<Vylder 0ptiek Hiiiiimiiuimiuiiiiinwniiiiiuiiinuiimiinntiii^ Hff MODIEUZE BRILLEN deze week in de stad VRIJDAG 14 APRIL Te 20 u in de Cemov lokalen, Dendermondsesteenweg 162A, voordracht over «Stoom en stoomverwarming» door de hh. Emiel Rubbrecht en Roger Van Leuven, ingericht door Cemov. Te 20 u in de nieuwbouw der school Eikstraat, voordracht over «Sexuele voorlichting voor kinderen» ingericht door de Ouder vereniging Te 20 u in het lokaal De Vriendschap Kerkstraat 9, clubwed strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub De Rokade Te 19 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefeningen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in de zaal van de H. Hartkring, Dr De Moorstraat 105 voordracht over «Geloof en Arbeid» ingericht door de Sociale School van het H. Hart. Te 19u30 in het clublokaal Ypsilon, ontspanningsavond inge richt door de werkgroep van de parochieraad Sint Jozef Te 20 u in het parochiaal lokaal algemene vergadering van de parochieraad Sint Jozef. Te 20 u in het Yogacentrum Arbeidstraat 65 inschrijving voor een avondkursus beginners, met uiteenzetting, demonstratie en alle gewenste inlichtingen. de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Phi- latelia Alosta Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein, toneelopvoering van «Slisse en Cesar» door de toneelgroep Voor Taal en Vrijheid DINSDAG 18 APRIL Te 19u30 in het lokaal Salons De Vrede, Vredeplein vergade ring voor de postzegelverzamelaars ingericht door Fila Aalst Van 10 tot 11u30 in het lokaal Blokhut, achter de Sint Anna- kring zitdag voor dienstbetoon over parochiale en sociale aan gelegenheden. Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac Te 20 u in de zaal van de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat, voordracht voor de ouders van de Eerste Kommuniekanten in gericht door de geestelijkheid Te 19u30 feestzaal van het stadhuis Zang-auditie ingericht door de Academie voor Muziek, Ballet en Toneel. Te 20u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 31, voordracht voor de fotoliefhebbers, ingericht door de Aalsterse fotoclub. ZATERDAG 15 APRIL Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornooi ingericht door de Aaisterse petanqueclub Alosta Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100 A, ledentornooi ingericht door de petanqueclub Apollo Van 14 tot 17 u in het clublokaal Kapucienenlaan 95, volleybal en gitaarspel ingericht door de jeugdclub 't Satelietje Tc 20 u in het lokaal van het Kapucijnenklooster, Kapucijnen laan 95, algemene vergadering van de werkgroep ontspanning van de parochieraad Sint Antonius. Te 15 u terrein Bredestraat, voetbalwedstrijd tussen res. Een dracht Aalst en V.G. Oostende Te 15 u Turnzaal Capucienenlaan volleybalwedstrijd tussen Kangoeroes Aalst en Beveren-Waas vooraf te 14 u reserven. ZONDAG 16 APRIL Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein, toneelopvoering van «Slisse en Cesar» door de toneelgroep Voor Taal en Vrijheid Vanaf 10 u ter gelegenheid van de wijkkermis Rozen allerhande vermakelijkheden en te 15 u wielerwedstrijd voor juniores Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan de Sint Jobstraat filmvertoning met «Asterix en Cleopatra» ingericht door de Marceilinoclub Te 16 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornooi ingericht door de A,a!sterse petanqueclub Alosta Tussen 13 en 14 u op het Esplanadeplein vertrek van de toe ristische wandeltocht ingericht door de Vriendenkring van de A.S.L.K. Te 10 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai Te 20 u in de zaal van de H. Hartkring, Dr De Moorstraat toneelopvoering «De Consul van Cocorico» door de Aalsterse toneelgroep «Nieuw Leven». Te 11 u in de Sint Martinuskerk plechtige mis van het Wit Gele Kruis Te 10 u in het Jeugdcentrum, Kapucijneniaan 95, fotoclub tafel tennis en vlechtwerkatelier ingericht door de jeugdclub t Satel lietje Te 8 u aan de kerk van Mere verzameling voor wandeltocht naar het Blauwbos ta Mere ingericht door W.J.A. Dendorland Te 15 u terrein Leo de Bethunelaan voetbalwedstrijd tussen S.K. Aalst en Olympia Gent MAANDAG 17 APRIL Te 20 u in het Apostelken, aan do kerk van Mijlbeek, voor dracht voor de ouders van de Eerste Kommuniekanten ingericht door de geestelijkheid Te 19 u in hot stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor WOENSDAG 19 APRIL Te I7u30 in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwal. Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, peianquewedstrijden ingericht door de Aalsterse petanqueclub Vanaf 14 u in het lokaal van het Kapucijnenklooster, teker.club, lino snijden en basketbal ingericht door de jeugdclub 't Sateiietje Te 19u30 zolder van het Oud-Hospitaal Poezie-Avond ingericht dcor de Academie voer Muziek, Ballet en Toneel DONDERDAG 20 APRIL Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, clubwed- strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion. Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein, opvoering van het blijspel «Slisse en Cesar» door de toneelgroep «Voor Taal en Vrijheid». Na de vertoning hulde aan de h. Albert Waegemar, voor zijn 50 jarig lidmaatschap. ZONNEBRILLEN 5 verscheidenheid iP Gespecialiseerd opticien^ *3e Kontaktlenzenspecialist PONTSTRAAT 14 TEL. (053) 224.09 5 S i Centrum voor aanpassing 3; van kontaktlenzen Aangenomen door alle 5 mutualiteiten en NMBS Tot en met 16 april in de lokalen van het Oud Hospitaal, Oude Vismarkt, tentoonstelling met werken van Oscar Colbrandt. Toegankelijk zaterdag en zondag van 10 tot 18 u. Tot en met 18 april in de Galerij Borghmans, Geraardsberg sestraat 28, tentoonstelling met werken van Leopold Borghmans. Deze expositie is open alia werk dagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tot 13 en van 15 tot 18 u. - Tct en met 2 mei in de Galerij Valerius De Saedefeer, Kei zerlijk Plein £3 tentoonstelling «Actuele kims&» met werken van Bram Bogaert, Pierre Gaflte, Jacques Lacomblez, Jean Lismon- de, Frans Minnaerf; Roland hïon- teyne, Rik Poot, Yves r^haye, Jan Van de Kerkhove en erge Van Der Cam. Toegankelijk a"e werkdagen van 14 tct 19u30; zondagen van 10 tot 13 u. Van 14 tot en met 25 april in de Galerij Pister Coecke. Mo lenstraat 44, tentoonstelling met werken van J. Cobbaert. De ope ning met inleiding door de h. W. Toebosch heeft plaats op vrijdag 14 april te 20 u. Deze expositie is open alle werkdagen van 10 tot 13 en van 15 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tot 13 u. Vanaf zaterdag 22 apri! in de parochiezaal Sint Ar.toirus van het Kapucijnenklooster, Kapucij nenlaan, tentoonstel met war- ken van de jongs kunstenaars André De Groeve, Kadi- en f&chel j De Groeve en Karei De Koninck; J Toegankelijk van 9 tot 12 .n van 14 tct 22 u. Tot en met 23 .aprli in de kelder van het Belfort, Grote Markt, tentoonstelling met werken van Wilhelm Mechnig. Toeganke lijk alle werkdagen van !6 tot 29u zaterdag van 15 tot 20 u; zondag van 10 tot 13 en van 15 tot 20 u. Tot en met 23 april in het lokaal AposteSken, kerk van Mijl- beek tentoonstelling met werken van de kunstschilder Fons Macha- ris. Toegankelijk alle dagen van 11 tot 21 u.

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7