7 deze week in de stad VRIJDAG 8 SEPTEMBER Te 20 u in de zaal wan de H.Nartkring Dr. De Mcorstraat 105 voordracht over «Waarom nog trouwen in deze tijd?» ingericht door de Socia'e School van de H. Hartparochie. Te 17u30 in de zaal Verspaille Keizerlijk Plein informatiever gadering ingericht door de Kamer van Koophandel van Aalst en Gewest. Te 20 u in de refter van het slachthuis bijeenkomst ingericht door de Aaisterse petanqueclub. Van 20 tot 21 u in de turnzaal der school Graanmarkt turn oefeningen ingericht door de Immer Fitclub. Te 19 u in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegeikring Philatelia Alosta. Te 1Su30 zaal Burgerhuis Grote Markt 15 Aalst demonstratie Vanaf 9 u in de brandweerkazerne Vrijheidstraat «Open deur dagen» ingericht door de Brandweer en hulpcentrum 900 van de nieuwe modelijn Dames- en Herenkapsel ingericht door Beroepsvereniging voor Patroons Haarkappers en Kapsters van Aalst en Omliggende en Club Artistiek van het Kapsel Aalst. ZATERDAG 9 SEPTEMBER Te 19u30 in de H. Hartkring Dr. De Moerstraat gesproksavcnd over «Jeugd van vandaag en morgen» ingericht door de jonge rengroep G.G. van de H. Hartparochie. Te 20 u in de feestzaal van de Sint Jozefskring Meuieschette- straat feestavond ten voordele van de Jeugdclub Terlinden. Te 19u30 in het Beukenhof Langestraat clubwedstrijden inge richt door de Aaisterse petanqueclub. Vanaf 15 u in do lokalen der school Botermelkstraat 201 eerste dag van de schoolfeesten ingericht ten voordele van de gehan dicapten door het werk «Levensvreugde» Van3f 9 u in de Kooistraat allerhande attracties ter gelegen heid van de eerste dag van de Braderijfeesten ingericht door iio Dekenij van de Kooistraat. Vanaf 9 u in de brandweerkazerne Vrijheidstraat «Open deur dagen» ingericht door de Brandweer en huipcentrum 900 Te 20u30 zaal P. Corneüskaai 2 basketbalwedstrijd tussen Bïick Boys Aalst en Dynamo Brugge, vooraf te 19 u reserven Te .9 u in het Sint. Maartensinstituut, Vrijheidstraat feestelijk heden DINSDAG 12 SEPTEMBER Te 20 u in de leszaal van het Aposteiken ketk van Mljibeek eerste voordracht van de cursus voor het bekomen van een brevet voor eerste hulp bij ongevallen ingericht door het Vlaam se Kruis Van 19u45 tot 21 u voor beginnenden en van 21 u tot 22u45 voor gevorderden in de zaal Koornbloem bij Gaston Van Der Eist Grote Markt danscursus ingericht door de Vlaamse Toe ristenbond. Te 20 u in de Kring Zonnestraal algemene vergadering van de parochieraad Sint Martinus. WOENSDAG 13 SEPTEMBER Te «3u3G in hst Beukenhof Langestraat ciubwedstrijdenschaken ingericht door de Aaisterse petanqueclub. Te 13u30 Sportterrein Osbroek expressmeetlng met beperkt programma ingericht door de Kon. Atietikdub Eendracht Aaisi. ZOfiDAG 10 SEPTEMBER Vanaf 10 u ter gelegenheid van de wijkkermis Meuleschette- stsaat aiierhande attracties en vermakelijkheden. Te '4 u met vertrek aan de Sint Annakring Roklijfstraat wan deltocht naar de abdij van Affligem ingericht door de K.W.B. en K.A.V. Te 14 u in de filmzaal van het Kapucienenklooster ingang aan de Sint Jobstraat filmvertoning «Samson en Dalila ingericht docr de Marceiinociub. Te 15 u in het lokaal Pontstraat 74 bazenschieting ingericht door de Aaisterse handbalboogmaatschappij de Klauwaerts. Te 15 u op het terrein Affligemdreef gewone schieting inge richt door de Aaisterse handboogmaatschappij «Aalst Park». Vanaf 9 u tweede dag van de Braderijfeesten ingericht door da dekenij van de Koolstraat. Vanaf 15 u inde klaslokalen van de school Botermelkstraat 201 schoolfeesten ten voordele van de gehandicapten ingericht door het werk Levensvreugde Te 20u30 in de zaal Okapi basketbalwedstrijd tussen B.B.C. Sunshine - Black Boys Te !4u30 basketball finalewedstrijden tornooi B.B.C. Sunshine Te 15 u terrein Bredestraat voetbalwedstrijd tussen Eendracht Aalst - Racing Jatte. Vanaf 9 u in de brandweerkazerne Vrijheidstraat «Open deur dagen» ingericht door de Brandweer en hulpcentrum 900 Ts 10 u cp de Varkensmarkt Concert door de Aaisterse Post- harmonie Te 14 u op de Hopmarkt auto-slalom ':0"45 in het St Maartensinstituut Vrijheidstraat inzegening van nieuwe klaslokalen door Mgr O. Schelfhout. Vanaf Ï0. 30 -n het Sint Maartensinstituut, Vrijheidstraat familie feest MAANDAG 11 SEPTEMBER Vanaf 10 u derde dag van de braderijfeesten ingericht door de dekenij der Koolstraat. DONDERDAG 14 SEPTEMBER Te 20 u in het parochiaa! lokaa! Immerzeeldreef algemene ver gadering van de dekanale werkgroep liiturgie van de parochie raad Sint Jan. Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring Korte Zoutstraat 40 zitdag voor dienstbetoon aan de landbouwers door de Boe renbond. U moet het eens meemaken... In het gezellig salon op de Leo de BethuneSaan 10 te Aalst start de Galerij H, Van de Steen terug mot baar maandelijkse veilingen van Antiek- en Kunstvoorwerpen. zondag 17 september 1972 te 14 u stipt. M. Van 2 tot en met 16 septem ber in de Reform Galerij, School straat, tentoonstelling mei werken van de Keulse kunstenaar Miss- mahl. Deze expositie is open elke woensdag en zaterdag van 15 tot 18 u, vrijdagen van 17 tot 19 u; zondagen van 10 tot 12 u. Van vrijdag 15 september tot en met 18 september wordt in de galerij Aposteiken, kerk Mijl beek een vierdaagse antiekmarkt gehouden. Deze tentoonstelling is toegankelijk alle dagen van 10 tot 13 u en van 15 tot 20 u. Opening op 15 september te 20 u. Van 7 tot en m-et 23 sep tember in de Galerij Fleter Cooc- ke, Molenstraat 44 heeft een ten toonstelling plaats werken ven Buüens, Cortler, De Clercq, De Cock, De fvïey, Plotr-pe:?, Ven Den Abbeei, Van Ben Brar.de en Van Severen. Deze expositie is open alle werkdager. van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u; zondagen van 10 tot 13 u. Een zomertenioonsieilfng met v/erken van de kunstschilders Califs, Minnaert, Mara, Monteyne, Riedel, Rhaye, Poet, Somviile en Van Den Driesscke heeft plaats in de galerij Valerius De Saedeleer, Keizerlijk Piein 53. Deze tentoon stelling is toegankelijk alle weel- dagen van 14 tot 19u30, zondagen van 10 tot 13 u. FSLM - INFORMATIE ALFA van 8 tot 11 sept De kleine bader ALFA van 12 tot 14 sept. Evelyne kwam uit haar graf PALACE van 8 tot 14 sept. Smerige Klabak FEESTPALEIS 2e week verlenging Louisa een woord van liefde C!MO R.'O van 8 tot 1 i sept Met twee of met meer Liefde variaties

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7