deze week in de stad VRIJDAG 13 OKTOBER Xe 20 u. 30 in het Apostelken, aan de kerk van Mijibeek, feest avond met het Wiliy Michiels Kwintet ingericht door het Comité Apostelken. Te 20 u. in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat 105 voordracht over ..Dood en Verrijzenis» ingericht door de Sociale Schooi van het H. Hart. Xe 20 u. in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt voor dracht over «De gemengde economie en haar problemen» door Mare Eyskens ingericht door het Comité der Banken. Te 20 u. in het lokaal De Palm, E. Bosteelstraat 3 prijskamp ingericht door het A.C.V. St. Martinus. ZATERDAG 14 OKTOBER Xe 15 u. Erasmusschool, Priester Daensplein2 Auteur Andries Bogaert stelt zijn gloednieuwe roman voor Het toplicht is zoek Uitgeverij Saeftinge. Te 19 u. 30 in de zaal van de Sint Annaschool algemene verga dering van de parochiale werkgroepen van de parochieraad Sint Anna. Te 19 u. 30 in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat feestavond met het ensemble The Family Band ingericht door het A.C.V. H. Hart. Te 20 u. in het Beukenhof, Langestraat petanquetornooi voor de leden ingericht door P. C. Alosta. Ta 20 u. in de feestzaal Sint Augustinus, Leopoldlaan, filmverto ning «De jongen met het groene haar» ingericht door het Davidsfonds Mijlbeek. Te 20 u. in het lokaai Geraardsbergsestraat 100 kiekentornooi voor de leden ingericht door de petanqueclub Apollo. Te 20 ii. Zaal Beukenhof Langestraat 11e Groot Optimisten Nachtba! ingericht door de Bond Vrijwillige Bloedgevers Gewest Aalst. 20 u. 30 Okapizaai Burgstraat Basketbalwedstrijd tussen Sunshine - CEP Fleurus vooraf reserve. Te 20 u. Vergaderzaal van het ABVV, 4e verdieping Hopmarkt Gespekavond over «Hebben meerdere onderwijsnetten nog zin Wat is een pluralistische school» Inleider: B. Van Hoorick Te 20 u. in het stedelijk zwembad zwemwedstrijden ingericht ter gelegenheid van Sportbiennale. Te 20 u. in het stadspoppentheater, Kattestraat 33 tweede voor stelling van «Zie ommezijde» door Skene van de jeugdgroep Ter Linden. Van 20 tot 21 u. in de turnzaal der school Graanmarkt turn oefeningen ingericht door de Immer Fitclub. Te 20 u. in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, kunst concert door de culturele vereniging Pro Arte. Te 20 u. in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26 verbondelijke Lourdesavond ingericht door de K.W.B. en K.A.V. Lourdes- werking. Van 20 tot 21 u. in de turnzaal der school Moorselbaan turn- cursus ingericht door de K.A.V. Mijlbeek. Te 20 u. in de zaal Ypsilon, Meuleschettestraat dekanale ver gadering voor katechisten ingericht door de parochieraad Sint Jozef. ZONDAG 15 OKTOBER Te 10 u. in de bovenzaal bij Willy Bellon, Grote Markt voor dracht voor de postzegelverzamelaar ingericht door de post zegelkring Ons Huis. Van 10 tot 12 u. in het Osbroekstadion atletiekwedstrijden in- het teken van Sportbiennale. Vanaf 10 u. op de wijk Brokkel allerhande vermakelijkheden en attractie ingericht ter gelegenheid van de jaarlijkse kermis. Te 11 u. Zaal Black-Boys P. Corneliskaai Volley-Ballwedstrijd Ebomco - Rapid St Niklaas. Vanaf 11 u. 30 in de zaal De Klaroen, Kareelstraat kampioen schap van Vlaanderen dames en herenkappers. Te 14 u. in het Beukenhof, Langestraat gemengd tornooi voor niet gefedereerde ploegen ingericht door de Aalsterse petanque- Te 14 u. in het Kapucijnenklooster, ingang aan de St. Jobstraat filmvertoning «De getatoueerde» ingericht door de Marcelino- club. Te 15 u. Terrein S.K. Aalst Leo de Bethunelaan Voetbalwed strijd S.K Aalst - St. Gent. Te 15i!30 in de St. Maartens kerk uniek muziek recital, geor ganiseerd door Kristiaan Van Ingelgem. Te 20 u. in het stadspoppentheater, Kattestraat 33 voorstelling van «Zie ommezijde» door de jeugdgroep Skene van Ter Linden Te 17 u. Zaal Okapi Burgtstraat Basketball-wedstrijd dames Sim - Diepenbeek Te 20 u. Za3l Black Boys P. Corneliskaai Basket-ballwedstrijd Blacq-Boys - S.K. Tongeren, vooraf reserven. club. DINSDAG 17 OKTOBER Te 20 u. 30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de fotoliefhebbers ingericht door de Aalsterse fotoclub. Van 19 u. 45 tot 21 u. voor beginnenden en van 21 u. tot 22 u. 15 voor gevorderden danscursus ingericht door de Vlaam se Toeristenbond in de Koorbioem Grote Markt. Te 20 u. in het Apostelken, Mijlbeek cursus voor eerste hulp bij ongevallen ingericht door het Vlaams Kruis. Te 19 u. 30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 cursus voor helper ingericht door het Rode Kruis Aalst. Van 14 u. 30 tot 17 u. in het Groen Kruis St jorisstraat 26 danscursus inaericht door de christelijke bond van gepensio- dw-fi neerden. .rjein^ Te 20 u. in de Sint Martinukring, Zonnestraal 20 gespreks- avond over «Gemengde ontmoetingen van tieners» ingericht door K.A.V. en K.W.B. Sint Martinus. Te 20 u. Stadhuis Aalst Paneeigesprek «Strijdend Humanisme juridische erkenning van de vrijzinnigheid» ingericht door het Humanistisch Verbond Aalst. WOENSDAG 18 OKTOBER Te 19 u. 30 in het Beukenhof Langestraat clubwedstrijden in gericht door de Aalsterse petanqueclub. Te 19 u. in het Kapucijnenklooster, naaicursus ingericht door de K.A.V. Sint Antonius. Te 20 u. 30 in de turnzaal van het St.Maarteninstituut Sint Kamielstraat turncursus ingericht door de K.A.V. Sint Martinus. Te 19 u. 30 in het lokaal Landhuis, bij Remi Buys, Grote Markt voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Fila Aalst. Te 20 u. 30 in de feestzaal van het stadhuis, pianorecital door Erec en Desso Vasarhelyi. Grote Markt MAANDAG 16 OKTOBER Te 10 u. in hei stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkrïng Alosa.t DONDERDAG 19 OKTOBER Van 9 u. 30 tot 12 u. in de Sint Martinuskring, Korte zoutstraat 40 zitdag voor landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te 20 u. in het clublokaal Immerzeeldreef debatavond van de Jokoclub met de h. F. Van Volsem, ingericht door de jeugdclub Kuklos. Te 20 u. in de filmzaal van het Sint Jozefscoliege, ingang Hoog straat filmvertoning «Maison des Bories» ingericht door de Katholieke Filmliga. Van 13 oktober tot en met 5 november in de lokalen van het Oud Hospitaal Oude Vismarkt 13, retrospectieve tentoonstelling van kunstschilder Aglane. De opening heeft plaats op 13 oktober te 20u Toegankelijk alle werkdagen van 14 tot 17 u; feestdagen, zaterda gen en zondagen van 10u30 tot 12u30 en van 14 tot 18 u (vrij dag gesloten. Van 14 tot en met 25 oktober in de kunstgalerij Apostelken, aan de kerk van Mijlbeek, tentoonstel ling met werken van Jef Dhaese. De opening van deze expositie heeft plaats op zaterdag 14 okto ber te 19u30. Toegankelijk alle da gen van 10 tot 12 en van 13 tot 21 u. Van 13 tot en met 29 oktober in de Reform Galerij Schoolstraat tentoonstelling met werker, van de kunstschilder Herman De Schut ter, uit Nieuwerkerken. Da ope ning heeft plaats op vrijdag 13 oktober te 20u3Q. Daze expositie is open woensdag, donderdag, vrij dag, zaterdag van 15 tof 13 u zondagen van 10 tot 12 u. Van 13 tot en met 31 oktober in de Galerij Borghmans heeft een tentoonstelling plaats met werken van Denyse Minne en Marcel Gos- sé. De opening met inleiding door de h. R. De Graeve heeft plaats op vrijdag 13 oktober te 20u30. Deze tentoonstelling is toeganke lijk aiie dagen van 10 tot 12 en van 14 tot 19 u; zondag van 10 tot 13 en van 15 tot 18 u (maan dag gesloten). Tot en met 16 oktober in de Gaierij Pieter Coecke, Molenstr. 44, tentoonstelling met werken van Pal Horvath. Deze tentoon stelling is toegankelijk alle dagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u. zondog van 10 te* 13 u.

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7