eek in de VRIJDAG 14 JANUARI Te 20 u in het lokaal De Klok, bij Eugeen Van de Velde, Mo lenstraat 1, prijskamp ingericht door het A.C.V. Sint Martinus Ta 20 u in het lokaal De Vriendschap, Kerkstraat 9, clubwed strijden schaken ingericht door de schaakclub De Rokade. Van 19 tot 21u30 in het lokaal achter de Sint Annakring ge organiseerde ontspanning voor jongens van 14 tot 16 jaar inge richt door de club Sint Anna Jeugd Te 20 u in de Sint Jorisclub Keizerlijk Plein 02, krea- en rietwerkatelier ingericht door de Sint Jorisclub Te 19 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo-oefenin gen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in de zaal De Koornbloem, Nieuwstraat 2 studieavond over ..Een stad voor mensen., ingericht door het Algemeen Middenstandsverbond. Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, wintertornooi voor niet gefedereerde spelers ingericht door de Aalsterse petanquedub Te 19 u op de wijk Mijlbeek opening en receptie van de nieuwe parochiale lokalen Te 20 u in de familiezaal van de H. Hartkring, Dr. De Moor straat, gespreksavond door E.H. Van Den Berghe over ..Be staat er nog kwaad» ingericht door de Sociale school van het H. Hart. Te 20 u in het Centrum Arbeidstraat 66 voorlichtingsvergade ring en demonstratie over yoga ingericht door de Aalsterse Yogaclub Vedante Te 20 u in de zaal Madeion, Grote Markt, Driekoningenfeest met eetmaal ingericht door het stedelijk Feestcomité. van nieuwe hobbyklub Kunstatelier Te 15u3Q Emailbewer king, linoklub en flessenbeschildering. Te 15u15 terrein Rozendreef handbalwedstrijd tussen Eendracht Vrij Aalst en Sasja Te 15 u terrein Volksplein, handbal-wedstrijd tussen H.C. Rosis Aalst en Denderbelle Te 9u15 terrein F.F.R. voetbalwedstrijd tussen Kad. Eendracht Aalst en Massemen Te 10 u terrein Le Lion d'Or juniors Eendracht Aalst-F.C. Denderleeuw Te 10u30 terrein F.F.R. Schol. Eendacht Aalst - Opstal Te 15 u terrein A Bredestraat voetbalwedstrijd tussen Eendracht Aalst en S.K. Roeselare Te 9u15 terrein Leo de Bethunelaan, voetbalwedstrijd tussen knapen S.K. Aalst en Gijzegem Te 15 u terrein Immerzeel, voetbalwedstrijd tussen F.C. Aalst en Idegem ZATERDAG 15 JANUARI Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, petanquetomooi voor de leden ingericht door de Aalsterse petanquedub Te 15 u in het lokaal Keizerlijk Plein 02, pottenbakken inge richt door de jeugdclub Sint Joris Te 15 u in het lokaal Moorselbaan, ontspanning voor alle jon gens vanaf 14 jaar ingericht door de K.A.J. Mijlbeek. Van 15 tot 23u30 in het lokaal Meuleschettestraat 32, ont spanning voor al de jongeren vanaf 16 jaar ingericht door de jeugdclub Ypsilon. Te 14u30 in de parochiezaal Sint Job, Kapucijnenlaan, sportbe oefening en gitaarspel voor jongeren ingericht door de jeugd club 't Satelietje. Vanaf 10 u in de zaal van het Belfort, Grote Markt, educatieve postzegeltentoonstelling ingericht door de postzegelkring Phila- telia Alosta Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100A kiekentornooi ingericht door de Aalsterse petanquedub Apollo. Te 20 u in de zaal F.F.R. Dendermondse steenweg feestnacht der Scoutsbeweging ingericht door S.E.J.A. Te 19 u in de zaal Rink feestvergadering van de Bond van Grote en van Jonge Gezinnen met optreden van Sjanteboetiek Te 14u15 terrein Leo de Bethunelaan, voetbalwedstrijd tussen Miniemen S.K. Aalst en E. Zele B Te I5u30 rev. S.K. Aalst en St. Denderleeuw MAANDAG 17 JANUARI Te 20 u in de zaal De Koornbloem, Grote Markt, studiedag over «Aalst, ook morgen een leefbare stad» ingericht door het Algemeen Middenstandsverbond Te 20u30 in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, ver toning «Afspraak met Tijl» ingericht door de toneelgroep «Kunst Licht en Vrijheid» en de culturele vereniging De Rank - Te 19u30 in de turnzaal van het Sint Jozefsinstituut, Sint Jozefstraat turncursus ingericht door de K.A.V. Sint Jozef Vanaf 19 u in de turnzaal der Dames van Maria, Onderwijs- straat 2, turncursus ingericht door de C.M.B.V. Van 14 u in de zaal van het Belfort, Grote Markt, derde dag van de postzegeltentoonstelling ingericht door de postzegelkring Philatelia Alosta ZONDAG 16 JANUARI Te 10 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo-oefeningen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Te 15 u in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijd tus sen Aalst A en Leo A ingericht door do Aalsterse petanquecfub Te 18u30 in het lokaal Moorselbaan ontspanning voor jongens vanaf 14 jaar ingericht door de K.A.J. Mijlbeek Vanaf 10 u in het lokaal Meuleschettestraat 32, ontspanning voor alle jongeren vanaf 16 jaar ingericht door de jeugdclub Ypsiion. Ts 10 u op de terreinen der Paters Kapucijnen, Kapucijnenlaan jeugdwedstrijden volleybal, ingericht door de Sint Jorisclub. Te 10 u in het lokaal De Palm, bij Albert De Cooman, E. Bos- teelstraat 4 vinkententoonstelling ingericht door De Jonge Vinkeniers Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan de Sint Jobstraat filmvertoning «Fred wijst de weg» ingericht door de Marcelinodub Te 14u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 poppenkastver- toning «Prinsesje in nood» ingericht door het stedelijk poppen theater. Te 15 u in de parochiale zaai Moorselbaan, feestvergadering ingericht door de Landelijke Vrouwengilde van de wijk Mijlbeek te e aan het Sociaal Centrum Immerzeeldreef vertrek van eau wandeltocht ingericht door het A.C.W. Vanaf 10 u in de zaal van het Belfort, Grote Markt, tweede dag van de educatieve postzegeltentoonsteliing ingericht door de postzegelkring Philateiia Alosta Ta 15 u in de "jeugdklub Kreja, Dr De Moorstraat 79 opening DINSDAG 18 JANUARI Van 14 tot 17u30 in het lokaal achter de Sint Annakring, ge organiseerde ontspanning voor jongens van 14 tot 16 jaar inge richt door Jeugdclub St. Anna Te 19u30 in het lokaal Beukenhof, oefenwedstrijden ingericht door de petanquedub P.C. Alosta Te 20 u in de St Martinuskring, Zonnestraat 20, algemene ver gadering ingericht door de parochieraad Sint Martinus Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac. Te 20u30 in het lokaal Kattestraat 31 vergadering voor de fotoliefhebbers ingericht door de Fotodub Aalst Vanaf 19u45 in de zaal De Koornbloem, bij Gaston Van der Eist, Grote Markt danscursus voor beginnenden en gevorderden ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis Grote Markt, dia-avond over Noorwegen van Oslo tot Trondheim ingericht door T C B en T.W. Te 19u30 in het lokaal Kattestraat 33 vergadering voor de post zegelverzamelaars ingericht door de dub Fila Aalst WOENSDAG 19 JANUARI Te !7u30 in de Sint Jorisdub, Keizerlijk Plein 2, judooefenin gen ingericht door de Aalsterse judodub Hirano Kwai. Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100 A, clubkam pioenschap petanque ingericht door de petanquedub Apollo Te 14u30 in het lokaal Nieuwstraat 32 studiedag over «wonen» ingericht door de Landelijke Vrouwengilde. Te 20 u in het lokaal Dr de Moorstraat 79 optreden van de Skifflegroep ingericht door de jeugdklub Kreja DONDERDAG 20 JANUARI Te 20 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk plein 02, naaiclub inge- richt door de Sint Jorisclub Te I9u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 33, cursus voor «Eerste hulpverlenen, ingericht door het Rode Kruis Aalst Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, club- wedstrijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion. Te 20 u in de feestzaal stadhuis Grote Markt, Literaire avond met de letterkundigen Paul De Wispelaere, Willem M. Rogge man en Louis-Paul Boon ingericht door het Stedelijk Comité voor Culturele Actie 'G- S:nt Martinuskring, I- LcAstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers Ingericht door de Boerenbond. Van zaterdag 22 januari tot en met zondag 6 februari wordt in het museum van het Oud Hospitaal, Oude Vismarkt een re- trospektieve tentoonstelling gehou den met werken van Victor Lorein. Deze expositie is toegankelijk al le werkdagen van 15 tot 18 u; za terdag en zondag van 10 tot 18 u (vrijdag gesloten). Van 7 tot en met 25 janu ari in de Galerij Borghmans, Ge raardsbergsestraat 28, tentoon stelling met werken van Monique Lenssens. Toegankelijk aile werk dagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tot 13 en van 15 tot 18 u (maandag gesloten of op af spraak). Een tentoonstelling van grafiek door de kunstenaars Luc Peire, Pol Mara, Michel Seuphor, Dan Van Severen, Maurits Wijc- kaert, en andere wordt gehouden van 14 januari tot en en met 6 fe bruari in de Galerij Pieier Coecke Molenstraat 44. De opening met inleiding door de h. Karei Geiriandt heeft plaats op vrijdag 14 januari te 20 u30. Deze expositie is toe gankelijk op werkdagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zonda gen van 10 tot 13 u. Van 4 tot en met 17 febru ari in de hall van de bank van Brussel Nieuwstraat tentoonstel ling met werken van de kunstschil der Franklin Vercammen, uit Ham- me. De opening met inleiding door Dr. Jan Vercammen heeft plaats op vrijdag 4 februari te 19u30. Deze expositie is toegankelijk alle werkdagen van 9 tot 12 en van 14u30 tot 16u30. FILM - INFORMATIE RIJPERE JEUGD FEESTPALEIS van 14 tot 20 jan. De Liefdesbode VOLWASSENEN CINE RIO van 14 tot 17 jan. De lenteregen Obsessie PALACE van 14 tot 17 jan. De doders van Gun Hill PALACE van 18 tot 20 jan. De dochter van Jack Dewuger NEGATIEF ALFA van 14 tot 17 jan. De vrejiv van tie priester ALFA ven ;B £0 jan. Ann en Eve

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7