PROGRAMMA
z o nTag"
18.20 Sportreportage
tS.38 Openbaar kunstbezit
19.43 Mededelingen
19.45 Nteuws
20.00 Sportweekend
20.25 De vorstinnen van
Brugge
21.25 Vincent, de geniale
Nederlander
22.25 Kasteelconcert in het
oude siot van Male
22.45 Nieuws
VAM ZATERDAG 2 TOT VRIJDAG 8 DECEMBER
b«wrrrrrrnr*'"as- d: -t^bbb
ZATERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
13.30 De onvoltooide dans K
Trefpunt
English far
Business K
Zo zag ik het nooit
Schilderijen zien K
Vernieuwd
rekenonderwijs
op de lagere school
De Fabeltjeskrant K
De moeilijkste zaak
van Kalle Biomkvisti
Hier spreekt men
Nederlands - Zoeklicht
Mededelingen
Nieuws
Hangmat
De vrolijke dokters
van St. Swithin's
21.25 Echo
21.55 Mannix
22.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
15.00 Voetbal
Antigone
A vos marques
Cibouiette
et ie Cosmo-clock
Gastprogramma
Antenne-soir
Nieuws
Le jardin
extraordinaire
20.45 Les héros
22.40 Samedi-variétés
23.45 Niieuws
NEDERLAND I
15.00
16.00
18.30
17.00
18.00
18.10
19.35
19.43
19.45
20.10
21.00
12.30 Midi-trerite
13.C0 Nieuws
13.33 Regionaal magazine
14.00 S.T.S. Promotion
15.00 Sport
17.05 Samedi lolsirs
18.05 Leven in Frankrijk
18.50 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal niieuws
19.20 Aankondigingen
19.25 Accordeonmuziek
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Du tac au tac
20.30 L'ïmage
22.00 Pour ie cinéma
23.00 Jazz
23.25 Nieuws
BRUSSEL FRANS
10.00 Education permanente
11.00 Eucharistieviering
12.00 Faire le point
13.00 Information
13:05 Concertissimp K
13.45 De wereld van de
vormen
14.30 Daktari K
15.20 Visa peur ie monde K
17.30 Cs pays est a vous
18.40 Bonkommet
et ïiiapin K
18.45 Sportweekend
19.30 Antenne-soir
18.45 Nieuws
20.10 Suggestions
20.15 Jack K
21.10 De Czardasvorstin K
22.50 Nieuws
NEDERLAND I
11.00 Diakenwijding met
eucharistieviering
14.15 Teleac
koude oorlog
14.45 Nieuws K
14.47 Weekjournaal K
15.07 Openbaar
kunstbezit K
du spectateur
12.30 Discorama
13.00 fjjsuws
13.15 Un enfant
nommé Michel
13.45 Theater 72
14.15 Variété - Sport
17.00 La France défiguree
19.25 La setnaina sur la une
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.05 Aankondigingen
20.10 Sports dimanche
20.40 Au risque
da se perdre
23.05 Banc d'essai
23.35 Nieuws
16.30
18.00
18.55
19.00
19.30
19.45
20.15
FRANKRIJK 2
15.22
Migthy Mouse
K
12.00
13.33
Regionaal nieuws
K
15.27
Partridge family
K
12.45
K
14.30
Aujourd'hui
15.52
Hollands nieuws
K
13.15
madame
K
16.00
Let them live
K
14.00
K
15.10
Match contra la vie
K
16.25
Reportage
14.45
K
18.30
Actualiteiten
uit Amsterdam
K
15.15
K
uit de geschiedenis
16.45
Intro St-Nicolaas
19.00
Regionaal nieuws
musical
16.05
19.20
Colorix
K
16.55
Voetbal- en
19.30
Letters en cijfers
K
toto-uitslagen
K
17.30
20.00
Nieuws
K
17.00
Woord voor woord
K
18.15
20.25
Aankondigingen
17.05
Zingend geloven
19.30
K
20.30
Top a
K
17.20
Geloven
20.00
21.30
De legende
in de onvoltooid
20.15
K
van de eeuw
K
verleden tijd
K
20.20
22.30
Samedi soir
K
18.20
Teleac
22.05
23.20
Nieuws
K
18.55
Ti-Ta tovenaar
K
DUITSLAND 1
19.00
Door de wereld
8.20
14.00
14.25
14.30
15.00
10.30
Teleac
K
15.30
16.45
17.15
16.00
Nieuws
K
16.02
De kijkkast
K
16.35
Orima op zoek
in de halve bol
K
17.45
18.35
17.10
Foiiyfoot
K
18.45
Ti-Ta tovenaar
K
18.55
Nieuws
K
19.05
Zwerven met
19.00
19.35
20.00
20.15
21.55
22.00
Swiebertje
K
20.00
Nieuws
K
20.21
Zeskamp sport
K
21.35
Farce Majeure
22.00
Er zit muziek in
22.25
Ander nieuws
K
22.10
23.50
22.50
Nieuws
K
22.55
Jumping
Amsterdam
K
NEDERLAND 2
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Coronation Street
20.00 Nieuws
20.20 Commissaris Malgret
21.35 Concert uit studio 1
22.15 Achter het nieuws
23.05 Nieuws
FRANKRIJK
9.00 Schooltelevisie
Telecollege K
Hier und Heute K
Nieuws K
Voor alles
een motief K
Beelden
uit Beieren K
Mobile K
De Markt K
Brood voor
de wereld K
Sportmagazine K
De zeldzame
methoden van Franz
Josef Wanninger K
Hier und Heute K
Professor Balthazar K
Nieuws K
Quartett zu dritt K
Lotto-trekking K
Nieuws K
Dedective story
Nieuws
19.30
20.20
20.25
20.35
21.50
22.25
klinkt een lied
Concertgebouw
orkest onder leinding
van Bernard Haitink
Nieuws
Hier in Parijs
Hier Jan Busse
Duys op zondag
Avroskoop
Nieuws
FRANKRIJK 2
9.30 R.T.S. Promotion
12.30 On en parle
13.00 Nieuws
14.00 Concert
14.30 De groothertog
en de erfgename
18.20 Documentaire
17.05 Men kan niet
alles weten
18.C0 Sport
19.30 Met de camera
in de hand
20.00 Nieuws
20.25 Aankondigingen
20.30 Op reis in Egypte
21.25 Literair programma
22.25 Nieuws
22.35 Ciné-club
DUITSLAND 1
10.15 Programmaoverzicht
10.45 Aro-tips: recht
11.30 De vuurrode
speelmobiel
Der Fruhschoppen
Weekspiegel
Weekmagazine
TV-intern
Voor de kinderen
Feest
van de sportpers
Als een traan
in de oceaan
Gunsmoke
Sportmagazine
Wereldspiegel
Nieuws
Adventliederen
Wereldtaal muziek
Mogelijkheden en
gebreken van de
psychologie
in de school
22.50 Nieuws
22.55 Zweden: psychologie
in de scholen
20.15
Trekking van de
Nationale Loterij
20.25
Le ciub des rescapés
20.59
Üv.dez-vcus a Bray
K
22.20
Sciences et livres
Nieuws
NEDE
RLAND I
11.10
Schooltelavisile
K
13.45
Ti-ta tovenaar
K
18.55
Nieuws
K
19.05
AVRO's Toppop
K
19.30
And mother
makes three
K
20.00
Nieuws
K
20.21
Peyton Place
K
21.10
Salto Pierlala
K
22.10
Tele vizier magazine
K
23.00
Nieuws
K
23.05
TeiaacEngels
K
NEDERLAND 2
K
18.45
Ti-ta-tovenaar
K
18.55
Nieuws
K
19.05
A family at war
K
K
19.30
Achtergronden
K
van de bijbel
K
20.00
Nieuws
K
K
20.21
The Scarlet Empress
K
22.00
Gebri Doro
K
22.50
Teie-zet
K
22.55
Nieuws
K
K
FRANKRIJK 1
10.23
Schooltelevisie
K
12.30
fiidi-trente
K
13.00
Nieuws
K
13.30
Beursnoteringen
14.05
Schooltelevisie
14.30
Het loon van de angst
K
17.30
Schooltelevisie
K
18.30
Leven nu
18.50
Voor de kleintjes
K
19.00
Regionaal nieuws
K
19.20
Aankondigingen
K
19.25
Een antwoord op alles
K
19.40
Aankondigingen
K
19.45
Nieuws
K
20.10
Aankondigingen
20.15
Le fils du ciel
K
20.30
Les évasions célèbres
21.20
Spécial Radio
21.30
Idéés a suivre
K
22.15
Les chemins
K
de la musique
K
22,45
Nieuws
K
K
K
BRUSSEL NEDERLANDS
15.00 Projekt Z K 9.00
15.15 Binnen en buiten 9.15
17.15 Internationale 9-30
Muziekweken van 10.00
Luzern 1972 10.30
18.15 De Fabeltjeskrant K 11.00
18.50 Van Liverpool tot 12.00
Londen K 12.02
NEDERLAND 2
18.52 Schooltelevisie
18.55 Ti-ta tovenaar
19.00 Nieuws
19.05 Het zwaard
van Ardoewaan
19.30 Studio sport
20.20 Panoramiek
20.45 Father
dear father
21.10 Studio sport
21.35 Markant:
Mari Andriessen
22.25 Nieuws
22.30 Schooltelevisie
FRANKRIJK S
8.55 Nieuws
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
Turnles
Bijbelkwartier
Orthodoxie
Protestantse dienst
De dag van de Heer
Eucharistieviering
Nieuws
La séquence
MAANDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 De woudlopers
18.30 Zo zag ik het nooit I
Schilderijen zien
19.00 Tsjin-Tsjin
19.10 Sporttribune
19.33 Keurig Frans
Zoeklicht
19.39 Mededelingen
De weerman
19.45 Nieuws
20.10 Eickeriyc
21.25 Zo was Robert F.
Kennedy
22.40 Nieuws
BRUSSEL FRANS
15.30 Education permanente
18.05 Nieuws
18.10 Pour les «moins
douze»
18.30 Déciic
19.00 Katholiek
godsdienstig
programma
19.30 Lundi Sports
19.45 Nieuws
FRANKRIJK 2
17.15 Schooltelevisie
Regionaal nieuws
Colorix
Poigne de fer
et séduction
Nieuws
Aankondigingen
L'homme de l'ouest
Max Ernst
Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Teiecollege
Nieuws
Salud, Amigos
Voor de kinderen
Nieuws
Regionaal nieuws
Schow naar wens
Hier und Heute
Zijn jullie er
allemaal
Father Brown
Nieuws
Monitor
Muziek
uit studio B
Steunpunt
Griekenland
Nieuws
De Barrikade
Nieuws
19.00
19.20
19.30
20.00
20.25
20.20
22.05
23.05
16.15
16.20
17.05
17.55
18.00
18.10
18.40
19.15
19.25
20.00
20.15
21.00
21.45
22.30
22.50
0.20
DINSDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
18.05 Skippy
18.30 Tienerklanken