PETANQUE 13 Week voor vrijetijdsbesteding MARC VAN GYSEGHEM OP HET VOORPLAN Alles ziet er naar uit dat de Ajuinstad nu ook in de motorsport een sterke vertegenwoordiger zal krijgen. Het is immers zo dat sinds enkele weken de jeugdige Marc Van Ghysegem op het voor plan is gekomen en regelmatig op de ereplaatsen fungeert. Nu nog zo pas te Wetteren werd deze Aal- stenaar tijdens de slotreeks slechts door pech van de zege gehouden, alhoewel hij toch nog een mooie tweede plaats in de eindklassering veroverde. Kenners hebben ons reeds de bevestiging gegeven van het talent van deze jonge kracht zodat het best mogelijk is dat hij over af zienbare tijd ook bij de elite in de seniorsrangen zal postvatten. Ook zijn jongere broer Geert is reeds bedrijvig in de motorcrossen en naar we konden vernemen is hij reeds goed op weg om de voet stappen van broer Mare te volgen. ALOSTA UITSLAGEN ZOMERTORNOOI Categorie Dames 1. Iris 2. Schorpioen 3. Joli-Bois 4. Alosta 5. Leo 6. Helicoptere 7. Mistral 8. Mistral Ie Categorie 1. La Besace 2. Fort-Jaco 3. Artevelde 4. Réal Anderlecht 5. Totem 6. Leo 7. Mistral 8. Fort-Jaco 2e Categorie 1. Sap 2. Alosta 3. Elite 4. Conincxdonck 5. Schorpioen 6. Leo 7. Drogenbos 8. Leo 3e Categorie 1. Elite 2 Drogenbos 3. Interchanges 4. Mistral 5. Coninckxdonk 6. Apollo 7. Ottignies 8. Schorpioen 4e Categorie 1. Sap 2. Alosta 3. Schorpioen 4. Schorpioen 5. Leo 6. Alosta 7. Alosta 8. De Bevers 8ELOTTERSTORNOO! VAN DE STAD AALST op vrijdag 30 juni 1972 te 20 u stipt, in de zaal Madeion, Grote Markt, Aalst. Inschrijving op de speeldag 30 juni vanaf 19 u in de zaal Madeion Geen inleggeld. Wisselbeker van de stad Aalst in competitie onder de clubs van Aalst te winnen door de Belottersclub met 5 spelers, die samen het hoogst aantal punten hebben behaald. Bij gelijke stand zal er een testmatch worden gespeeld. Individueel klassement ieder inwoner van de stad Aalst is tot de wedstrijd toegelaten. Prachtige prijzen waaronder Ijskast en schaal van de stad Aalst De inschrijving voor deze wedstrijd wordt afgesloten bij de uit putting van de beschikbare plaatsruimte. Tijdig aanwezig zijn, is dus geboden. De gewonnen prijzen zullen, uitgereikt worden op de slotavond van de Week voor Vrijetijdsbesteding, maandag 3 juli 1972 te 20 u in de zaal Madeion, Grote Markt. Het speelregiemen is aan alle clubs toegestuurd. VÈNKEMKAMFIOENSCNAP VAN DE STAD AALST Op vrijdag 23 juni 1972 van 18u 15 tot 19u 15 op de binnenkoer en achterkoer van het stadhuis Aalst voor alle leden aangesloten aan de Aalsterse vinkenmaatschappijen K.M. De Jonge Botvink, De Jonge Vinkeniers en De Lustige Vinkeniers, onder de reglementen van Avibo en voor alle vinken zingende witjoe en suskewiet. Inschrijving binnenkoer stadhuis, in oud brandweerarsenaal van 17 tot 1 Su 10 stipt - bondskaart verplichtend - Loting plaatsen onmiddellijk bij inschrijving. De vinken mogen vast geplaatst worden na het trekken van num mer lat. Signalen vlag wordt geheven 1 minuut van begin van wedstrijd begin wedstrijd bij neerlaten van vlag en fluitsignaal vlag wordt geheven 1 minuut voor einde van wedstrijd. vlag wordt neergelaten van wedstrijd en fluitsignaal Prijsdeling gelddeling in trouwzaal stadhuis te 20 u. Algemene inleg 30 fr - prijs 45 fr bloem. Gratis vooruit 5.000 fr geschonken door het stadsbestuur Aalst. Prachtpalm aan de overwinnaar en prachtpalm aan de eerste van promotie. Schaal Stad Aalst aan de algemene overwinnaar Schaal stad Aalst aan de eerste Aalstenaar Schaal stad Aalst aan eerste lid De jonge botvink Schaal stad Aalst aan eerste lid De jonge vinkeniers Schaal stad Aalst aan eerste lid de lustige vinkeniers leder deelnemer kan maar één schaal stad winnen Herinneringsplaket stad Aalst aan de 10 eerste assen Herinneringsplaket stad Aalst aan de 10 eerste promotie De ereprijzen worden uitgereikt op maandag 3 juli 1972 op de slotavond van de week voor vrijetijdsbesteding in de zaal Madelon. Grote Markt, om 20 u stipt. DUIVENVLUCHTEN 2 machtige propagandavluchten: Zaterdag 24 juni 1972 uit Quievrain Zondag 25 juni 1972 uit Noyon in het kader van de week voor vrijetijdsbesteding onder de auspi ciën van de stad Aalst. AMATEURFILMEN Sexfilms hoeven het heus niet te zijn I Amateurfilmers, niet aangesloten bij een club, worden uitgenodigd deel te nemen aan de filmwedstrijd in het kader van de Week voor Vrijetijdsbesteding en ingericht door Kinova Aalst Inlichtingen en inschrijvingen bij Kinova-secretariaat, Kapittelstraat 3 Moorsel - tel. 053/232.1 1 (uiterlijk tot zaterdag 24 juni 1972) De wedstrijd heeft plaats op maandag 26 juni om 20 u in de zaal Poppentheater, Kattestraat 31-33 Aalst. Talrijke prachtige prijzen te winnen. WANDELTOCHTEN In het kader van de week voor vrijetijdsbesteding van 23 juni tot 3 juli 1972 richten de ornitologische verenigingen De Wielewaal, afdeling Denderland en Jeugdafdeling Wielewaal Aalst een wandeltocht in doorheen het Stadspark onder het thema «Vogelwaarneming» Samenkomst op zondag 25 juni in de voormiddag te 10 u aan de hoofdingang van het stadspark. HENGELKAMPIQEN5CHAP VAN DE STAD AALST Op zaterdag 1 juli 1972 van 14 tot 16 u in het stadspark te Aalst «ballonvijver» ingericht door de drie Aalsterse hengelverenigingen de Ajuinvissers, de Parkvissers en de Aalsterse Piasvissers Deelnemers uitsluitend leden van één der drie Aalsterse vereni gingen. Inschrijving lokaal Ajuinvissers tot 13 u, 50 fr per deelnemer. Loting plaatsen lokaal Ajuinvissers te 13 u stipt Signalen voederen en vissen - 5 minuten voor tijd - einde wedstrijd Weging lokaal Ajuinvissers. Prijsdeling geldprijzen lokaal Ajuinvissers te 17u30 ereprijzen uitsluitend op maandag 3 juli 1972 op de slotavond van de Week voor Vrijtijdsbesteding, in de zaal Madelon, Grote Markt, Klassement 1 punt per vis 1 punt per gram 5.000 prijzen waarvan 3.000 in geld vanwege de maatschappijen en 2000 fr in natura geschonken door het Stadsbestuur EREPRIJZEN aan de eindoverwinnaar sierschaal geschonken door Stadsbe stuur Clubkampioenschap van de stad Aalst - ereprijs schepen Henri Van der Veken .voorzitter inrichtend comité, te winnen met de 4 best geklasseerde vissers per club. 1e Ajuinvisser - tinnen schaal stadsbestuur Aalst 2e Ajuinvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 3e Ajuinvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 4e Ajuinvisser - herinneringsplaket stadbestuur Aalst Ie dame Ajuinvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 1e veteraan Ajuinvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 1e Parkvisser tinnenschaal stadsbestuur Aalst 2e Parkvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 3e Parkvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 4e Parkvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 5e Parkvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 6e Parkvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 1e Aalsterse piasvisser - tinnen schaal stadsbestuur Aalst 2e Aalsterse piasvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 3e Aalsterse piasvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 1e Dame Aalsterse Piasvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst Ie Junior Aalsterse Piasvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst 1e Veteraan Aalsterse Piasvisser - herinneringsplaket stadsbestuur Aalst PETANQUEWEDSTRUDEN Inrichting Apo-llo en Alosta Aalst Plaats kelder van het Belfort Vrijdag 23 juni 10 u Initiatie Zaterdag 24 juni 18 u 1e wedstrijd - 2 triplettes van ieder club Zondag 25 juni 15 u Initiatie Maandag 26 juni 19 u wedstrijd 1 triplette Dinsdag 27 juni 19 u wedstrijd 1 triplette Woensdag 28 juni 19 u wedstrijd 1 triplette Donderdag 29 juni 19 u wedstrijd 1 triplette Vrijdag 30 juni 19 u wedstrijd 1 triplette Zaterdag 1 juli 18 u wedstrijd 2 triplettes Zondag 2 juli Finale wedstrijd Alosta-Apollo te 15 u (formule wintercompetitie) Prijzen Wisselbeker stad Aalst aan de overwinnaar van de Finale. Schaal stad Aalst aan de verliezer van de finale. Elke speel dag aan de overwinnaar een herinneringsplaket. Beker aan de ploeg die de meeste overwinningen totaliseerd. SAMENSTELLING DER PLOEGEN De wedstrijden in de week moeten betwist worden door verschil lende tripletter. Er mag geen tweemaal dezelfde triplette samenge steld worden. Een speler mag nochtans verschillende malen spelen, doch steeds met andere ploegmaten. De wedstrijden worden ge speeld naar vijftien punten. Alleen spelers die in bezit zijn van een geldige federatiekaart mogen spelen en moeten in het bezit zijn van deze kaart. Alleen spelers aangesloten bij de zelfde club mogen een triplette samenstellen. Per wedstrijd is er tweemaal te spelen naar 15 op een verschillend terrein. De dames hebben één punt handicap op het einde van de wedstrijd aan te tekenen. Er zal dus steeds één triplette zijn die 15 punten behaald. Allegeschillen worden door de jury onderzocht en zijn door hen onherroepelijk te beslissen. De jury is samengesteld uit 2 leden van ieder club voor APOLLO de heren Van Goethem Freddy en Vermeiren Frans ALOSTA de heren Sonck Robert en Ameloot Fernand

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 13