PROGRAM
mmÊÊÊÈÊm mM
mmzMm
R D A G
VAM ZATERDAG 12 TOT VRIJDAG 18 AUGUSTUS 1972
ZATE
BRUSSEL NEDERLANDS
15.55 Zwemmen K
18.25 De Fabeltjeskrant K
13.30 Groenendaal K
18.45 De woudlopers K
19.10 Jonger dan je denkt
19.35 Zoeklicht
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Hier is Lucy K
20.35 De Gulden Zeezwaluw
van Knokke-Heist 1972 K
21.10 Mannix K
22.00 Ella en Count K
22.55 Nieuws
BRUSSEL FRANS
In de namiddag
Zwemmen
16.20 Nieuws
16.25 Batisse Tolet sinistré
18.25 Wie van de drie K
18.55 Voor de kleintjes K
19.00 Ceux de chez nous
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 Ces anirnaux que l'on
appelle des bêtes K
20.45 Bataiüe sans merci K
22.05 Papa, ma man
les gages et moi K
22.50 Nieuws
NEDERLAND I
16.00 Nieuws K
16.02 Csili Csala,
de tovernaar K
17.18 Popprogramma
18.45 Brigadier dog K
18.55 Nieuws K
19.05 De 24 minuten
van Doetinchem
19.40 Eddy ready go
20.00 Nieuws
20.20 Vaders wil is wet
20.45 Lang leve de operett
2 35 Het leven is heerlijk
22.20 De Continental Singe
22.45 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Brigadier Dog
18.55 Nieuws
16.05 George Plimpton,
de man aan de
vliegende trapeze
20.00 Nieuws
20.20 Met de muziek mee
21.35 Een .groot uur U
22.55 Nieuws
FRANKRIJK 8
12.30 Yao
13.00 Nieuws
13.15 Nieuws
18.20 Uitzending
voor de jeugd
19.00 Regionaal nieuws
16.20 Aankondigingen
19.25 Accordeonmuziek
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Suivez Budart
20.30 Lui
22.05 Au clair de la lune
22.35 Jerry Lewis Show
23.05 Nieuws
FRANKRIJK 2
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix K
19.30 Letters en cijfers K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
Gentil coquelicot K
21.45 L'Odyssée
sous-marine K
22.35 Uitzending van de
radio- en televisie
universiteit K
23.05 Nieuws K
DUiTSLAMD 1
14.00 De week K
14.30 Nieuws K
14.35 Drie meisjes in Londen K
15.30 Mobile K
16.45 De Markt K
17.15 Nieuw leven K
17.45 Sport K
18.35 Merkwaardige verhalen K
19.00- Hier und Heute K
19.35 Ballade K
20.00 Nieuws K
20.15 Komm Zigan K
21.45 Lotto-trekking K
21.55 Nieuws K
22.05 Niagara K
23.35 Nieuws K
ZONDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
10.00
Oecumenische dienst
K
K
14.30
Skippy
K
K
14.55
Vergeten Europa
K
15.25
Een dag op Mykonos
K
K
15.55
Tienerklanken
K
16.35
Rond de kiosk
K
17.10
Sportbiennaie 1972
K
17.20
Zwemmen
K
K
18.20
De Fabeltjeskrant
K
18.25
Avonturen onder zee
K
K
19.15
De wijkagenten
n.
If
19.40
Mededelingen
18.45
Nieuws
20.00
Sportweekend
*f
20.25
De speelvoges
K
If
21.15
Citius, Aitius, Fortius
K
K
21.30
Festival van Vlaanderen
22.05
22.45
Poezie in da schuur
Nieuws
BRUSSEL F RAMS
11.00
12.00
13.00
13.05
13.40
14.55
15.20
H. Mis
Railye coszfeurs
Nieuws
Ccncertissimo
Com me un eheveu
sur la soupe
Autorennen
La moniagne
de Faigfe (2)
15.50 Autorennen
17.25 La piste aux étoiles
18.40 Voor de kleintjes
18.45 Projet Z
19.15 Sportweekend
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.10 Suggesties
20.15 Salto mortale
21.15 Digno Garcia show
21.45 La premiere
avant-guerre
22.15 De verloren zoon
22.55 Nieuws
NEDERLAMD
15.30 Nieuwe K
15.32 Weekjournaal K
15.53 Gentle Ben K
16.15 Van gewest
tot gewest K
16.55 Voetbaluitslagen K
17.00 Reportage vanuit de
Domkerk in Utrecht K
18.55 Brigadier dog K
19.00 Amerika K
19.30 Bonanza K
20.20 Nieuws K
20.25 Gulden Zeezwaluw K
21.15 House of Lords K
22.05 Het concertgebouw
orkest onder leiding
van Bernard Hattink K
22.35 Nieuws
NEDERLAND 2
18.55 Brigadier Dog
19.00 Nieuws
19.05 Partidge family
19.30 Studio sport
20.00 Nieuws
20.20 Odyssee
21.15 Studio sport
21.40 De onvergetelijken
22.30 nieuws
FRANKRIJK I
8.55 Nieuws
9.00 Turnles
9.15 Met open Bijbei
9.30 Christenen
in het Oosten
10.00 De dag van de Heer
11.00 Protestantse dienst
12.00 Nieuws
12.02 La sécjuence
du spectateur
12.30 Discorama
13.00 Nieuws
13.15 Quentin Durward
14.15 Dimanche en
trois manches
19.25 La semaine sur la une
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.05 Aankondigingen
20.10 Sports dimanche
20.40 Ceux de Cordura
22.20 Theater, theaters
23.20 Nieuws
FRANKRIJK 2
18.00 La France défigurée
18.30 Télé-sports
19.30 Dieren in de wereld
20.00 Nieuws
20.25 Aankondigingen
20.30 Fernand Léger
21.25 Marguerite Yourcenar
22.25 Nieuws
22.35 Ciné-club
DUITSLAND 1
10.45 ARD-tips
techniek
11.30 Voor de kinderen
12.00 Der Fruschoppen
12.45 Weekspiegel
13.15 Weekmagazine
14.45 Robin Hoed
15,15 Mensen in een voorstad
16.00 Het grote koraalrif
17 30 Te voet door
Nieuw-Guinea
18.15 Sposmagazine
19.30 WereidspiegeS
20.00 Nieuws
20.15 De ratten
22.50 Nieuws
MAANDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
18.55 De Fabeltjeskrant K
19.00 Joe K
19.15 Sporttribune
19.33 Keurig Frans
Zoeklicht
19.39 Mededelingen
De Weerman
19.45 Nieuws
20.10 Please Sir K
20.35 Het geniaal pleidooi K
21.45 Tienerklanken K
22.15 Nieuws
22.20 Draai de knop niet om
BRUSSEL FRANS
18.05 Nieuws
18.10 Oum, de witte dolfijn K
18.25 Mon pays et Ie tien
18.55 Voor de kleintjes K
19.00 Katholiek godsdienstig
programma
19.30 Lundi-sports
19.45 Nieuws
20.15 La feuilie d'érable K
21.05 Ralfye couleurs K
21.35 In de reeks
Chabrol ou
«L'oei! du malin«> K
23.05 Nieuws
NEDERLAND
18.45 Brigadier Dog K
Nieuws K
De Partners K
Survival K
Nieuws K
de schijn van
machteloosheid K
Nieuws K
NEDERLAND 2
18.45 Brigadier Dcg K
Nieuws K
Musikshow K
Sèbastien K
Nieuws K
20.20 The persuaders K
21 10 Peyton Place K
Televizier magazine K
Nieuws K
FRANKRIJK 1
12.30 Yao
Nieuws
Mathias Sandorf
Nieuws
Uitzending voor
de kleintjes
18.35 Epinettes et
guimbardes
Voor de kleintjes
Regionaal nieuws
19.25 Een antwoord op alles
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
Suivez Budart
La feuilie d'érable
Lourdes vandaag
Muziek
Nieuws
FRANKRIJK 2
19.00 Regionaal nieuws
Colorix K
Flipper Ie Dauphin K
18.55
19.05
18.30
20.00
20.20
22.40
18.55
19.05
19.30
20.00
22.05
22.50
13.00
14.30
18.15
13.25
18.50
19.00
20.15
20.30
21.25
22.25
23.20
19.20
19.30
K
20.00
Nieuws
K
K
20.25
Aankondigingen
20.30
Salomon en d3
koningin van Saba
K
22.45
Nieuws
K
K
DUITSLAND t
K
9.30
.Sesame street
K
16.15
Nieuws
K
K
16.20
Stad in kwadraat
K
17.05
Plutsipacjuaiseh
K
17.55
Nieuws
K
K
18:00
Regionaal nieuws
K
K
18.10
Julia
K
13.40
Hier und Heute
K
K
19.15
Olympiade
K
van de dieren
K
K
10.25
Father Brown
K
K
20.00
Nieuws
K
20.15
Rapport
IC
K
21.00
The clowns
K
21.50 Dat is ons huis K
22.35 Nieuws K
22.55 De zaak Lena Christ K
0.30 Nieuws K
pskohk»®» .i
D i N S D A G
iiihii
BRUSSEL NEDERLANDS
11.30 Eucharistieviering
op Maria Hemelvaart K
15.30 Bloemenfeest
in Locarno K
J6.25 Lucia en de mirakels K
18.55 De Fabeltjeskrant K
19.00 Tienerklanken K
19.37 Zoeklicht
19.42 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Uit de dierenwereld K
20.35 Fiim Liefde
22.00 Festival van
Bergen 1972
22.30 Nieuws
BRUSSEL FRANS
10.30 Eucharistieviering
vanuit Italië
15.00 Richard Leeuwenhart K
16.45 Jonge mode in
St. Gallen K
13.05 Nieuws
18.10 Benjamin K
18.25 Onderhoud
met Jean Vilar K
18.55 Voor de kleintjes K
19.00 Un taxi dans les nuages K
19.30 Antenne-soir
19.40 Weerbericht
19.45 Nieuws
20.15 La tombe ouverte
21.50 La Traviata K
23.35 Nieuws
NEDERLAND I
13.45 Brigadier Dog K
18.55 Nieuws K
19.05 Flaxion boys
19.30 Dier en vriend K
20.CO Nieuws K
20.20 Hier en nu K
21.00 Marriage
22.25 Ander nieuws k
22.45 Nieuws K
22.50 Voorlichting
schooltelevisie
NEDERLAND 2
18.45 Brigadier Dog K
18.55 Nieuws K
19.05 Zomaar een
zomeravond K
20.00 Nieuws K
20.20 Zomaar een zomeravond K
21.00 De commissaris K
2.2.00 Joyriding
22.30 Nieuws K
FRANKRIJK I
10.00 Christenen
in het Oosten
10.30 Eucharistieviering
11.30 De dag van de heer
12.30 Yao
13.00 Nieuws
13.43 Je voudrals savoir
18.20 Nieuws
18.25 Uitzending voer
dc kinderen
18.30 Fabels van de
La Fontaine
18.50 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Weerbericht
19.25 Een antwoord voor a'les
19.49 Aankondigingen
19.45 Nieuws N
20.10 Aankondigingen
20.15 Suivez Budart
20.30 300.000
images environ
23.00 Nieuws
FRANKRIJK 2
14.30 Hst ijzeren masker K
19 00 Facettes et facéties
19.20 Colorix K
19.30 Letters en cijfers K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 IMardi soir K