ti@2@ H0§i in fa stei 7 VRUDAG 19 MEI Te 18 u in da feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, open bare examens in ceilo ingericht door de Academie voor Muziek Ballet en Toneel Te 19 u in het jongerenkontaktcentrum, Dr de Moorstraat 79 prijskamp ingericht door de jeugdclub Kreja. Te 19 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefeningen ingericht door de Aaisterse judoclub Hirano Kwai.^ Te 20 u in het lokaal De Vriendschap Kerkstraat 9, ciubwed- strijden schaken ingericht door de Aaisterse schaakclub Ce Rokade Te 20 u in het stedelijk zwembad, Kapucijnenlaan, waterpolo- wedstrijden ingericht door de Aaisterse zwemclub Neptunus Te 20 u in de bovenzaal Willy Beiion, Grote Markt, discussie avond met Jacques Dhaenens, ingericht door de Aaisterse jon geren. ZATERDAG 20 MEI Vanaf Su30 tot 13 u tennisterrein Beukenhof t/4 finales van het tennistornooi enkelspel ingericht door de Aaisterse Tennis club Beukenhof. Te 14 u en ie 15u30 op het terrein Eendracht, Bredestraat, interscholen miniemen tornooi ingericht door het stedelijk Sportcomité Te !4u30 in hetGroen Kruis, St. Jcrisstraat 26, ontspannings- namiddag ingericht door de christeiijke bond van gepensio neerden. Te 15 u in de lokalen van Palace, Paviijoen, Herleving, Iwein, Kromme Stokken, Sint Anna, St. Martinus en Immerzeei inter- clubkampioenschappen biijart ingericht door het Aaisterse bil jartverbond Te '5 u café Bristol Grote Markt, baiboogschieting voor de le den van de balboogmaatschappij St Servatius Te 15 u op het terrein van S.K. Aaist, Leo deSethuneiaan liefdadigheidswedstrijd ten voordele van de gehandicapten inge richt door de Openbare Diensten Te 17 u jongerenkontaktcentrum Kreja, Dr de Moorstraat 79 repetitie hebbyklub toneel Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornooi ingericht door de Aaisterse peianqueclub Alosta Te 20 u terrein Bredestraat benefietmatch voor speler Van der Eackt, Eendracht Aalst - A.E.C. Bergen Te 14u3G in het lokaal De Ware Vrienden, Geraardsbcrgse- straat baiboogschieiing ingericht door de Verbroedering van Aaisterse balboogmaatsehappijan Te 15 u in de zaal Biack Boys, P. Corneliskaai tornooi inge richt docr «The Tower» Aalst Te 15 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornoci ingericht door de Aaisterse petanqueclub Alcsta MAANDAG 22 MEI Vanaf 14 u tennisterrein Beukenhof, Biekorfstraat finale van het tennistornooi enkelspel ingericht door do Aaisterse Tennis-, club Beukenhof. Te 15 u op het Eandrachtterrein Bredestraat wedstrijd ten voordele van de gehandicapten ingericht door Eendracht Aalst Te 15 u in hst Sportcentrum, Osbroek, interstedenontmoeting ingericht door atietiekclub Eendracht. Te 20 u in het Jongerenkontaktcentrum, Dr De Moorstraat in formatieavond over de instelling «Vrij en Vrolijk., ingericht door de jeugdclub Kreja Te 15 u terrein vliegpiein «De Kluizen» grote Ponykoersen «Kampioenschap van Oost-Vlaanderen» 150 deelnemers ZONDAG 21 ME! Vanaf 9 u tot 13 u tennisterrein Beukenhof 1/2 finales van het tennistornooi enkelspel ingericht door de Aaisterse Tennis club Beukenhof. Te 9 u en te 14 u op Het terrein Bredestraat 239, wedstrijden voor afgerichte honden Eerste Categorie ingericht door de hon denclub «Hondentrouw» Te 10 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai Te 10 li in de stadsmeisjesschool Binnenstraat 157, handbal- tornooi voor dames ingericht door de dameshandbaiclub Aalst Sportief. Te '5 u in de Kapucijnenkerk, Kapucijnenlaan eerste uitvoering van «Mïssa Benedicamus Domino» door het Sint Jobkoor. Vanaf 10 u op de wijk Drieveldenweg ter gelegenheid van de wijkkermis allerhande attracties en vermakelijkheden. T 10 u in de bovenzaal bij Willy Bellen, Grote Markt, voor- el iüh's voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalster- se pootzegelkring Ons Huis. To 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenkiooster, ingang aan de T Jobstraat filmvertoning «Luchtalarm Laurel en Hardy» ingericht door de Marcelinoclub DINSDAG 23 ME! Van 10 tot 1tu30 in het iokaal Blokhut, achter de Sint Anna- kring zitdag voor dienstbetoon over parochiale en sociale aan gelegenheden. Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac Te 20u30 in het stedelijk lokaal, Kattestraat 31, voordracht voor de fotoliefhebbers, ingericht door de Aaisterse fotoclub. WOENSDAG 24 MEI Te 14 en te 13 u in het stadhuis Grote Markt, openbare exa mens in piano ingericht door de Academie voor Baiiet, Toneel en Muziek Te 17u30 in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Te 19 u jongerenkontaktcentrum Kreja, Dr de Moorstraat 79 volksdansavond met Christiane Mortier, voiksdansinspektrice Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, petanquewedstrijden ingericht door de Aaisterse petanqueclub Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100A, clubwed strijden ingericht door de petanqueclub Apollo DONDERDAG 25 MEI Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zcutstraat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te 17 en te 19 u in de feestzaal van het stadhuis, openbare examens in slagwerk en koperenblaasinstrumenten ingericht door de Academie voor Muziek, Ballet en Toneel Te 19 u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor do postzegelverzamelaars ingericht door de Aaisterse postzegeikring Dirk Martens. Te 20 u in De Koornbfoem, Grote Markt, studieavond ingericht door het Centrum voor Middenstands Opleiding en Volmaking voor de middenstanders Te 20 u in het iokaal De Nachtwacht, Nieuwstraat 6, clubwed strijden schaken ingericht door de Aaisterse schaakclub Pion. Te 20 in het Cemev lokaal Dendermondsestaenweg J62A, vo»,d,aci,t en déiiianstiaiie voor garagisten en automekaniekers ingericht door het Centrum voor Middenstands Opleiding en Volmaking. Tot en met 21 mei in de zaal van het Belfort, Qroi; Markt tenteer. iling met schilderwerken van Roger De Smet. Deze expo sitie is open alle dagen van 10 tot 20 u. Tot en mat 28 mei in de Galerij Reform, Schoolstraat, ten toonstelling met werken van de kunstenaar Petr Stembera uit Praag. Deze expositie is toegan kelijk alïe woensdagen en zater dagen van 15 tot 13 u; vrijdag van 17 tot 19 u; zondag van 10 tot 12 u. Tot en met 30 mei in de Galerij Borghmans, Geraardsberg sestraat 28, tentoonstelling van houtskooltekeningen van Willem Van Aerden. Deza expositie is open alle werkdagen van 10 tot 12 u en van 15 tct 18 u; zon- en feestdagen van.10 tot 13 u en van 15 tot 13 u (maandag gesloten of op afspraak) Van 19 mei tot en met 1 juni in de Galerij Pieter Coecke, Molenstraat 44 tentoonstelling met beeldhouwwerken- door Louis Paul Boon en grafiek en schilderijen door Anne Marie Van Hoorick. De opening met inleiding door de h. W. Debrack heaft plaats op vrij dag 19 mei te 20u39. Deze expo sitie is toegankelijk aüe werkda gen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tct 13 u. FILM - INFORMATIE OOK VOOR KINDEREN PALACE van 19 tot 25 mei Lucky Luke de man die sneller Yuurf Sas zijn schaduw VOLWASSENEN FEESTPALEIS van .19 tot 25 mei Dagboek van een non NEGATIEF CiNE S?iO van 19 toi 22 mei De sex maniak De man van interpol ALFA van IS tot 25 mei Ds bezeten en

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7