COMAR SPORT Eendracht miste de kans Sportkring ontgoochelde Jef Pollet aan de eer Wat nu Okapi? Geen meeval voor Eendracht Vrij KAA doet het P.C. Alosta S.A.F. kampioen in korporatief sportverbond Voor alle sportartikelen sport Schoolstraat 54 Aalst Tel. 225.56 Zegels Valois op alle fropten Eendracht heeft de kans gemist em op de troon te klauteren daar de leiders van Racing Lokeren gestruikeld zijn bij de gastheren van Vigor Ha mme. Het is dan ook echt spijtig te noemen dat de Aal stenaars tegen elke verwachting in op eigen veld door Roeselare werden verslagen zodat het ten slotte Bergen is geweest die met zege op Vorst de leiding heeft overgenomen. Niemand zal ons te genspreken als we onderstrepen dat Eendracht de ganse wedstrijd tegen Roeselare heeft gedomineerd Het lag er echter van bij de aan vang vinger dik op dat de West- vlaimingen naar Aalst waren geko men met de veste hoop op één pvntje daar men onmiddellijk uit- ;pakte met een stugge verdediging terwijl sterspeler Deroos ingevolge een keiharde lijfwacht ziijn gewone 'aktiviteiten niet kon ontplooien. Eendracht bleef maar beuken op de bezoekende defensie doch deze met daarbij een uitstekende doelman Boone kon alle gevaar bezweren tot dan op een tiental De S.A.F. jongens hebben met «en overtuigende overwinning te gen de gastheren van Desso de laatste twee punten gewonnen die er nodig waren om zeker te zijn' van de eindzege in de {corporatie ve 'kompetitie. Deze sympathieke formatie heeft tijdens het kam pioenschap het meest tegenstand gekregen van de Telefoonjongens. Een paar slippertjes tijdens de be ginperiode waren echter deze laat-- ste.n noodlottig. Om op de partij tegen Desso terug te komen kan worden ge zegd dat de lokalen voor een fflirïke eerste helft zorgden zodat 'de Ajuinen hun wil niet konden opdringen. Het was dan na de herneming da't de ineenstorting van de thuisspelers er kwam zo- minuten van 'het einde een onge lukkig doelpunt viel aan de over zijde. De Eendracht aanvallers zouden nadien nog het uiterste wagen om de situatie te redden doch het was al boter aan de galg. EENDRACHT NAAR LAUWE Gelukkig dus dat ook Lokeren heeft verloren zodat de tite l kans e n van Eendracht ongeschonden blij ven. Met één puntje achterstand op de leiders Bergen en Lokeren staan de kansen van de witzwar- ten er dus nog steeds even mooi voor, doch nu men zond'ag naar Lauwe moet kan deze wedstrijd wel eens de beslissing brengen in het titeldebat. De Lauwenaars spelen tegen Eendracht de laatste titelkans uit, terwijl Eendracht zelf er alleszins de halve 'inzet moet kunnen bemachtigen om vooraan 'in koers te blijven. Nie mand kan dan ook bij voorbaat de uitslag van dit toptreffen voorspel len. dat de Aalstenaars het niet moei- Ilij'k hadden om afgetekend te ze gevieren na treffers van Coore- man (2) en De Vos. De Telefoonjongens waren op hun beurt zeer sterk tegen het moedige Friac die echter na de hervatting ni'eit kon verhinderen dat de bezoekers een forfa'itscoor op het bord brachten met doel punten van Dusong, Sonck, De Greve en Roe landt. De strijd tussen de figuranten van 'FiF.R. en Tuppenware is zeer spannend geworden. Het waren de plastiekbewerkers die het eerst op Winst kwamen langs Ruyssinck waarna Van Deisen kon gellijk stél len. Het was dan met een tweede treffer van Ruyssiincik dat Tupper- ware de zege op zak stak. De hekkensluiters van Ronse die reeds 'de ganse kompetitie uiiit d'e toon vallen, zii'j'n er tot altoems verrassing in geslaagd om Sport kring te overwinnen. Het waren nochtans de Ajuinen die het eerst de weg naar de netten vonden doch toen de lokalen na twee op eenvolgend© treffers de doe'lmond afgrendelden was Sportkring met een een geslagen ploeg. THUIS TEGEN GERDA Na deze nieuwe ontgoocheling mogen de Sportkringers beslist al le titel plannen laten varen. Met zes punten achterstand op leider Dendermonde en daarbij de hui dige magere resultaten zou het im mers een mirakel moeten zijn om nog terug te komen. De wedstrijd tegen Gerda heeft dan ook n'i'et zoveel belang alhoewel het bijna zeker 'is dat de Haringjongens er alles zullen voor doen om voor een revanche te zorgen. De Eendracht Aalst atleet Jef Pollet die tijdens het crosseizoen nog niet veel heeft laten zien heeft eindelijk weer een zege bin nen sc'hot gekregen. Zulks 'gebeur de 'i'n de politie cross te Ukkiel waar de Aalsten aar na half wedstrijd elkeen achter zich liet om onweer staanbaar te zegevieren. OOK CALLEBAUT De jeugdige Callebaut blijft in het goede spoor en deze maal was het te Oudenaarde dat de 'Eendrachter nog eens zijn kapaci- téiltem demonstreerde met een schitterende en overtuigende over winning. \- Nu Okap'i na een verbitterde strijd tegen Standard met één puntje verschil het onderspit heeft moeten delven nadat men tijdens de ganse wedstrijd vruchteloos naar het goede ritme heeft ge zocht. wordt het nu voor de Aal stenaars 'in de laatste rechte lijn een strijd om het behoud met de laatste zes. Hierbij zal men voor al moeten trachten van zowel P'it- zemburg als Oostende op afstand te houden wat dan meteen de redding zou betekenen. Daar de Aalstenaars er zich van bewust zijn dat een degrada tie zowel financieel als moreel zware gevolgen zou hebben gelo ven we d'an ook dat men met dit doel voor ogen alles zal aanwen den om de redding te verwezen lijken. HANDBAL De mannetjes van dirigent Ro ger Van der Spiegel hebben een puike verrichting weggegeven te gen de gasten van Sasja en het was dan ook spijtig dat men met het kleinste verschil door de be zoekers werd overwonnen. Na een gelijke stand aan de rust slaag den de Ajuinen er 'in om tot 6-4 uit te lopen dank zij goedgerichte afstandschoten van Van Goethem. Elkeen verwachte dan ook een 'lokale zege doch de duivelse Wiiljns staagde er lib om op een paar seconden voor inrukken nog de goede richting te vinden waar door de onthutste lokalen met le ge 'handen bleven. De treffers van de Eendrachters werden gescoord door Baeyens, Van 'den Eynde, R'imbauit, Wel'lekens en Van Goet hem. OKAPI DAMES AAN DE WINST Toen de gasten van Anderlech met het duo Van der Borght-BuyU als uitblinkers tijdens het begir van de wedstrijd voorsprong kor nemen zag het er voor de Ajuitrei n'i'et zo best uit, doch Ghislaini R'iingoiir bracht het voor me'kaa dat aan de rust de bordjes 'h evenwicht waren. Het scheen da de Aalstenaars gewacht haddei naar de tweede helft om hun su perior'iteiit te tonen want vrijwe onmiddellijk werden de Brusse 'laars 'i'n het verweer gednonge zodat de Okapi'dames met de twe Rlngoirs, De Luyck, Stocks, Caig nau, Kieckens en De Nul geer moeite hadden om afgetekend t zegevieren. OOK THE TOWER De jeugdige formatie van de Thi Tower heeft andermaal de beves tiging gebracht van een schitteren de kompetitie in het spoor van d; andere stadsgenoten van Osiris Waren deze laatsten op rust dai werd het immers weer een vol tref fer voor de Towerjongens die bi de gastheren van Red Boys voo een echte demonstratie zorgden. VOLLEYBAL De Atheneumjongens hebben r|> ook de gastheren van Pitzembu. overwonnen. Het werd geen g* makkelijke opdracht en de thu: spelers slaagden er zelfs in 01 voorsprong te nemen. In de eir fa ze was de A a Is terse verdedig* Yves Francken echt schitteren zodat de Aalstenaars tenslotl met een 2-3 eindstand de zee uit het vuur sleepten. PETANQUE Uitslag wedstrijd niet-gefedereerden (14-1) Breydelzonen A 5 Stadspolitie 4 Uitslag ledentornooi (15-1) 1. Van de Meerssche Francois 2. De Rijck Oscar 3. Mevrouw Schookaert 4. Cassim'an Louis 5. Backaert Ben 6. Mevrouw Cassiman 7. Mej. De Smet Eliane 8. Borms Georges 9. De Riij'ck Jozef en Van Damme Lou'is Uitslag wintercompetitie (16-1) Alosta A - Leo 7-2 Bevers - Alosta B 6-3 Wij verzamelen uw giften en tonen het resultaat: miljoenen melaatsen genezen miljoenen melaatsen worden opgespoord en verzorgd Damiaanaktie is aktief in 330 centra WERELDDAG VOOR DE MELAATSEN 29 - 30 JANUARI 1972 Damiaanaktie, V. de Saedeleerstraat 24 Aalst P.r.k. 101.33.56

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 12