t Valery VAN DER ELST Grote hopprijskamp der stad Aalst - 28 september 1972 Bernardine Vermeir Bouw vergunningen 6 Burgerlijke stand VAN 25 TOT EU MEI 30 SEPTEMBER OVERLIJDENS Raphael De Rauw, boekhouder, 52 jaar, echt. van Rosa Vindevo- gei, Aalst Merestraat 133 Polidoor Joseph Van Geyt, zb., 83 jaar, echt. van Clara Eeckhaut Aalst Ledebaan 295 Albertus Constansius De Winne schilder, 51 jaar, echt. van Ivone Van Geert, Moorsel, Aalstersestg. 64 Maria Bertha Francisca Cuve- lier, herbergierster 51 jaar echte, van Jozef Callebaut, Moorsel Herbergstraat 10 Petrus Franciscus Moens, zb., 86 jaar wedr. van Maria Uyter- sprot, Wieze Schroverstraat 64 Adelina Maria Leopoldin Joo- ris, nijveraarster, 77 j. wede. van Jan De Geyter, Aalst Parklaan 26 Rachel Maria Cornelia Sienaert zb., 66 jaar wede. van Richard Van Impe Mere Cauwenbergstr. 43 Joannes Franciscus Emilius Van Horick, zb., 76 jaar wedr. van Leonia Geysels en van Hortansia Theys, Aaarschot Albrechltaan 25 Philoména Amant, zb., 78 jaar, wede. Edouardus Van den Bulcke Aalst De Coninckstraat 4 Carolus Ludovicus Van Wese- mael, metselaar, 51 jaar, echt van Maria Vanlerberghe Aalst Jan De Windstraat 31 Zenobia Maria Verbeiren, zb., 59 jaar, echte, van Karei Ernst, Aalst Gasthuisstraat 30 Maria Delphina Steeman, zb., 77 jaar wede van Gustavus Van der Heyden Mespelare Beneden straat 49 Bertha Carolina De Winter, zb. 88 jaar wede van Egidius Meert, Erpe Dorpstraat 78 Irena Clementia Coppens, zb., 77 jaar echte, van Mauritius Bae- tens, Lede, Steenweg op Wiche len 158 Constant Arts, zb., 72 j. echt. van Louisa Waeytens, Aalst Den- dermondessteenweg 24 Maria Anna Catharina Goorts, zb., 96 jaar, wede van Carolus Librecht, Aalst Rustoord St-Lie- ven Sidonie Euphrasie Bronseiaer, zb., 61 jaar echte, van Adolf Pede, Liedekerke Velodroomweg 213 André De Coninck, zb., 69 j. wedr. van Maria De Bruyne, echt. van Leontina VeilJefon, Aalst Moorselbaan 85 Arthur Van de Maele, zb., 68 j. echt. van Mathidis De Valck, Aalst Kerrebroekstraat 63. WOggm Men verzoekt ons het overlijden te melden van DE HEER weduwnaar van mevrouw Maria LEROY geboren te Aalst op 20 januari 1895 en er godvruchtig overleden op 30 september 1972 gesterkt door de H.H. Sakramenten der zieken en de Pauselijke Zegen De plechtige lijkdienst, gevolgd door de, teraardebestelling, heeft plaats gehad op woensdag 4 oktober 1972. WEES HEM INDACHTIG IN UW GEBEDEN Rouwadressen Naarstigheidstraat 111 9300 Aalst Schoolstraat 30 A 9300 Aalst Boudewijnlaan 85 9300 Aaist Rozenstraat 2 A 9308 Hofstade. .Begraf. Arijs, Aalst baan 59 Herdersem Peggy Hobbels, Moorselbaan 557 Aalst Saskia Van Goethem, Slotstr. 39 Aalst Amaury D'Haese Parklaan 31 Aalst Nele Van- holder, Hoogstraat 50-52 Haaltert Liesbet Van Langenhove Pont- weg 62 Herdersem Steven Ghysens, Van der Nootstraat 9 Moorsel Johan Beerens, Lare- straat 4 Haaltert Mick De Sa deleir, Molenstraat 66 Wetteren Bettina De Smedt, Achterstr. 17 Meldert Saskia Van den Broeck, Hertstraat 5 Borchtlom- beek Kris De Boitselier, Lan- gehaagstraat 31 Gijzegem Ya- nik Florin, Ternatstraat 36 Sint- Katherina-Lombeek Cdrine D' Hauwer, Nieuwstraat 1c Burst Jan D'Hauwers, Polbroek 57 Sint Lievens-Houtem Katrientje Cooman Rijkhofstraat 12 Otter- gem Jürgen Simoen, J. Fr. Vonckstraat 31 Baardegem Marjolein Verhegghe Aug. De Bra banterstraat 76 Denderleeuw Mieke Van den Borre, Bredeweg. 58 HekelgemPiet De Glas, Nieuwstraat 33 MeerbekeNico Van Herreweghe, Herremansstraat 16 Meerbeke. (9 GEBOORTEN Dirk De Meersman, Pontweg 35 Herdersem Cindy De Meyer Groenstraat 26 Erembodegem Peter Van Biesen, Bredestraat 82 Erembodegem Kristin De Bae- re, Villalaan 13 Erembodegem Gerd Van Melkebeke, Evendael 13 Herzele Katie Moreel, Oorde- gemstraat 34 Vlierzele Petra De Moor Proviciale baan 199 Me re Werner De Moor, Bedrijvig heidstraat 8 Aalst Geert De Pauw, Grote Steenweg 129 Oor- degem Peggy Matthys, Ge- raardsbergsestraat 36 Aalst Kelly Van Damme, Schoolstraat 4 Herzele Jurgen Visart, Grote HUWELIJKEN Rudy Mertens, postbediende, Aalst Jan Jelierstr. 30 met Mar leen De Gendt zb., Hofstade Zak- straat 25. HUWELIJKSAFKONDIGINGEN Gustaaf Walgraef, chauffeur, uit de echtgescheiden van Gode- lieve Buys, wonende te Aalst Beekstraat 30 met Josephine Van der Veecken, stikster, wonende te Aalst Beekstraat 30 Paul Frateur, nijveraar, Linden Jachthoorn 11 met Rita De Canck verpleegster Aalst Parklaan 169 Jozef Haustaete, licentiaat han delswetenschappen, Oordegem, Grote Steenweg 16 met Monique Limpens, bestuussecretaresse wo nende te Aalst Peter Benoitstr. 17 UITSLAGEN Aantal balen die voor de prijs kamp werden aangeboden replant Saaz 18 replant Hallertau 37 variëteit Northern Brewer25 variëteit Record 31 variëteit Brewers Gold 5 De voorkeuring werd uitge voerd door de h. Willy Callebaut, Avouéstraat Moorsel, Emiel Calle baut, Portugezenstraat 35 Teral- fene, Paul De Vis, Brusselbaan 185 Hekelgem - hopplanters: dhh. Maurits Fache, Parklaan Aalst, Charles Verlinde, Steenweg 7a Essene en J. Cardinael, Maison Vermeulen rue de la Limite 27 1030 Brussel - hophandelaars en dhh. E. De Schrijver (brouwerij Zeeberg), Corthals (brouwerij De Blieck) en mw. Dumon-Frine (brouwerij De Gheest) als des kundigen der Aalsterse Brouwerij en. Ereprijs der Stad Aalst - replant Hallertau dhr. Beeckman Constant, Hof Somergem te Aalst Ereprijs der Stad Aalst - replant Saaz dhr. Beeckman Constant, Hof Somergem te Aalst Ereprijs der Stad Aalst - variëteit Northerm-Brewer dhr. Schoukens Frans, Opalfe- neweg, Ternat Ereprijs der Stad Aalst - variëteit Record dhr. Schoukens Frans, Opalfe- neweg, Ternat Ereprijs der Stad Aalst - variëteit Brewers Gold Tweede prijs der Handelskamer Aalst en Gewest dhr. Van Langenhove Rene. Domenstraat 13 Meldert Ereprijs der Aalsterse Brouwerij en - replant Hallertau dhr. Beeckman Constant, Hof Somergem te Aalst Ereprijs der Handelskamer Aalst en Gewest - replant Hallertau dhr. Beeckman Constant, Hof Om te delen in de vreugde van de verrezen Heer, Heeft de Vader tot Zich geroepen ZUSTER geboren te Hekelgem, 29 april 1920 Om de Heer in alles te volgen en voor de wereld een teken te zijn dat God leeft, werd zij religieuse in de congregatie van dj Zwarte Zusters te Aalst waar ze intrad op 21 maart 1943 Gezalfd in extremis overleed zij te Lede op 30 september 1972 De Eucharistieviering heeft plaats gehad op woesdag 4 okto ber 1972. Leopoldlaan, 9 9300 Aalst. Rouwadres Huize Ronkenburg, Ronkenburgstraat Lede. Somergem te Aalst Tweede prijs der Handeiskame; Aalst en Gewest - replant Hallertau dhr. Schoukens Frans, Opalfe- neweg, Ternat Tweede prijs der Handelskamer Aalst en Gewest - replant Saaz mw. Baeten Ludovica, Kaalberg 5 Moorsel Tweede prijs der Handelskamer Aalst en Gewest - variëteit Northern-Brewer dhr. Van Langenhove Rene, Domenstraat 13 Meldert Ereprijs "De Hopduve!» - Ons Zonnig Huis Hof Somergem dhr. Permentier Gebroeders, Langestraat te Aalst Deze prijs wordt enkel toege kend aan een Aalsterse hop- planter, die aan de prijskamp heeft deelgenomen. Replant Saaz Een 1* prijs dhr. Temmerman Alfons, Brus selbaan 285 Erembodegem mw. Baeten Ludovica, Kaalberg 5 Moorsel Een 2' prijs dhr. Goeman, Geneverweg Moorsel dhr. Beeckman Constant, Hof Somergem te Aalst uéstraatl Opal J nt, Hof Replant Hallertau Een 1" prijs dhr Baeten Albert, Avouéstraat, Moorsel dhr. Schoukens Frans, neweg, Ternat dhr. Beeckman Constant, Somergem te Aalst dhr. Goeman, Geneverweg Moorsel Drie 2' prijzen dhr. Van Langenhove Rene, Domenstraat 13 Meldert Variëteit Northern Brewer Twee 1' prijzen dhr. Permentier Gebroeders, Langestraat te Aalst Twee T prijzen dhr. Vermoesen Omer A. Da Cockstraat, Hedersem Variëteit Record Een 1" prijs dhr. Schoukens Frans, Opalfe- neweg, Ternat dhr. Van Langenhove Re Domenstraat 13 Meldert Een 2° prijs dhr. Schoukens Frans, Opia neweg, Ternat dhr. Van Langenhove Re Domenstraat 13 Meldert De Cock Gerrit, Des. De Wol straat 13 Aalst bouwen woning Hoezestraat. Lievens Jacques, 149 Aalst bouwen straat. Groenstraat woning Y Begraf. Strens, Aalst Van de Kerckhoven Bergemeer- senstraat 113 Aalst verbouwen keuken Bergemeerstraat 113.

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 6