t. V.
programma
lil
8
VAN 11 MAART TOT EN
MET 17 MAART 1972
18.55 Voor,de kleintjes
19.00 Katholiek programma
1G.30 Antenne-soir
19,45 Nieuws
20.10 Le jardin extraordinaire
20.40 De twee ruiters
22.25 Souveniers d un cinéphile
23.25 Nieuws
NEDERLAND
10.00 Teleac
16.00 Nieuws
16.02 Hier is Lucy
16.50 De wind in de wilgen
17.05 Zes kinderen op een
kotter
17.20 Hoedjesstad
17.30 Graven naar het verleden*
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Coronation street
20.00 Nieuws
20.20 Een van de acht
22.10 Achter het nieuws
22.35 Mannix
23.25 Nieuws
23.30 Paardesport
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Met orgel en trompet
19.25 Roept uit aan alle
stranden
19.50 Tenslotte
20.00 Nieuws
20.20 Hier en nu
21.10 In kleinere bezetting
21.40 Dag stoel naast de tafel
22.30 Het woord
22.40 Nieuws
FRANKRIJK I
9.00 R.T.S. promotion
12.30 Télé-midi 72
13.30 Regionaal nieuws
22.00 Lotto-trekking
22.10 Nieuws
22.20 The Bravados
23.55 Nieuws
ZONDAG
14.00
R.T.S. Promotion
15.00
Samedi loisirs
16.00
Sport
17.35
Klein conservatorium
van het lichte lied
18.05
Nieuws
18.10
Micro en camera
X
18.55
Voor de kleintjes
cr?
19.00
Regionaal nieuws
19.25
Accordeonmuziek
19.45
Nieuws
20.15
Du tac au tac
20.30
Les dossiers de
ZATERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
13.30 Film: Sissi, het noodlot
van een keizerin
15.10 Trefpunt
16.00 Spaans voor beginners
16.55 Graven naar het verleden*
17.20 Nederlands voor...
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Wij kopen 'n brand
weerwagen
19.05 Korte tekenfilm
19.10 Robbie en de
100.000 dollar-schat
19.35 Hier spreekt
men Nederlands
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Hier is Lucy
20.35 Pentathlon
21.45 Echo
22.15 Mannix
23.05 Nieuws
23.10 Atletiek
BRUSSEL FRANS
16.35 Nieuws
16.40 L'adjeyant as pips
d'arzeye
18.00 A vos marques
Maitre Robrneau
22.10 Comic's club
23.05 Roch en stock
23.35 Nieuws
FRANKRIJK 2
13.30 Regionaal nieuws
14.30 Vandaag mevrouw
15.10 Les chevaliers du ciel
17.05 Pop 2
17.30 Een man en een vrouw
die van elkaar hielden
13.10 Mensen uit de
filmwereld
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colcrix
19.30 Letters en cijfers
20.00 Nieuws
20.30 Sacha Distel
21.30 La malle de Hambourg
22.25 Samedi soir
23.10 Nieuws
DUITSLAND 1
14.40 Nieuws
14.45 De Zuid Amerikaanse
dierenwereld
-
15.15 Vijf oude dames
in Parijs
16.00 Nieuws van de
kiedingmarkt
16.45 De markt
17.15 Het verstoorde geweten
17.45 Sportmagazine
18.35 Belphégor
19.00 Nieuws uit
Nordrhein-Westfalen
19.35 Theo Lingen stelt voor
Charly Chaplin
20.00 Nieuws
20.15 De goluksspiraal
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 De geheimzinnige
zes en-een-half
14.15 Het zwaard
van Ardoewaan
14.45 Binnen en buiten
17.25 De Lippizaner paarden
18.15 De fabeltjeskrant
18.20 Sportreportage
18.46 Exploratie
De Malabarkust
19.38 Openbaar kunstbezit
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.25 Johnny en Rijk
een paar apart
21.15 De Speelvogels
22.05 Première-magazine
22.55 Nieuws
BRUSSEL FRANS
10.00 Protestantse dienst
vanuit Zwitserland
11.00 Eucharistieviering
12.00 Faire la point
13.00 Nieuws
13.05 Concertissimo
13.40 De wereld van
de vormen
14.30 Tarzan
15.20 Visa pour Ie monde
16.10 Sportuitslagen
17.25 Tremplin
17.55 Ce pays ast a vous
18.40 Voor de kleintjes
18.45 Sportweekend
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.10 Suggesties
20.15 D'Artagnan
21.00 Rien ne va plus
21.30 Mountbatten
22.15 Boekenbeurs
22.35 Nieuws
NEDERLAND I
11.00 Eucharistieviering in de
basiliek der Heiligen Wiro
Plechelmus en Otgerus
13.57 Voorlicting
schooltelevisie
14.00 Teleac
15.00 Nieuws
15.02 Weekjournaal
15.22 Openbaar kunstbezit
15.37 Zondagmiddag
magazine
17.00 Den Bosch
Concours hippique
17.45 Woord voor woord
18.20 Teleac
18.55 De Fabeltjeskrant
19.05 Jezus van Nazareth
19.30 Survival
20.20 Nieuws
20.25 John Woodhouse
21.10 Noel Coward
22.25 Humanistisch verbond
22.35 Nieuws
NEDERLAND 2
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 Nieuws
19.05 Pippi Langkous
19.30 Studio sport
20.20 Panoramiek
20.45 De dubbeldekkers
21.10 Studio sport
21.35 Van staal op zee
22.35 Nieuws
22.40 Discussieprogramma
FRANKRIJK I
8.55 Télé-matin nieuws
9.00 Een, twee, drie
9.15 Religieuze programma's
12.00 Nieuws
12,02 La sequence.du
epectateur .--.-'i'-
12.30 Discorama
13.00 Nieuws
13.15 Theater
13.45 Monsieur Cinéma
14.30 Télé-dimanche
17.05 Theater voor de jeugd
18.00 Bonnes adressese
du passé
18.55 Visa Olympique
19.25 La semaine sur la une
19.45 Nieuws
20.10 Sports dimanche
20.40 Les tontons flingueurs
22.30 Pour le cinéma
23.30 Nieuws
FRANKRIJK 2
9.30 R.T.S. Promotion
14.00 La France dèfigurée
14.30 Concert
15.00 Le Vicomte de
Bragelonne
16.30 Men kan niet
alles weten
17.30 Geheimen van
meesterwerken
18.00 Sport
19.30 Dieren en mensen
20.00 Nieuws
20.30 Het ingebeelde museum
21.25 Kennis van de muziek
22.20 Nieuws
22.30 Sylvia Scarlett
DUITSLAND 1
10.30 Programmaoverzicht
10.45 ARD-tips
11.30 Voor de kinderen
12.00 Der Fruhschoppen
12.45 Weekspiegel
13.15 Weekmagazine
14.55 Voor dé kinderen
15.25 Pippi Langkous
15.55 Atletiek
17.30 Een nieuwe generatie
18.15 Sport
19.30 Wereldspiegel
20.00 Nieuws
20.15 Tatort*
21.30 Valparaiso
22.15 Nieuws
22.20 Kamermuziek
van Mozart
MAANDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 De woudlopers
18.30 Fabels van de La
Fontaine
18.40 Nederlands voor...
19.10 Sporttribune
19.33 Keurig Frans
19.39 Mededelingen
19.40 De weerman
19.45 Nieuws
20.10 Black and White
Minstrel show
20.55 Sammy
21.50 Volksconcert
22.00 Belangrijk is
genegenheid
22.50 Nieuws
BRUSSEL FRANS
18.05 Nieuws
18.10 Cerise en Hippie
18.25 Féminin Present
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Katholiek
godsdienstige uitzending
19.30 Lundi-sports
19.45 Nieuws
20.10 Les évasions célèbres
21.05 Situation 72
21.50 Zevende kunst
23.20 Boekenbeurs
23.40 Nieuws
NEDERLAND I
10.45 Schooltelevisiev
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
- 1905 Dè graaf «en'
Monte Christo
20.00 Nieuws
20.20 De industriële
ontwikkeling van
"Zuid-Limburg
21.10 Alias Smith and Jones
22.00 Blauwe maandag
22.50 Nieuws
22.55 Teleac
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Top-pop
19.30 Wie van de drie
20.00 Nieuws
20.20 Peyton Place
21.10 Doris Day special
22.00 Televizier magazine
22.50 Nieuws
22.55 Teleac
FRANKRIJK I
10.25 Schooltelevisie
12.00 Wielrennen
12.30 Télé-midi 72
13.30 Beursnoteringen
14.05 Schooltelevisie
14.25 La communale
17.30 Schooltelevisie
t8.30 Nieuws
18.35 Leven in het heden
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.25 Een antwoord op alles
19.45 Nieuws
20.15 Le t6 a Kerbriant
20.30 Jacques Sallebert
20.35 Les évasions célèbres
21.30 Argumenten
23.00 Nieuws
FRANKRIJK 2
18.00 Conservatorium voor
Kunsten en Ambachten
18.00 Regionaal nieuws
19.20 Colons
19.30 Coup double
20.00 Nieuws
20.30 Angélique et le Roy
22.10 Horizons
23.00 Nieuws 06
23.10 On qn parle yr,
DUITSLAND 1
8.20 Schooltelevisie
16.15 Nieuws
16.20 Voor de kinderen
17.10 Zuid-Amerikaans
avontuur
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.10 Julia
18.40 Hier und Heute
19.15 Zijn jullie er allemaal
19.25 Belphégor
20.00 Nieuws
20.15 Panorama
21.00 Kunstrijden
op het ijs
21.45 Zondag aan zee
23.15 Nieuws
DINSDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
17.00 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Skippy
18.30 Tienerklanken
19.05 Alledag
19.35 Hier spreekt men
Nederlands
Zoeklicht
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Duimen voor
Edinburg (1)
20.45 Film De madeliefjes
22.00 Gastprogramma
22.30 Nieuws
BRUSSEL FRANS
18.05 Nieuws
18.10 Nieuwe avonturen
van Saturnin -
18.25 Affiches
18.55 Voor de kleintjes -