ek in 7 VRÏJDAG 21 JANUARI Te 20 u in het lokaal bij F. Van Den Berghe, Hoge Vesten 17, prijskamp met mooie prijzen ingericht door het ACV Sint Mar- tinus Te 19 u in de Sint Jorisciub, Keizeriijk Plein 02, judo-oefenin gen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in het lokaal De Vriendschap, Kerkstraat 9, ciubwed- strijden schaken ingericht door de schaakclub De Rokade. Van 19 tot 21u30 in het lokaal achter de Sint Annakring ge organiseerde ontspanning voor jongens van 14 tot 16 jaar inge richt door de club Sint Anna Jeugd Te 20 u in de Sint Jorisciub Keizerlijk Plein 02, krea- en rietwerkatelier ingericht door de Sint Jorisciub Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, wintertornooi voor niet gefedereerde spelers ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 20 u in de Bank van Brussel, Nieuwstraat, toeristische film avond ingericht door het Reisbureau van de Bank Te 20 u in het Apostelken, Apostelstraat bijeenkomst van de parochieraad van de wijk Mijlbeek Te 20 u in de Sint Annakring, Roklijfstraat, bijeenkomst van de werkgroep liturgie van de parochieraad Sint Anna Te 19u45 in 't Apostelken, Apostelstraat 1 Mijlbeek grote voorlichtingsavond over medezeggingschap van de ouders in het onderwijs ingericht door de KWB Mijlbeek Te 20 u in jongerenkontaktcentrum Kreja Dr. De Moorstraat 79 bijeenkomst van «Groep Konfrontatie» ZATERDAG 22 JANUARI Te 20 u in de zaal Madeion, Grote Markt, familiaal dansfeest ingericht door de werkgroep der ouders van de meisjeschiro Sint Jozef Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat kiekentornooi ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 15 u in het lokaal Keizerlijk Plein 02, pottenbakken inge richt door de jeugdclub Sint Joris Te 14u30 in de parochiezaal Sint Job, Kapucijnenlaan, sportbe oefening en gitaarspel voor jongeren ingericht door de jeugd club 't Satelietje. Van 15 tot 23u30 in het lokaal Meuleschettestraat 32, ont spanning voor al de jongeren vanaf 16 jaar ingericht door de jeugdclub Ypsilon. Te 20 ti in de Veiling Flora, Albrechtlaan, show- en dansavond en verkiezing van Prins Karnaaal 1972 ingericht door het stedelijk Feestcomité Te 20 u in de H. Hartkring, Dr De Moorstraat gratis prijskamp ingericht door de Breughelclub. Te 15 u in het lokaal Moorselbaan, ontspanning voor alle jon gens vanaf 14 jaar ingericht door de K.A.J. Mijlbeek. Te 20 u lokaal Geraardsbergsestraat 100A Mixtetornooi inge richt door de petanqueclub Apollo Te 19 u in de zaal Black Boys, Pierre Corneliskaai volleybal wedstrijd tussen Kon. Ath. Aalst en Enghien Te 15 u terrein Bredestraat voetbalwedstrijd tussen res. Een dracht Aalst en Lauwe ZONDAG 23 JANUARI Te 10 u op de terreinen der Paters Kapucijnen, Kapucijnenlaan jeugdwedstrijden volleybal, ingericht door de Sint Jorisciub. Te 9u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Fila Jeugd Vanaf 10 u in het lokaal Meuleschettestraat 32, ontspanning voor alle jongeren vanaf 16 jaar ingericht door de jeugdclub Ypsilon. Te 10 u in de Sint Jorisciub, Keizerlijk Plein 02, judo-oefeningen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. T® 10 u in de bovenzaal bij Willy Bellon, Grote Markt, voor dracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de post zegelkring Ons Huis Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning «Spartacus en de 10 Gladia toren» ingericht door de Marcelir.oclub Ta 15 in hst Stedelijk poppentheater, Kattestraat 33 poppen- kastvertonlng met Rikske en Fikske in reuzenland Te 14u30 In cie bovenzaal van JDe Coninck van Spagnien» Gro te Markt 23 maandelijkse vergadering voor de postzegelver zamelaars ingericht door de St Gabrielgilde Aalst Te 8.-30 aan de kapel van het Begijnhof vertrek van de ekskur- sla naar Wichelen en Schoonaarde ingericht door de Wielewaal Jeugdafdeling Aaist Te 9ul5 terrein S.K. Aalst voetbalwedstrijd tussen knapen S.K. Aalst en AC Wet teren Te 10u3Q Juniors SK Aalst-Herzele Te 15 u terrein Leo de Bethunelaan voetbalwedstrijd tussen S.K. Aalst en Gerda St Niklaas Te 15 u terrein Beukenhof voetbalwedstrijd S.V. Mijlbeek Kerksken Te 15 u terrein Immerzeel, Affligemdreef, voetbalwedstrijd Im- merzeel-Baardegem Te 15 u terrein Guldenboomplein, handbalwedstrijd tussen H.C. Sparta Aalst en Montegnee Te 15 u lokaal Beukenhof petanquewedsirijd voor de winter competitie tussen Alosta B en Canne a Bière Te 15 u lokaal Geraardsbergsestraat 100A petanquewedstrijd voor de wintercompetitie tussen Apollo en Bevers Te 10 u terrein Bredestraat, voetbalwedstrijd tussen Kad. Een dracht Aalst en Oudenaarde Te 10 u terrein Le Lion d'Or Schol. Eendracht Aalst en E. Zele Te 10u30 terrein FFR Prov. Jun. Eendracht Aalst - E. Zele MAANDAG 24 JANUARI Te 14u30 in het parochiaal lokaal feestvergadering met gezel lig samenzijn ingericht door de CMBV Mijlbeek Te 19 uin het stedelijk lokaa! Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Philatelia Alosta Vanaf 19 u in de turnzaal der Dames van Maria, Onderwijs- straat 2, turncursus ingericht door de C.M.B.V. Te 19u30 in de turnzaal van het Sint Jozefsinstituut, Sint Jozefstraat turncursus ingericht door de K.A.V. Sint Jozef Te 14 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40, studie namiddag over «De jaarlijkss B.T.W.-lijst» ingericht door de Boerenbond DINSDAG 25 JANUARI Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac. Te 19u30 in het lokaal Beukenhof, oefenwedstrijden ingericht door de petanqueclub P.C. Alosta Te 20 u in het gewoon lokaal dekanale bijeenkomst van de werkgroep van de missies. Van 14 tot 17u30 in het lokaal achter de Sint Annakring, ge organiseerde ontspanning voor jongens van 14 tot 16 jaar inge richt door Jeugdclub St. Anna Vanaf 19u45 in de zaal De Koornbioem, bij Gaston Van der Eist, Grote Markt danscursus voor beginnenden en gevorderden ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. Te 20u30 in het lokaal Kattestraat 31 vergadering voor de fotoliefhebbers ingericht door de Fotoclub Aalst Te 20u00 in de Stadsfeestzaal Grote Markt conferentie «Heb ben dialoog en medezeggingschap een kans in het leger?» inge richt door Min. v. Landsverdediging en vriendenkring der Offi cieren Aalst Van 10 tot 11u30 in het lokaal Blokhut, achter de St Annakring Informatiedienst over parochiale en sociale aangelegenheden. WOENSDAG 26 JANUARI Te 20 u in het lokaai Geraardsbergsestraat 100 A, clubkam pioenschap petanque ingericht door de petanqueclub Apollo Te 20 u in het lokaal Aposteiken, Apostelstraat, debatavond over «De Vrijheid» voor jongeren vanaf 16 jaar, ingericht door de parochieraad van de wijk Mijlbeek. Te 17u30 in de Sint Jorisciub, Keizerlijk Plein 2, judooefenin gen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. DONDERDAG 27 JANUARI Te 20 u in de Sint Jorisciub, Keizerlijk plein 02, naaiclub inge richt door de Sint Jorisciub Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, club wedstrijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion. Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse post zegelkring Dirk Martens Te 19u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 33, cursus voor «Eerste hulpverlener» ingericht door het Rode Kruis Aalst Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, vokaal concert met het Sint Gregoriuskoor van Wetteren en het koor Jubilate uit Lckeren ingericht door het Provinciebestuur en het stadsbestuur. Vzn 2u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Een tentoonstelling van lithografie en keramiek door Bart en Ortrud Marechai wordt gehou den van 21 januari tot en met 8 februari in de Galerij Valerius De Saedeleer, Keizerlijk Plein 53. De opening met inleiding door sche pen Jan De Neve heeft plaats op vrijdag 21 januari te 20 u. Deze expositie is toegankelijk alle werk dagen van 14 tot 19u30; zondagen van 10 tot 13 u. Tot en met 6 februari in de Galerij Pieter Coecke, Molenstraat 44, tentoonstelling met werken van Luc Pol, Mara, Michel Seup- hor, Dan Van Severen, Maurits Wijckaert en andere. Deze ten toonstelling is toegankelijk alle werkdagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zondagen van 10 tot 13 u. Van 21 januari tot en met 28 februari in de New Reform Galerij, Schoolstraat, internatio nale tentoonstelling met werken van Klaus Groh, Petr. Stembera, Gêza, Perneczky, Gabor Attalia, Bruno Gasser, Stephen Willats, Jochen Gerz, Jacques Charlier, Hugo Heyman en Maurits Rou- quet. Van 4 tot en met 17 febru ari in de hall van de bank van Brussel Nieuwstraat tentoonstel ling met werken van de kunstschil der Franklin Vercammen, uit Ham- me. Da opening roet inleiding door Dr. Jan Vercammen heeft plaats op vrijdag 4 februari ts !Su30. Deze expositie is toegankelijk alie werkdagen van g tot 12 en van 14u30 tot 16u30. Van 7 tot en met 25 janu ari in de Galerij Borghmans, Ge raardsbergsestraat 28, tentoon stelling met werken van Monique Lenssens. Toegankelijk alie werk dagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tot 13 en van 15 tot 18 u (maandag gesloten of op af spraak). Tot en mat 31 januari in de Galerij Ensor, Keizerlijk Plain S tentoonstelling met werken van Al fred Bastien, Frans Maesereel, James Ensor, Alfons Elomme, Maurits Haegeman, Taf Walle, Ju les van Blesebreeck en A. Verwee Deze tentoonstelling is open alle werkdagen van 13u30 tot 20 ur zondagen van 10 tot 13 en van 15 tot 20 u. Van zaterdag 22 januari tot en mei zondag 6 februari wordt in het museum van het Oud Hospitaal, Oude Vismarkt een re- trospekileve tentoonstelling gehou den met werken van Victor Lorein. Deze expositie lo toegankelijk al le werkdagen vsn 15 tot IS u; za terdag en zondag van 10 to; IE u (vrijdag gesloten).

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7