Gouden bruiloft Burgerlijke stand henriette goes Antonine Potters a Bouw vergunningen wie 'osft en in mij gelooft, zal niet sterven voor eeuwig. *33F381i op 8 oktober 1972 keerde weer naar het vaderhuis in de hoop op de glorierijke verrijzenis weduwe van phüernon osseiaer zij werd geboren te st. jans molenbeek op 17 juni 1893 met diepe droefheid, maar met een groot geloof in gods liefde, melden u dit en vragen om uw gebed roger en margareta osselaer-schellinck, gustaaf en gilberte sanders-osselaer, gaston en hilda osselaer-waelput, omer en anna de coninck-osselaer, maurits (f) en marie-jeanne schellinck-osselaer, hilde, ivo, birgit en hans osseiaer, johan, lutgart, kathelijne, beatrijs en mark sanders, steven, jan, wim, tom, koen en leentje osseiaer, anne-marie, geert, dirk, guido, joris en greetje, de coninck piet en hern schellinck de families goes en osseiaer. haar kinderen; haar kleinkinderen: de plechtige uitvaartmis waartoe U beleefd wordt uitgenodigd zal plaats hebben op zaterdag 14 oktober 1972 te 10u30 in de parochiekerk van st. jozef te aalst gevolgd door de teraardebestelling. begroeting in de kerk te 10u 15 er is een autobus ter beschikking na de dienst. een rozenkrans zal gebeden worden op vrijdag 13 oktober te 19u30 in de kapel van st. apollonia oude gentbaan. de gregoriaanse missen zullen later aangekondigd worden. vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbrie ontvingen gelieven dit als dusdanig te aanzien en ons te verontschuldigen, rouwadressen reinaertdreef 2 9300 aalst, schoolstraat 26 9300 aalst. beekstraat 52 2690 temse, honegemstraat 16 9410 erpe, paternosterstraat 34 9300 aalst. begrafenissen arijs - aalst weekkalender LEVENSWIJSHEID Alle dieren behalve de mens weten dat de vornaamste plicht van het leven is ervan te genieten. (Samuel Butler, 1835-1902) WENS HUN EEN GELUKKIGE NAAMDAG Zondag 15 okt.Gordianus, Roger (Rutger), Theresia (There sa, Trees, Thérèse) Maandag 16 okt.: Gerardus, (Geert, Gerrit, Gerda, Gerarda), Hedwig (WisKe) Diinsdag 17 okt.: IGnaas, Heron, Rudolf, Viktor, Vik, Zeger Woensdag 18 okt.: Justus (Joost, Joos, Joselin, Jocelijn), Lucas (Luc), Monon Donderdag 19 okt. Frieda, Isaak, Laura, Livaan, Paul, Petrus Vrijdag 20 okt.: Adeline (Alina), Aderald, Bertilla, Irena, Martha Zaterdag 21 okt.: Bertold, Celina, Elizabet, Gregoria, Hilari- on, Klementina, Ursula HEILIG EVANGELIE VAN ZONDAG 28' zondag na Pinksteren «De gast zonder bruiloftskleed" Matth. 22,1-14) ZON 15 okt. 31 okt. OP 7u06 7u32 ONDER 17u51 17u20 MAANSTANDEN Eerste kwartier op 15 okt. te 13u55. Volle maan op 22 okt. te 14u25 BIJZONDERE DAGEN Zondag 15 okt.: H. Teresia Te Avila in Spanje geboren, trad de H. Teresia op 18-jarige leeftijd in het klooster der Carmelitessen. Daar vond zij de tijd niet alleen om de Carmelorde te hervormen, een voortdurend beschouwd leven te leiden, maar ook om de verhevenste werken over mystike godgeleerdheid samen te stellen, die ooit door mensenhand werden geschreven. 1582) Woensdag 18 okt.: H. Lucas Geboortig van Antiochiê, was ge neesheer en werd na zijn bekering door de H. Paulus, diens metge zel. Wij kennen hem als de schrij ver van een der Evangeliën, en als sanmenstelled van het Scrif- tuurboek, getiteld Handelingen der Apostelen, waarin hij voorna melijk uit eigen aanschouwing de eerste jaren der jeugdige Kerk van Christus en de apostolische werkzaamheid van de H. Paulus verhaalt. Over zijn levenseinde zijn ons geen bijzonderheden be kend. De H. Lucas is de patroon heilige van de aanemers, boekbin desr, geneesheren, molenaars, kunstschilders, beeldhouwers, te kenaars enschilders. AGENDA 15 okt. Antwerpen (Mu- ziektornooi om 14 u in de Natio nale Handelsbeurs) Bon-Se- cours Bierfeest - Cambrinusstoet te 15 u Diksmuide Breugeb- aanse bierfeesten. IN DE NATUUR Deze week trekken over de snip, de buizerd, de kauw, de bonte kraai, de zwarte kraai, de geelgars en de witte kwikstaart. VOLKSE WEERKUNDE 15 okt.: Omstreeks deze tijd komen nog enige schone dagen, die «Zomer van Sinte Teresia» worden genaamd. Men zegt«De Heilige Teresia moet haar zomer- ke van vijf dagen geven». 19 okt.: Met Sint Lucas staat de winter voor de deur. Als Sint Lucas zijn mantel draagt vriest het dat het kraakt. Die met Sint Lucas rogge zaait, 't jaar daarop met genoegen maait. Is 't om Sint Lucas naar behoren, ligt reeds veel koren in de voren. Om te delen in de vreugde van de verrezen Heer, Heeft de Vader tot Zich geroepen ZUSTER Om de Heer in alles te volgen en voor de wereld een teken te zijn dat God leeft. werd zij religieuse in de congregatie van de Zwarte Zusters te Aalst waar ze intrad op 21 januari 1914 Nadat zij door de kerk met Het Sacrament der zieken en Het Viaticum werd gesterkt in haar ziekte overleed zij op 6 oktober 1972 in het O.L. Vrouw Ziekenhuis te Aalst. De Eucharistieviering heeft plaats gehad op woensdag 11 oktober 1972. Leopoldlaan, 9 9300 Aalst. Rouwadres Huize Ronkenburg, Ronkenburgstraat Lede. Begraf. Strens, Aalst Volgende bouwtoelatingen wer den door het stadsbestuur toege staan Keymeulen Valerie, J. Megansk- straat 37 Aalst verbouwen woning J. Meganckstraat. Van Impe Danielle, Kerkstraat 3 Aalst verbouwen woning Oude Vismarkt 6. D'Hollander Etienne, Brede- straat 78 Aalst bouwen woning en stapelplaats Bredestraat. De Leeuw Georges, Rozen- dreef 174 Aalst Bouwen serre Rozendreef. Van der Eist Jozef, Oude Aar deweg 12 Aalst verbouwen wo ning Oude Aardeweg 12. Vinck Francois, Doolhofstraat 23 Aalst verbouwen woning Dool hofstraat. Van Daele Jean, St. Annalaan 70 Aalst bouwen woning St.- Apolloniastraat Ledegen Ph. Kouterstraat 6 Aalst Bouwen tuinhuisje Rozen- dreef. HUWELIJKSAFKONDIGINGEN Eddy Debaets, adjunkt corres pondent RTT., Aalst Weverijstraat 3, met Diane Marckx zb. Aalst Dompelstraat 25. Jean-Pierre De Greve, frezer Aalst Garenstraat 6, met Rita Anné inpakster Aalst Boudewijn- laan 47. Etienne Verbestel student Aalst Garenstraat 6, met Myriam Re- dant, studente Aalst Garenstraat 3. Edgard Van den Borre, huis schilder Erembodegem Dorpsstr. 14, met Yvonne Renneboog vorm- ster Aalst Lokerenveldstraat 61, voorheen wonende te Herdersem. Erik Talloen student Aalst Park laan 93, met Carmen Moreels zb. Aalst Hopmarkt 1. José De Smet garage-bedrijfs leider Aalst Welvaartstraat 64 met Erna Meuleman opsteller Lede Olmendreef 25 De Brankardiersverenïgïng der Diocesane bedevaart haar Lourdes (Frankrijk) wenst zijn voorzitter en echtgenote Mr en Mw APPELMANS VAN DAMME hartelijk proficiat bij bun gouden huwelijksjubileum. Ad muitos annos. De echtgenoten Jan Bapticta Cyrille Casteiein, geboren te Heu- le, op 25 december 1901 en Jo- sephina Philomena Van Audenho- ve, geboren te Aalst, de 26 au gustus 1889 vieren op 9 novem ber 1972 hun gouden bruiloft. Zij huwden te Aalst op 9 no vember 1922 en wonen er Markt- wég 20 Rustoord St. Job. De echtgenoten hebben 3 kin deren, 5 kleinkinderen, 2 achter kleinkinderen.

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 6