7 deze week VRIJDAG 12 ME! ïe 19 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefeningen ingericht door de Aalsterse judoclub Hirano Kwai. Te 20 u in het lokaal De Vriendschap Kerkstraat 9, clubwed strijden schaken ingericht door de Aalsterse schaakclub De Rokade Te 20 u in het Jongerenkontaktcentrum, Dr De Moorstraat 79, vertelavond door Louis Paul Boon over «Priester Daens» inge richt door Kreja en Trefpunt Te 20 u in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat 105, voordracht over «Jezus is verrezen» ingericht door de Sociale School. Te 20 u in de refter van het slachthuis bijeenkomst ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 20 u in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26 Rerum Novarum belotting met 10.000 fr prijzen ingericht door het A.C.W. ZATERDAG 13 MEI Te 13u30 aan de Ledebaan vertrek voor een voettocht naar de turfputten van Onegem ingericht door de culturele vereniging Denderland Te 14 u in het Sportcentrum Rozendreef handbaitornooi inge richt door Eendracht Vrij Te 15 u in het Sportcentrum Osbroek jeugdatletiekmeeting in gericht door atletiekclub Eendracht. Te 15 u in de lokalen van Palace, Paviljoen, Herleving, Iwein, Kromme Stokken, Sint Anna, St. Martir.us en Immerzeel inter- ciubkampioenschappen biljart ingericht door het Aalsterse bil jartverbond Te 16 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, yoga- demonstratles en voordracht, ingericht door de Aalsterse Yoga- ciub. Te 20 u in het Groen Kruis. St. Jorisstraat 25, Rerum Novarum feest met Nicole Josy en Hugo Sigal, ingericht door het A.C.W. Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornooi ingericht door de Aaistarse petanqueciub Aiosta Ta 20 u zaal «Okapi» bal volksvertegenwoordiger Willems Te 15 u café Bristol Grote Markt, baiboogschieiing voor de le den van de balboogmaatschappij St Servatius Te 14u30 terrein S.K. Aalst vriendenwedsirijd tussen de ploegen van de S.A.F. en van de Nationale Bank van Belgie, Brussel Te 15u45 terrein S.K. Aalst troostwedstrijd tussen twee ploe gen van de Nationale Sank voor de Wisselbeker Mevrouw E. Renard Te 17 u terrein S.K. Aalst grote finale voor de Wisselbeker Pierre Kauch eveneens tussen twee ploegen van de Nationale Bank. ZONDAG 14 MEI Te 9u15 vertrek aan het lokaal De Vrede voor een uitstap met filmopdracht naar het Donkmeer ingericht door de filmclub Kinova Te 10 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai Te 10 u terrein Bredestraat voetbalwedstrijd tussen Prov. Kad Eendracht Aalst en Gew. Kad. Eendracht Aalst Vanaf 10 u op de wijk Sint Job ter gelegenheid van de wijk- kermis allerhande attracties en vermakelijkheden. Vanaf 10 u op het terrein Lokerenveidstraat wedstrijden voor afgerichte honden eerste en tweede categorie ingericht door de hondenclub Sint Rochus Te 14 u in het gewoon lokaal clubkampioenschappen voor heren en dames haarkappen ingericht door de Club Artistiek. Te 14 u in het sportcentrum Rozendreef, jeugdtornooi ingericht door handbalclub Eendracht Vrij Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan de Sint Jobstraat, filmvertoning «Woody Woodpecker» ingericht door de Marceiinoclub Te 14u30 in Osbroekstadion atletiekmeeting voor heren en dames ingericht door atletiekclub Eendracht. Te 16 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornooi ingericht door de Aalsterse petanqueclub Aiosta Te 15 u in de zaal Black Boys, P. Corneliskaai, voileybalwed- strijden, ingericht door K.A. Aalst Te 15 u op het terrein Afffigemdree? handboogscSiieting ingericht dcor de maatschappij «Aalst Park. in de stad Te 15 u op het terrein Sportkring, Leo de Bethunelaan, jeugd tornooi ingericht door S.K. Aalst Te 10 u lokaaf St.-Jozefscoüege, Pontstraat 11 vergadering voor de postzegelverzamelaars ingericht door de club Fila Aalst Te 14 u samenkomst aan het jongerenkontaktcentrum Kreja, Dr de Moorstraat voor MEI-wandeling (13 km) langs de mooiste plekjes uit het Hekelgemse (met bezoek aan ruines uit de Ro meinse en Frankische tijd). Te 15 u terrein Houtmarkt, kaatswedstrijd tussen Aalst Her- leving-Houtmarkt en Tubize MAANDAG 15 MEI Te 18 u in de stadsfeestzaai, Grote Markt openbaar examen van Blokfluit - Huismuziek - te 19 u Gitaar voor leerlingen yan de stedelijke Academie voor Muziek, Ballet en Toneel Te 19 u in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Phi- iateiia Aiosta Te 20 u op de Marktweg wijkconcert door de Aalsterse fanfare «Hand aan Hand»». DINSDAG 18 MEÏ Van 10 tot 11u30 in het lokaal Blokhut, achter de Sint Anna- kring zitdag voor dienstbetoon over parochiale en sociale aan gelegenheden. Te 19u30 in de zaa! De Vrede Vredeplein, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse postzegel- kring Fila Te 20 u in de Okapizaai, Burchtstraat jeugdwedstrijden basket bal ingericht door Okapi Van 20u30 tot 2?u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac Te 20u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 31, voordracht voor de fotoiiefhebbers, ingericht door de Aalsterse fotoclub. WOENSDAG 17 MEI Te 14 u op het terrein van Eendracht, Bredestraat interschclen- tornooi voor miniemen Te 14 u in het stedelijk zwembad, Kapucijnenlaan interscholen- zwemmen voor meisjes ingericht door het stedelijk sportcomité Te 15 u in de stadsfeestzaal, Grote Markt openbaar examen van voordragen voor leerlingen van de stedelijke Academse voor Muziek, Baüet en Toneel Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, psianquewedst! Ijden ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 17u30 in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Te 19u35 in de Sint Maartenskerk kunstconcert door het kna penkoor Cantate Domino en het Belgisch Kamerorkest, ingericht door de dienst voor Volksontwikkeling en het stadsbestuur Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 1Ö0A, clubwed strijden ingericht door de petanqueclub Apollo DONDERDAG 18 MEI Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te IS u in de stadsschouwburg, Vredeplein openbaar examen van toneel voor leerlingen van de stedelijke Academie voor Muziek, Baliet en Toneel Te 20 u in het stedelijk poppentheater, Kattestraat 33, schaken op 20 borden ingericht door de schaakclub Pion - Te 20 u in De Koornbloem, Grote Markt, studioavond ingericht door het Centrum voor Middenstands Opleiding en Volmaking voor de middenstanders Te 20 u in het jeugdlokaal Lmmsrzeeldreef, debat ingericht dooi de Jokociub Tot en met 21 mei in di zaal van het Belfort, Grote Mark tentoonstelling met schilderwerke! van Roger De Smet. Deze expc sitie is open alle dagen van 1( tot 20 u. Tot en met 28 mei in d< Galerij Reform, Schoolstraat, ten toonstelling met werken van ds kunstenaar Petr Stembera ui Praag. Deze expositie is toegan kelijk alle woensdagen en zater dagen van 15 tot 18 u; vrijdac van 17 tot 19 u; zondag van 1( tot 12 u. Tot en met 15 mei in d« Galerij Pieter Coecke, Molen straat 44, tentoonstelling met wer ken van Jean Morcau. Toegsnke lijk aiie werkdagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zondagen var 10 tot 13 u. Van 12 tot en met 30 ma in de Galerij Bcrghrnans, Ge raardsbergsestraat 28 wordt eer tentoonstelling gehouden met war ken van ae kunstenaar Wnieir Van Aerden. Da opening met in leiding door de h. De B1aviv;e, ei verloting van een tekening cnde-; de aanwezigen, heeft plaats op vrijdag 16 mes te 2Qu30. Daza ex positie is open alle werkdagen var 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tct 13 u en van 15 tot 18 y (maartdag ge sloten of op afspraak). FILM - INFORMATIE RIJPERE JEUGD PALACE van !2 tot 18 mei De opstooksters VOLWASSENEN ALFA van 12 tot 15 mei Inspekteur Kluts FEESTPALEIS van 12 tot 18 mei Rslande met de Bles NEGATIEF CiNE RiO van 12 tot 15 mei Bloed voor Dracula Ds Duivel :-'. ALFA van 13 tot 18 n;ei De sadist met de rode tanden Neem mij en verkracht j

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7