P R O GR A M M A
ZATERDAG
8
VAN ZATERDAG 9 TOT VRIJDAG 15 SEPTEMBER 1972
BRUSSEL NEDERLANDS
9.55 Olympische spelen
1972 in Munchen
De Fabeltjeskrant
Groenendaa?
De woudlopers
Jonger dan je denkt
Zoeklicht
Mededelingen
Nieuws
Hier is Lucy
Belgica Cantat
Echo
Nieuws
Olympische spelen
1972 in Munchen
BRUSSEL FRANS
S.55 Olympische spelen
1972 in Munchen
Waals theater
Protestantse dienst
Antenne-soir
Nieuws
Orfeu negro
Olympische spelen
Nieuws
Olympische Spelen
NEDERLAND 8
9.54 Olympische spelen
Nieuws
Attentie, attentie,
schildpad
Hoe kan dat nou
Brigadier Dog
Nieuws
De Flaxton Boys
Betty Smith
Nieuws
Olympische spelen
Nieuws
Olympische speien
NEDERLAND 2
9.54 Olympische spelen
Brigadier Dog
Nieuws
Operatie onmogelijk K
Olympiade alternatief
Nieuws
Met de muziek mee
Een groot uur U
Nieuws
FRANKRIJK 8
12.30 Kapers en vrijbuiters
Nieuws
Nieuws
Leven in Frankrijk
Uitzending voor
18.25
18.30
18.45
19.10
19.35
19.40
19.45
20.10
20.35
21.20
21.50
22.00
17.30
19.00
19.30
19.45
20.15
22.00
22.55
23.00
16.00
16.02
17.30
18.45
18.55
19.05
19.30
20.00
20.20
22.55
23.00
18.45
18.55
19.05
19.30
20.00
20.20
21.30
22.50
13.00
17.25
17.30
18.20
FRANKRIJK 2
9.55 Olympische spelen
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Letters en cijfers
20.00 Nieuws
20.25 Aankondigingen
20.30 Olympische spelen
21.50 L'Odyssée
sous-marine
22.40 Samedi soir
23.05 Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Telecollege K
14.00 De Week K
14.25 Nieuws K
14.30 Wat wil je worden K
15.00 Reismagazine K
15.30 Geleerd is geleerd K
18.45 De markt K
17.15 Kerk en maatschappij K
17.45 Haifischbar K
18.35 De zeldzame
methoden van
F.J. Wanninger K
19.00 Hier und Meute K
19.35 Professor Balthazar K
20.00 Nieuws K
20.15 Komm Zigan K
21.45 Lotto trekking K
21.55 Nieuws K
22.05 No highway in the sky
£3.35 Nieuws K
ZONDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
12.00 Olympische spelen
15.30 Skippy
15.55 Olympische spelen
18.30 De wijkagenten
19.00 Sportweekend
19.30 Olympische spelen
20.30 Nieuws
20.45 Openbaar kunstbezit
20.50 Medisch Centrum
21.40 Lodewijk XIV neemt
de macht in handen
23.10 Nieuws
BRUSSEL FRANS
8.00 Olympische spelen
11.00 Eucharistieviering
12.00 Antenne midi
13.00 Olympische spelen
15.30 Antarctique
16.20 Victor Guyau show
17.05 Sportuitslagen
17.15 Ces animaux que l'on
appeile des bêtes
NEDERLAND I
11.00 Eucharistieviering
14.15 Nieuws K
14.17 Weekjournaa! K
14.37 Olympische spelen K
15.30 Olympische spelen K
18.55 Brigadier dog X
19.00 Amerika K
19.30 Oro Rosso K
20.20 Nieuws K
20.25 Tatort K
22.15 Edwin Hawkins Singers K
22.45 Humanistisch verbond
22.55 Nieuws X
NEDERLAND 2
18.55 Brigadier Dog K
19.00 Nieuws K
19.05 The partridge family K
19.30 Olympische spelen K
20.30 Studio sport K
21.15 Odysseus K
22.15 Studio sport K
22.45 Nieuws K
FRANKRIJK 8
9.10 Nieuws
9.15 Turnles
9.30 Orthodoxie
10.00 Protestantse dienst
10.30 De dag van de Heer
11.00 Eucharistieviering
12.00 Nieuws
12.02 La séquence
du spectateur
12.30 Biscorama
13.00 Nieuws
13.15 Un enfant nommé Michel
13.45 Dimanche en
trois manches
17.30 Camion stop
18.25 De gevangene
19.25 La semaine sur ia une
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.05 Aankondigingen
20.10 Sports dimanche
20.40 Het huis van dokter
Edward
22.30 Olympische spelen
23.30 Nieuws
FRANKRIJK 2
14.00 La France défigurée K
15.30 Olympische spelen K
18.30 Sport
19.30 Dieren in de wereld K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 Des hommes et
des poètes
22.00 Nieuws K
22.15 Ciné-club K
DUITSLAND 1
7.50 Nieuws K
7.55 Olympische spelen
in Munchen 1972 K
14.00 Nieuws K
14.10 Der Fruhschoppen K
14.55 Ook dat was
Munchen 1972 K
15.30 Olympische spelen
in Munchen 1972 K
18.30 16 dagen Olympia K
19.30 Olympische Spelen
in Munchen 1972 K
20.30 Nieuws K
20.45 Ornifle oder Der
erzurnte Himmel K
22.40 Nieuws K
22.50 Internationale
muziekweken in
Luzern 1972
MAANDAG
19.45 Nieuws
20.10 Het versterkte eiland
20.55 Karakter
21.45 Een mens genaamd
Ernest Mandei
22.35 Nieuws
22.40 Draai de knop niet om
BRUSSEL FRANS
DINSDAG
18.05
18.10
18.25
18.55
19.00
19.30
19.45
20.15
21.05
21.35
23.05
Nieuws
Oum, de witte dolfijn I
Mon pays et Ie tien
Voor de kleintjes
Katholiek
godsdienstige uitzending
Lundi sports
Nieuws
La feuille d'érable I
Levende musea
In de reeks
«Chabrol ou l'osll du
Malin» «Le Boucher» I
Nieuws
NEDERLAND I
11.10
Schooltelevisie
18.45
Brigadier Dog
K
18.55
Nieuws
K
19.05
De Partners
K
19.30
Survival
K
20.00
Nieuws
K
20.20
A family at war
K
21.10
Een dagje op de bank
22.00
Dean Martin show
K
22.50
Landjuweel Gemeri
K
23.00
Nieuws
K
DUITSLAND 1
8.20
16.15
13.20
Telecoiieges
Nieuws
Nawoord bij de
auteurswedstrijd
«Schrijf een stuk»
de jongeren
17.30
Olympische spelen
K
17.05
Plumpaquatsch
19.00
Regionaal nieuws
18.30
Antenne-soir
BRUSSEL NEDERLANDS
17.55
Nieuws
19.20
Aankondigingen
18.40
Voor de kleintjes
K
17.00
Schooltelevisie
18.00
Regionaal nieuws
19.25
Accsrdeoninuziek
18.45
Sportweekend
17.30
Schooltelevisie
18.10
Show naar wens
19.45
Nieuws
19.30
Olympische speien
K
18.00
De Fabeltjeskrant
K
18.40
Hier und Heute
20.10
Aankondigingen
19.45
Nieuws
18.05
De woudlopers
K
19.15
Zijn jullie er allemaal
20.15
Danseii op
20.00
Olympische spelen
K
18.30
Joe
K
19.25
Father Brown
een regenboog
20.30
Salto mortale
K
18.45
Survival
K
20.00
Nieuws
20.30
Het leven van de dieren
21.30
Poema do Brazil
K
19.10
De Krekenroute
K
20.15
Monitor
20.45
La femme que j'aime
22.10
Papa, maman,
19.33
Keurig Frans
21.00
Geheimen van de zee
22.00
Olympische Spelen
les gages et moi
K
Zoeklicht
21.50
In familiekring
23.00
Nieuws
22.55
Nieuws
19.40
Mededelingen
22.50
Nieuws
K
K
NEDERLAND 2
18.45 Brigadier Dog K
18.55 Nieuws K
19.05 Nine lives K
19.30 Sebastien K
20.00 Nieuws K
20.20 De Speelvogels K
22.00 Televizier magazine
22.50 Nieuws K
FRANKRIJK 1
12.30 Kapers en vrijbuiters
13.00 Nieuws
14.30 Het idool
17.55 Nieuws
18.00 Uitzending voor
de jongeren
18.35 Leven in het heden
18.55 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.25 Een antwoord op alles
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Dansen op een regenboog
20.30 La feuille d'érable
21.20 Du cöté des enfants
22.20 Catch
22.50 Nieuws
FRANKRIJK 2
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix K
19.30 Ma sorcière bien-aimée K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 F comma Flint
22.20 Portret van het heelal K
23.15 Nieuws
23.25 On en parle K
BRUSSEL NEDERLANDS
17.00 Schooltelevisie
17.30 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant K.
18.05 Skippy K
18.30 Tienerklanken
19.05 Gastprogramma
19.35 Hier spreekt men
Nederlands
Zoeklicht
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Olympiade 1972 K
20.40 Retrospectieve van
Amerikaanse komische
films «Verloren in Alaska».
21.55 Michel-Ange K
22.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
17.35 Nieuws
17.40 Schooltelevisie
18.10 Benjamin
18.25 Affiches
18.55 Ciair de lune
19.00 Pont dormant
19.30 Antenne-soir
19.40 Weerbericht
19.45 Nieuws
20.15 L'éducation
sentimentaie
21.30 Military tattoo
23.00 Nieuws
NEDERLAND l
10.45 Schooltelevisie
14.00 Schooltelevisie
18.45 Brigadier Dog
18.55 Nieuws
19.05 Dier en vriend
19.30 The Fiaxton Boys
20.00 Nieuws
20.20 La femme en blanc
20.45 Die Zelle
22.00 Hier en nu
22.40 The Relations
22.50 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Brigadier Dog
18.55 Nieuws
19.05 The passenger
20.00 Nieuws
20.20 Dad's army
20.50 Ombudsman
21.15 Interview met
Jan de Hartog
21.40 Het oproer kraait
22.20 Nieuws
FRANKRIJK I
12,30 Mailcan
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
Père et fils
Nieuws
Je voudrais savoir
Nieuws
Jeugdprogramma's
Leven in het heden
Voor de kleintjes K
Regionaal nieuws
Weerbericht
Een antwoord voor alles
Aankondigingen
Nieuws
Aankondigingen
Dansen op een regenboeg
A armes égales
Een toon hoger
Nieuws
FRANKRIJK 2
14.30 Aujourd'hui
Madame
Boemerang
Regionaal nieuws
Colorix
Letters en cijfers
Nieuws
Aankondigingen
Mardi soir
Témoins
Match sur la 2
Nieuws
DUITSLAND 1
8,20 Telecollege
16.15 Nieuws
16.20 Hello Burunni
17.05 Verrassende dagen
13.00
13.43
17.55
13.00
18.35
18.55
19.00
19.20
19.25
19.40
19.45
20.10
20.15
20.33
22.00
22.45
15.10
19.00
19.20
19.30
20.00
20.25
20.30
21.40
22.40
23.30
K