PROGRAMMA deze week in de stad VRIJDAG 5 MEI Te 20 u in de lokalen van het Don Bosco Instituut, St.Kamiel- straat, eerste dag van de meifeesten ten voordele van het instituut Te 20 u in de Sint Annakring, Roklijfstraat, avond over knut selen met hout ingericht door de K.W.B. Sint Anna ie 20 u in het schoollokaal Eikstraat, voorlichtingsavond over speciale beroepen ingericht door de Oudervereniging Te 20 u in de kelder van het Belfort, Grote Markt, receptie ter gelegenheid van de opening van het jubileum-fotosalon door de Aalsterse fotoclub Te 19 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefeningen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in het lokaal De Vriendschap Kerkstraat 9, clubwed strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub De Rokade Te 20 u in het lokaal Bergenhof, Stationsplein 4, voordracht en algemene vergadering door de scheidsrechtersbond Aalst-Den- dermonde Te 20u15 zaal Okapi internationale Catchmeeting 6 kampen ingericht B.B.C. Okapi Te 20u30 in het stedelijk zwembad waterpolo tussen Neptunus Aalst en Roeselare. Vanaf 9u15 op deterreinen van Eendracht, Bredestraat, inter- scholen wedstrijden ingericht door het stedelijk Sportcomité Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, Mei- concert door de symfonie Door Eendracht Groot Te 19 u in de trouwzaal van het stadhuis Grote Markt, voor lichtingsvergadering over studiemogelijkheden aan de Academie voor Schone Kunsten. DINSDAG 9 MEI Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door MHac Van 10 tot 11u30 in het lokaal Blokhut, achter de Sint Anna kring zitdag voor dienstbetoon over parochiale en sociale aan- gelegenheden. Te 20u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 31, voordracht voor de fotoliefhebbers, ingericht door de Aalsterse fotoclub. ZATERDAG 6 MEI Te 15 u in het Jongerenkontaktcentrum, Dr De Moorstraat 79, tafeltennistornooi en te 19u30 voorstelling van de film «Het Brein» ingericht door de jeugdclub Kreja. Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein, toneelopvoering «Als de wind waait door de kruinen der Sassafras» door de Aalsterse toneelgroep De Schakel Te 20u30 in de zaal F.F.R. Dendermondsesteenweg, ontvangst en feestavond ingericht door het Aalsterse Setokverbond Te 20u30 in da feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, dia projectie door de Aalsterse fotoclub Te 15 u in het Don Bosco Instituut, St. Kamielstraat turnfees- ten, te 16u30 ballet en te 19u30 ontspanning met orkest inge richt door het schoolcomité Te 19 u in de kerk Immerzeel, jeugdmis met als thema «Het orginele van Jezus Christus met zang en muziek door de groep «Last Love» Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornooi ingericht door de Aalsterse petanqueclub Alosta Van 9 tot 12 u en van 14 tot 18 u wordt iedereen en vooral ds jeugd uitgenodigd tot een bezoek aan de lokalen van het Vrij Technisch Instituut, Vakschoolstraat 41 te Aalst ZONDAG 7 MEI Vanaf 15 u in het Don Bosco Instituut, St. Kamielstraat, derde dag van de Meifeesten met poppenkast, film, ontspanning met orkest en tombola ingericht ten voordele van het Instituut Te 15 u in het Jongerenkontaktcentrum, Dr. De Moorstraat 79 filmvertoning «Het Brein» ingericht door de jeugdclub Kreja Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein, toneelopvoering «Als de wind waait door de kruinen der Sassafras» door de Aalsterse toneelgroep De Schakel Te 10 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai Te 15 u in het lokaal Pontstraat 74, kampioenschap voor de prijs «Lorie» ingericht door de balboogmaatschappij De Klauvvaerts Te 15 u in het Osbroekstadion schiftingen van de nationale in- terclub kampioenschappen ingericht door Eendracht Aalst. Te 20 u in het Jeugdheem, Immerzeeldreef filmvoorstelling «Het Brein» ingericht door de jeugdclub Kukios Vanaf 10 u ter gelegenheid van Meiboomkermis allerhande feestelijkheden en vermakelijkheden. Te 15 u aan de Sint Annaburg, wielerwedstrijd voor juniores ingericht door het Comité en Werf en Sint Annabrug. Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning met «En toen werd het stil» ingericht door de Marceiinoclub. Te 16 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornooi ingericht door de Aalsterse petanqueclub Alosta Te 15 u terrein Houtmarkt kaatswedstrijd tussen Aalst Herle ving Houtmarkt en Zele MAANDAG 8 ME! Te 19 u in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Phi- 'atelia Alosta Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein, toneelopvoering «Als de wind waait door de kruinen der Sassafras» door de Aaisterse toneelgroep De Schakel Te 20u30 in het lokaai De Vrede Vredeplein, voordracht voor de filmliefhebbers ingericht door de filmclub Kinova WOENSDAG 10 MEI Te 17u30 in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Te 14 u op de terreinen van Eendracht, Bredestraat inter- scholenwedstrijden voetbal, ingericht door het stedelijk Sport- comité Te 14 u in het Sportcentrum Osbroek interscholenwedstrijden basket voor meisjes ingericht door het stedelijk Sportcomité Te 14u30 m het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, feestnamiddag van de derde leeftijd met Benny Evert, ingericht in het teken van Rerum Novarum Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijden ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 20 in de St.-Jorisclub, Keizerlijk Plein 02 dansavond inge richt door Scouts-Vuurstam V.V.K.S. van Aalst. DONDERDAG 11 MEI Te 14u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, poppenspel voor de jeugd ingericht in het teken van Rerum Novarum Te 8u30 op de wijk Immerzeel fietsrally over 68 km ingericht door de jeugdclub Kukios Te 20 u in het lokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, clubwed strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub Pion" Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door da Boerenbond. Koninklijke Symfoniekring «Door Eendracht Groot» op maandag 8 mei 1972 te 20 u in de Feestzaal van het Stadhuis te Aaist Als gastzanger zal optreden Herman Slagmulder, bariton Presentator Robert Devoghel Dirigent Raoul Ladeuze 1. De Italiaanse in Algiers ouverture 2. Fiddler on the Roof selectie 3. Münchner G'schichten walz 4. a) «Some enchanted Evening» uit South Pacific b) «To Night» uit West-Side Story gezongen door H. Slagmulder 5. «Monika» selectie uit de operette 6. a) Ein Wiener Walzer b) Still wie die Nacht gezongen door H. Slagmulder 7. Ballet Muziek uit de opera «Faust» G. Rossini Jerry Bock Theo Mackeben arrt R. Etlinger R. Rodgers O. Hammerstein L. Bernstein Nico Dostal arrt. H. Krome R. Benatzky K. Bohm C. Gounod arrt. A. Winter Van 6 mei tot en met 21 mei 1972 (Pinksteren) in de zaal van het Belfort Grote Markt ten toonstelling met schilderwerken van Roger De Smet. De voorope ning heeft plaats op zaterdag 6 mei te 20 uur met toespraak door de Heer Antoine Liviau. Dagelijks toegankelijk van 10 tot 20 uur. Tot en met 15 mei in de Galerij Pieter Coecke, Molen straat 44, tentoonstelling met wer ken van Jean Moreau. Toeganke lijk alle werkdagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zondagen van 10 tot 13 u. Tot en met 9 mei in de Ga lerij Borghmans, Geraardsbergse- straat 28, tentoonstelling met werken van de kunstschilder Anto Diez. Deze expositie is open alle werkdagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zondagen van 10 tot 13 en van 15 tot 18 u. Van vrijdag 5 tot en met zondag 7 mei in de keider van hat Belfort, Grote Markt, fototen toonstelling ingericht door de Aal sterse fotoclub. Toegankelijk zater dag van 9 tot 12 en van 14 tot 20 u; zondag van 10 tot 12 en van 14 tot 21 u. FILM - INFORMATIE RIJPERE JEUGD PALACE van 5 tot 11 mei French connection VOLWASSENEN CINE RIO van 5 tot 8 mei en donderdag 11 mei De 5 bloedige graven In de greep van de Maniak FEESTPALEIS van 5 tot 11 mei Rolande met de Bles NEGATiEF ALFA van 5 tot 8 mei De weg naar de hel ALFA van 9 tot 11 mei De zedelozen

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7