Hopprijskamp der stad Aaist DONDERDAG 28 SEPTEMBER ZONDAG 24 SEPTEMBER deze week VRIJDAG 22 SEPTEMBER Te 20 u in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat, algemene ver gadering van de afgevaardigden van de parochiale Comité's in gericht door Milac Te 20 u in de refter van het slachthuis algemene vergadering ingericht door de Aalstarse petanqueclub Te iSuSO in da Parochiale Kring, Korte Zoutstraat 40, prijs kamp ingericht door het A.C.V. Sint Martinus ZATERDAG 23 SEPTEMBER Te 2lu30 in het beukenhof, Langestraat feestavond ingericht door de Aalsterse tennisclub Te 19 u in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat dankavond van do vormelingen ingericht door de parochieraad Ta 1Su30 in hat beukenhof, Langestraat, feestvergadering inge richt door da Aalsterse petanqueclub Te 16 u oo de Sint Annawijk ziekendag met Eucharistieviering en koffietafel in de K. tg, Roklijfstraat, ingericht door de werk- greep voor Sociaal Dienstbetoon van de Sint Annaparcchie Te 3 u eerste dug da I: raderijfeesten met talrijke attracties iiijericht deer do dekenij van Molenstraat en Werf Te 20 u i:i het lokaal C oardsbergsestraat, tornooi voor de le den Ingericht deer do prtcnquecïua Apoiio To ?.3i:30 zaai p. Cornedskaai Basket-Esil ontmoeting tussen iJiack-Sojfs. - Duvel D.3.C. - Vooraf reserven To "1;-33 zaai Ei Langestraat, Jaarlijks privaat T-Dan- s it c prijsuitreiking vanwege Tennisclub Beukenhof in de stad Te 9 u derde dag van de braderijfeesten ingericht door de De kenij van Molenstraat en Werf DINSDAG 26 SEPTEMBER Te 19u30 in het stedelijk lokaal Katiesiraat 33, cursus van hel per ingericht door de Rode Krulsafdeiing Aalst Te 20 u in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat dekanale verga dering ingericht door de dekanale werkgroep voor de Missies Te 20 u in het Aposteiken, aan de kerk van Mijlbeek cursus voor de eerste hulp bij ongevallen ingericht door het Vlaamse Kruis Van 1Su45 tot 21 u voor beginnenden en van 21 tot 22u15 voor gevorderden in De Koornbloem, bij Gaston Van Der Eist, Grote Markt, danscursus ingericht door de Vlaamse Toeristenbond WOENSDAG 27 SEPTEMBER Te 19 In het parochiaal lokaal Kapucienenkloostor eerste les van de naaicursus ingericht door de K.A.V. St.-Antonius Te 20 u m de turnzaal van de Sint Kamielschool, St. Kamief- straat, turncursus ingericht door de K.A.V. St -Martinus Ts 19u30 in. het Beukenhof, Langestraat crubivsdstrijdsn :nge* richt door de Aalsterse petanqueclub Ta 14 u in de filmzaal van het Capucienenklooster, ingang aan da Sint Jobstraat, filmvertoning «De bende van Papa» ingericht door de Marcelinoclub Van 9 u tot 20 u op de terreinen aan het Apostelken, aan de kerk van Mijibeek prondelmarkt (oude en folkioristische markt) Vanaf 10 u ter gelegenheid van de wijkkermissen Genever en Hogevesten alierhande attracties en vermakelijkheden Te 17 u in De Klaroen, Kareelstraat, zangwedstrijd voor be- roepsvedettan voorgesteld door Jan Theys, en kinderzangwed strijd Vanaf 9u30 aan de feestzaal F.F.R. wandeltochten ingericht met de medewerking van de V.A.B. Te 10 u in het Aposteiken, Mijlbeek afdelingsraad ingericht door de K.W.B afdeling van de wijk Mijlbeek Grote Liefdadigheidsvlucht uit Quievrain ingericht door Duiven- bond «De Toekomst», Welvaarstraat Te 14u30 vergadering voor postzegelverzamelaars in het lokaal ..De Contnck van Spagnien» ingericht door St. Gabrielgilde Te 15 u terrein Leo De Béthunelaan, voetbalwedstrijd tussen S.K. Aalst - Aalter Te 20 u Stadsschouwburg, Vredeplein, opvoering van «Slisse bouwt» door 't Land van Riem Vanaf 9 u tweede dag van de braderijfeesten ingericht door de dekenij van Molenstraat en Werf Van 20 u tot 21 u in de turnzaal der school Graanmarkt turn oefeningen ingericht door de Immer Fitclub MAANDAG 25 SEPTEMBER Te 19 u in het stedelijk, lokaal Kattastraat 33 voordracht voer de postzegelverzamelaars ingericht door de pastzegelkring Phi- iateiia ASosta Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40, zitdag voor de landbouwers ingericht door de Boerenbond To 9 u in de stedelijke feesthalle, Keizerlijk Plein jaarlijkse hopprijskamp der stad Aalst, ingericht door cie stedelijke Hop- ccmmissie Te 19 u in de stedelijke Feesthalle, Keizerlijk Plein 21, eerste dag van het Nationale Dierensalon, ingericht door «Het Neer hof voor het land van Aalst» Op donderdag 28 september 1972, vanaf 9 uur, zal in de nieu we stedelijke feesthal te Aalst, Keizerlijk plein - Beekveldstraat, voor de 27e maal sedert het einde van de tweede wereldoorlog, de GROTE HOPPRIJSKAMP DER STAD AALST doorgaan. Deze belangrijke hopmanifesta- tie, die tot doel heeft de hopcul- tuur in hei Aalsterse in de actuali teit te stellen en een bijdrage te leveren tot de veredeling van onze inlandse hop, gaat door onder de auspiciën der stad Aalst en met de medewerking van de Aalsterse Brouwerijen, de Handelskamer van Aalst en Gewest en de be voegde Hogere instanties. Alle hopplanters uit het gewest Aaist-Asse mogen aan de prijs kamp deelnemen met zelf geteel de hop van de soorten HALLER- TAU, SAAZ, NORTHERN-BRE WER, BREWERS GOLD en RE CORD. Het aantal balen is onbe perkt. Er zal een deelnemingspre mie worden toegekend van 50 fr per baal. De balen mogen reeds daags voordien ter plaatse ge bracht worden. Er is eveneens een ruime plaats voorzien voor het lossen en laden van de hop en voor het parkeren van de wagens in de feesthal zelf. Aan de prijskamp zijn talrijke prijzen verbonden en bovendien zullen aan de laureaten erepennin gen en diploma's worden uitge reikt. De prijskamp zal besloten vvor> den met het traditioneel biertrak tement aangeboden door de Hop- commissie en de Aalsterse brou werijen. Tot en met 10 oktober in de Galerij Valerius De Saedeleer, Keizerlijk Plein 53, tentoonstelling met werken van de kunsischider Victor Servranckx. Toegankelijk alle werkdagen van 14 tot 19u30; zondagen van 10 tot 13 u Van 13 oktober tot en met 5 november in de lokalen van het Oud Hospitaal Oude Vismarkt 13, retrospectieve tentoonstelling van kunstschilder Aglans. De opening heeft plaats op 13 oktober te 20u Toegankelijk alle werkdagen van 14 tot 17 u; feestdagen, zaterda gen en zondagen- van 10u30 tot 12u30 en van 14 tot 18 u (vrij dag gesloten. Een dia-avoka 7e over de werken van deze kunst schilder heeft plaats op donder dag 5 ektofoer te 20 u Ir, de feest zaal van het stadhuis, Cbsre Markt. Van 29 september tot en met 11 oktober in de kunstgalerij A- posteiken, Albrechilaan (aan cie kerk Mijlbeek) tentoonstelling met werken van de kunsischider. i'iudi Fonteyne. De opening met inlei ding door juffr Erna Dietens en voordracht door juffr. Beiiy De Backer met «Kinderjaren» heeft plaats op vrijdag 28 september te 20 u. Deze expositie is open alle dagen (uitgezonderd donderdag) van 10 tot 20 u. Tot en met 26 september in de Galerij Pieter Coecke, Molenstr. 44, tentoonstelling met werken van Guy Vandenbranden, Dan Van Severen, Gasten De Mey, André Beullens, Gilbert De Cock, Ame- dee Cortier, Hugo De Clercq en Jan Van den Abeel. Deze exposi tie is open alle werkdagen van 10 tot 12 u en van 15 tot 19 u: zon dagen van 10 tot 13 u. Van 22 september tot en met 8 oktober in New Reform Gallery Schoolstraat 17, tentoonstelling van Maurice De Clercq «Looking Girls» en vernissage in Mikro-Mini Opening op 22 september te 2Öu 30 met inleiding door Louis Paul Boon. Open op woensdag don derdag, vrijdag zaterdag van 15 tot 18 u; zondag van 10 tot 12u.

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7