iii ie itü VRIJDAG 23 JANUARI Te 20 u in de Sint Jorisclub Keizerlijk Plein 02, krea- en rietwerkatelier ingericht dcor de Sint Jorisclub Te 20 u in het Sociaal Centrum, Immerzeeldreef, gespreks- avond ever het gebed onder leiding van Pater Mathieu. Te 20 u in het lokaal De Vriendschap, Kerkstraat 9, clubwed strijden schaken ingericht door de schaakclub De Rokade. Van 19 tot 21u30 in het lokaal achter de Sint Annakring ge organiseerde ontspanning voor jongens van 14 tot 16 jaar inge richt door de club Sint Anna Jeugd Te 19 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo-oe'enin- gen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, wintertornooi voor niet gefedereerde spelers ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 20 u lokaal 't Apostelken, naast de kerk van Mijlbeek op richtingsvergadering Fcfo-Cine-Club A.R.C.O. ZATERDAG 29 JANUARI Te 20 u in de feestzaal Madeion feest van de middenstand ingericht door het N.C.M.V. Te 20 u in het Sociaal Centrum Immerzeeldreef feestavond ten voordele van de soldatenwerking van Milac. Te 19 u in de familiezaal van de H. Hartkring, Dr de Moorstraat Breugheliaans feest ingericht door de Chiro van het H. Hart Te 20 u in het Centrum, Dr. A. Goffaertstraat bespreking inge richt door de Oecumenische Kring. Te 20 u in het lokaal «In de kleine Beurs» mosselfeest inge richt door de vriendenkring F.M.C. Te 20 u in de zaal Rink, De Ridderstraat, gezellig samenzijn ingericht door de studentenbond Marcurius Te 20 u in de feestzaal Sint Augustinus, Leopoldlaan, klein- kunstavond met de Elegasten ingericht door het Davidsfonds Mijlbeek Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedsirijd inge richt door de Aalsterse Petanqueclub Te 14u3Q in de parochiezaal Sint Job, Kapucijnenlaan, sportbe oefening en gitaarspel voor jongeren ingericht door de jeugd club 't Sateiietje. Te 15 u in het lokaal Keizerlijk Plein 02, pottenbakken inge richt door de jeugdclub Sint Joris Te 14 u in de Sint Gudulaschool godsdienstige studienamiddag ingericht door de K.W.S. en K.A.V. H. Hart. Te 14u30 in het Groen Kruis, Sint Jorisstraat 26, verbondelijke raad over actuele problemen ingericht door het A.C.V. Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100A, ledentomooi ingericht door de Apolloclub Van 15 tot 23u30 in het lokaal Meuleschettestraat 32, ont spanning voor al de jongeren vanaf 16 jaar ingericht door de jeugdclub Ypsilon. Te 20u30 in de zaal Madeion Grote Markt eerste ledenbal inge richt door de vriendenkring N.C.M.V. Te 14u15 terrein S.K. Aalst Leo de Bethunelaan voetbalwed strijd tussen Miniemen S.K. Aalst en Lokeren Te 15u15 terrein Rczendreef, handbalwedstrijd tussen Eendracht Vrij Aalst en Seraing Te 10 u terrein Le Lion d'Qr voetbalwedstrijd tussen Juniors Eendracht Aalst en Hofstade Te 1Qu30 terrein F.F.R. Scho lieren Eendracht Aalst-Wichelen Te 15 u terrein Bredestraat voetbalwedstrijd tussen Eendracht Aalst en Bergen Te Su15 terrein S.K. Aalst Leo de Bethunelaan voetbalwed strijd tussen Scholieren S.K. Aalst en Overmere Te 10u30 reserven S.K. Aalst-Appelterre Te 15 u terrein Affligemdreef voetbalwedstrijd tussen F.C. Aalst en Everbeek MAANDAG 31 JANUARI Te 20u15 in de zaal De Vrede, Vredeplein, praktische film cursus ingericht door de Aalsterse filmclub Kinova Vanaf 19 u in de turnzaal der Dames van Maria, Onderwijs- straat 2, turncursus ingericht door de C.M.B.V. Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein opvoering van «Lieve Schim» door de Aalsterse toneelgroep «'t Land van Riem» Te 19u30 in de turnzaal van het Sint Jozefsinstituut, Sint Jozefstraat turncursus ingericht door de K.A.V. Sint Jozef Te 19 uin het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Philatelia Alosta DINSDAG 1 FEBRUARI Vanaf 19u45 in de zaai De Koornbioem, bij Gaston Var. der Eist, Grote Markt danscursus voor beginnenden en geyorderden ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. Van 14 tot 17u30 in het lokaa! achter de Sint Armakring, ge organiseerde ontspanning voor jongens van 14 tot 16 jaar inge richt door Jeugdclub St. Anna Van 10u30 tot 11u30 En het lokaal Blokhut achter de Sint Anna kring zitdag voor inlichtingen over parochiale en sociale aange legenheden. Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac. Te 20u30 in het lokaal Kattestraat 31 vergadering voor de fotoüefhebbers ingericht door de Fotoclub Aalst Te 19u30 in het lokaal Beukenhof, oefenwedstrijden ingericht door de petanqueclub P.C. Alosta Te 20 u in de parochiezaal Sint Antonius, turncursus ingericht door de K.A.V. Sint Antonius WOENSDAG 2 FEBRUARI ZONDAG 30 JANUARI Te 15 u in het Beukenhof, Langestraat, wedstrijd tussen Aalst B en Apollo ingericht door de Aalsterse petanqueclub. Te 10 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo-oefeningen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Te 14u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 opvoering voor de jeugd van «De heks van het berkenbos» ingericht door het stedelijk poppentheater. Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein opvoering van «Lieve Schim» door het Aalsterse toneelgezelschap 't Land van Riem Te 9u30 in het lokaal bij Jozef De Schrijver, Binnenstraat 225, tentoonstelling van vinken ingericht door de Lustige Vinkeniers Te 10 u op de terreinen der Paters Kapucijnen, Kapucijnenlaan jeugdwedstrijden volleybal, ingericht door de Sint Jorisclub. Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning «Ais je maar gezond bant» ingericht docr de Marcelinoclub Te 1 i! raadszaal stadhuis huldiging van Marc Van der Spiegel Belgisch büjartkampioen. - Vanaf 10 u in hat lokaal Meuleschettestraat 32, ontspanning voör alle jongeren vanaf 16 jaar ingericht door de jeugdclub Ypsilon. Te 20 u in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, cursus over «Spreek en vergadertechniek» ingericht door de Vlaamse Toeristenbond Te 19u3Q in het Beukenhof, Langestraat petanquewedstrijden ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 17u30 in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 2, judooefenin- gen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. DONDERDAG 3 FEBRUARI Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, club- wedstrijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion, Te 20 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk plein 02, naaiclub inge richt door de Sint Jorisclub Te 19u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 33, cursus voor «Eerste hulpverlener» ingericht door het Rode Kruis Aalst Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te 20 u in de filmzaal van het Sint Jozefscollege, ingang Hoog straat filmvertoning «lid Buneh» ingericht door de Katholieke Filmiiga Tot en met 6 februari in de Galerij Pieter Coecke, Molenstraat i 44, tentoonstelling met werken van Luc Poi, Mara, Michel Seup- j hor, Dan Van Severen, Mauriis Wijckaert en andere. Deze ten toonstelling is toegankelijk alle werkdagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zondagen van 10 tot 13 u. Van 28 januari tot en met 15 februari in de Galerij Sorgh- mans Geraardsbergsestraat ten toonstelling met werken van Mare Abel. De opening met inleiding door burgemeester Piet van Oos tende heeft plaats op vrijdag 28 januari te 20u30. Deze tentoon stelling is toegankelijk alle dagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tot 13u j en van 15 tot 18 u (maandag ge- sloten of op afspraak). Van 21 januari tot en met 28 februari in de New Reform Galerij, Schoolstraat, internatio nale tentoonstelling met werken van Klaus Groh, Petr. Stembera, Gêza, Perneczky, Gabor Attalla, Bruno Gasser, Stephen Y/iilats, Jochen Gerz, Jacques Chariier, Hugo Heyman en Maurits Rou- quet. Van 4 tot en met 17 febru ari in de hall van de bank van Brussel Nieuwstraat tentoonstel- ling met werken van de kunstschil der Franklin Vercammen, uit Ham- me. De opening met inleiding door Dr. Jan Vercammen heeft plaats op vrijdag 4 februari te 19u30. Deze expositie is toegankelijk alle werkdagen van 9 tot 12 en van 14u30 tot 16u30. Van zaterdag 22 januari tot en met zondag 6 februari wordt in het museum van het Oud Hospitaal, Oude Vismarkt een re- trospektieve tentoonstelling gehou den met werken van Victor Lorein. Deze expositie is toegankelijk al le werkdagen van 15 tot 18 u; za terdag en zondag van 10 tot 18 u (vrijdag gesloten). Tot en met 8 februari in de galerij Valerius De Saedeieer, Kei zerlijk plein 53, tentoonstelling van lithografie en keramiek door Bart en Otrud Marechal. Deze exposi tie is toegankelijk a'!e werkdagen van 14 tot 19u30; zendag van 10 tot 13 u. Tot en met 31 januari in de Galerij Ensor, Keizerlijk Plein 8 tentoonstelling met werken van Al- i fred Bastien, Frans ?.'!aeseree!, James Ensor, Aifons Blomme, Maurits Haegsntaa, Taf VJalic, Ju les van Biacebtoeck en wee Deze tfenteccstelling ïo open alle 1 werkdagen v: 13: ..rt zondsgen van ,0 tot S3 en an 15 tot 20 u

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7