7 deze week in de stad VRIJDAG 1 DECEMBER Te 17 u in het Stadhuis, Grote Markt ontvangst ter gelegenheid van het gedeeltelijk klaarkomen van het expansieprogramma van de G'ucoseries Reünies 5 E Van 19u30 tot 21u30 in de turnzaal der Dames van Maria, Onderwijsstraat, karate-cursus ingericht door de karateclub ••Shotokan». Te 20 u in de zaal H. Hartkring, Dr De Moorstraat 105 opvoe ring van «Het Ei» door de toneelgroep De Schakel ingericht door Levensvreugde het werk voor gehandicapten. Te 20 u in de refter van het slachthuis algemene vergadering ingericht door de Aalsterse petanqueclub. Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt paneel- gesprek over «Wat betekent Europa voor ons ingericht ter geiegeheid van de Europese week. Van 20 tot 21 u in de turnzaal der school Graanmarkt turnoefe ningen ingericht door de Immerfitclub. Te 20 u in de Sint Augustinuszaal, ingang aan de Leopoldlaan, toneelopvoering «Morgen kan het te laat zijn» dcor de Aalsterse toneelgroep Hoger Op. Te 20 u in de turnzaal der jongensschool Moorse'baan 126 turn cursus ingericht door de K.A.V. van de O.L.Vrouwparochie. Te 20 u in de feestzaal van het stadhuis, paneelgesprek over «Wat kan de werknemer verwachten van Europa?» ingericht ter gelegenheid van de Europaweek. ZATERDAG 2 DECEMBER Van 14 tot 16u30 in de turnzaal «Dames van Maria» Onder wijsstraat, karate-cursus ingericht door de karateclub Shotokan. Te 15 u in 't Apostelken (Mijlbeek) diaprojektie door Rich. Ver gaecken en 2e algemene ledenvergadering ingericht door de ornithologische Vereniging N-2000 Wielewaal-Jongeren. Te I9u30 in de Barkelder van het Groen Kruis, St. Jorisstraat feestavond en ontspaï?r>?ng ter gelegenheid van de Sint Eiooi- viering van het Christelijk syndikaat van Spoor en Telegraaf en de Metaalbewerkers. Te 2Qu30 in de zaal Okapi Burchtstraat basketballwedstrijd tus sen Sushir.e cn R.S.C. Anderiecht. Te 20 in de Sint Gudufaschool toneelvertoning met «De derde man» ingericht door^de jongerengroep GG. Te 20 u in het Beukenhof, Langssiraat. leder.tornooi ingericht -/doer de Aalsterse Petanqueclub. - -Ie. 20 i' in het Sociaal Centrum, fmmerzeeldreef, prijskamp I-ngericht door de fmmerzeelc'ub. - 20 r, In het f - kaal Geraardsbergsestraat 100 A, ledentornooi ingcricftf door de petanqueclub Apolio. Te 20 .1 r'.! het Kontakte entrum Keizerlijk Plein 10, kleinkunst- "avfcnd ingericht door de Mikiclub. Te 21 u in cie zaai De Rink, De Ridderstraat feest ingericht door de Vriendenkring van de Generale. Te 21 u In de feestzaal der school Binnenstraat 308, feestavond ingericht dcor de vriendenkring V.O.L.A. DINSDAG 5 DECEMBER Te 15 u in de feestzaal van het stadhuis informatievergadering over ««De toekomst van de landbouw in Europa.» - Var, 19u45 tot 21 u voor beginr.enden en van 21 tot 22u15 voor gevorderden danscursus ingericht door de Vlaamse Toeristen bond in De Koornbioem, Grote Markt. Van 14u30 tot 17 u in het Groen Kruis, Sint Jorisstraat dans cursus ingericht door de christelijke bond var gepensioneerden. Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 cursus voor hel per ingericht door de Rode Kruisafdeling Aalst Te 20 if in het Apostelken, Mijlbeek cursus over eerste hulp bij ongevallen ingericht door het Vlaamse Kruis. Te 20u30 Kattestraat 31 Aalst. Binnenbrengen van foto's en dia's bestemd voor de maandelijkse prijskampen. Diaprojektie door Fotoclub Focus-Winove (twee reeksen) ingericht door de Fotoclub Aalst. WOENSDAG 6 DECEMBER Te 19u3Ö in het Beukenhof, Langestraat, clubwedstrijden inge richt door de Aalsterse petanqueclub. Te 20 u in het lokaal Dirk Martensstraat 67 studleavond voor elektriciens ingericht dooi het M.C.M.V. Te 20 u in het middenstandslokaal Dirk Martensstraat 67 stu dieavond over marktprospektie en andere voor de mstalleurs van de centrale verwarming ingericht door Cemov. ZONDAG 3 DECEMBER Vanaf 10 u tweede dag van de St.-Elooiviering van het christe lijk Spoor syndikaat en Centrale der Metaalbewerkers met mis in de kerk van Mijlbeek en rondgang in het Groen Kruis. Te 15 u in het lokaal Geraardsbergsestraat tomooi voor het winterkampioenschap tussen de petanqueclubs Apollo en Zelzate. Te 15 u in het Beukenhof, Langestraat petanquewedstrijd inge richt door P.C. Alosta. Te 14 u in het Kapucienenklooster, ingang Sint Jobstraat film vertoning «Maxi roof in mini coop» Ingericht door de Marceli- noclub. Te !4u30 terrein Bredestraat voetbalwedstrijd tussen Eendracht Aalst en Oudenaarde. Te 19 u in de Salons Verspaille, Keizerlijk Plein SI Wintercon- cert van de Muziekkapel der Stedelijke Vrijwillige Brandweer Aalst. Leiding Carlos De Vtiyst, Lt. Kapelmeester. Werken van Kappert, Vergauwen, Jourquïn, Deprez, Meijn en Schootemeyer. Te 17 in de zaai Okapi Burchtstraat basketballwedstrijd tus sen de dames van SIFil en BC Blankenberge. Te 20 u in de feestzaal Sint Augustinus, Leopoldlaan, cpvoe.ing van het toneelwerk «Morgen kan het te laat zijn» door de Aalsterse toneeigilde «Hoger Op». DONDERDAG 7 DECEMBER Van 9u30 tot 12 u ih de St. Martinusksing, Korte Zoutstraat 40 zitdag voör de landbouwers ingericht door de Boerenbond Te 20 u in de filmzaal van het St. Jozefscollege, ingang Hoog straat, film vertoning «Une femme Douce» ingericht door de Katholieke Filmliga. Te 20 u in het gewoon lokaal voordracht met lichtbeelden over «Folkloristische terreur in Noord Ierland» ingericht door het Aalsters Verbond. MAANDAG 4 DECEMBER Te !9u30 in de zaal van het Don Bosco instituut, Sint Kamiel- straat kookcursus ingericht door de K.A.V. Sint Martinus. «OUD-HOSPITAAL EN STEDELIJK OUDHEIDKUNDIG MUSEUM» WIJZIGING VAN TOEGANGSUREN De tcegangsuren van het «Oud-Hospitaal» met stedelijk oudheid kundig museum werden gewijzigd en als volgt vastgesteld Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 14 tot 17 u Vrijdag gesloten. Zaterdag van 14 tot 17 u. Zondagen en feestdagen van 10u30 tot 12u30 en van 14 tot 18u Voor sommige tentoonstellingen kunnen voornoemde dagen en uren gewijzigd worden in functie van die bèpaalde tentoonstellingen. Deze afwijking aan de normale toegangsuren zullen dan telkens afzonder lijk worden aangekondigd. Tot en met 11 dec. in de g ale Hi V. De Saedeleer Keizerlijk Plein 53 tentoonstelling met werken van Roland Monteyne. Toegankelijk alle werkdagen van 14 tot IS u; zondagen van 10 tot 13 u. Tot en met 4 december >972 Belfortkelder tentoonstelling met werken van Jef D'Haese. Thema «Het oude Aalst» in pentekenin gen. Open van 10 tot 20 uur. Tot en met 8 december 1972 tentoonstelling van maquatten van vliegtuigen «Concorde en Trider.t» in de ha! ven de Bank Van Brus sel N.V. Nieüurotraa? 27. Open site werkdagen van 0 .v: !2u30 en van 14 tot '6 i3Ö. Ted Cn met 3 december 1372 in de Betfort-zaa: tsü&ORsvs'üng mat werken van Lue Cc Ro. Opc-n week-ends van 10 te- 20 is. Wer dagen van 10 tot '9 u. Van 1 tot en met 13 december in de kunstgalerij Apostc-Iken, aan de kerk van sVüijJbeek tentoonstel ling met werken van M. De Vïjlder S. Van Nieuwenborgh en Armand Adel in. Deze expositie is open al le dagen var, 9 tot 21 u. Vanaf 8 december tot begin januari in de Reform Galerij, Schoolstraat 17 tentoonstelling met werken van Groh, Gerz, Atta- lai, Heyrman, Stembera, Pernecz- ky, Sc h wind, Valoch, Nanucci, Goos, Lobach, Kalkmann en Urban Toegankelijk alle dagen van 15 tot 18 u. zondag van 10 tot 12 u. Tot en met 10 december in de Galerij Pieter Coecke, Molenstraat 44 tentoonstelling met beeldhouw werken van Gerard Holmes. Deze tentoonstelling is open alle werk dagen van 10 tot 12 u. en van 15 tot 19 u. zondagen van 10 tot 13 u. Van 1 tot en met 8 december in de lokalen van het Oud Hospitaal, Oude Vismarkt, tentoonstelling in gericht ter gelegenheid van de Europaweek te Aalst. Toegankelijk alle dagen van 9 tot 18 u. Van zaterdag 9 tot maandag 11 december in de zaal Verspaille, Keizerlijk Plein 61, tentoonstelling van diamanten en juwelen door de jonge kunstenaar Jos Bikkems. De opening heeft piaats op vrij dag 8 december te 21 u. Deze expositie is open alle da gen van 10 tot 22 u.

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7