Hulde aan Albert Waegeman Ballet »an Vlaanderen Laat u niet bij tie neus nemen LACHEN IS GEZOND POLY-CALOR HOOFDVERDELERPVDA DE DISSCHOP Voordrachtwedstrijd van de verenigde vleeschouwers De mazout Living-Kachel die uw hele huis verwarmt! SAPHIR Fa a# en Vrijheid mi ut t /////////////////////////////////////////////////A^ 25.000 Kcal/U 550-825 M* 9 tot 11 middelmatige radiatoren of 6 tot 7 middelmatige radiatoren 1 boiler 200 I. Zwart-Zwart/beige. GENTSESTRAAT 35 IK WENS TE STUREN STRAAT WOONPLAATS O PRIJS AAN MR.... AALST O DOKUMENTATIE Ook ditmaal was er voer de voordrachtwedstrijd van het Syndi- kaat van de Vernigde Vleeshouwers van Aalst een ruime belang stelling. Dit initaitief gaat telkens door met de steun van de Gene rale Bankmaatschappij. Laureate was Gracienne Guns. Er werden gelegenheidstoespraken gehouden door de h. Butaey van voormelde bankinstelling, de h. Daelman van het Syndikaat van de V.V. burgemeester de Bisschop en direkteur Broos. Woordvedette was B.R.T. man-Hasselt Jos Gsjsen. De uitslag van de wedstrijd Voordracht 1. Gracienne Guns 2. Hugo Roels 3. Paul Blommaert Voorlezen 1. Marleen Van Der Helst 2. Godelieve Van Vaeren- bergh 3. Hans Loos Laureaat Eerste Prijzen Gracienne Guns Het Koninklijk Letter en Toneelkundig Gezelschap ofte de bekende Aalsterse toneelvereniging Taal en Vrijheid zal donderdag as. tijdens de voorstelling van Slisse en Cesar in de stadsschouwburg hulde brengen aan de h. Albert Waegeman n.a.v. van diens gouden toneel jubileum. De h. Waegeman die tevens voorzitter is van Taal en Vrijheid heeft sedert de twintiger jaren een belangrijke rol gespeeld in deze vereniging, hij is tevens oud-raadslid en nog steeds aktief in tal van Aalsterse verenigingen. Door het stadsbestuur van Aalst wordt een voorstelling ingericht met het BALLET van VLAANDEREN, op woensdag 31 mei 1972 te 15 uur in de zaal Okapi, Burchtstraat te Aalst. Programma Brandenburg drie Dialoog Variomatic Nachteiland Divertimento Choreografie Charles Csarny Jeanne Brabants Hans van Manen Rudi van Dantzig André Lecleir Muziek J.S. Bach R.V. Williams I. Berkeley C. Debussy J. Ibert V//////////////////////////////////////////////////////A//////^ KUNSTAVOND DOOR HET SINT-M1CHIELSKOOR TE HEKELGEM «de gazet van Aalst» weekblad gesticht In 1948 verantw. uitgever Gustaaf Sanders kantoor on drukkerij Schoolstraat 26 9300 Aalst Tel. 053/241 14 poetrekening 881.72 3 maandabonnement 100 fr. 6 maandabonnement 190 fr. 12 maandabonnement 360 fr. op verzoek worden advertentletarlevoe toegezonden Op zaterdag 22 april 1972 te 20 uur in het Parochiecentrum, Fosselstraat Tweede kunstavond met huldebetoon aan de 80-jarige Vlaamse toondichter Marinus de Jong. Verlenen hun medewerking Victor van Frachen. kunstzanger, toondichter; Philibert Mees, kla viervirtuoos; Maria De Witte, voor dracht; Robert Van Ransbeeck, voordracht en regie van de sket ches; Paula Beek-Van der Schue- ren, Paul Van Herreweghe, Frans Christiaens en Jozef De Smedt, sketches; Maurice Van Damme en Victor van Frachen, commentators; Het Sint-Michielskoor Victor van Frachen. o.l.v. Inkom 20 fr voor de leerlingen van alle onderwijsinstellingen en voor de houders van een stedelijke cultuurkaart. Locatie vanaf 15 april Dienst «Onderwijs-Cultuur», Kattestraat 31 Aalst iedere werkdag van 9 tot 12 uur. Centrale stadsbibliotheek, Kattestraat 17 en in de Centrale Jeugdbibliotheek, Kattestraat 33 tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Een nieuw toeristisch seizoen is in aantocht. Velen, voor wie de aankoop van een nieuwe wagen een te grote uitgave zou zijn, zoeken de mogelijkheid een goed tweedehands wagentje op de kop te tikken, dat hen toch veilig en konfortabel naar zonniger oorden zou kunnen brengen. Laat u niet bij de neus nemen en houd u strikt aan de volgende regels Laat de auto voor de aankoop keuren. Betaal geen handgeld en teken geen koop- of financieringstontrakt voor de wagen is goedge keurd. Eis een behoorlijke schriftelijke garantie en een volledig ingevuld koopkontrakt. Zorg ook dat de chauffeur prima in orde is. Dit kan alleen als hij volkomen alkoholvrij is, Laat u niet bij de neus nemen met een, twee of drie glaasjes. Veiligheid eist nuchterheid. Inl. V.A.W. - Molenaarsstraat t2 9000 Gent. Bij de kassa van de zelfbedie ningswinkel stond ik achter een middelbare dame die hele rijen potten geconcentreerde babyvoe ding op het lopende bandje zette. De caissière was blijkbaar even verbaasd over deze aankoop als ik «Verwacht iemand in de familie tweelingen?» vroeg ze. «Welnee» zei de dame. «Mijn man verwacht èen kunstgebit». Ik zat eens in een snackbar met een vriend van me, die eeuwig op zwart zaad zit. Toen kwamen er twee boeven de zaak binnenstor-i men en legden uit «Dit is een overval!» Terwijl een van de kerels de klanten op waardevolle zaken be gon te doorzoeken, schoof mijn vriend voorzichtig dichter naar mij toe en zei; «Hier» «Wat is dat?» fluisterde ik terug. «Dat geld kreeg je nog van me» zei hij. Het jongetje keek met een ver langde blik naar de hond van zijn vriendje. «Ik mag geen hond» zei hij droef. «Pak je het wel goed aan?» vroeg het vriendje. Daar wist het jongetje geen antwoord op, maar het vriendje wel «Je moet niet om een hond vragen, maar om een broertje. Dan krijg je een hond». Iemand die terugkwam van een vakantie in een nogal exclusieve badplaats, vertelde dat de zon heerlijk was geweest en dat de prijzen alles overtroffen. In zijn hotel had de eigenaar, die buiten had gestaan, naar een van de gasten in de hal geroepen «De zonsondergang is schitterend van avond. U moet eens buiten komen kijken. «Ja, ja» zei de gast een beetje aarzelend. «Wat kost dat?» Van de winter was ik op een keer op weg naar het ziekenhuis om een vriend op te zoeken. Het had gesneeuwd en de straten wa ren glad. Op een helling dicht bij het ziekenhuis sprong plotseling een verkeerslicht op rood, en toen ik remde slipte da auto, draaide de verkeerde kant op, botste te gen de trottoirband en kwam vlak voor een politieagent tot stilstand. Om de man een beetje gunstig te stemmen, vroeg ik op argeloze toon «Hoe kom ik in het zieken huis?» Hij keek me streng aan en zei «Als u zo blijft rijden bent u daar in minder dan geen tijd binnen».

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 2