PiROüRAilA
8
VAM ZATERDAG 9 TOT VRIJDAG 15 DECEMBER
ZATERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
13.30 Als je maar
gezand bent
14.45 Dagbladen, dagbladen
15.00 Trefpunt
16.00 English for
Business K
16.30 Zo zag ik het nooit!
Schilderijen zien K
17.00 Vernieuwd
rekenonderwijs
op de lagere school
18.00 De Fabeltjeskrant K
18.05 De vorstinnen
van Brugge
19.05 Doorgaand verkeer
19.35 Hier spreekt men
Nederlands Zoeklicht
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Jazz is like
a Woman K
20.40 De vrolijke dokter
van St.-Swithin's K
21.05 Echo K
21.35 Sheriff Cade K
22.25 Nieuws
BRUSSEL FRANS
15.30 Education permanente
16.25 Nieuws
16.30 Landbouwnieuws
16.45 Ciao Amici
17.00 Appuntamento itaiiano
18.00 A vos marques K
18.55 Ciboulette
et ie Cosmo-clock K
19.00 Gastprogramma
19.30 Antsnne-solr
19.45 Nieuws K
20.15 Le jardin
extraordinaire K
20.45 Les yeux bandés K
22.25 Cinéscope
23.25 Nieuws
NEDERLAND
10.30 Teleac K
10.30 Engels K
11.00 Computerkunde K
16.00 Nieuws K
16.02 Gullivers reizen K
18.45 Ti-Ta tovenaar K
18.55 Nieuws K
19.05 Varda, de valk K
20.00 Nieuws K
20.21 Bedankt John K
22.00 Brian's scng K
23.15 Nieuws K
NEDERLAND 2
18.4.5 Ti-ta-tcvenaar K
18.55 Nieuws K
19.05 Voor een briefkaart
op de eerste rang K
20.00 Nieuws K
20.21 Alias Smith
en Jones 2
21.20 Brandpunt
22.00 Br. Murkes
Gesammeites
Schweigen
22.50 Epiloog
22.55 Nieuws
FRANKRIJK l
9.00 Schooltelevisie
12.30 Midi-trente
13.00 Nieuws
13.33 Regionaal magazine
14.00 R.T.S. Promotion
15.00 Sport
17.05 Samedi ioisirs
18.05 Leven in Frankrijk
18.50 Voor de kleintjes
19.00 Reginaal nieuws
19.20 Aankondigingen
19.25 Accordeonmuziek
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Du tac au tac
20.30 La caméra explore
le temps
22.15 Au clair de la urse
23.05 Rockenstock
23.35 Nieuws
FRANKRIJK 2
13.33 Regionaal nieuws
14.30 Aujourd'hui
madame
15.10 Match contre la vie
17.15 Jazz
17.45 TV-film
18.30 Plaats aan het
theater
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Letters en cijfers
20.00 Nieuws
20.25 Aankondigingen
20.30 Top a
Sylvie Vartan
21.30 De speelvogels
Aansluitend
Samedi soir
Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Telecollege
13.30 Hier und Heute
13.55 Nieuws
14.00 Drie meisjes
in Londen
14.45 Hitparade
uit Beieren
15.30 Reismagazine
16.00 Bsaf-club
16.45 De Markt
17.15 Christenen
en Marxisten
in Chili
17.45 Sportmagazine
18.35 De dag van de
Rechten
van de Mens
19.00 Hier und Heute
19.35 Professor Balthazar
20.00 Nieuws
20.15 Alexander Zwo
21.35 Dansmuziek
22.05 Lotto-trekking
22.15 Nieuws
22.25 De avonturen van
Marco Polo
0.15 Nieuws
K
K
K
K
K
ZONDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
9.30 Israëlitische dienst
10.30 Eucharistieviering
14.30 Voor boer
en tuinder K
en tuinder
15.00 Projekt Z K
15.15 Binnen en buiten
17.15 Tierierklanken
18.15 De Fabeltjeskrant K
18.20 Sportreportage
18.46 8n de streek van
St.-Mariens-Latern K
19.13 Arnie K
19.38 Openbaar kunstbezit
19.43 Mededelingen 1
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.25 Wereldpremière K
21.55 Nieuws
22.00 De andere film K
BRUSSEL FRANS
10,00 Education permanente
11.00 Israëlitische dienst
12,00 Faire le point
13.GO Information
13.05 Concertissimo K
13.45 De wereld van de
vormen
14.30 Daktari K
15.20 Visa pour le monde K
16.10 Cross coutry
16.35 Visa pour le monde K
17.30 Promotion K
18.40 Bonhommet
et Tilapin K
18.45 Sportweekend
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.10 Suggestions
20.15 Jack K
21.10 Face au public
Gilles Vignault K
21.45 Recontres
Aansluitend
Nieuws
NEDERLAND I
12.00 Kerkdienst
««Kom over de brug»
14.15 Teleac
koude oorlog
14.45 Nieuws K
14.47 Weekjournaal K
15.07 Openbaar
kunstbezit K
15.22 Migthy Mouse K
15.27 Tony Boitini
16.11 Hollands nieuws
16.55 Voetbal- en
toto-uitslagen K
17.00 Woord voor woord K
17.05 Kom over de brug K
17.35 Zingend geloven
18.20 Teleac
18.55 Ti-Ta tovenaar
19.00 McMiüand
and wife K
20.20 Nieuws K
20.25 Wij en de wereld K
21.10 Signalement
21.45 Der Kommissar K
22.45 Humanistisch verbond
22.-55 Nieuws K
NEDERLAND 2
FRANKRIJK I
9.10 Nieuws
9.15 Tous en forme
9.30 De bron van het leven
10.00 Protestantse dienst
10.30 De dag van de Heer
11.00 Eucharistieviering
12.00 Nieuws
12.02 La séquence
du spectateur
12.30 Discorama
13.00 Nieuws
13.15 Un enfant
nommé Michel
13.45 Theater 72
14.15 Variété - Sport
17.00 La France défiguree
17.45 Les Monroes
18.20 L'ami public nr 1
19.25 La semaine sur la une
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.05 Aankondigingen
20.10 Sports dimanche
20.40 Karthourn
22.50 Un certain regard
23.35 Nieuws
FRANKRIJK 2
9.00 R.T.S. Promotion
12.30 On en parle
13.00 Nieuws K
14.00 Concert
14.30 Ainsi sont
les femmes K
16.20 Documentaire K
over kunst K
17.05 Men kan niet
alles weten K
18.00 Sport K
19.30 Met de camera
in de hand K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 Inventaris K
21.20 Vivre ensemble K
22.40 Nieuws K
22.50 Ciné-club
DUITSLAND 1
10.15 Programmaoverzicht K
10.45 Aro-tips:
gezondheid K
11.30 De vuurrode
speelmobiel K
12.00 Der Fruhschoppen K
12.45 Weekspiegel K
13.15 Weekmagazine K
13.45 Een plaats in
de zon voor
jong en oud K
18.15 Sportmagazine K
19.30 Wereldspiegel K
20.00 Nieuws
20.15 Adventliederen K
20.20 Tatort K
21.35 Heinrich Böll,
Nobelprijs literatuur 72 K
22.20 Nieuws
22.25 Ski-rendez-vous
in Gröden K
MAANDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
18.00 De Fabeltjeskrant K
De woudlopers K
Zo zag ik het nooit
Schilderijen zien K
Tsjin-Tsjin K
18.05
18.30
19.00
dosize»
13.30 Déclic K
19.00 Katholiek
godsdienstig
programma
10.30 Lundi Sports
19.45 Nieuws
20.15 Mademoiselle Julie K
22.20 Spécial livres
Aansluitend
Nieuws
NEDERLAND i
10.45 Schooltelevisie
18.45 Ti-ia tovenaar K
18.55 Nieuws K
19.05 And mother
makes three K
20.00 Nieuws K
20.21 Peyton Place K
21.10 Boetket K
22.00 TeSevizier
magazine K
22.50 Nieuws K
22.55 Teleac K
Engels K
NEDERLAND 2
18.45 Ti-ta-tovenaar K
18.55 Nieuws K
19.05 A family at war K
15.30 Achtergronden
van de bijbel K
20.00 Nieuws K
20.21 Korte reportage
van de uitreiking
van de Nobelprijs aan
Heinrich Boeil
20.25 Ende Einer
Dienstfahrt K
21.45 Kom over de brug
22.35 Tele-zet
22.40 Nieuws K
FRANKRIJK 1
10.40 Schooltelevisie
12.30 Midi-trente
13.00 Nieuws
13.30 Beursnoteringen
14.05 Schooltelevisie
14.30 Le vent se léve
17.30 Schooltelevisie
13.30 Loven nu
18.50 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Aankondigingen
19.25 Een antwoord op alles
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Le ftls du ciel
20.30 TV-film
21.20 Spécial Radio
21.30 Les femmes aussi
22.30 Beker voor
dansorkesten
23.00 Nieuws
FRANKRUK 2
17.15 Schooltelevisie
18.00 Conservatorium
voor kunsten en
ambachten
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix K
19.30 Poigne de fer
et séduction K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 Vanavond
in het theater K
22.05 Sciences K
23.05 Nieuws K
DUITSLAND 1
18.22
Schooltelevisie
19.10
Sporttribune
3.20
Telecollege
K
K
18.25
Apolio XVI!
19.33
Keurig Frans
16.15
Nieuws
K
K
18.55
Ti-ta tovenaar
K
Zoeklicht
16.20
Muziekrapport
K
19.00
Nieuws
K
13.39
Mededelingen
17.05
Voor de kinderen
K
19.05
Het zwaard
De weerman
17.55
Nieuws
K
K
van Ardoewaan
K
19.45
Nieuws
18.00
Regionaal nieuws
K
K
19.30
Studio sport
K
20.10
S.O.S.-natuur
K
18.10
Julia
K
K
20.20
Panoramiek
K
20.35
Music,
18.40
Hier und Heute
K
K
20.45
Father
Music, Music
K
19.15
Zijn jullie er
K
dear father
K
21.20
Een avond bij Eva
K
allemaal
K
K
21.10
Studio sport
K
22.05
Vergeet niet te lezen
19.25
Father Brown
K
K
21.35
Dokter ja,
22.40
Nieuws
20.00
Nieuws
K
dokter nee
K
BRUSSEL FRANS
20.15
Rapport
K
22.05
Zienswijze
K
17.15
Education permanente
21.00
Sacha Distel
K
23,05
Nieuws
K
18.05
Nieuws
spécial
K
K
23.10
Teleac
18.10
Pour les nmoins
21.45
TV-debat
K