VRIJDAG 25 FEBRUARI Te 20 u in het lokaal Keizerlijk Plein 02, krea- en rietwerk atelier ingericht door de Sint Jorisciub. Van !9 tot 2!u3Q in het lokaal achter de Sint Annakring, Rok- lijfstraat, georganiseerde ontspanning voor jongeren van 14 tot 16 jaar ingericht door de jeugdclub Sint Anna Te 20 u in het parochiaal lokaal bijeenkomst ingericht door de Parochieraad Sint Jozef Te 19 u in de Sint Jorisciub, Keizerlijk Plein 02, judo oefeningen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in het lokaal De Vriendschap Kerkstraat 9, clubwed strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub De Rokade Te 11 u in de raadszaal van het stadhuis, Grote Markt, viering en huldiging vaa de 100 jarige Ernest Lentz door het stadsbe stuur. Te 20 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40, prijs kamp ingericht door de K.W.B. Sint Martinus Te 19 u in da vvinterkapel van de Sint Martïnuskerk, eerste themamis voor jongeren vanaf 14 jaar. Te 20 u lokaal 't Apostelken Mijlbeek tweemaandelijkse verga dering van Foto-Cine-Club AR. CO Te 20 u in de Sint Annakring, Roklijfstraat, achtste finales van het biljarttornooi voor de schaal Uvin ingericht door de biljart club Sint Anna ZATERDAG 26 FEBRUARI Te 20 u in de Sint Augustinuszaal, Leopoldlaan, voordracht avond met weerman Armand Pien over Apollo, ingericht door het Davidsfondo Mijlbeek. Te 19u30 in het jongerenkontaktcentrum, Dr De Moorstraat 79 filmforum «Het uur van de opstand" ingericht door de jongeren- club Kreja. Van 14 tot 17 u in het clublokaal Kapucienenlaan 95, volleybal voor jongeren ingericht door de jeugdclub 't Satelietje Van 15 tot 17 u in het lokaal Kapucijnenlaan 95, gitaarspelen ingericht door de jeugdclub 't Satelietje Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, kiekentornooi ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 15 u in het lokaal Keizerlijk Plein 02 pottenbakken inge richt door de Sint Jorisciub Te 20 zaal Klaroen Kareelstraat optreden van Kees Brug Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100A, gemengd tor nooi ingericht door de petanqueclub Apollo Te 19u30 in de zaal van de Sint Annaschool familiefeest inge richt door de V.K.A.J. van de Sint Annaparochie. Van 15 tot 17 u in het lokaal St Annakring, Roklijfstraat 4 ruiling van sigarenbanden ingericht door de sigarenbanddub «Het Denderland» Te 14u15 terrein Leo de Bethunelaan voetbalwedstrijd tussen Miniemen S.K. Aalst en Herdersem Te 15u30 res. S.K. Aaist-S.K. Geraardsbergen Te 9u30 in de zaal van het stadhuis Grote Markt voorlichtings vergadering voor de hengelaars ZONDAG 27 FEBRUARI Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein, opvoering van de klucht «Rust a la Russe» door de Aalsterse rederijkerskamer Sint Barbara Arbeid en Kunst. Te 15 u in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijd tus sen Aalst B en Coninckdonk. Te 15 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100A petanquewed strijd tussen Apollo en Iris A. Van 10 tot 12 u in het lokaal Kapucijnenlaan 95, fotoclub tafel tennis en krachtbal ingericht door de jeugdclub 't Satelietje Te 10 u in de Sint Jorisciub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning «Het teken van Zorro» inge richt door de Marcelinoclub Te 10 u op de terreinen der Paters Kapucijnen, Kapucijnen- laan jeugdwedstrijden volleybal ingericht door de Sint Jorisciub. Te 14n30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 poppenkastver- toning met «Jan Klaassen en de reus» ingericht door het stede lijk Poppentheater Te 20 zaal Klaroen Kareelstraat optreden van Kees Brug Te 14 u in de ruiterschool Watermolen, Moorselbaan, inter- scholen jumping Te 9u3Q lokaal St.-Jozefscoilege, Pontstraat 13 vergadering voor de postzegelverzamelaars ingericht door de club Fila Aalst in de stad Te 9u15 terrein Leo de Bethunelaan voetbalwedstrijd tussen Scholieren S.K. Aalst en Appels Te 15 u terrein Leo de Bethunelaan voetbalwedstrijd tussen S.K. Aalst en S.K. Geraardsbergen MAANDAG 23 FEBRUARI Te 20 u in het Apostelken, Apostelstraat (kerk Mijlbeek) voor dracht over «Gelijke kansen voor man en vrouw» ingericht door de K.L.V. Te 20 u in de Sint Annakring, Roklijfstraat, kwart-finales van het biljarttornooi voor de schaal Uvin ingericht door de biljart club Sint Anna Te 19u30 in de turnzaal van hst Sint Jozefinstituut, Sint Jozef straat turncursus ingericht door de K.A.V. Sint Jozef Te 19u30 in de zaal van de H. Hartkring, Dr De Moorstraat voordracht over deegwaren ingericht door de K.A.V. afdeling van het H. Hart. Van 19 tot 21 u in de turnzaal der Dames van Maria, Onder- wijsstraat, turncursus ingericht door de C.M.B.V. Te 19 u in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkrmg Phi- latelia Alosta Te 14 u in H.R.Ï.T.O., Weivaartstraat 70 literaire school'ezing en debat met Hugo Raes ingericht door 69 VOLT. Te 20 u raadszaal Stadhuis Grote Markt, voordracht met debat «Bedreigt de computer de persoonlijke vrijheid van de mens» ingericht door de C.S.C. De Rank - Federatie Aalst DINSDAG 29 FEBRUARI Te 20 u in de Sint Annakring Roklijfstraat, kwart-finales van het biljarttornooi voor de schaal Uvin, ingericht door de biljart club Sint Anna Te 20 u in het lokaal De Graaf van Egmont, Grote Maikt 1, voordracht over «Het jaar 2000 dichter dan U denkt» inge richt door het Willemsfonds. Van 10 tot 11u30 in het lokaal Blokhut, achter de Sint Anna kring zitdag voor dienstbetoon over parochiale en sociale aan gelegenheden. Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door MHac Vanaf 19u45 in De Koornbloem, bij Gaston Van der Eist, Grote Markt, danscursus voor beginnenden en gevorderden ingericht door de Vlaamse Toeristenbond Te 20u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 31, voordracht voor de fotoliefhebbers, ingericht door de Aalsterse fotoclub. Te 19u30 in het lokaal Salons De Vrede, Vredeplein vergade ring voor de postzegelverzamelaars ingericht door Fila Aalst WOENSDAG 1 MAART Te t4u30 feestzaal Stadhuis Grote Markt optreden van «Het Westvlaams orkest» ingericht door Jeugd en muziek Te 19u30 in de Kring Zonnestraat 20, bijeenkomst ingericht door de werkgroep van de parochieraad Sint Martinus Te 17u30 in de Sint Jorisciub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Te I9u30 in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijden ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100 A clubkam pioenschappen petanque ingericht door de petanqueclub Apoilo DONDERDAG 2 MAART Te 20 u in de Sint Jorisciub Keizerlijk Plein 02, naaiclub inge richt door de Sint Jorisciub Te 20 u in het parochiaal lokaal op de wijk Mijlbeek, algemene vergadering ingericht door de K.L.V. van de O.L.Vrcuvvparochie Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, clubwed strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion. Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 cursus voor eerste hulpverlener ingericht door het Rode Kruis afdeling Aalst Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Van 21 januari tot en met 23 februari in de New Reform Galerij, Schoolstraat, internatio nale tentoonstelling met werken van Klaus Groh, Petr. Stembera, Gêza, Perneczky, Gabor Attaiia, Bruno Gasser, Stephen Wiilats, Jochen Gerz, Jacques Charlier, Hugo Heyman en Manrits Rou- quet. Deze expositie is toeganke lijk op woensdagen en zaterdagen van 15 tot 18 u; vrijdagen van 17 tot 20 u; zondagen van 10 tot 12 u. Van 18 februari tot 13 maart 1972 in de galerij Pieter Coecke, Molenstraat 44 teatooifc stelling «Textiel Design en Licht show». Deze expositie is toegan kelijk alle dagen van 10 tct 12 en van 15 tct 19 u; zon- en feestda gen van 10 tot 13 u. Van 18 februari tot en met 7 maart in de Galerij Borghmans, Geraardsbergsestraat 28, tentoon stelling met werken van J. De Praetere, P. De Troyer. L Theve- net, E. Thysebaert, A. Van Alphen J. Bouuaert, A. Keymans, X. De Cock. Deze expositie is toeganke lijk alle werkdagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zon- en feest dagen van 10 tot 13 en van 15 tot 18 u. (maandag gesleten of op afspraak). Van 11 februari tot en met 7 maart in de Galerij Valerius De Saedeleer, Keizerlijk plein 53, ten toonstelling met werken van de Aalsterse kunstschilder Staf Fran cois. Deze expositie is toeganke lijk alle werkdagen van 14 tot 19u30, zondag van 10 tot 13 u. FILM - INFORMATIE OOK VOOR KINDEREN ALFA vierde en laatste week Da Aristokatten VOLWASSENEN PALACE tweede en laatste week Diamanten zijn eeuwig met James Bond C07 FEESTPALEsS van 25 febr tot 3 maart The Cheyenne Social Club NEGATIEF CINE R'O van 25 tot 23 febr. Sex, d!e onbekende Naakte vrouwen waren zijn prooi

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7