VRIJDAG 18 FEBRUARI Te 20 u in de parochiezaal Sint Asitonius, Kapucijnenlaan S5, informatieavond over Bwamanda, met ais spreker Pater van Baelen ingericht docr de actie Broederlijk Delen. Van 19 tot 2lu30 in het lokaal achter de Sint Annakring, Rok- lijfstraat, georganiseerde ontspanning voor jongeren van 14 tot 16 jaar ingericht door de jeugdclub Sint Anna Te 20 u in het lokaal De Vriendschap Kerkstraat 9, clubwed strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub De Rokade Te 19 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefeningen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in het lokaal Keizerlijk Plein 02, krea- en rietwerk atelier ingericht door de Sint Jorisclub. Te 20 u in de familiezaal van de H. Hartkring, Dr De Moor straat, voorlichtingsavond voor de ouders van de vormelingen ingericht door de parochiale geestelijkheid van de H. Hart parochie. Te 20 u in de Sint Annakring, Roklijkstraat, herkansingen van het biljarttornooi voor de schaal Uvin ingericht door de biljart club Sint Anna. ZATERDAG 19 FEBRUARI Te 20 u in het Beukenhor, Langestraat, kiekentornooï ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 15 u in het lokaal Keizerlijk Plein 02 pottenbakken inge richt door de Sint Jorisclub Te 14u30 in de zaal van de bloemenveiling, Albrechtlaan, open bare vergadering over het «Ontwikkelingsplan voor het Arr. Aalst» ingericht door het Actiecomité ter bevordering van de Economische Expansie Te 20 u in het lokaal Vrolijk Belgie, Watertorenstraat 1, lief dadigheidswedstrijd ten voordele van het beschermcomité voor gehandikapten Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100A, kiekentornooi ingericht door de petanqueclub Apollo Te 20 u in het lokaal van het Kapucijnenklooster, prijskamp ingericht door de parochiale club Sint Antonius Te 15 u terrein Bredestraat voetbalwedstrijd res. Eendracht Aalst - Vorst ZONDAG 20 FEBRUARI Te 10 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai Te 15 u in de zaal van de Sint Jozefmeisjesschooi, Sint Jozef straat carnavalfeest met koffietafel en ontspanning ingericht door de K.V.G. Te 15 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100A petanque- wedstrijd tussen Apollo en Arteveide. Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning «David Crockett en de rivier piraten» ingericht door de MarceKnocfub. Te 15 i! in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijd tus sen Aalst. A en Joltbors Te 10 u op de terreinen der Paters Kapucijnen, Kapucijnen laan jeugdwedstrijden volleybal ingericht door de Sint Jorisclub. Te 14u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 poppenkastver- toning met «Be heks van Berkenbos» ingericht door het stede lijk Poppentheater To 10 u in de bovenzaal bij Willy Bellon, Grote Markt, voor dracht vcor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalster se postzegeikring Ons Huis. Te 19u30 in het kontaktcentrum, Dr De Moorstraat 79, email- bewerking en kunstatelier ingericht door de jeugdclub Kreja. Te 15u15 terrein Rozendreef, handbalwedstrijd tussen Eendracht Vrij Aalst en Bendermonde Te 15 u terrein Beukenhof, Langestraat voetbalwedstrijd tussen S.V. fwijlbeek en Denderleeuw Te 15 ;i terrein Affligsmdreef voetbalwedstrijd tussen Immer zeel en Terjoden Te 10 li terrein FFR voetbalwedstrijd tussen Jun. Eendracht Aalst en Vigor Hamme Te 10u3Q terrein «Le Lion d'Or» Schol. Eendracht Aalst Vigor Hamme Te 13 u terrein S.K. Aalst Leo de Bethunelaan, voetbalwed strijd tussen o.K. Aalst en S.K. Lebbeke in de stad MAANDAG 21 FEBRUARI Te 20 u in de Sint Annakring, Roklijfstraat, achtste finales van het biljarttornooi voor de sclraal Uvin ingericht door de biljart club Sint Anna Te 19u30 in het parochiaal lokaal Mijlbeek algemene vergadering en voordracht ingericht door C.M.B.V. Van 19 tot 21 u in de turnzaal der Dames van Maria, Onder- wijsstraat, turncursus ingericht dcor de C.M.E.V. Te 19u30 in de turnzaal van het Sint Jozefinstituut, Sint Jozef straat turncursus ingericht door de K.A.V. Sint Jozef Te 19 u in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Phi- latelia Alosta Te 20u15 in de zaal De Vrede, Vredeplein, voordracht voor de filmliefhebbers ingericht door de filmclub Kinova DINSDAG 22 FEBRUARI Te 20 u in de Sint Annakring, Roklijfstraat, achtste finales van het biljarttornooi voor de schaal Uvin, ingericht door de biljart club Sint Anna Van 14 tot 17u30 in het lokaal achter de Sint Annakring ge organiseerde ontspanning vcor jongeren van 14 tot 16 jaar ingericht door de jeugdclub Sint Anna Vanaf 19u45 in De Kocrnbloem, bij Gaston Van der Eist, Grote Markt, danscursus voor beginnenden en gevorderden ingericnt door do Vlaamse Toeristenbond Van 10 tot 11 u30 in het lokaal Blokhut, achter de Sint Anna kring zitdag voer dienstbetoon over parochiale en sociale aan gelegenheden. Van 20u30 tot 21u30 in het Green Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac Te 20u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 31, voordracht voor de fotoliefhebbers, ingericht door de Aalsterse fotoclub. Te 20 u in de Sint Martinuskring, Zonnestraat 20 speciale bij eenkomst ingericht door de Parochieraad Sint Martinus WOENSDAG 23 FEBRUARI Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijden ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 17u30 in de Smt Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100 A clubkam pioenschappen petanque ingericht door de petanqueclub Apollo Te 19 u in de raadzaal van het stadhuis, Grote Markt, uitreiking van diploma's aan laureaten van de arbeid. Te 15 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, optreden van «Art in Brass Quintet» ingericht door de Aalsterse cultu rele vereniging Kunst en Muziek. DONDERDAG 24 FEBRUARI Te 20 u in de Smt Jorisclub Keizerlijk Plein 02, naaiclub inge richt door de Sint Jorfschib Te 20 u in do Sint Annakring, Roklijfstraat achtste finales van het tornooi voor de schaal Uvin ingericht door de biljartclub Sint Anna In het lokaal Pontstraat 7, herhaling voor de opvoering van Mattheus Passion. Te 17 u in de raadszaal van het stadhuis Grote Markt, congres ingericht door de Marktkoopliedenbond. Te 19 u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse postzegelkring Dirk Martens. Te 20 u in de filmzaal van het Sint Jozefscollege, ingang Hoog straat filmvertoning «Domicile Conjugale» ingericht door de Katholieke Filmliga Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 cursus voor eerste hulpverlener ingericht door het Rode Kruis afdeling Aalst Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, clubwed strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion. Var. 3ü33 tot 12 u in de Sint Martinuskring. Korte Zoutstraat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Van 21 januari tot en met 28 februari in de New Reform Galerij, Schoolstraat, internatio nale tentoonstelling met werken van Klaus Groh, Petr. Siembera, Gêza, Perneczky, Gabor Attalia, Bruno Gasser, Stephen Willats, Jochen Gerz, Jacques Charlier, Hugo Heyman en Maurits Rou- quet. Deze expositie is toeganke lijk op woensdagen en zaterdagen van 15 tot 18 u; vrijdagen van 17 tot 20 u; zondagen van 10 tot 12 u. Van 11 februari tot en met 7 maart in de Galerij Valerius Be Saedeleer, Keizerlijk plein 53, ten toonstelling met werken van de Aalsterse kunstschilder Staf Fran cois. Deze expositie is toeganke lijk allo werkdagen van 14 tot 19u3C, zondag van 10 tot 13 u. Van donderdag 17 tot en met zondag 20 februari in de win- terkapel van het Kapucijnenkloos ter, Kapucijnenlaan 95, tentoon stelling van kerkgewaden en ge wijde vaten. Toegankelijk alle da gen van 9 tot 12 en van 14 tot 21 u. Van 18 februari tot 13 maart 1972 in de galerij Pieter Coecke, Molenstraat 44 tentoon stelling «Textiel Design en Licht show». De opening heeft plaats op vrijdag 18 februari te 20u. De ze expositie is toegankelijk alle dagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tot 13 u. Van 18 februari tot en met 7 maart in de Galerij Borghmans, Geraardsbergsestraat 28, tentoon stelling met werken van J. De Praetere, P. De Troyer, L, ïheve- net, E. Thysebaert, A. Van Alphen J. Bouuaert, A. Heymans, X. De Cock. De vooropening en receptie heeft plaats op vrijdag 18 februari te 20u30. Deze expositie is toe gankelijk alle werkdagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zon en feestdagen van 10 tct 13 er, van 15 tot 18 u. (maandag geslo ten of op afspraak).

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7