deze week VRIJDAG 15 DECEMBER Van 19u30 tof 21u30 in de turnzaal der Dames van Maria, Onderwijsstraat, karate-cursus ingericht door de karateclub «Shotokan». Te 20 u in het St. Lutgardisinstituut, Geraardsbergsestraat 90, als inzet van het jaarlijks winterfeest belotteprijskamp ingericht door het Schoolcomité. Te 20 u in het St. Jozefscollege, ingang Pontstraat7, voordracht over «Het kindsheid-evangelie van Lucas» door pater Vervust. Te 20 u in het parochiaal lokaal der Jeugdclub algemene verga dering ingericht door de parochieraad Sint Jozef. Te 20 u clubhuis Terrein S.K. Aalst 5e Kaartwedstrijd ingericht door de Vriendenkring van S.K. Aalst. Te 20 u in de Salons Verspaille, Keizerlijk Plein, ceciliaconcert door de Aalsterse Postharmonie. ZATERDAG 16 DECEMBER Vanaf 11 u slotfeest van Sinte Barbara met mis in de St. Marti- nuskerk en te 15 u kinderfeest ingericht door de stedelijke vrij willige brandweer. Van 14 tot 16u30 in de turnzaal «Dames van Maria» Onder wijsstraat, karata-cursus ingericht door de karateclub Shotokan. Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornooi ingericht door de Aalsterse Petanqueclub. Vanaf 17u30 in het St. Lutgardisinstituut, Geraardsbergsestraat winterfeest met gezeliig samenzijn met het ensemble «The Three Boys» en eetgelegenheid ingericht door het Schoolcomité. Te 19u30 in de feestzaal van de St. Jozefskring, Meuleschette- straat, feestavond ingericht door het A.C.V. en C.M. van de Sint Jozefparochie. Te 20 u in de zaal Saf, Korte Zoutstraat 14, ontspanningsavond ingericht door de komische carnavalgroep «De Pikante Kas- taars». Te 20 u in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat tweede ronde van het kampioenschap ingericht doer de club van het H. Hart. Te 2Gu30 in het Beukenhof, Langestraat, ontspanningsavond met het ensemble «The Musical Friends» ingericht door voetbalclub Blauw Wit Immerzeel. Te 20u30 in de zaal Okapi Burchtstraat basketbalwedstrijd tussen Sunshine en Eural's Gent. Te 21 u zaal Rink Bal ingericht door Universïtas met het orkest Actif Club. ZONDAG 17 DECEMBER Te 9u30 in het Osbroekstation, naast het stadspark, oefeningen voor iedereen ingericht door de club «25 - 100» van atletiek- ciub Eendracht. Te 10 u in de bovenzaal bij Willy Bellon, Brote Markt voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Ons Huis. Te 10 u in het Apostelken, naast de kerk van Mijlbeek voor dracht over «De vernieuwing van de Belgische instellingen» door volksvertegenwoordiger Willems ingericht door de C.V.P. jongren van het Arrondissement Aalst. Te 15 u in het Beukenhof, Langestraat petanquewedstrijd inge richt door P.O. Alosta. t2 14ü30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 opvoering van «De betoverde gifaar van Caramba» door het stedelijk poppen theater. Te 14u30 in de parochiale zaal van de Sint Antoniusparochie (Kapucienenklooster) jaarlijks feest van de K.A.V. afdeling Sint Anfonius. Te 14 u in de SjntAnnakring, Roklijfstraat, jaarlijkse feestviering mei gezellig samenzijn en ontspanning ingericht door de K.A.V. Sint Anna. Te 14 u in het Kapucienenklooster, ingang Sint Jobstraat film vertoning voor de jeugd met «Tobroek» door de Marcelinoclub. Ta 14u30 terrein Leo de Béthunelaan voetbalwedstrijd tussen S.K. Aalst en Gerda Sint Niklaas. Ta i4u30 in de Sint Martlnuskring, Zonnestraat kerst- en paro- chiefeest ingericht door de K.A.V. Sint Martinus. Te 15 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt voor dracht over «Dirk Martens, Aaistenaar op en top» ingericht in de stad door de Vereniging voor Aalsters Cultuurschoon. Te 14u30 in de F.F.R.zaai, Dendermondsesteenweg kerstfeest ingericht door het nationaal syndikaat van het rijkswachtperso- neel sectie Aalst. Te 17 u in de zaal Okapi Burchtstraat basketbalwedstrijd tussen de dames van Sim en Carlsberg WSP. Te 20 u in de schuur van Terlinden, Raffelgemstraat voordracht en filmvertoningen ingericht door «Skene» van jeugdclub Ter linden. MAANDAG 18 DECEMBER Te 19 u iin het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Phi- latelia Alosta. Van 20 tot 21 u in de turnzaal der school Graanmarkt turnoefe ningen ingericht door de immerfitclub. Te 19u30 in de zaai van het Don Bosco instituut, Sint Kamiel- straat kookcursus ingericht door de K.A.V. Sint Martinus. Te 20 u in de turnzaal der jongensschool Moorselbaan 125 turn- cursus ingericht door de K.A.V. van de O.L.Vrouwparochie. Te 20 u in het lokaal De Vrede, Vredeplein, voordracht voor de filmliefhebbers ingericht door de Aalsterse filmclub Kinova. Te 20 u in de zaal Ypsilon, vergadering van de dekanale werk groep van de catechese. DINSDAG 19 DECEMBER Van 14u30 tot 17 u in het Groen Kruis, Sint Jorisstraat dans- cursus ingericht door de christelijke bond van gepensioneerden. Te 20u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de foto liefhebbers ingericht door de Aalsterse Fotoclub. WOENSDAG 20 DECEMBER Te 20 u in het lokaal Dirk Martensstraat 67 studieavond voor elektriciens ingericht door het N.C.M.V. Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat, clubwedstrijden inge richt door de Aalsterse petanqueclub. Te 17 u in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, huldiging van de h. H. Reychler Directeur van het Hoger Instituut voor handel en Administratie ter gelegenheid van zijn op pensioen stelling. Te 19u30 in het lokaal Landhuis, bij Remi Buys, Grote Markt, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegelkring Fila Aalst. Te 19u30 in de Sint Jozefskring Meuleschettestraat voordracht over «Bloemen schikken» ingericht door de K.A.V. Sint Jozef. Te 19 u in het parochiaal lokaal Sint Antonius (Kapucienen klooster) naaicursus ingericht door de K.A.V. Te 20 in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, gespreks- avond over «De fusie der gemeenten - Wat is dat ingericht door de Mikisclub. Te 20 u in de zaal Madeion, Grote Markt, showavond met Jef Burm ingericht door de studentenraad van de stedelijke acade mie voor schone kunsten. DONDERDAG 21 DECEMBER Van Su30 tot 12 u in de St. Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te 14u30 in ds zaal van het klooster, Sint Jozefsparochie kerst feest ingericht door de christelijke bond van gepensioneerden van Sint Jozef. Te 20 u in de filmzaal van het Sint JozefcofSege, ingang Hoog straat, filmvertoning met «Le Boucher»» ingericht door de Katho lieke Filmliga. Van 16 dec. tot 15 jan. 1973 in de Galerij Pieter Coecke Molen straat 44 Eindejaarssalon en Ein- dejaarsshopping. Op zaterdag 16 december vanaf 15 u vernissage - Toegang vrij. Open alle werkdagen van 10 tot 12 u en van 15 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tot 13 u. Van 15 dec. tot 8 jan. 1973 in de Galerij Valerius De Saede- leer, Keizerlijk Plein 53, tentoon stelling ingericht door de groep «Arte 1>» met de medewerking van belangrijke hedendaagse kunste naars. De vooropening heeft plaats op vrijdag 15 december te 20 u. Toegankelijk alle werkdagen van 14 tot 19 u; zondagen van 10 tot 13 u. Van 15 dec. tot en met 14 jan. kerstsalon met werken van Leon Blomrr.aert, Leopold Gorghmans, Vinci Trefois, Walter Bcrros, en Ernst Pauifeierborn in de Galerij Borghmans, Geraardsbsrgosestr. 28. Opening op vrijdag 15 decem ber te 20 u. Toegankelijk alle werkdagen van 10 tot 12 u en van 14 tot 19 u zon- en feestdagen van 10 tot 13 u en van 15 tot 18u. Maandag gesloten. Tot en met 15 januari 1973 in de Reform Galerij, Schoolstraat 17 tentoonstelling met v/erken van Groh, Gerz, Atta- lai, Heyrman, Stembera, Pernecz- ky, Schwind, Valoch, Nanucci, Goos, Lobach, Kalkmann en Urban Toegankelijk alle dagen van 15 tot 18 u. zondag van 10 tot 12 u. Tot en met 20 december in de hal van de Bank van Brus sel Nieuwstraaf 27 wordt door de Nationale Dienst voor Toerisme een tentoonstelling gehouden over «Mysterieus Tunesie»». Toegankelijk a!ie dagen (zater- j dag en zondag uitgezonderd) van j 8u30 tot 12u30 en van 14 tot j 16u30. Tot en met 17 december heeft in de Belfortkeider een tentoonstel ling plaats van keramiek door Lu- cienne De Raes. Open asie dagen van 10 tot 12u en van 14 tot 19u.

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7