7 deze week VRIJDAG 4 FEBRUARI Ta 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijden tussen Sint Anna, ESreydelzonen en de Glucoseries Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis Grote Markt, voor dracht over «Eerbied voor het leven» door E.H. Luystermans Te 20 u in de Sint Jorisclub Keizerlijk Plein 02, krea- en rietwerkatelier ingericht door de Sint Jorisclub Te 20 u in het lokaal De Vriendschap, Kerkstraat 9, clubwed strijden schaken ingericht door de schaakclub De Rokade. Van 19 tot 21u30 in het lokaal achter de Sint Annakring ge organiseerde ontspanning voor jongens van 14 tot 16 jaar inge richt door de club Sint Anna Jeugd Te 19 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo-oefenin gen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in het Bergenhof, Stationsplein 4, voordracht en ver gadering ingericht door de vriendenkring der Scheidsrechters Aalst-Dendermonde. Te 20 u in de Kollegekapel der Kapucijnen, optreden van «PRO MUSICA» -koor. ingericht door werkgroep Ontspanning in de stad MAANDAG 7 FEBRUARI Te 15 u in het parochiaal lokaal Mijlbeek voordracht over «De Kerk als dienst aan de wereld». Vanaf 19 u in de turnzaal der Dames van Maria, Onderwijs- straat 2, turncursus ingericht door de C.M.B.V. Te 19u30 in de turnzaal van het Sint Jozefsinstituut, Sint Jozefstraat turncursus ingericht door de K.A.V. Sint Jozef Te 19 uin het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Philatelia Alosta Te 20 u in het Atheneum Graanmarkt, voordracht over «Bete kenis en waarde van het vrij onderzoek» ingericht door de vrienden van de V.U.B. Te 14 u pastorie St Antonius, maandelijkse vergadering wijk meesteressen K.A.V. Te 20 u vergadering werkgroep Liturgie St. Antoniusparochie ZATERDAG 5 FEBRUARI Te 20 u Barkelder Groen Kruis bal, schepen Henri Van der Veken Te 20 u in het lokaal Keizerlijk Plein 10 voordracht «Brussel voor, tijdens en na de verkiezingen» ingericht door Kontakt- centrum Mikis Theodorakis Te 19u30 in het jongerenkontaktcentrum Dr De Moorstraat 79 filmvertoning «The War Game» ingericht door de jeugdclub Kreja Te 14u30 in de parochiezaal Sint Job, Kapucijnenlaan, sportbe oefening en gitaarspel voor jongeren ingericht door de jeugd club 't Satelietje. Te 15 u in het lokaal Keizerlijk Plein 02, pottenbakken inge richt door de jeugdclub Sint Joris Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijd inge richt door de Aalsterse Petanqueclub Te 17 u op de verschillende pleinen officieie opening van de Aalsterse Winterfoor. Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100A, ledentomooi ingericht door de Apolloclub Te 15 u zaal Kon Ath. Graanmarkt volleybalwedstrijd tussen dames Kon. Ath. Aalst en Avoc Te 19 u zaal Black Boys, P. Corneliskaai volleybalwedstrijd tussen Kon. Atheneum Aalst en Ex. Havre Te 15 u terrein Bredestraat voetbalwedstrijd res. Eendracht Aalst - Racing Doornik DINSDAG 8 FEBRUARI Van 14 tot 17u30 in het lokaal achter de Sint Annakring, ge organiseerde ontspanning voor jongens van 14 tot 16 jaar inge richt door Jeugdclub St. Anna Te 20 u in het Apostelken (aan de kerk van Mijibeek) bezin- ningsavond over een godsdienstig onderwerp ingericht door de K.A.V. en K.W.B. Mijlbeek Te 20u30 in het lokaal Kattestraat 31 vergadering voor de fotoliefhebbers ingericht door de Fotoclub Aalst Vanaf 19u45 rn de zaal De Koornbloem, bij Gaston Var, der Eist, Grote Markt danscursus voor beginnenden en gevorderden ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. Van 10u30 tot 11u30 in het lokaal Blokhut achter de Sint Anna kring zitdag voor inlichtingen over parochiale en sociale aange legenheden. Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac. Te 19u30 in het lokaal Beukenhof, oefenwedstrijden ingericht door de petanqueclub P.C. Alosta Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, voor dracht over Marokko ingericht door Touring Wegenhulp. WOENSDAG 9 FEBRUARI ZONDAG 6 FEBRUARI Te 15 u in het Beukenhof, Langestraat petanquewedstrijden in gericht door de Aalsterse petanqueclub Te 10 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo-oefeningen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Van 10 tot 12 u in het parochierokaai Sint Job, Kapucijnenlaan, fotoclub tafeltennis en krachtbal ingericht door de jeugdclub Tt Satelietje Te 10 u op de terreinen der Paters Kapucijnen, Kapucijnenlaan jeugdwedstrijden volleybal, ingericht door de Sint Jorisclub. Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning «Tom en Jerry» ingericht door de Mareelinoclub Vanaf 10 u in het lokaal Meuleschettestraat 32, ontspanning voor alls jongeren vanaf 16 jaar ingericht door de jeugdclub Ypsilon Te. 15 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100 petanquewed strijd ingericht door de petanqueclub Apollo Te 13 u in de Parochiezaal, Kapucijnenlaan 95, liefdadigheids- aktie, gratis hulp aan onze duivensport. Trekking van «Bons» en tombola te 16u30 Ta 10 u in de bovenzaal bij Willy Beiion, Grote Markt, voor- dracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de post zegelkring Ons Huis Te 15 u terrein Beukenhof Langestraat voetbalwedstrijd tussen SV ulijlbeek en Herdersem T'v 15 terrein Immerzeel Affligemdreef voetbalwedstrijd tussen Lr, rear ze el en Denderleeuw Te ^0 u terrein F.F.R. voetbalwedstrijd tussen Prov. Jun. Een d-acht Aalst en Pacing Gent Te 10u30 terrein Le Lion d'Or Prov. Schol. Eendracht Aalst - Pacing Gent Te *5 u terrein Leo de Bethunelaan voetbalwedstrijd tussen SK Aalst en Lovendegem Te 15 u in het parochiaal lokaal Sint Job, Kapucijnenlaan, te kenclub, knutselen en basketbal voor de jeugd, ingericht door de jeugdclub Satelietje Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat petanquewedstrijden ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 17u30 in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 2, judooefenin gen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100 A, clubkam pioenschap petanque ingericht door de petanqueclub Apollo DONDERDAG 10 FEBRUARI Te 20 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk plein 02, naaiclub inge richt door de Sint Jorisclub Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse post- zegeikring Dirk Martens Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, club wedstrijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion. Te 19u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 33, cursus voor «Eerste hulpverlener» ingericht door het Rode Kruis Aalst Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martïnuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Van 10 tot 12 u in het stadhuis, Grote Markt, zitdag voor de zelfstandigen ingericht door het rijksinstituut voor de sociale verzekeringen der zelfstandigen. Te 20 u feestzaal Stadhuis Kleurendia-avond over Normandie en Bretange ingericht doer V.T.B. en V.A.B. Tot en met 6 februari in de Galerij Pieter Coecke, Molenstraat 44, tentoonstelling met werken van Luc Pol, Mara, Michel Seup- hor, Dan Van Se veren, Maurits Wijckaert en andere. Deze ten toonstelling is toegankelijk alle werkdagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zondagen van 10 tot 13 u. Tot en met 8 februari in de galerij Valerius De Saedeleer, Kei zerlijk plein 53, tentoonstelling van lithografie en keramiek door Bart en Otrud Marechal. Deze exposi tie is toegankelijk alle werkdagen van 14 tot 19u30; zondag van 10 tot 13 u. Van zaterdag 22 januari tot en met zondag 6 februari wordt in het museum van het Oud Hospitaal, Oude Vismarkt een re- trospektieve tentoonstelling gehou den met werken van Victor Lorein. Deze expositie is toegankelijk al le werkdagen van 15 tot 18 u; za terdag en zondag van 10 tot 18 u (vrijdag gesloten). Van 4 tot en met 17 febru ari in de hall van de bank van Brussel Nieuwstraat tentoonstel ling met werken van de kunstschil der Franklin Vercammen, uit Ham- me. De opening met inleiding door Dr. Jan Vercammen heeft plaats op vrijdag 4 februari te 19u30. Deze expositie is toegankelijk alle werkdagen van 9 tot 12 en van 14u30 tot 16u30. Van 21 januari tot en met 28 februari in de New Reform Galerij, Schoolstraat, internatio nale tentoonstelling met werken van Klaus Groh, Petr. Stemhera, Gêza, Perneczky, Gabor Attalla, Bruno Gasser, Stephen Willats, Jochen Gerz, Jacques Chariier, Hugo Heyman en Maurits Rou- quet. Tot en met 15 februari In de Galerij Borghmans, Geraards bergsestraat 28 tentoonstelling j met werken van de kunstschilder Mare Abel. Deze tentoonstelling is open alle dagen van 10 tot 12 I en van 14 tot 19u, zondagen van 10 tot 13 en van 14 tot 19 u (maandag gesloten cf op af spraak).

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7