eek in de stad VRIJDAG 3 MAART Te 20 u in het lokaal Landhuis bij Remi Buys, Grote Markt, algemene vergadering ingericht door de Aalsterse komische groepen. Te 20 u in het lokaal Keizerlijk Plein 02, krea- en rietwerk atelier ingericht door de Sint Jorisdub. Te 19 u in de Sint Jorisdub, Keizerlijk Plein 02, judo oefeningen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in de Sint Annakring, Roklijfstraat, finale van het biljarttornooi voor de schaal Uvin ingericht door de biljart club Sint Anna Te 20 u in het lokaal De Vriendschap Kerkstraat 9, clubwed strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub De Rokade Te 19u30 in de winterkapel van de Sint Martinuskerk vasten- ebzinning over het thema «De mens in de kosmos» door een jongerengroep van de Sint Annaparochie MAANDAG 6 MAART Te 20 u in de vergaderzaal van de jeugdbibliolheek. straat voordracht over "'Tandbederf bij jonge kinderen» ZATERDAG 4 MAART Van 14u30 tot 18 u in het Groen Kruis, Sint Jorisstraat 26 lessencyclus voor jonge mensen van 18 tot 35 jaar over .■Het leefmilieu de ruimtelijk ordening en het grondbeleid inge richt door het A.C.W. gewestelijk sociaal vormingscentrum Van 14 tot 17 u in het clublokaal Kapucienenlaan 95, volleybal voor jongeren ingericht door de jeugdclub t Satelietje Van 15 tot 17 u in het lokaal Kapucijnenlaan 95, gitaarspelen ingericht door de jeugdclub 't Satelietje Te 20 u in het lokaal Beukenhof, Langestraat verkleed half vas- tenfeest ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 21 u in De Klaroen, Kareefstraat, feest der Aalsterse C.V.P. mandatarissen met orkest en zanger Te 14u15 terrein S.K. Aalst voetbalwedstrijd tussen Miniemen S.K. Aalst en Waasmunster Katte- Te 19 u in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Phi- latelia Alosta Van 19 tot 21 u in de turnzaal der Dames van Maria, Onder- wijsstraat, turncursus ingericht door de C.M.B.V. Te 19u30 in de turnzaal van het Sint Jozefinstituut, Sint Jozef straat turncursus ingericht door de K.A.V. Sint Jozef Te 20 u in de Stadsschouwburg, Vredeplein, opvoering van de klucht ..Rust a la Russe» door de Aalsterse rederijkerskamer Sint Barbara «Arbeid en Kunst» Te 20u15 in het lokaal De Vrede Vredeplein vertoning van een achttal films ingericht door de filmklub Kinova DINSDAG 7 MAART Te 20 u in de stadsschouwburg Vredeplein, pantomime door Eberhard Kube, ingericht door de toneelgroep «Kunst, Licht en Vrijheid» «De Rank» en het kontaktcentrum «Mikis Theodcrakis» Van 10 tot 11u30 in het lokaal Blokhut, achter de Sint Anna kring zitdag voor dienstbetoon over parochiale en sociale aan gelegenheden. Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac Vanaf 19u45 in De Koornbloem, bij Gaston Van der Eist, Grote Markt, danscursus voor beginnenden en gevorderden ingericht door de Vlaamse Toeristenbond Te 20u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 31, voordracht voor de fotoliefhebbers, ingericht door de Aalsterse fotoclub. Te 19 u terrein Eendracht Aalst Bredestraat eerste schifting 10e juniorstornooi tussen Eendracht Aalst en Entente Oost- Vlaanderen en Te 20u30 tussen Beerschot en Rac. White ZONDAG 5 MAART Te 10 u in de Sint Jorisdub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai Val1 10 tot 12 u in het lokaal Kapucijnenlaan 95, fotoclub tafel tennis en krachtbal ingericht door de jeugdclub 't Satelietje Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein, opvoering van de klucht «Rust a la Russe» door de Aalsterse rederijkerskamer Sint Barbara Arbeid en Kunst. Te 14u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 poppenkastver- toning met «Jan Klaassen en de reus» ingericht door het stede- lijk Poppentheater Te 15 u in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijd tus sen Alosta A en Iris Te 10 u op de terreinen der Paters Kapucijnen, Kapucijnen- laan jeugdwedstrijden volleybal ingericht door de Sint Jorisdub. Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenkloosier, ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning voor de jeugd met «Samson, Hercules en Ulyssus» ingericht door de Marcelinoclub Te 10 u in de bovenzaal bij Willy Beiion, Grote Markt, voor dracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalster se postzegelkring Ons Huis. Te 20 u zaal Klaroen Kareelstraat, tweede schifting van de zangwedstrijd met Jan Thijs Te 15 u terrein Guidenboomplein handbalwedstrijd tussen Sparta Aalst en Mont s. Marchienne Te 10 u terrein F.F.R. voetbalwedstrijd tussen Prov. Jun. Een dracht en Sp. St. Niklaas Te 10u30 terrein Le Lion d'Or tussen Prov. Schol. Eendracht Aalst en Sp. St.-Nikïaas Te 13u30 terrein A Bredestraat tussen Prov. Kad. Eendracht Aalst en E. Zele Te 15 u terrein A, Bredestraat voetbalwedstrijd tussen Een dracht Aalst en Oudenaarde Te Sul5 terrein S.K. Aalst Leo de Bethunelaan voetbalwedstrijd tussen Knapen S.K. Aalst en F.C. Edixvelde Te 1öu30 junio ren S.K. Aalst - St. Ltevens Houtem Te 15 u terrein Smmerzeel, Affligemdree? voetbalwedstrijd tus sen Immerzeel en 3.V. P^ijlfccok WOENSDAG 8 MAART Vanaf 14 u in het lokaal van het Kapucijnenklooster, tekenclub, lino-snijden en basketbal ingericht door de jeugdclub 't Satelietje Te 17u30 in de Sint Jorisdub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in de zaal der school Welvaartstraat 70, kleinkunst- avond met Hugo Raspoet, Lamp Lazerus en Kris ingericht door de groep «Volt 69»» Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100 A clubkam- pioenschappen petanque ingericht door de petanqueclub Apollo Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijden ingericht door de Aalsterse petanqueclub Van 13u30 zaal Okapi en Black Boys 12e interschoiantornooi voor miniemen, kadetten en scholieren ingericht door het stede lijk Sportcomité Aalst. DONDERDAG 9 MAART Te 20 u in de kleine vergaderzaal, stadhuis, Grote Markt bijeen komst ingericht door het stedelijk Comité Van 9u30 tot 12 u rn de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, dubwed- strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion. Te 19 u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse postzegelkring Dirk Martens. Te 20 u in de filmzaal van het Sint Jozefsco'lege, ingang Hoog straat filmvertoning «Limonade Joe»> ingericht door de Katho lieke Filmliga Te 20u30 in de zaal Black Boys, P. Corndiskaal 2 basketbal wedstrijd tussen Black Boys Aalst en Nationale ploeg yan de luchtmacht Van 4 tot en met 19 maart in de kelder van het Belfort, Grote Markt, tentoonstelling met werken van de Aalsterse kunstschilder Jan De Nijs. Deze expositie is toegankelijk alle dagen van 10 tot 12 en van 14 tot 20 u. Van 13 februari tot en met 7 maart in de Galerij Borghmans, Geraardsbergsestraat 28, tentoon stelling met werken van J. De Praetere, P. De Troyer, L. Theve- net, E. Thysebaert, A. Van Alphen J. Bouuaert, A. Heymans, X. De Cock. Deze expositie is toeganke lijk alle werkdagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zon- en feest dagen van 10 tot 13 en van 15 tot 13 u. (maandag gesloten of op afspraak). Van 1 tot en met 10 april in de lokalen van het oud Hospi taal, Oude Vismarkt, tentoonstel ling met werken van Oscar Col- brandt. Deze expositie is toegan kelijk alle dagen van 15 tot 18 u zaterdag en zondag van 10 tot 16 u (vrijdag gesloten). Van 18 februari tot 13 maart 1972 in de galerij Pieter Coecke, Molenstraat 44 tentoon stelling «Textiel Design en Licht show»». Deze expositie is toegan kelijk alle dagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zon- en feestda gen van 10 tot 13 u. Van 11 februari tot en met 7 maart in de Galerij Valerius De Saedeleer, Keizerlijk plein 53, ten toonstelling met werken van de Aalsterse kunstschilder Staf Fran cois. Deze expositie is toeganke lijk alle werkdagen van 14 tot 19u30, zondag van 10 tot 13 u. Van 11 tot en met 23 maart in de hall van de Bank van Brussel, Nieuwstraat 27 tentoon stelling met werken van de Vlaam se houtsnijder Frans Masereel. De opening met inleiding door de h. Jo Verbrugghen heeft plaats op vrijdag 10 maart te 19u30. Deze expositie is toegankelijk alle werk dagen van 9 tot 12u30 en van 14 tot 16u30. FILM INFORMATIE OOK VOOR RIJPERE JEUGD ALFA van 3 tot 6 maart Diamanten zijn eeuwig met James Bond 007 CINE RIO van 3 tot 6 maart De zwaardvechter van Rome In het Zwarte Paard VOLWASSENEN PALACE van 3 tot 9 maart Het licht op het einde van de wereld ALFA van 7 tot 9 maart The love machine NEGATIEF FEESTPALEIS van 3 tot 9 maart De Sprinkhaan

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7