Als de banken open zijn, moet u werken. En als u vrij bent, zijn de banken gesloten. Bij ons kunt u binnen wanneer hier hebt u de sleutel. tOO jaar t Land an Riem Bank wan Brussel Huisvestings probleem te Aalst i Bank van Brussel BANKOMAT Het appartementsgebouw dat door de SM. van Goedkope wo ningen in de Tuinwijk De Blieck, aan de Popperodendries werd op gericht, is thans voltooid, zodat opnieuw 30 woongelegenheden ter beschikking van de minstbegoede gezinnen kunnen worden gesteld. Deze woongelegenheden wer den toegewezen aan families met gehandicapten ouden van dagen jonge gezinnen en mensen die bedreigd zijn met uitwijzing. Elk gezin beschikt over een rui me woonkamer, een keuken, twee slaapkamers en een badkamer. Dit is. een belangrijke bijdrage tot het lenigen van de behoefte an sociale woningen. Het eeuwfeest van 't Land van Riem werd zaterdag II. luisterlijk tierdacht met o.m. een ontvangst en stadhuize en een feestmaal. In een toespraak bracht Sche ien G. Van den Eede hulde aan Jeze bekende Aalsterse toneel vereniging en herinnerde in dank- lare bewoordingen aan de ver wensten van Ere- Rijkstaalinspek- :eur Paul Rumes, voorzitter-hono- 'aris en Jan de Block, huidige on- er-voorzitter. Twee centrale figu- tren tijdens de voorbije decennia (,in 't Land van Riem. De Schepen Bierinnerde o.m. ook aan wijlen jptaf Bruggen die in de naoorlogse jjsren zijn rijke regisseurstalenten ;ten dienste stelde van deze Aal sterse vereniging. FILM - INFORMATIE JPERE JEUGD ALFA van 22 tot 25 september Misdaden zonder drijfveer PALACE van 22 tot 28 september The bull of the west CINE RIO van 22 tot 25 september Dracula en de Weerwolf tegen Frankenstein Django stelt de wet VOLWASSENEN FEESTPALEIS van 22 tot 28 september Louisa IEGATIEF ALFA van 26 tot 28 september Liefde in gemeenschap Deze sleutel is een kaart waarmee u het deurtje kunt opendoen van de Bankomat's (zo heten de 1.000F-biljetten- automaten van de Bank van Brussel). U kunt er 24 uur op 24 geld uitnemen. Alle dagen van de week, ook tijdens het weekend. Tot 10.000 F per week. met een maximum van 9.000 F per keer. En het bedrag dat u genomen hebt wordt automatisch gere gistreerd. Hoe werkt de Bankomat? Doodeenvoudig. De koffer bevindt zich, stevig ingemetseld en degelijk afgesloten, in de gevel van het agent schap. U steekt uw kaart in een gleufje en het deurtje gaat open (3 magnetische sporen op de keerzijde van de kaart stellen uw identiteit vast). Op het toetsenbord kiest u het aantal 1.000 F-biljetten dat u wenst (van 1 tot 9). Op hetzelfde toetsenbord vormt u vervolgens even eens uw geheim codenummer (4 cijfers). De bankbiljetten komen er vanzelf uitgegleden U steekt ze in uw porte feuille. doet het deurtje dicht, neemt uw kaart terug. en klaar is Kees. En als u nu eens uw kaart kwijtraakte Geen erg i Niemand kan er wat mee aan vangen, want u alleen kent uw persoonlijk codenummer. U verwittigt ons gewoon zo vlug mogelijk, dan nemen wij de nodige maatregelen. Op het einde van het jaar staan er reeds 40. Bankomat's tot uw beschikking. Over het hele land. U kunt er regelmatig geld uitne men 14 Bankomat's in Brussel, 4 in Luik, 2 in Antwerpen, 2 in Charleroi, 1 in Waterloo, La Louvière, Gilly, Bergen, Doornik, Kortrijk, Oos tende, Gent, Verviers, Aalst, St-Nikiaas, Deurne, Borgerhout, Mechelen, Namen, Leuven, Waver, Turnhout... U zult ze allen kunnen gebruiken in uw buurt, dicht bij uw kantoor of tijdens 'n uitstapje. Waar kunt u nu zo'n Bankomatkaart krij gen Bij ons. Neem vandaag nog inlichtingen. Kom eens praten met een vriend AalstNieuwstraat 27 St-Niklaas O.L. Vrouwplaats 28

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 3