programma
8
tv.
VAN 22 JANUARI TOT EN
MET 23 JANUARI 1972
ZATERDAG
E^-'V:r- v
BRUSSEL VLAAMS
12.55 Skiën
14.15 In de wateren van
de walvis
15.00 Trefpunt
16.00 Spaans voor beginners
16.40 Orlando di Lasso
17.20 Nederlands voor...
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Avonturen onder zee
18.55 Fabels van de
la Fontaine
19.05 Natuurmagazine
19.35 Hier spreekt men
Nederlands
19.40 Zoeklicht
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Hier is Lucy
20.35 Robert Young Co
21.25 Echo
21.55 Hawai Five O
22.45 Nieuws
22.50 Schaatsen
BRUSSEL FRANS
16.10 Nieuws
16.15 Appuntamento Italiano
17.30 Dagen en werken
18.00 A vos marques
18.55 Bébé Antoine
19.00 Socialistische uitzending
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 Le jardin extraordinaire
20.40 A high wind
in Jamaica
22.15 Cinéscope
23.25 Nieuws
NEDERLAND 1
11.45 Eur. kampioenschappen
hardrijden op de schaats
16.00 Nieuws
16.02 Klassewerk
17.00 Kunt u me de weg naar
Hameien vertellen meneer?
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Daktari
20.00 Nieuws
20.20 De Berend
Boudewijn kwis
22.00 Brandpunt
22.50 Epiloog
22.55 Nieuws
NEDERLAND 2
9.30 Teleac
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Van den leevene
ons Heeren
19.25 Nader bekeken
19.45 Tenslotte
20.00 Nieuws
20.21 Celumbo
22.00 AVRO's sportpanorama
22.30 Luisteren met Haitink
23.20 Nieuws
FRANKRIJK 1
9.00 R.T.S. Promotion
12.30 Nieuws
13.30 (Regionaal artistiek
magazine
14.00 R.T.S. promotion
15.00 Sport
16.30 Samedi pour vous
18.05 Nieuws
18.10 Met luide stem
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Weerbericht
19.25 Les musiciens du soir
19.40 Aankondigingen
19.45 Télé-soir
20.15 Du tac au tac
20.30 De bruiloft van Figaro
22.05 Poëzieprogramma
Télé-nuit
FRANKRIJK 2
13.30 Artistiek regionaal nieuws
14.30 Vandaag mevrouw 1
15.10 Camp Rumamuck
17.25
18.10
19.00
13.20
19.30
20.00
20.25
20.30
21.30
22.25
23.25
Pop
Dociii v.."'aire
Regionaal Nieuws
Cciorïx
Des chiffres
et des lettres
Nieuws
Aankondigingen
A Ia manière 2
La demoiselle d'Avignon
Samedi soir
Nieuws
DUITSLAND 1
14.00 De week
Nieuws
Beroepen met toekomst
Reistips
Zum Blauen Bock
De Markt
Kerk en gezelschap
Sport
Dit is mijn wereld
Hier und Heute
Charlie Chaplin
Nieuws
Zoon tegen vader
Lotto-trekking
Nieuws
Moord volgens recept
Nieuws
14.25
14.30
15.00
15.30
16.45
17.15
17.45
18.30
19.00
19.35
20.00
20.15
21.45
21.55
22.05
23.45
ZONDAG
BRUSSEL VLAAMS
9.25 Skiën
Eucharistieviering
Skiën
Schaatsen
Schaatsen
Voor boer en tuinder
Yak
Binnen en buiten
Deur toe
deur open
Tienerklanken
De Fabeltjeskrant
Sportreportage
Marloo, de rode
reuzenkangoeroe
Arnie
Openbaar kunstbezit
Mededelingen
Nieuws
Sportweekend
Wereldpremière
Poëzieprogramma
Nieuws
FRANS
Ie point
Nieuws
Concertissimo
De wereld
van de vormen
L'Ami public n° un
Visa pour le monde
La piste aux étoiles
Clair de lune
Sportweekend
Antenne-soir
Nieuws
Suggesties
Les gens de Mogador
Rien ne va plus
Variétés
Nieuws
NEDERLAND t
11.45 Eurovisie
Nieuws
Weekjournaal
Eurovisie
Zondagmiddag
magazine
Woord voor woord
Teleac
De Fabeltjeskrant
Mannix
Nieuws
Kort en klein
Een groot uur U
Nieuws
NEDERLAND 2
18.55 De Fabeltjeskrant
""VifiOO Nieuws
10.30
11.25
12.15
13.20
14.30
15.00
15.15
17.15
17.30
18.20
18.25
18.51
19.13
19.38
19.43
19.45
20.00
20.25
21.55
22.25
BRUSSEL
12.00 Faire
13.00
13.05
13.45
14.30
15.20
17.45
18.40
18.45
19.30
19.45
20.10
20.15
21.05
21.45
22.35
13.00
13.02
13.20
16.00
17.00
18.20
18.55
19.30
20.00
20.25
21.15
22.35
15.40 Salon van de watersport* 19.05 Pippi Langkous
19.30 Studio sport
20.20 Patio j!:
20.45 Dubbel tikkers
21.10 Studio sport
21.35 Zienswijze
22.25 Nieuws
FRANKRIJK 1
'j.0 Télé-matin
9.15 Een, twee, drie
S.30 Godsdienstige
uitzendingen
11.53 Zeven voor twaalf
12.00 Nieuws
12.02 La séquence
du spectateur
12.30 Muziek in 33 toeren
13.00 Nieuws
13.15 Plaats aan het theater
13.45 Monsieur Cinéma
14.30 Télé-dimanche
17.05 En familie
18.00 Bonnes adresses
du passé
18.55 Lettres d'un bout
du monde
19.25 La semaine sur la lune
19.45 Nieuws
20.10 Sport
20.40 Ne nous fachons pas
22.20 Un certain regard
23.05 Nieuws
FRANKRIJK 2
9.30 R.T.S. promotion
13.25 France défigurée
13.55 Concert
14.25 Boy on a dolphin
16.15 Men kan niet alles weten
17.15 Meesterwerken
in gevaar
18.00 Sport
19.30 Dieren in de wereld
20.00 Nieuws
20.30 Plain-chant
21.20 Arcana
22.15 Nieuws
22.25 Ciné-club
DUITSLAND 1
10.45 ARD-tips gezondheid
11.30 Voor de kinderen
12.00 Der Fruhschoppen
12.45 Weekspiegel
13.15 Weekmagazine
14.45 Onze vriendin Violetta
15.15 Pippi Langstrumpf
15.45 De man met het
foto-apparaat
16.00 Een dierenparadijs
17.30 Bonn's
Afrlkapolitiek
18.15 Sport
19.30 Wereidspiege!
20.00 Nieuws
20.15 Eens in het leven
21.30 Zou Van Gcgh vandaag
te genezen zijn
22.15 Nieuws
22.20 Leken musiceren
m mmm m. m&m
MAANDAG
BRUSSEL VLAAMS
14.00 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
17.00 Schooltelevisie
18.05 De woudlopers
18.30 Nederlands voor
19.00 Korte film
19.05 Sporttribune
19.33 Keurig Frans
19.35 Zoeklicht
19.39 Mededelingen
19.40 De Weerman
19.45 Nieuws
20.10 Aurum het element Au
20.40 Wat kan men doen
met lamsbout
21.10 Onze-Lieve-Vrouw
der Visschen
21.55 Vergeet niet te lezen
22.30 Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.10 Voor de kleintjes
18.25 Féminin présent
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Religieus programma
19.30 Lundi-sports
19.45 Nieuws
20.10 Les illusions perdues
21.00 Situation 72
21.40 Evi! Flowers
22.40 Nieuws
NEDERLAND 1
10.45 Schooltelevisie
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Lippy de Leeuw
19.10 Pebbles en Bamm Bamm
19.30 Barefoot in the park
20.00 Nieuws
20.20 Een Vlaming
over Nederland
21.10 Heinz Ruehmann film
22.50 Nieuws
22.55 Teleac
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Top Pop
19.30 Wie van de drie
20.00 Nieuws
20.21 Peyton Place
21.10 Liesbeth List
22.00 Televizier magazine
22.50 Nieuws
22.55 Teleac
FRANKRIJK 1
10.25 Schooltelevisie
12.30 Nieuws
13.30 Beursnoteringen
14.05 Schooltelevisie
14.25 Ignace
17.30 Schooltelevisie
18.30 Nieuws in 't kort
18.35 Leven in het heden
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Weerbericht
19.25 Een antwoord op alles
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Francois Gaiiiard
20.30 Schulmeister spion
van de keizer
21.25 Breedtegraad 101
22.25 Beker van Frankrijk
voor orkest
22.50 Nieuws
FRANKRIJK 2
18.00 Conservatorium voor
Kunsten en ambachten
19.00 Regionaal nieuws
19.20 CoSorix
19.30 Wat een familie
20.00 Nieuws
20.25 Aankondigingen
20.30 Vanavond in het theater
22.30 Horizon
23.30 Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Schooltelevisie
16.15 Nieuws
16.20 Voor de kinderen
17.10 De gouden jaren twintig
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.05 Woobinda
18.40 Hier und Heute
19.15 Zijn juüle er allemaal
19.25 Tussen camera en
beeldscherm
20.00 Nieuws
20.15 Monitor
21.00 Stel je even veor
21.45 Nieuw mode! voor
Castro's Cuba
22.30 Nieuws
22.50 Jonas
0.30 Nieuws
DINSDAG
BRUSSEL VLAAMS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Skippy
18:30 Tteiiéffclanken
j i