t V.
programma
8
VAN 15 JANUARI TOT EN
MET 21 JANUARI 1972
ZATERDAG
R?"L7_,~ r
BRUSSEL VLAAMS
12.55 Skiën
14.00 De siiite
van de woestijn
14.50 Véronitjue
15.00 Trefpunt
16.00 Spaans voor beginners
16.40 Griando di Lasso
17.20 Nederlands voor...
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Kalle en de
diamantsmokkelaar
13.25 De wasdag
19.35 Hier spreekt men
Nederlands
19.40 Zoeklicht
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Hier is Lucy
20.35 Pentatlon
21.35 Echo
22.05 Mannix
22.55 Nieuws
23.00 Europese kampioenschap
pen kunstrijden op de
schaats in
Göteborg
BRUSSEL FRANS
15.00 Nieuws
Kunstschaatsen
Noss'curé Bakus
A vos marqués
Bébé Antoine
Christenen in het
sociale leven
Antenne-soir
Nieuws
Le jardin extraordinaire
Les Cheyennes
Kunstrijden op het ijs
Nieuws
NEDERLAND 1
10.00 Teleac
Nieuws
Boing - k - k - k
Kinderprogramma
De Fabeltjeskrant
Nieuws
Coronation street
Nieuws
Een van de acht
Achter het nieuws
Jason King
Nieuws
Europese kampicenschap-
pen schaatsen voor
dames Inzeil
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
13.05 Evangelische Omroep
19.20 Zending
19.50 Tenslotte
20.00 Nieuws
20.21 Confrontation
21.25 In kleinere bezetting
21.50 Sojus 9
22.40 Godsdienstig
programma
22.50 Nieuws
22.55 Kampioenschappen
kunstrijden Dames
te Gothenburg
FRANKRIJK 1
9.00 R.T.S. Promotion
12.30 Nieuws
13.30 Regionaal artistiek
magazine
14.00 R.T.S. promotion
15.00 Sport
16.00 Samedi pour vous
17.35 Klein conservatorium van
het lichte lied
18.05 Nieuws
18.10 Leven in Frankrijk
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.25 Accordeonmuziek
19.40 Aankondigingen
19.45 Téié-soir
20.15 Du tac au tac
15.05
16.20
18.00
18.55
19.00
19.30
19.45
20.15
20.40
23.05
23.50
16.00
16.02
17.00
1-3.45
18.55
19.05
20.00
20.21
22.10
22.35
23.25
20v30 Le disparu de Seniis
22.00 Variétés
22.55 Rockenstock
FRANKRIJK 2
12.55 Skiën
13.30 Artistiek regionaal nieuws
14.00 Skiën
14.30 Vandaag mevrouw
15.10 Camp Rumamuck
17.45 Jazz
18.30 Historische actualiteiten
19.00 Regionaal Nieuws
19.20 Colorix
19.30 Des chiffres
et des lettres
20.00 Nieuws
20.30 A Ia manière 2
21.30 La demoiselle d'Avignon
22.25 Samedi soir
23.25 Nieuws
DUITSLAND 1
14.00 De week
14.25 Nieuws
14.30 Skiën
15.00 Teletechnicum
15.30 De rebel
16.45 Actuele
verkeersproblemen
17.15 Belfast en elders in
Noord-ierland
17.45 Sport
18.30 Dit is mijn wereld
19.00 Hier und Heute
19.35 Charlie Chaplin
20.00 Nieuws
20.15 Goede avond,
buurman!
22.00 Lotto-trekking
22.10 Nieuws
22.20 Fort apache
23.55 Nieuws
ZONDAG
BRUSSEL VLAAMS
10.25 Skiën
12.55 Skiën
14.30 Yak
14.45 Het zwaard van
Ardoewaan
15.15 Binnen en buiten
17.15 Survival
18.15 De Fabeltjeskrant
18.20 Sportreportage
18.46 Rahda
19.38 Openbaar kunstbezit
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.25 De Speelvogels
21.15 Baden Powell
21.45 Première-magazine
22.35 Nieuws
BRUSSEL FRANS
11.00 H. Mis
12.00 Faire le point
13.00 Nieuws
13.05 Concertissimo
13.35 De wereld van de
vormen
14.15 Kunstrijder, op het ijs
14.30 L'Ami public n° un
15.20 Visa pour le monde
17.25 Promotion
17.55 Kunstrijden op het ijs
18.40 Caflme^o
18.45 Sportweekend
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.10 Suggesties
20.15 Les gens de Mogador
21.05 Rien ne va plus
21.45 La compagnie du
marché aux puces
22.15 Kunstschaatsen
23.30 Nieuws
NEDERLAND 1
11.00 Eucharistieviering
14.27 Voorlichting
schooltelevisie
15.00 Nieuws
15.02 Weekjournaai
15.22 Zondagmiddag-
magazine -•
17 00 Woord voor voord
18.20 Teleac
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 Zoals gezegd is door
Soeren Kierkegaard
19.30 Geheimen van de zee
20.20 Nieuws
20.25 ii.er Parijs,
hier Jan Brusse
20.35 Corry Brokken
21.45 Avroskoop
22.20 Humanistische
uitzending
22.30 Nieuws
NEDERLAND 2
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 Nieuws
19.05 Pippi Langkous
19.30 Studio sport
20.20 Panoramiek
20.45 Dubbeldekkers
21.10 Studio sport
21.35 Black men's burden
22.25 Nieuws
FRANKRIJK 1
9.10 Télé-matin
9.15 Een, twee, drie
9.30 Godsdienstige
uitzendingen
11.53 Zeven voor twaalf
12.00 Nieuws
12.02 La séquence
du spectateur
12.30 Muziek in 33 toeren
13.00 Nieuws
13.15 Plaats aan het theater
13.45 Monsieur Cinéma
14.30 Nieuws
17.15 Theater voor de jeugd
18.30 Bonnes adresses du
passé
18.50 Aankondigingen
18.55 Lettres d un bout
du monde
19.25 Programmaoverzicht
19.45 Nieuws
20.10 Sport
20.40 Hantise
22.30 Historisch cabaret
23.15 Nieuws
FRANKRIJK 2
9.00 R.T.S. Promotion
13.15 Face au public
14.45 Miljardair voor een dag
18.00 Sport
19.30 Dieren in de wereld
20.00 24 heures sur Ia 2
20.30 Trentième
21.20 Les Peulhs
22.20 Nieuws
22.30 Alleen engelen hebben
vleugels
DUITSLAND 1
10.45 ARD-tips: recht
11.30 Voor de kinderen
12.00 Dsr Fruhschoppen
12.45 Weekspiegei
13.15 Weefcmagazine
14.55 Voor de kinderen
15.15 Pippi Langstrumpf
1545 Uit de 3e wereld
16.30 Skiën
17.10 in het rijk van de
witte beren
13.15 Sport
19.30 Wereidspiegel
20.00 Nieuws
20.15 Eens in het leven
21.30 Reuzen sterven
22.15 Nieuws
19.40 De Weermrx
19.45 Nieuws
20.10 Piste
21.00 Driekoningenavond of
wat u maar wilt
23.15 N'eiiws
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.10 Voor de kleintjes
18.25 Féminin présent
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Religieus programma
19.30 Lundi-sports
19.45 Nieuws
20.10 Les illusions perdues
21.00 Dit is uw land
21.45 Zevende kunst
23.25 Nieuws
NEDERLAND 1
10.45 Schooltelevisie
11.35 Luisterend naar
de Islam
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Lippy de Leeuw
19.10 Pebbles en Baitim Bamm
19.30 Barefoot in the park
20.00 Nieuws
20.21 Openbaar vervoer
21.10 Alias Smith and Jones
22.00 Blauwe maandag
22.50 Nieuws
22.55 Teleac
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Top Pop
19.30 Wie van de drie
20.00 Nieuws
20.21 Peyton Place
21.10 Strike Command
22.00 Televizier magazine
22.50 Nieuws
FRANKRIJK 1
10.25 Schooltelevisie
12.30 Nieuws
13.30 Beursnoteringen
14.05 Schooltelevisie
14.25 La roue
17.30 Schooltelevisie
18.30 Nieuws in 't kort
18.35 Leven in het heden
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.25 Een antwoord op alles
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.15 Francois Gaillard
20.30 Schulmeister spion
van de keizer
21.25 Psychologie van
kankerlijders
22.25 Catch
22.55 Nieuws
FRANKRIJK 2
18.00 Conservatorium voor
Kunsten en ambachten
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Les Tremblay
20.00 24 heures sur la 2
20.25 Aankondigingen
20.30 Sissi keizerin
22.15 Sibyila
22.45 Nieuws
22.55 On en parle
DUITSLAND 1
0-
os
22.20
Kunsirijden op het ijs
8.20
Schooltelevisie
16.15
Nieuws
BaöSic«is?
wc-, £23>£aSS!mBm
16.20
Voor de kinderen
MAANDAG
17.55
Nieuws
m 18.00
Regionaal nieuws
18.05
Julia
BRUSSEL VLAAMS
18.40
Hier und Heute
14.00
Schooltelevisie
19.15
Zijn jullie er allemaal
17.00
Schooltelevisie
19.25
Leeuwerikpark
18.00
De Fabeltjeskrant
20.00
Nieuws
<8.05
Da woudlopers
20.15
Report
18.30
Nederlands voor
21.00
Don Paulin
19.05
Sporttribune
21.45
TV-discussie
19.33
Keurig Frans
22.30
Nieuws
19.35
Zoeklicht
22,50
La rupture
19.39
Modadalingan
0.55
Nieuws