spelen -Mun FINALE ZANGWEDSTRIJD in de Klaroen te Aalst deze week in 7 VRIJDAG 9 JUNI Te 17 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, open bare examens in zang ingericht door de Academie voor Muziek, Ballet en Toneel Te 19 u kindertuin Vrijheidstraat 65 vieren van de vaders Te 20 u in de refter van het slachthuis algemene vergadering ingericht door de Aalsterse petanqueclub. Te 20 u in de zaal Kring Dr. De Moorstraat gespreksavond door de h. Dr De Loof over «Euthanasie» ingericht door de Sociale School van het H, Hart Te 20 u tuinwijk Park De Blieck grote belottewedstrijd 2000 fr prijzen (inschrijving vanaf 19 u). ZATERDAG 10 JUNI Te 10u30 raadszaal van het stadhuis ontvangst van de vereni ging «De Ajuinvissers» ter gelegenheid van hun 10-jarig bestaan Te 15 u terrein Houtmarkt kaatswedstrijd voor de Beker van Be'gie tussen Herleving Houtmarkt en Bourgeois Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100A tornooi voor de leden ingericht door de petanqueclub Apollo Te 15 u in het lokaal Bristol Grote Markt, prijsschieting inge richt door de Aalsterse balboogmaatschappij Sint Servatius Te' 15 u in de school Binnenstraat 157. muzikaal bewegingsspel ingericht door de vriendenkring der schooi Te 20 u in het lokaal «De Half Back», gezellig samenzijn en prijsuitreiking aan de laureaten ingericht door de biljartclub De Cherikensvrienden Te 20 u tuinwijk Park De Blieck, dansavond met het dans- en x showorkest Jos Te 20 u zaal De Klaroen, Kareelstraat grote finale zangwed strijd de Klaroen. ZONDAG 11 JUNI Te 10 u in de manége «De Wijngaard» Hammestraat 20 jum ping ingericht door de Gostvlaamse ruitervereniging. Te 11 u in het stadhuis Grote Markt, ontvangst en huldiging van de kampioenen van Blauw Wit en Manchester van het Setok- verbond Te 14 u in het Beukenhof, Langestraat, zomertcrncoi ingericht door de Aalsterse petanqueclub. Te 14 u tuinwijk Park De Blieck, iienernamiddag met discobar Tequila en te 20 u dansavond met het dans- en showorkest The Family Band Te 15 u in het lokaal Pontstraat 74 bazenschieting ingericht door de balboogmaatschappij De Klauwaerts To 15 u op het terrein Affligemdreef schieting ingericht door de handboogmaatschappij Aalst Park MAANDAG 12 JUNI Ta 19u39 in het stedelijke lokaal, Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Phiiatelia Afosta Te 2öu15 in het lokaal De Vrede, Vredeplein, vergadering voor de iaden van filmclub Kinova DINSDAG 13 JUNI Te 20u30 in hst stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de fotoliefhebbers ingericht door de Aalsterse fotoclub. Te 20 u in het stadsparkt, Parkconcert door de Aalsterse Post- harmonïe WOENSDAG 14 JUNI Te 10 u in het lokaal Geraardsbergsestraat I00A, clubwedstrij den ingericht door de petanqueclub Apollo. Te 13u30 in het stedelijk onderwijsinstituut Binnenstraat 157 Volksspelen voor kinderen van 3 tot 12 jaar Te I9u30 in het Beukenhof, Langestraat, clubwedstrijden inge richt door de Aalsterse petanqueclub DONDERDAG 15 JUNI Van 9u30 tot 12 u m de St. Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond. In aanwezigheid van een afgevaardigde van minister Van Meche- len en de Burgemeester gaat op zaterdag 10 juni te 20 u in de Klaroen de finale door van een zangwedstrijd. René Carlier impressario beheerder schreef ong. 150 muziekbe- werkingen voor kandidaten uit het Aalsterse nl. Steenhout Johan - Paul Roelandt - Maggy Van Hoorde - Agnes De Nul - Monique Van Cauwenbergh - Rita De Meersman - Erne V.d. Brempt - Janine Van der Borre - Groebbens E. en de Gonda's en anderen. Kaarten voor deze avond te bekomen in de Klaroen. M. Het feit, dat in West-Duitsiand tenslotte de ratificatie-oorden van de verdragen met Rusland en Po len zijn ondertekend, het verkeer tussen West- en Oost-Duitsland met name in Berlijn nu vrijer wordt en het grote moment van de top conferentie in Moskou tussen de Russische en de Amerikaanse lei ders een gunstig verloop heeft, bracht zonneschijn in Munchen, waar ieder zijn hart vasthield over het welslagen van de deze zomer in de Beierse hoofdstad glorieus te houden Olympische spelen. Het zag er alles zo gevaarlijk dreigend uit en de opluchting is groot. Munchen heeft zich op ontzag lijke wijze voorbereid. De organi satoren hebben er 3 miljard mark in gestopt, waarvoor een complex is geschapen, dat alle vorige over treft en in de stad zelf een ver voernet is voltooid, dat iedere we reldstad tot voorbeeld kan dienen, een metro tussen de twee hoofd pleinen van de stad incluis. De stadions, de andere gebouwen en terreinen en het Olympisch dorp zijn op de toekomst berekend. Als de spelen voorbij zijn (ze duren van 26 augustus tot 10 september) is alles gereed voor sport, cultuur en recreatie van de stad. En het nieuwe verkeersnet, dat beslist klaar moest zijn en in derdaad ook klaar is, lost alle aan hangige problemen op met behulp van de kredieten, die bij het voor uitzicht van het grote evenement vlot beschikbaar waren. De orga nisatoren rekenen, dat de in de opmaak geïnvesteerde 3 miljard mark er ook wel weer uit zullen komen. VERWACHTINGEN In Athene waren er in 1896 nog slechts 484 sportdeelnemers, m Mexico waren er 4 jaar geleden 6092 en in Munchen zullen er weer meer zijn. Het aantal bezoe kers overtreft reeds thans elke ver wachting. Er waren in de stad en de naaste omtrek 90.000 bedden gereserveerd, maar deze zijn reeds alle besproken. Van de di verse toegangskaarten is reeds 98 verkocht waarmee Munchen zich drie maanden voor de opening de best verkochte stad in de Olym pische geschiedenis kan noemen. En een rijk gesorteerde cultuur met vermaarde opera's (o.a. met Verdi's Requiem en Aida) door de beste en beroemdste sterren uit de kunstwereld, schiet al evenzeer in de roos; Uitverkocht is het al schier overal. Kortom, de Olym pische spelen, de 20ste in de mo derne geschiedenis, beloven dit jaar een grandioos succes te zul len worden. En heel West-Duits- land concentreert er zich op, bege rig om nu dit glorierijk evenement tot een gebeurtenis te maken, die het land in de rij van de volken eer zal aandoen. West-Duitsland heeft er behoefte aan en iaat niets na, om het doel te bereiken. Inderdaad, er zijn veel sportge beurtenissen, die bij het publiek in trek zijn. Europa-cup-voetbal en tai van wereld- en Europese kam pioenschapswedstrijden trekken massa's. Maar nog steeds kan men zeggen, dat de Olympische spelen de belangrijkste sportge beurtenis van de wereld zijn. Er liggen 365 gouden, 365 zilveren en 382 bronzen medailles voor de deelnemers klaar. Tot en met 11 juni in de Galerij Valerius De Saedeleer, Kei zerlijk plein 53, tentoonstelling met werken van Caille, De Coster, Lacomblez, Minnaert, Mara, Mon- teyne, Riedel, Rhaye, Poot, Som- ville en Van Den Driessche. Toe gankelijk alle weekdagen van 14 tot 19u30, zondagen van 10 tot 13 u. Tot en met 20 juni in de Galerij Borghmans, Geraardsberg sestraat 28 tentoonstelling van werken uit privaatbezit. Open alle dagen van 10 tot 12 u en van 14 tot 19 u. Zon- en feestdagen van 10 tot 13 u. En op afspraak. Maan dag gesloten. Van 27 mei tot 18 juni in Galerij Eiias, Royenstraai 1 Wieze tentoonstelling met werk van Hele- ne Knapen open aüe dagen van 10 tot 19 u woensdag gesioten. FILM INFORMATIE RIJPERE JEUGD FEESTPALEIS van 9 tot 15 juni De Non en haar kind VOLWASSENEN ALFA var. 9 to; 12 juni Diamanten Bikini CINE RSG van 9 tot 12 juni Tepepa De valsmunters van Londen NEGATIEF ALFA van 13 tot 15 juni De Erotische rit Ze houd daarvan

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7