deze week in de stad VRIJDAG 26 MEI Te 19 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein 02, judo oefeningen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Te 18 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, openbare examens in houtenblaasinstrumenten ingericht door de Acade mie voor muziek, ballet en toneel. Te 19 u lokaal B.C. Koszen prijsuitreiking en finale van het individueel golfbiljartkampioenschap ingericht door de Federa tie Aalst Te 20 u lokaal Kring Dr De Moorstraat voorlichtingsavond Studiemogelijkheden na het lager onderwijs ingericht door de K.W.B. H. Hart Te 20 u in de Koszenciub, Leo de Bethunelaan 105, feestavond ingericht door het Belgisch Golfbiljartverbond-afdeling Aalst Te 20 u in de refter van het slachthuis, Moorselbaan, bijeen komst ingericht door de Aalsterse petanqueclub Te 20 u in het parochiaal lokaal, eerste dag van de open deur dagen van de jeugd ingericht door de Werkgroep Jeugdbeleid van de parochieraad Sint Jozef Te 20 u in De Vriendschap, Kerkstraat 9 clubwedstrijden scha ken ingericht door de schaakclub De Rokade Te 15 u in het lokaal bij Jozef De Schrijver, Binnenstraat 225 vinkenwedstrijd ingericht door de Lustige Vinkeniers. Te 15 u in het lokaal Bristol, Grote Markt bazenschieting inge richt door de balboogmaatschappij Sint Servatius Te 15 u Sportcentrum Osbroek finales van de nationale inter- clubkampioenschappen ingericht door Kon. Atletiekdub Ben- dracht Aalst Te 20 u in het Jongerenkontaktcentrum, Dr De Moorstraat 75, tweede optreden van de hobbyclub toneel van de jeugdclub Kreja. ZATERDAG 27 MEI Vanaf 9 u in het stadspark eerste dag van de open tentdag ingericht door de sociale organisaties. Te 15 u in het parochiaal lokaal tweede dag van de open deur dagen voor de jeugd ingericht door de Werkgroep jeugdbeleid Sint Jozef Te 14 u terrein Parklaan interventiewedstrijd voor Oost-Vlaamse brandweerkorpsen gevolgd door voetbalwedstrijd tussen Brand weer Aalst en Brandweer Oudenaarde Te 15 u in het lokaal Bristol, Grote Markt, schieting voor de leden ingericht door de balboogmaatschappij Sint Servatius Van 15 tot 17 u in de Sint Annakring, Roklijfstraat, voordracht en ruiling van sigarenbanden, ingericht door de club Het Denderland. Te 15 u op het terrein Houtmarkt kaatswedstrijd tussen Herle ving Aalst en Horrues. Te 20 u in het stedelijk zwembad, zwemmeeting met Vlaamse Clubs ingericht door Kon. Zwemclub Neptunus Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, tornooi voor de leden, ingericht door de Aalsterse petanqueclub. Te 20 u in het jongerenkontaktcentrum, Dr. De Moorstraat 79 optreden van de hobbyclub toneel, ingericht door de jeugdclub Kreja Te 20 u in de zaal Madeion Grote Markt demokratisch avond maal met niet akademische toespraken door letterkundigen uit Noord en Zuid ter gelegenheid van de huldiging van L.P. Boon MAANDAG 29 MEI Van 10 tot 11u30 in de Blokhut van de Sint Annakring, zitdag voor informatie over sociale en parochiale aangelegenheden. Te 19 u in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Phllatelia Alosta. Te 19u30 in de Stadsschouwburg, Vredeplein, Aalst Ballet auditie ingericht door de Academie voor Muziek, Ballet en Toneel Te 20u30 in het stedelijk zwembad, Kapucijnenlaan, waterpolo- wedstrijd tussen Neptunus Aalst en leper Van 20u30 tot 21u30 in het Groen Kruis, St.-Jorisstraat 26, zitdag voor dienstbetoon aan de toekomstige soldaten ingericht door Milac DINSDAG 30 MEI Te 19u30 in de Stadsschouwburg, Vredeplein, Aalst Ballet auditie ingericht door de Academie voor Muziek, Ballet en Toneel Te 19u30 in de zaal De Vrede, Vredeplein, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse postzegel kring Fila. Te 20 u in het stedelijk zwembad internationaal zwemgala met Southall Swimming Club, Wembley, Swimming Club en zwem club Neptunus Aalst, voorafgegaan door zwemdemonstraties door de leerlingen van de «Zwemschool Aalst» Te 20u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de fotoliefhebbers ingericht door de Aalsterse fotoclub. ZONDAG 28 MEI Te 8u30 bij Malvina Van Ghysegem, Sint Job, vinkenwedstrijd ingericht door De Jonge Botvinken. Te 9 u in het stadspark tweede dag van de open tentdag in gericht door de Sociale organisaties. Te 9 u in het stadspark aangepaste fietstocht voor jeugdgroe pen en jeugdbewegingen ingericht door de sociale organisaties Te 9 u in het parochiaal lokaal derde dag van de open deur dagen ingericht door de werkgroep Jeugdbeleid van de Sint Jozefsparochie. Vanaf 10 u op de wijk Withuisstraat allerhande vermakelijk heden en attracties ter gelegenheid van de wijkkermis. Ta 10 u in het St. Jozefscollege Pontstraat 11 voordracht voor de jeugdige postzegelverzamelaars ingericht door de postzegel- kring Jeugd Fila Te 10 u in het Beukenhof, Langestraat interclubbekertornooi tussen de tennisclub Beukenhof en de V.T.B. Antwerpen. Te 10 u in De Palm, bij Albert De Cooman, Bosteelstraat, vinkenwedstrijd ingericht door de Jonge Vinkeniers. Te 10 u in de Sint Jorisclub, Keizerlijk Plein, 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. Te 14 u in de filmzaal van het Kapucijnenklooster, ingang aan de Sint Jobstraat filmvertoning «Hercules Heldendaden» inge richt voor de jeugd door de Marcelinoclub. Ta 14 u vertrek aan de St Annakring van een familiewandel tocht van de K.W.B. naar Nieuwerkerken Te 15 u in de H. Hartkring, Dr De Moorstraat, moederfeest ingericht door de K.A.V. afdeling van de H. Hartparochie. WOENSDAG 31 MEI Te 14 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, open bare examens in viool ingericht door de Academie voor Muziek Ballet en Toneel Te 15 u in de zaal Okapi Burchtstraat optreden van het ballet van Vlaanderen voor de jeugd ingericht door het stadsbestuur en Volksontwikkeling. Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, clubwedstrijden inge richt door de Aalsterse petanqueclub. Te 19 u in de Sint Jorisclub Keizerlijk Plein 02, judo oefenin gen ingericht door de judoclub Hirano Kwai. DONDERDAG 1 JUNI Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers, ingericht door de Boerenbond. Te 20 u in De Nachtwacht, Grote Markt, clubwedstrijden scha ken ingericht door de schaakclub Pion. Te 20 u in het tehuis voor de bejaarden St Job zomerconcert ingericht door de symfoniekring Door Eendracht Groot Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis concert door het ge mengd koor «The Madrigalians» uit South Carolina (U.S.A.) ingericht door het Aalsters koor Cantate Domino Te 20 u in het Cemov lokaal, Dendermondsesteenweg voorlich tingsavond voor garagisten en mekaniekers ingericht door Cemov. Tot en met 4 juni in de Galerij Pieter Coecke, Molenstraat 44 tentoonstelling met beeldhouw werken van Louis Paul Boon en grafiek en schilderwerken van An ne Marie Van Hoorick. Deze expo sitie is open alle werkdagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zon en feestdagen van 10 tot 13 u. Tot en met 30 mei in de Galerij Borghmans, Geraardsberg- sestraat 28 tentoonstelling met houtskooltekeningen van Willem Van Aerden. Deze tentoonstelling is toegankelijk alle werkdagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u zon en feestdagen van 10 tot 13 en van 15 tot 18 u (maandag geslo ten of op afspraak). Tot en met 28 mei in de Reform Galerij, Schoolstraat, ten toonstelling met werken van Petr Stembern uit Praag. Deze expo sitie is open vrijdag van 17 tot 19 u; zaterdag van 15 tot 18 u en zondag van 10 tot 12 u. Van 27 mei tot en met 29 mei in het St.-Jozefscollege Aalst tentoonstelling van heden daagse schilderkunst uit het privé- bezit der ouders met werken van Servaes, De Smet, Schelck, Mal- fait, Van Dyck, Slabbinck, Godde- ris, De Vries, Burssens, Le Comp- te, Jaspar, Roggeman, Mertens, Van Damme, Kass, enz. Deze ten toonstelling is open van 10 tot 22 u. Tot en met 5 juni in de Belfortzaal Grote Markt tentoon stelling met schilderwerken van Robert Huylebroek open alle week dagen van 15 tot 20 u en 's zon dags van 10 tot 12 en van 15 tot 21 u. Opening op vrijdag 25 mei te 20 u door de heer G. Windeh sj Galerij Valerius de Saede- leer tentoonstelling «Zomersalon» met Caille, De Coster, Lacomblez, Minnaert, Mara, Monteyne, Riedel, Rhaye, Poot, Somviile en Van c!en Driesche. Dagelijks open van 14 u tot 19u30, zondag van 10 tot 13 u Van 27 mei tot 18 juni in Galerij Elias, Royenstraat 1 Wieze tentoonstelling met werk van Hele- ne Knapen open alle dagen van 10 tot 19 u woensdag gesloten.

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7