deze week in de stad
VRIJDAG 13 OKTOBER
Xe 20 u. 30 in het Apostelken, aan de kerk van Mijibeek, feest
avond met het Wiliy Michiels Kwintet ingericht door het Comité
Apostelken.
Te 20 u. in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat 105 voordracht
over ..Dood en Verrijzenis» ingericht door de Sociale Schooi
van het H. Hart.
Xe 20 u. in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt voor
dracht over «De gemengde economie en haar problemen» door
Mare Eyskens ingericht door het Comité der Banken.
Te 20 u. in het lokaal De Palm, E. Bosteelstraat 3 prijskamp
ingericht door het A.C.V. St. Martinus.
ZATERDAG 14 OKTOBER
Xe 15 u. Erasmusschool, Priester Daensplein2 Auteur Andries
Bogaert stelt zijn gloednieuwe roman voor Het toplicht is
zoek Uitgeverij Saeftinge.
Te 19 u. 30 in de zaal van de Sint Annaschool algemene verga
dering van de parochiale werkgroepen van de parochieraad Sint
Anna.
Te 19 u. 30 in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat feestavond
met het ensemble The Family Band ingericht door het A.C.V. H.
Hart.
Te 20 u. in het Beukenhof, Langestraat petanquetornooi voor de
leden ingericht door P. C. Alosta.
Ta 20 u. in de feestzaal Sint Augustinus, Leopoldlaan, filmverto
ning «De jongen met het groene haar» ingericht door het
Davidsfonds Mijlbeek.
Te 20 u. in het lokaai Geraardsbergsestraat 100 kiekentornooi
voor de leden ingericht door de petanqueclub Apollo.
Te 20 ii. Zaal Beukenhof Langestraat 11e Groot Optimisten
Nachtba! ingericht door de Bond Vrijwillige Bloedgevers Gewest
Aalst.
20 u. 30 Okapizaai Burgstraat Basketbalwedstrijd tussen
Sunshine - CEP Fleurus vooraf reserve.
Te 20 u. Vergaderzaal van het ABVV, 4e verdieping Hopmarkt
Gespekavond over «Hebben meerdere onderwijsnetten nog
zin Wat is een pluralistische school» Inleider: B. Van
Hoorick
Te 20 u. in het stedelijk zwembad zwemwedstrijden ingericht
ter gelegenheid van Sportbiennale.
Te 20 u. in het stadspoppentheater, Kattestraat 33 tweede voor
stelling van «Zie ommezijde» door Skene van de jeugdgroep
Ter Linden.
Van 20 tot 21 u. in de turnzaal der school Graanmarkt turn
oefeningen ingericht door de Immer Fitclub.
Te 20 u. in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, kunst
concert door de culturele vereniging Pro Arte.
Te 20 u. in het Groen Kruis, St. Jorisstraat 26 verbondelijke
Lourdesavond ingericht door de K.W.B. en K.A.V. Lourdes-
werking.
Van 20 tot 21 u. in de turnzaal der school Moorselbaan turn-
cursus ingericht door de K.A.V. Mijlbeek.
Te 20 u. in de zaal Ypsilon, Meuleschettestraat dekanale ver
gadering voor katechisten ingericht door de parochieraad Sint
Jozef.
ZONDAG 15 OKTOBER
Te 10 u. in de bovenzaal bij Willy Bellon, Grote Markt voor
dracht voor de postzegelverzamelaar ingericht door de post
zegelkring Ons Huis.
Van 10 tot 12 u. in het Osbroekstadion atletiekwedstrijden in-
het teken van Sportbiennale.
Vanaf 10 u. op de wijk Brokkel allerhande vermakelijkheden
en attractie ingericht ter gelegenheid van de jaarlijkse kermis.
Te 11 u. Zaal Black-Boys P. Corneliskaai Volley-Ballwedstrijd
Ebomco - Rapid St Niklaas.
Vanaf 11 u. 30 in de zaal De Klaroen, Kareelstraat kampioen
schap van Vlaanderen dames en herenkappers.
Te 14 u. in het Beukenhof, Langestraat gemengd tornooi voor
niet gefedereerde ploegen ingericht door de Aalsterse petanque-
Te 14 u. in het Kapucijnenklooster, ingang aan de St. Jobstraat
filmvertoning «De getatoueerde» ingericht door de Marcelino-
club.
Te 15 u. Terrein S.K. Aalst Leo de Bethunelaan Voetbalwed
strijd S.K Aalst - St. Gent.
Te 15i!30 in de St. Maartens kerk uniek muziek recital, geor
ganiseerd door Kristiaan Van Ingelgem.
Te 20 u. in het stadspoppentheater, Kattestraat 33 voorstelling
van «Zie ommezijde» door de jeugdgroep Skene van Ter Linden
Te 17 u. Zaal Okapi Burgtstraat Basketball-wedstrijd dames
Sim - Diepenbeek
Te 20 u. Za3l Black Boys P. Corneliskaai Basket-ballwedstrijd
Blacq-Boys - S.K. Tongeren, vooraf reserven.
club.
DINSDAG 17 OKTOBER
Te 20 u. 30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht
voor de fotoliefhebbers ingericht door de Aalsterse fotoclub.
Van 19 u. 45 tot 21 u. voor beginnenden en van 21 u. tot
22 u. 15 voor gevorderden danscursus ingericht door de Vlaam
se Toeristenbond in de Koorbioem Grote Markt.
Te 20 u. in het Apostelken, Mijlbeek cursus voor eerste hulp bij
ongevallen ingericht door het Vlaams Kruis.
Te 19 u. 30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 cursus voor
helper ingericht door het Rode Kruis Aalst.
Van 14 u. 30 tot 17 u. in het Groen Kruis St jorisstraat 26
danscursus inaericht door de christelijke bond van gepensio-
dw-fi
neerden.
.rjein^
Te 20 u. in de Sint Martinukring, Zonnestraal 20 gespreks-
avond over «Gemengde ontmoetingen van tieners» ingericht
door K.A.V. en K.W.B. Sint Martinus.
Te 20 u. Stadhuis Aalst Paneeigesprek «Strijdend Humanisme
juridische erkenning van de vrijzinnigheid» ingericht door het
Humanistisch Verbond Aalst.
WOENSDAG 18 OKTOBER
Te 19 u. 30 in het Beukenhof Langestraat clubwedstrijden in
gericht door de Aalsterse petanqueclub.
Te 19 u. in het Kapucijnenklooster, naaicursus ingericht door de
K.A.V. Sint Antonius.
Te 20 u. 30 in de turnzaal van het St.Maarteninstituut Sint
Kamielstraat turncursus ingericht door de K.A.V. Sint Martinus.
Te 19 u. 30 in het lokaal Landhuis, bij Remi Buys, Grote Markt
voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de
postzegelkring Fila Aalst.
Te 20 u. 30 in de feestzaal van het stadhuis,
pianorecital door Erec en Desso Vasarhelyi.
Grote Markt
MAANDAG 16 OKTOBER
Te 10 u. in hei stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor
de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkrïng
Alosa.t
DONDERDAG 19 OKTOBER
Van 9 u. 30 tot 12 u. in de Sint Martinuskring, Korte zoutstraat
40 zitdag voor landbouwers ingericht door de Boerenbond.
Te 20 u. in het clublokaal Immerzeeldreef debatavond van de
Jokoclub met de h. F. Van Volsem, ingericht door de jeugdclub
Kuklos.
Te 20 u. in de filmzaal van het Sint Jozefscoliege, ingang Hoog
straat filmvertoning «Maison des Bories» ingericht door de
Katholieke Filmliga.
Van 13 oktober tot en met 5
november in de lokalen van het
Oud Hospitaal Oude Vismarkt 13,
retrospectieve tentoonstelling van
kunstschilder Aglane. De opening
heeft plaats op 13 oktober te 20u
Toegankelijk alle werkdagen van
14 tot 17 u; feestdagen, zaterda
gen en zondagen van 10u30 tot
12u30 en van 14 tot 18 u (vrij
dag gesloten.
Van 14 tot en met 25 oktober
in de kunstgalerij Apostelken, aan
de kerk van Mijlbeek, tentoonstel
ling met werken van Jef Dhaese.
De opening van deze expositie
heeft plaats op zaterdag 14 okto
ber te 19u30. Toegankelijk alle da
gen van 10 tot 12 en van 13 tot
21 u.
Van 13 tot en met 29 oktober
in de Reform Galerij Schoolstraat
tentoonstelling met werker, van de
kunstschilder Herman De Schut
ter, uit Nieuwerkerken. Da ope
ning heeft plaats op vrijdag 13
oktober te 20u3Q. Daze expositie
is open woensdag, donderdag, vrij
dag, zaterdag van 15 tof 13 u
zondagen van 10 tot 12 u.
Van 13 tot en met 31 oktober
in de Galerij Borghmans heeft een
tentoonstelling plaats met werken
van Denyse Minne en Marcel Gos-
sé. De opening met inleiding door
de h. R. De Graeve heeft plaats
op vrijdag 13 oktober te 20u30.
Deze tentoonstelling is toeganke
lijk aiie dagen van 10 tot 12 en
van 14 tot 19 u; zondag van 10
tot 13 en van 15 tot 18 u (maan
dag gesloten).
Tot en met 16 oktober in de
Gaierij Pieter Coecke, Molenstr.
44, tentoonstelling met werken
van Pal Horvath. Deze tentoon
stelling is toegankelijk alle dagen
van 10 tot 12 en van 15 tot 19 u.
zondog van 10 te* 13 u.