deze week in de stad cP HUWELIJKEN Kamiel Van Weyenberghe, me taalbewerker, Moorsel. Driesstraat 27 met Rita Van Bossuyt, onder wijzeres. Aalst. Regelsbrugge- straat 80 Gilbert De Neve, timmerman. Aalst. Drie Sleutelsstraat 69 met Marina Van Geit, snijdster, Aalst, Biekorfstraat 70 Karei Coppens, schrijnwerker. Erondegem, met Rita Boterberg. Aalst, V. De Saedeleerstraat 39 Michel Beck, leraar, Koersel, Laan op Heusden 60 met Marie- Rose De Saedeleer, lerares, Aalst Baron R. Moeyersoenpark 35 Alfons De Brucker, technicus, Aalst, Bredestraat 262 met Chris tiana Vinck, gerante, Aalst. Boter- melkstraat 48 Honoré Verdurme, chauffeur, Gent, Casinoplein 13 met Linda D'haese, naaister, Aalst Linde straat 77 Walter Roelandt, mekanicien, Haaltert, Houtmarkt 6 met Liliane Voorhaen, stikster Aalst. Oude Gentbaan 137 William Depauw, vertaler par ket arbeidsauditeur, met Nicole Callebaut, stadsbeambte Aalst, Ledebaan 143 Eddy Van den Bossche, con structeur. Moorsel, met Linda Schoof, bediende. Aalst, Van Lan- genhovestraat 17 Willy Schollaert, metaalbewer ker. Aalst. Borluutstraat 16 met Linda De Vulder, metaalbewerk ster Aalst, Schendelbeekhofstraat 23 Gustaaf De Gols, staatsbedien de, Aalst, Klaterbaan 110, met An nie De Neef, inpakster, Aalst, Bo- termelkstraat 123 Walter De Gols. elektricien, Aalst, Klaterbaan 110 met Betty De Neef, strijkster. Aalst, Boter- melkstraat 123 Herman Van Impe, mekanicien, Aalst, Spinnerstraat 6 met Rita Herzeel, secretaresse, Aalst, Groenstraat 189 Eric Pauwels, techn. ingenieur, Aalst, Langestraat 23 met Beatri ce De Naeyer, handelsbediende. Aalst, Dr. A. Goffaertsstraat 69 Karei Breckpot, paswerker-mon- teerder, Aalst, Irisstraat 8 met Myriame Van den Bergh, stadsbe ambte, Aalst, Boudewijnlaan 168 Jean Beeckman. bediende, Aalst Beekveldstraat 60 met Christiane Hoffman, bediende. Aalst, Dr. A. Goffaertsstraat 31 Karei Eeckhout, bediende, Erpe met Therese Van den Bremt. se cretaresse, Aalst, G. Papestraat 36 Wilfried Lissens. bankbediende. Aalst, Varenlaan 21 met Nicole Gits, spaarkasbediende, Aalst, Koolstraat 76 Guy Beeckman, hotelbediende Aalst, Osbroekstraat 52 met Ger- da Van Opdenbosch, onderwijzeres Aalst, Osbroekstraat 55 Roger Philips, Asse, met Marie Jeanne Roels, bankbediende, Aalst De Ridderstraat 54 Marc Van Geit, metaalarbeider, Aalst, Raffelgemstraat 16 met Nicole Quévy, handelsbediende, Aalst, Boudewijnlaan 217 Freddy Chysels, loodgieter, Haaltert, Edestraat 18 met Elsie Eeckhaut, zb, Aalst, Zijpbeek straat 13 Hubert Van den Abbeele, kleer maker, Hofstade, Lindeveldstraat 18 met Lisette Kieckens, hand langster, Aalst, E. Bosteelsstraat 11 Paul De Bom, lood- en zinkbe werker, Aalst. F. De Hertstraat 59 met Marleen Van Kerkhove, stu dente. Aalst. Dr. A. Goffaerts straat 72 John De Kegel, handelscorres pondent, Aalst, Ploegstraat 32 met Marie-Claire Ceule, studente, Aalst Arbeidstraat 17A LucienDierickx, chauffeur, Aalst P. Corneliskaai 27 met Hilda Hoo- ge Aalst. P. Corneliskaai 27 Paul Vanvoorden, leraar, Has selt. Kempische stg 544 met Mag da Heireman. zb, Aalst. Val De Saedeleerstraat 8 Georges Van Eeckhaut, licen- ciaat wiskunde, Aalst, Begijnhof 13 met Marcella Goedgezelschap. Aalst, Bergemeersenstraat 121 Eddy De Wolf, slager. Aalst, Klaterbaan 94 met Marleen De Mulder, stopster, Aalst. Oude Gentbaan 246 Frans Ringoot metselaar, Aalst Moorselbaan 530 met Vivianne Wauters. bediende Aalst, St. Ka- mielstraat 30 André Danneels. burgerlijk inge nieur, Aalter. Brugstraat 68 met Gerda Molem, licenciaat natuur kunde, Aalst, Oude Gentbaan 20 André Bogaert, jurist. Aalst. Leopoldlaan 4 met Anne Marie Van Neck, kinesiste. Aalst. Es planadeplein 10 HUWELIJKSAFKONDIGINGEN Eric Vanstraelen. student. St. Truiden, met Liliane Hofman, se cretraesse. wonende te Aalst Camiel Cornelis, patroonmaker. Aalst, Moorselbaan 447 met Leon- tine De Smedt, schoonmaakster, Hekelgem. Kasteelstraat 32 Marcel De Vuyst, technisch in genieur. Aalst, Naarstigheidstraat 4 met Lea Van Impe. beroeps kracht K.A.V. Mere Hollandstraat 53 William Van de Wiele, werktuig kundige Aalst. Bredestraat 7 met Maria Vermeiren. stikster. Gijze- gem. Driesstraat 2 Willy Clabots, leraar, St Jans- Molenbeek, Toverfluit 2 met Marie- Edith De Bondt, directiesecreta resse. Aalst, Rozendreef 159 Gaston Van den Spiegel, rub berbewerker. Erembodegem, Ge- raardsbergse stg 27. met Beatrice Phlips, text-werkster, Aalst, St- Gudulastraat 35 Albert Van Goethem, timmer man, Aalst, Koeistraat 15 met Ali cia Van Goethem, inpakster, Aalst Koeistraat 15 Luc D'haese bediende. Aalst, Lindenstraat 77 met Maria Pots. bediende. Aalst, Diepestraat 57 Raphael De Geest, geneesheer. Eksaarde, Doorslaardorp 27 met Marie-Madeleine De Wolf, ver pleegster Aalst, Eikstraat 107 Lucien Schollaert. bediende Aalst, Langestraat 35 met Jenny De Lattre, Schaarbeek. Gen. Mei- serplaats 11 voorheen te Oude- gem Georges De Gols, bediende, Moorsel, Zekensweg 1, met Hélè- ne De Cuyper, inpakster. Aalst, Langestraat 154 Dany Van Der Haegen, metaal bewerker. Aalst. Klaterbaan 89 met Berthilde Degline, bediende,' Aalst, Park De Blieck 30 Paul De Mets, rubberbewerker, Erembodegem. Fonteinbos 14 met Francine Timmerman, haarkapster, Aalst, Drie Veldenweg 35 Roland Casneuf. geneesheer. Moerbeke-Waas. Statiestraat 79. met Rita Corthals, verpleegster. Aalst, Oude Gentbaan 273a Johnny Verschuere text, werker van franse nat., Aalst. Binnen straat 134 met Myriam Ruyssinck kousenoptrekster Aalst. IJzeren- wegstraat 21 Marc Boone. technicus Aalst, Watertorenstraat 38 met Fabienne Gillis, bediende, Aalst, A. Marcel straat 86 Mare Lauwers, arbeider, Erem bodegem. Ninovesteenweg 71 met Viviane De Saedeleer. textielwerk- ster Aalst. Ouden Denderm stg 185 Gilbert Timmermans, werkman Asse. Putbergstraat 35 met Rosa De Backer, text-werkster Aalst, Groenstraat 172 Pierré Lievens. kinesist. Aalst, Erpestraat 25 met Linda Van Gyseghem, bediende Aalst, Neder veldstraat 8 Geert Van Cleemput. leraar. Aalst, Vilainstraat 57 met Ilse Van Mossevelde. zb. Aalst, Ledebaan 73 Rudy Van Acker, slager, Aalst, LedeJ^aafl 124 met Marleen De Sm^„. stikster, Herdersem, Dorp centrum 13 Luc Meesens, staatsbediende. Aalst Kouterstraat 2 met Marleen Borms, zb. Aalst. Paddenhoek 36 VRIJDAG 4 AUGUSTUS Te 19 u in de Koszenclub, Leo de Bethunelaan, eerste schiftin gen van het biijartkampioenchap der stad Aalst ingericht door de Aalsterse biljartclub De Onkreukbaren. Te 18u30 sportcentrum Osbroek, atletiekmeting voor de jon geren ingericht door Eendracht Aalst. biljartkampioenschap der stad Aalst ingericht door de club De Onkreukbaren Vanaf 16 u in het domein Ter Linden tweede dag van de Sint Annafeesten met talrijke vermakelijkheden ingericht door het Sint Annacomité Te 15 u lokaal Pontstraat 71 kampioenschapsschieting inge richt door Kon. Balboogmaatsch. «De Klauwaerts» ZATERDAG 5 AUGUSTUS Te 20 u ie het Beukerhof. Langestraat, petanquetornooi «oor de leden ingericht door de petanqueclub Alosta Te 19 u in het domein Ter Linden eerste dag van de Sint Anna feesten met vele attracties, verrassingen en vermakelijkheden ingericht door het Sint Annacomité Te 16 u in het lokaal Koszen, Leo de Bethunelaan, tweede schiftingen van het biijartkampioenschap der stad Aalst inge richt door de club De Onkreukbaren. Te 20 u Pierre Cornelisstadion, Bredestraat. voetbalwedstrijd tussen Eendracht Aalst en Daring Molenbeek Te 15 u lokaal Café Bristol, Grote Markt, prijsschieting inge richt door de Kon. Baiboogmaatsch. ..St-Servatius», ZONDAG 6 AUGUSTUS Vanaf 10 u op de wijk Sint Anna ter gelegenheid van de wijk- kermis allerlei attracties en vermakelijkheden. Te 16 u in de Koszenclub, Leo de Bethunelaan, finale van het MAANDAG 7 AUGUSTUS Te 16 u in het domein Ter Linden derde dag van de Sint Anna feesten met een uitgebreid feestprogramma ingericht door het Sint Annacomité WOENSDAG 9 AUGUSTUS Te 15 u in het Groen Kruis, St.-Jorisstraat 26, groot zomerfeest ingericht door de christelijke bond van gepensioneerden Te 19u30 in het Beukenhof, Langstraat, clubwedstrijden inge richt door de petanqueclub Alosta DONDERDAG 10 AUGUSTUS Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring. Korte Zoutstraat 40, zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers ingericht door de Boerenbond Te 18 u terrein Bredestraat kad. Eendracht Aalst - Bornem Te 19 u Eendracht Aalst (gemengd) - Bornem (3e prov.) 7 Van 16 oogst tot 3 septem ber in de lokalen van de Academie voor Schone Kunsten tentoonstel ling met werken van de leerlingen. Deze expositie is opon elke zater dag en zondag van 10 tot 12u30 en van 14 tot 17u30, maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 14 tot 17u30. Een zomertentoonstelling gaat door in de kunstgalerij van 't Apostelken van 9 juli tot 30 augustus, (donderdaags gesloten) met volgende kunstschilders Nicole Baeyens, Aalst, Etionne Bauwens Aalst, Brams, Oud Turnhout, Karei De Bauw. Asse, Jos De Witte, Aalst en Gaston Rossignol, Esscne Opon alle degen van 9 tot 12 en van 14 tot 21 u. Op 5, 6. 12, 13, 15. 19 en 20 augustus 1972 in het Kultureel Centrum Affligem, Hekelgem ten toonstelling met smeed- en schil derwerk van Albert Schoukens, Morchtcm, Jozef Jacobs, Merch- tem en Frans Da Neve Opwijk Open zaterdagen van 14u30 tot 20 uur en zon- cn feestdagen van 11 tot 13 uur en van 14u30 tot 20 uur. FILM INFORMATIE PALACE van 4 tot 7 oogst De oude vrijster PALACE van 8 tot 10 oogst Toen de vrouwen ccn staart hadden ALFA van 4 tot 10 oogst «Getrouwd Paar zoekt Getrouwd Paar» FEESTPALEIS van 4 tot 10 oogst Percy CINE RIO van 4 tot 7 oogst Ja, ja. Generaal Trafiek te Bsirost

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7