevisie
18.30 Nieuws
18.35 Leven in het heden
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Nieuws weer
19.25 Een antwoord op alles
19.40 Aankondigingen
19.45 Télé-soir
20.10 Aankondigingen
20.15 Francois Gaillard ou la
via des autres
20.30
Variété
19.35
Omnibus 8
23.30
Nieuws
20.00
Nieuws
FRANKRIJK 2
20.20
Dübbei en dwars
12.55
Skiën
21.00
Mission impossible
14.30
Vandaag mevrouw
21.50
Mary Roos show
15.10
Max la manace
22.30
Nieuws
19.00
Regionaal nieuws
22.35
Ter visie
16.20
Colorix
23.00
Kunstrijden in
19.30
Wat een familie
Gothenburg
20.00
24 heures sur la 2
FRANKRIJK t
20.30
Les dossiers de l'ecran
9.30
Schooltelevisie
22.00
Debat
12.30
Nieuws
23.30
24 heures dernière
14.00
Schooltelevisie
DUITSLAND 1
15.25
La séquence du jeune
15.25
Nieuws
spectateur
15.30
Skiën
15.45
Uitzending voor de
16.15
Nieuws
kinderen
16.20
Voor de kinderen
13.30
Nieuws
17.10
Podium
18.35
Leven in het heden
17.55
Nieuws
18.55
Voor de kleintjes
18.00
Regionaal nieuws
19.00
Regional nieuws
18.05
Zijn jullie er allemaal
19.20
Weerbericht
18.15
Kobra, ubernehmen
Sie
19.25
Een antwoord op alles
18.40
Hier und Heute
19.40
Aankondigingen
19.20
Kobra, ubernehmen
Sie
19.45
Nieuws
20.00
Nieuws
20.10
Aankondigingen
20.15
Soldaten
20.15
Francois Gaillard ou
21.00
Salto mortale
la vie des autres
22.00
Adamo
20.30
De actualiteit
22.45
Nieuws
in vraag gesteld
DONDERDAG
BRUSSEL VLAAMS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Pebbles en Bambam
18.30 Jonger dan je denkt
18.50 Vergrootglas op de
postzegel
19.10 De toekomst
van ons verleden
19.40 Hier spreekt men
Nederlands
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.25 De klop op de deur
21.10 Ten huize van
22.00 Gastprogramma
22.30 Première
23.10 Nieuws
23.15 Europese kampioen
schappen op de schaats
in Goteborg
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
17.35 Nieuws
17.40 Schooltelevisie
18.10 Lincoln
18.25 Pop shop
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Madame êtes-vosis libre?"
19.30 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 La magot de Joséfa
21.40 Carrousel
aux images
22.20 Kunstrijden op het ijs
22.45 Nieuws
NEDERLAND 1
10.45 Schooltelevisie
14.00 Schooltelevisie
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Popeye
19.11 De verovering van
de Tijgerberg
20.00 Nieuws
20.20 Berichten uit
de samenleving
20.35 Laurel en Hardy
21.00 Rudy Schokker
huilt niet meer
21.40 Joop van Tijn
in gesprek met
22.30 Leerhuis
23.00 Nieuws
E.K. schaatsen dames
in Inzeil
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Calimero
19.10 Zorro
21.30 Mission impossible
22.25 Welkom Francois
Reichenbach
Nieuws
FRANKRIJK 2
10.55 Skiën
12.55 Skiën
14.30 Vandaag, mevrouw
15.10 Thibaud
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Des chiffres
et des lettres
20.00 24 heures sur la 2
20.25 Aankondigingen
20.30 Les fosses de Vincennes
22.00 Italiques
23.00 A propos
23.15 Nieuws
DUITSLAND 1
10.05 Schooltelevisie
15.25 Skiën
16.15 Nieuws
16.20 Voor de kinderen
17.10 Tussenmaaliijd
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.05 Zijn jullie er allemaal
18.15 Workshop voor
tv-redacteurs
18.40 Hier und Heute
19.20 Het grote huis
20.00 Nieuws
20.15 Geheimagenten
21.45 Soldaten
22.30 Nieuws
22.50 Martlen Nlemoüer
tachtig jaar
V R U D A G
BRUSSEL VLAAMS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Orlando di Lasso
18.45 Verkeersveiligheid
18.50 Ziet U er wat in
19.05 Zoeklicht
19.09 Luceat
19.39 Mededelingen
19.40 De weerman
19.45 Nieuws
20.10 Panorama
20.55 Verhaal van een cello
21.40 Cultuur en beschaving
22.30 Nieuws
22.35 Kunstrijden op de schaats
in Goteborg
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
17.35 Nieuws
17.40 Schooltelevisie
18.10 La course a la lune
18.25 Affiches
18.55 Voor de kleintjes
19.15 Madame,
êtes-vous iibro
'J A:it®nne-soir
IS.40 Weerbericht
19.45 Useuws
20.10 OoiifcCC-s
20.15 Fotografie van
de toskomst
21.40 De Wrekers
22.30 Kunstrijden
op het ijs
23.30 Nieuws
NEDERLAND i
10.45 Schooltelevisie
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Felix de kat
19.12 Piste
20.00 Nieuws
20,20 Brandpunt
21.10 'n Zomerzotheid
23.05 Nieuws
23.10 Schaatsen dames
in Inzeil
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Mary Tyler Moore Show
19.30 Vlieg er niet in
20.00 Nieuws
20.20 Middenstand
in opstand
21,10 Voor de vuist weg
22.20 Nieuws
22.25 Den Haag vandaag
22.30 Uit de kunst
23.00 E.K. kunstrijden
in Gothenburg
FRANKRIJK 1
10.25 Schooltelevisie
12.30 Nieuws
13.50 Beursnoteringen
14.05 Schooltelevisie
16.30 Schooltelevisie
17.30 Schooltelevisie
18.30 Nieuws
18.35 Leven in het heden
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.25 Een antwoord op alles
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Francois Gaillard ou la
vie des autres
20.30 Vanavond
in de bioscoop
22.39 Tijd om te lezen
23.20 Nieuws
FRANKRIJK 2
14.30 Vandaag mevrouw
15.10 Max la menace
18.00 Conservatorium voor
Kunsten en Ambachten
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Wat een familie I
20.00 24 heures sur la 2
20.30 Binnen zonder bellen
21.30 Actualiteiten-
magazine
22.30 Presto
23.00 On en parle
23.20 Nieuws
DUITSLAND t
10.05 Schooltelevisie
16.00 Nieuws
16.05 Voor de kinderen
16.35 Jour Fix 5
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.05 Die Melchiors
18.40 Hier und Heute
19.15 Zijn jullie er allemaal?
19.25 Merkwaardige verhalen
20.00 Nieuws
20.15 Cultureel magazine
21.00 Berichten uit Bonn
21.30 Hawai 5 - O
22.15 Nieuws
22.30 Het tuinhuisje
23.40 Nieuws
KLEUR