t. V.
programma
-jsn^smmamgmL
8
VAN 1 APRIL TOT EN
MET 7 APRIL 1972
Z A
IERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
13.30 Film Tarzan en de
Amazones (1945)
14.45 Concert door het orkest
van de Italiaans-Zwitserse
Radio o.l.v. Kurt Redei
16.30 Graven naar het verleden
17.00 Nederlands voor
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Avonturen onder zee
18.55 Fabels van de la
Fontaine
19.05 Doorgaand verkeer
19.35 Hier spreekt
men Nederlands
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Hier is Lucy
20.35 Aandacht voor
Rita Deneve
21.15 Echo
21.45 Hawaii Five-0
22.35 Nieuws
22.40 Biljarten
BRUSSEL FRANS
16.10 Nieuws
16.15 Ciao amici
16.30 Appuntamento
Itaiiano
17.30 Les travaux et les jours
18.00 Mystère de la passion
18.55 Voor de kleintjes.
19.00 Protestantse uitzending
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.10 Le jardin extraordinaire
20.45 Tant qu'on a la santé
22.00 Cinéscope
23.10 Nieuws
NEDERLAND I
16.00 Nieuws
16.02 Rikkie en Slingertje
16.25 Hot dog
16.40 Stuif-es-in
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Golden Earring
19.30 Poets
20.00 Nieuws
20.20 De Mountiesshow
21.10 De versierders
22.00 Sportpanorama
22.50 The creative world of
Stan Kenton
23.50 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Be spookstad
19.30 De stadsbus
18.30 Morgen in de opera
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Letters en cijfers
20.00 Nieuws
20.30 Variété Top A
21.30 La malle de Hambourg
22.25 Samedi soir
23.30 Nieuws
DUITSLAND 1
14.15 De week
14.40 Nieuws
14.45 Kleur bekennen
15.30 Muziek bij een
glaasje Appelwijn
16.45 De Markt
17.15 Tussen angst enhoop
17.45 Sportmagazine
18.35 Heisse Spuren
19.00 Hier und Heute
19.35 Theo Lingen stelt voor
Charly Chaplin
20.00 Nieuws
20.15 De lokaafbaan
21.40 Trekking van de
geluksspiraai
21.45 Lotto-trekking
22.00 Nieuws
22.05 I confess
23.40 Nieuws
ZONDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
9.30 Israelitisch-
godsdienstige uitzending
10.00 Protestantse Eredienst
voor Pasen
11.00 Eucharistieviering
voor Pasen
11.55 Pauselijke zegen
Urbi et Orbi
14.30 Voor boer en tuinder
15.00 De geheimzinnige
zes en half
15.15 Binnen en buiten
17.15 Europese kampioen
schappen kunstrijden
op de schaats in Goteborg
18.15 De fabeltjeskrant
18.20 Sportreportage
18.46 Survival
19.13 Arnie
19.38 Openbaar kunstbezit
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.25 Piste
21.10 Figaro's Bruiloft
23.55 Nieuws
BRUSSEL FRANS
10.00 Protestantse
Paasdiensi
20.00
Nieuws
11.00
Eucharistieviering
20.20
Paul Vlaanderen
opgedragen door
22.00
Job
Paus Paulus VI
22.55
Nieuws
13.00
Nieuws
23.00
De Hturgie van
13.05
Concertissimo
«De avond voor Pasen»
13.40
De ivereid van
FRANKRIJK i
de vormen
12 30
Midi trente
14.55
Tsi-zan
13 00
Téié-midi
15.00
Visa pour Je monde
13.30
Reg'onaa! nieuws
15.50
Wielrennen t?. v. Bt-iyie
15.00
Sport
16.30
Keskinvapa
10.00
Yeevee-filateiie
16.45
Visa pour ic monde
16.30
Samedi ioisirs
17.35
Sportisitsïagen
18.10
Nieuws
17.45
La piste aux étoiies
18.15
Micro en camera
18.40
Voor de kleintjes
18.55
Voor de kleintjes
18.45
Spcrtweekend
10.00
Regionaal nieuws
19.30
Antenne-soir
19.20
Aankondigingen
19.45
Nieuws
19.25
Les musicians du soir
20.10
Suggesties
19.45
Nieuws
20.15
Ciin d'oeil
20.15
Du tac au tac
21.05
Rien ne va plus
20.30
Toneelprogramma
21.35
Mountbatten
Arabesques
22.25
Nieuws
Jazz
NEDERLAND 1
Nieuws
10.45
Paasdienst uit Purmerend
FRANKRIJK 2
12.00
Urbi et Orbi
13.30
Regionaal nieuws
12.25
Het Middeleeuws
14.30
Vandaag mevrouw
Normandisch Paasspel
15.10
Les chevaliers du ciei
14.57
Voorlichting
16.50
Pop 2
schooltelevisie
17.35
Het retabel van
15.00
Nieuws
tsaenheim
15.02
Weekjournaal
15.22 Dier en vriend
15.52 't. Is Pasen, 't is feest
16.00 L enfant, et. les sortiüèges
17.00 Woord voer woord
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 Zingend geloven
19.30 't Is Pasen, 't is feest
20.20 Nieuws
20.25 Sense and sensibility
21.10 Herkent u deze melodie?
22,15 Tussen de regels
22.25 Sextant
22.45 Nieuws
NEDERLAND 2
18.55 De Fabeltjeskrant
19.00 Nieuws
19.05 Pippi Langkous
19.30 Demonstraties
kunstrijden
20.20 Panoramiek
20.45 Father dear father
21.10 Wetstrijd
21.40 Toonbeeld
22.05 Stroming
22.35 Nieuws
FRANKRIJK I
9.10 Nieuws
9.15 Een, twee, drie
9.30 Religieuze
uitzendingen
12.02 La sequence du
spectateur
12.30 Muziek in 33 toeren
13.00 Nieuws
13.15 Theater
13.45 Monsieur Cinema
14.30 Télé-dimanche
17.25 Le théatre
de la jeunesse
18.50 Visa olympique
19.25 La semaine sur la une
19.45 Nieuws
20.10 Sports dimanche
20.40 The agony
and the ecstasy
22.30 Un certain regard
23.30 Nieuws
FRANKRIJK 2
13.55 La France défigurée
14.25 Concert
14.55 Vrij leven
16.30 Men kan niet alles weten*
17.30 Engelse schilders
18.00 Sport
19.30 Dieren en mensen
20.00 Nieuws
20.30 Rigoletto
22.30 Nieuws
22.40 Ciné-club
DUITSLAND 1
10.00 Evangelische paasdiensi
11.00 Plechtige paasmis
11.55 Pauselijke zegen
12.50 Weekspiegel
13.20 Pan Tau
14.00 De kleinste oorlog
van de wereld
15.30 Olympia 72
16.20 Hito-Hito
17.40 Lancer
18.25 Tussen Bad Schandau
en Meissen
19.10 Sport
20.00 Nieuws
20.15 Het systeem Fabrizzi
21.45 Miijcenendienaars
22.30 Heaven can wait
0 20 Nieuws
MAANDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.30 Biljarten
15.30 Wielrennen
16.15 Filmmuseum van de
schaterlach
16.30 Film Ik spring weer
over de plassen
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 De woudlopers
18.30 Korte tekenfilm
18.35 Nederlands voor
19.10 Sporttribune
19.33 Keurig Frans
19.39 Mededelingen
19.40 De weerman
19.45 Nieuws
20.10 Black and White
Ministrel Show
20.55 Het Middeleeuws
Normandisch Paasspel
21.50 Vergeet niet te lezen
22.25 Nieuws
22.30 Biljarten
BRUSSEL FRANS
14.00 Bang-Bang
15.30 Wielrennen
De ronde van Belgie
16.15 Nomades moniagnards
17.25 Quentin Durward
18.25 Féminin Present
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Lekenmoraal en
filosofie
19.30 Lundi-sporis
19.45 Nieuws
20.10 Les évasions célèbres
21.10 Boris Godounov
23.30 Nieuws
NEDERLAND I
15.30 Paasmagazine
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Top pop
19.30 Wie van de drie
20.00 Nieuws
20.20 Peyton Place
21.05 Charles Aznavour
22.05 Balkanka Mladost
22.35 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 De Fabeltjeskrant
18.55 Nieuws
19.05 Studio sport
20.00 Nieuws
20.16 Die Zauberfioete
22.55 Nieuws
FRANKRIJK I
12.30 Midi trente
13.00 Télé-midi
13.30 Ontmoeting met
het avontuur
14.05 Geschiedenis
van Parijs
14.35 De graar van
Monte-Cristo
18.30 Nieuws
18.35 Leven in het heden
19.00 Geschiedenis zonder
woorden
19.20 Aankondigingen
19.25 Een antwoord op alles
19.45 Nieuws
20.15 Le manége de
Port-Bacarès
20.30 Special-radio
20.35 Les évasions célèbres
21.30 Du cóte des enfants
22.25 Beker van Frankrijk
voor orkesten
22.55 Nieuws
FRANKRIJK 2
16.10 Pop 2
16.55 De ruiters van Boedda
17.50 Des oisesux
sur la branche
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Coup double
20.00 Nieuws
20.30 Vanavond in het theater
De recherche-dienst
van de ORTF stelt voor
Nieuws
On en parle
DUITSLAND 1
10.45 ARD-tips geld
11.30 Voor de kinderen
12.00 Des Fruschoppen
12.45 Weekmagazine
14.00 Kapitein Gregg en de
vliegende Hollander
14.30 Sport in de vacantie
15.00 Concert ten voordele
van het werk voor de lepra
16.00 De derde wereld
16.45 Inleiding tot het leven
18.20 Een oude toneelspeler
19.05 Sport
20.00 Nieuws
20.15' Tatert fy. "v :v 4- v-^4