Esplanade Aalst LAGER ONDERWIJS HUMANIORA HANDELSONDERWIJS NUTTIGE INLICHTINGEN Ouders, - inschrijvingen: s Burgerlijke stand VAN 7 AUGUSTUS TOT EN MET 12 AUGUSTUS 1972 c9 HUWELIJKSAFKONDIGINGEN Michel De Gheest, stagiair no taris, Aalst, Overhammedreef 24, met Nicoie Wilmaer, zonder be roep Asse, Pastenakelstraat 49 Bruno Van den Steene, slagers- gast, Erembodegem, Ninovestwg 174 met Anneliese Bocqué, band werkster, Aalst, Dr De Moorstraat 50 Jean Schouppe, handelaar-hel per, Papignies, Scaubecqstraat 9 met Annie Roelandt, doktersassis tente, Aalst, Lambrechtstraat 22 Benno Hinnekint, biochemist, Denderleeuw, Albrecht Rodenbach- straat 29 met Diane De Kuyper, regentes, Aalst, Merestraat 72 Franz Berckmans, zonder be roep, Leuven, Minckelersstraat 64 met Catharina Richard Bosteels, zonder beroep, Aalst, Bergekou- ter 99 René Bosch, haarkapper, Dil- beek. Baron R. de Vironlaan 123 met Anne-Marie Steenhout, telefo niste, Aalst, Weverijstraat 8 Albert Eeckhoudt, veldwachter, Sint-Gillis-Waas, Lage Kerkwegel 20 met Lyliane Michiels, zieken- verzorgster, Aelsi, H. Hartraan 27 Etienne Dierickx, technisch in genieur, Scheikunde, Aalst, Cau- dronstraat 36 met Francine Van Bun, verkoopster, Aalst, Pieter Couckestraat 4 Camiel Van Eeckhaut, drukkers- gast, Aalst, St. Jozefstraat 18 met Hélèna Thoon, kassierster,"Aalst, Sint Jozefstraat 18 Dirk De Neef, bediende NMBS Aalst, Wijngaardstraat 27 met Margaretha Mandt, bobijnster, Aalst, Bolleweg 103 Paul Schockaert, automecani cien, Aalst, Ter Berg 18 met Jo- sephina Lampens, postbediende, Aalst, Schietbaan 20 Guy Van Innis, vertegenwoordi ger, Aalst, Albrechtlaan 21 met Chantal Moyersoen, zonder beroep Aalst, Stationsstraat 23 Carlos Hanssens, programmeur, Aalst, Gentsesteenweg 361 met Gisèle Van Steerthem, bediende, Herzele Hans Volckaert, leerling-mecani cien, Aalst, Lokerenveldstraat 4 met Linda Francoise Baeyens, stikster, Erembodegem, Welleweg 49 Pierrot Demette, groepschef, Parijs, 8e arrondissement (Frank rijk) rue de Miromesnil 86, met Rose-Anne Van den Spiegel, bank- bédiende, Aalst, Bredestraat 30 HUWELUXEN Johnny Duquet, vertaler-tolk, Aalst, Windmoienstraat 37 met Ariita Plas, staatsbediende, Aalst, St. De Jonghestraat 56 José Rombaut, technicus, Aalst Moorselbaan 78 met Linda De Jonge, naaister, Aalst, Landbou wersstraat 32 Willy Clabots, leraar, echtgesch van Elisabeth Robin, St. Jans Mo lenbeek, Toverfluit 2 met Marie- Edith De Bondt, directiesekreta- resse, Aalst, Rozendreef 159 Jean Pierre Germanus, nijver- heidsbediende Aalst, Capucienen- laan, 38, met Danielle De Schry- ver, nijverheidsbed. Aalst, G. Pa pestraat 61 William De Smedt, metaalarbei der, Aalst, Bredestraat 198 met Murielle Piro, text, arbeidster, Aalst, Geldhofstraat 22 Jean-Paul Van de Velde, gar- nierder, Aalst, Molendries 15 met Daniellè De Schrijver, naaister, Aalst, Raffelgemstraat 27 GEBOORTEN Siegfried Goossens, Brussel- baan 64 Erembodegem Luc Boriau, Keirekensstraat 52 Liede- kerke Jurgen Mertens, Ten Bos 2 Burst Lieve Van Den Bossche Molenstraat 2 Vlekkem David Van Vaerenbergh, Dr. A. Goffaert- straat 131 Aalst Nancy Van Canegem, Stationsstraat 96 Burst Marijke Van Daelen, Eiken straat 3 Moorsel Rodrigo Sme- kens, Hoogstraat 32 Lede Ann Vanderstappen, St. Annalaan 121 Aalst Cindy De Smet, Edixvel- de 29 Nieuwerkerken An Hans sens, Vijverstraat 2-4 Aalst Claudine Deneys, Balleistraat 7 Teralfene Frank Vyverman, Guido Gezellestraat 116 Dender leeuw Jo Van Der Eecken, Dorp 45 Vlierzele Karei Uytten- daele, Zonnestraat 8 Aalst Els Symons, Kampenstraat 10F Bors- beke Stefaan Walraet, Berge- meersenstraat 93 A Aalst Jur gen Rimbaut, Gentsestraat MO Aalst Stefan Matthijs, Nijver heidsstraat 27 Mere Eddy Per- mentier, Horingstraat 12 Meldert Kathleen Sterckx, Daalstraat 91 Teralfene Michael Van Waeyenberge, Kasteelstraat 100 Zottegem Michel Picqueur, Mo- lendreef 44 Aalst Heidi Snoeck, Brusselbaan 97 Erembodegem Chris Camphyn, Daalstraat 1 Den- derhoutem Luigi Ponnet, Kan tonstraat 11 Nieuwerkerken Kurt Haegeman, Varenlaan 11 Aalst Kris Francois, Hof ter Lokerenstraat 33 Erembodegem Kathleen Steeman, Hoogkouter- baan 11 Haaltert Heieen Fer- mon, Immerzeeldreef 31 Aalst Dominique De Boeck, Hoeksken, Erpe Wouter Van Rentergem,. Nieuwe Wijk 30 Lede Guy Sie- naert, Katstraat 20 Bambrugge Natasja Loncke, Botermelkstraat 68 Erpe Anja De Mey, Steen bergweg 21 Teralfene Michael Uw kinderen Seven in de tijd van de democratisering van het hoger onderwijs. Zij hebben recht op een degelijke voorbereiding Kies dus voor hen het St-Maarteninstituut Park De Blieck Meuleschettestraat Immerzeeldreef Bedrijvigheidstraat Raffelgemstraat Een enig en geslaagd experiment een geheel van evenwaardige af delingen gespreid over Aalst en Haaltert. AALST Esplanade Moorselbaan Langestraat Sint-Kamielstraat Drie Sleutelsstraat HAALTERT Hoogstraat. Ouders, geef de voorkeur aan de voorbereidende afdeling van het Sint-Maarteninstituut in uw omgeving Waarom Alle afdelingen vormen een groot geheel met eenheid van direktie, leerplannen, en methodes, handboeken en didactisch materiaal. Zij geven dus dezelfde degelijke voorbereiding op het middelbaar onderwijs. Zo geniet u van de voordelen van de spreiding geen gevaarlijke verplaatsingen beter contact tussen ouders en school opvoeding in parochiaal milieu. Het Sint-Maarteninstituut biedt alle mogelijkheden: Oude Humaniora Latijn-Gri9ks Latijn-Wiskunde Latijn-Wetenschappen. Moderne Humaniora Algemeen Middelbaar Wetenschappelijke A Wetenschappelijke B Economische In elk van deze afdelingen christelijk - humanistische opvoeding wettelijke erkende getuigschriften en bekwaamheidsdiploma's bekommernis voor culturele vorming degelijke voorbereiding op het hoger onderwijs. Dagonderwijs Vrije katholieke Handelsschool Lager secundair - Hoger secundair Dit onderwijs biedt algemene vorming, talenkennis en practische vorming in boekhouden, handelscorrespondentie, dactylografie en stenografie. Het bereidt voor op hoger universitair handelsonderwijs en op elk hoger onderwijs op A1 - niveau. Avondonderwijs Vrije Taal- en Handelsleergangen voor Juffrouwen en Heren Hoger secundair (B3/B2) - Hoger technisch (83/B1) Boekhouden-Fiscaliteit, Stenodactylografie, Moderne talen. het lager onderwijs is kosteloos in elke afdeling. middelbaar onderwijs geen schoolgeld een boekenfonds, opgericht door de Oud-leerlingenbond, vermindert de kosten van de handboeken mogelijkheid van warme middagmalen, soep of koffie. elke weekdag van 9 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur (buiten deze uren na telefonische afspraak)

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 6