COMAR SPORT OKAPI GERED Het einde is nabij Het herboren Sportkring Tornooi voor de schaal Haeck Bij Eendracht Aalst 12 Voor alle sportartikelen Schoolstraat 54 Aalst Tel. 225.56 Zegels Valois spert op alle frooteo EREPLAATS VOOR BLACK BOYS Black Boys hebben het er voor het eerste jaar in de hogere reeks schitterend vanaf gebracht. Alhoe wel men altijd niet het geluk aan de zijde had slaagde men er in om een vooraanstaande plaats in de klassering te veroveren. Een resultaat dat toelaat voor de toe komst de mooiste plannen te sme den. Okapi heeft dan toch de red ding op de valreep kunnen verze keren. De Aalstenaars dienden niet alleen de laatste thuiswedstrijd te gen Pitzemburg te winnen, doch om het behoud te verzekeren moest ook Sunair Oostende verlie zen. Als men daarbij weet dat de Oostendenaars goeie maatjes zijn met leper waartegen men de be slissende strijd moest spelen, was het zo klaar als een klontje dat de redding van Okapi aan een zij den draadje hing. En toch is het gebeurd, de gast heren van leper hebben zich spor tief getoond tegenover Okapi en hebben dan ook Oostende versla gen, terwijl Okapi natuurlijk zoals verwacht het pleit won tegen Pit zemburg. Okapi blijft dus gelukkig in eerste nationale en te oordelen naar de woorden van voorzitter De Wilde zal een enorme financiële inspanning worden gedaan om voor volgende seizoen voor de nodige versterking te zorgen. Ondertussen werd reeds de sterspeler van Royal IV Broec- kaert naar Okapi overgeheveld terwijl het ook best mogelijk is dat er met Cooper een tweede Amerikaan in de ploeg komt. Deze laatste is immers een neef van de Okapispeler Beechum wat de on derhandelingen zal vergemakkelij ken. GH. RINGOIR IN DE KIJKER BIJ DE DAMES De Okapi-dames hebben nu ook vlot gewonnen tegen Duffel. Ghis- laine Ringoir toonde zich eens te meer de beste in de aanval en scoorde liefst 24 punten terwijl De Luyck, Stock, De Schrijver, De Nul en Huylebroeck de andere treffers lukten. Nog twee wedstrijden en het verlossend einde is er voor Een dracht gekomen. Het is immers zo dat de witzwarten nu men toch niets meer te winnen heeft moei lijk in alle wedstrijden de nodige geestdrift aan de dag kunnen leg gen om opvallende resultaten te verwezenlijken. Men zou het in ze kere zin voetbalmoeheid kunnen noemen en deze mening werd nu ook gestaafd met een nederlaag bij de kandidaat-afdalers van Wil lebroek, waar de wedstrijd na één treffer van de lokalen uitdoofde als een kaars. Het is nu meer dan duidelijk dat indien Sportkring gedurende een zestal weken niet de diensten had moeten missen van Dirk Wel- lekens men beslist een zeer grote kans in het titeldebat zou hebben gemaakt. Men mag trouwens niet uit het oog verliezen dat de Sport- kringers tijdens deze periode zo veel nederlagen te slikken kregen dat men zelfs bijna in het degra- datiegebied terecht kwam. Toen dan eindelijk Wellekens terug kwam werd het een verbazende wederopstanding bijzover dat nu reeds een dichte ereplaats in het bereik ligt. Ondertussen hebben de Aalstenaars nu ook nieuwe pun ten gewonnen tegen Kemzeke die spijts een heftige tegenstand ook de heerschappij van de Ajuinen diende te aanvaarden. CORPORATIEF SPORTVERBOND In het tornooi voor de schaal Haeck leverde Callebaut een merk waardige prestatie met het mo menteel sterk opdreef zijnde Fran ke in bedwang te houden. Het wa ren nochtans de gasten die langs De Cooman de leiding veroverden doch nog voor de rust kwam het tegenantwoord er langs Guns. Na de herneming werden langs beide kanten nog loffelijke pogingen ge daan om de winninggoal op het bord te brengen, doch de defensie bleef de toestand meester. Het werd nog eens bewezen dat de verdediging van S.A.F. niet meer dezelfde is als deze van het kampioenschap. Inderdaad de hek kensluiters van Friac slaagden er vier maal in om de S.A.F. defensie ATLETIEK in te nemen langs Triest en Hoe- beeck doch zulks was nog niet voldoende om iets te veroveren want de Financiers brachten het voor mekaar om eventjes negen rozen te verzamelen, wat het werk was van Cooreman, De Vos, De Winter, De Niels. Tupperware heeft zich werkelijk overtroffen tegen de Telefoonman nen alhoewel men nipt het pleit verloor. De thuisspelers waren im mers gelukkig dat Kindermans na een gemiste strafschop zijn slip pertje kon goed maken met op de 65e min. de enige treffer van deze partij te scoren. Tenslotte stuurde Dessoden zijn kat zodat de Garentwijnders van F.F.R. de twee punten ten ge schenke kregen. De klassering van de beste en regelmatigste Eendracht atleten na het cross-seizoen is als volgt MINIEMEN 1 Werner Van Der Fraenen 2 Hugo Wellekens 3 Guido Schelfout 4 Herwig Hulsbosch 5 Dirk Vermeir 6 André Verleysen 7 Danny Dieckens 8 Eddy Van Sande 9 Geert Wellekens 10 Baeyens 11 Geert Neirinckx 12 Wim Heyman 13 Eddy Pollet 14 Gerrit Muylaert 15 Dirk Meert 16 Paul Roels 17 Didier De Groot 18 Alfons Van Nieuwenhove 19 Geert Reynaert 20 Mare De Cock KADETTEN 1 Dirk Van den Berghe 2 Eddy Caudron 3 Rudy Daeleman 4 Robert De Vuyst 5 Philip Van Impe 6 Mare Schelfout 7 Eddy Van den Abbeele 8 Dirk De Leeuw 9 Piet Triest 10 Marcel Van De Keer 11 Omer Callebaut 12 Rudy Van Pottelberghe 13 Ludwig Van Hoeck 14 Louis Cornelis 15 Danny De Witte 16 Patrick Hulsbosch 17 Patrick Van Cauter 18 Roland Van Keymeulen 19 Cas Van Der Taelen 20 Dirk Van Damme SCHOLIEREN 1 Pierre Callebaut 2 Wilfried Vonck 3 Aelbrecht Walter 4 Marcel Hulsbosch 5 Hugo De Waele 6 Van Pottelberghe K. 7 Henri Van Hout 8 Yvan Coppens 9 Erwin Verpeten 10 Eddy Verhaegen PUPILLEN 1 Rudy Van Impe 2 Patrick De Roock 3 Rik Roelandt 4 Patrick Payne 5 Gilbert De Zwaef 6 Alain Van Den Steen 7 Wim Reynaert JUNIORES 1 Freddy Neirinckx 2 Freddy Cornelis 3 Jos Leyssens 4 Hedwig Coppens 5 Hans Volkaert 6 Raf Van Eyck 7 Eddy Van Hout 8 Luc Meganck 9 Mare Hulsbosch 10 Gilbert Van Der Borght 11 Chris Verscheuren 12 Wilfried Teirlinck 13 Maurits Cannoot SENIORES 1 Robert De Coninck 2 Dirk Coppens 3 Emiel Corthals 4 Frans Van Impe 5 Jozef Van De Keer 6 Rudolf Arijs 7 Willem De Cock 8 Jef Pollet 9 Erik Coppens 10 Jozef De Roock 11 Van Schuyienberg 12 Frank De Vuyst 13 Wilfried Van Bellingen 14 Antoine Schelfout 15 Antoine Robijn 16 Walter Coppens 17 Emiel Kieckens 18 Mare Corthals 19 Jozef Mees 20 Luc De Vuyst 21 Albert Wijnant. PROGRAMMA VOOR DE MAAND APRIL Volgende activiteiten worden tij dens de maand april gehouden zondag 2 april te 10 u in het Os- broekstadion algemene trainingen; zondag 9 april te 10 u in het Os- broekstadion eerste dag van de clubkampioenschappen met wed strijden voor seniores, juniores en scholieren over 100, 400. 1500 m, hoog en kogel; voor kadetten 100, 400, 1500, hoog en kogel; voor minemen 80 m, hoog en kogel; voor pupillen 100 m hoog en kogel voor dames seniores, juniores, scholieren en kadetten 100, 400, 1500 (seniores), hoog kogel; mi niemen 80 m kogel; miniemen 100 m en kogel; Zondag 16 april te 10 u tweede dag van de clubkampioenschappen met voor seniores, juniores, scho lieren en kadetten 200, 800, 3000 m (niet voor kadetten), en ver springen, speer en discus; minie men en pupillen 80 en verspringen voor dames seniores, juniores en scholieren 200, 800 m, versprin gen, speer en discus; kadetten 60, 800, verspringen, speer en discus; miniemen 200 m en ver; pupillen verspringen. Zondag 23 april te 10 u inter- clubontmoeting met Ninove Spor tief en Racing Gent voor seniores en juniores met alle proeven, en enkele wedstrijden voor de jonge ren.

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 12