E. DE VIJLDER deze week VRIJDAG 22 DECEMBER To 15 u in het stadhuis Grote Markt, verpachting van de stand plaatsen voor de winterfocr. Ta 19u30 in het kleuterschooltje van onze tuinwijk De Blieck kerstfeestbc-'ottewedstrijd ingericht door het feestkomiiee Park De Blieck. Van 19u30 tot 21u30 in de turnzaal der Dames van Maria, Cnderwijsstraat, karate-cursus ingericht door de karateclub «Shotokan». Te 20 u in de Stadsschouwburg Vredeplein opvoering van .■De fanfare van de St. Jansvrienden» ingericht door toneelkring De Schakel. Te 20 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40, finale van de stadsbeker ingericht door het biljartverbond. Te 20 u in het iokaal De Jonge Botvinken, Sint Jobstraat prijs kamp ingericht door het A.C.V. Sint Martinus. ZATERDAG 23 DECEMBER Van 14 tot 16u30 in de turnzaal «Dames van Maria» Onder- wijsstraat, karate-cursus ingericht door de karateclub Shotokan. Te 17 u in het schooltje van tuinwijk De Blieck Kerstboompluk- king voor de kinderen van de leden tot en met 12 jaar ingericht door het feestkomitee Park De Blieck. Te 19u30 in de H. Hartkring Dr. De Moorstraat, avond ingericht door de jeugdclub GG. Te 19u30 in het gewoon lokaal kerstfeest met ontspanning inge richt door het Davidsfonds Mijlbeek. Te 20 u in de Stadsschouwburg Vredeplein opvoering van De fanfare van de St. Jansvrienden» ingericht door toneelkring De Schakel. Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornooi ingericht door ds Aalsterse Petanqueclub. Te 20 u inhet lokaal Geraardsbergsestraat 100A, mixtetornooi ingericht door de petanqueclub Apolio. Te 20 tl in de schuur van het kasteel Tc-r Linden, opvoering van i En waar de ster bleef stille staan» door de Aasterse jeugd- g sp Skene van Ter Linden. la 20 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoustraat 40, prijs kamp ingericht door De Kringvrienden. in de stad DINSDAG 26 DECEMBER Van 14u30 tot 17 u in het Groen Kruis, Sint Jorisstraat dans- cursus ingericht door de christelijke bond van gepensioneerden. Te 20u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de foto liefhebbers ingericht door de Aaisterse Fotoclub. DONDERDAG 28 DECEMBER Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te 12 u in het parochiaal lokaal van de Sint Jozefskring, kerst feest ingericht door de Codva groep. Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse poszegel- kring Dirk Martens. Te 20u30 in de zaal P. Corneliskaai 2, basketbalwedstrijd tus sen Black-Boys en Royal Racing White voorafgegaan door de reservenwedstrijd Black Boys - Osiris Aalst en dit om 20 u. FEEST ZONDER ONGEVALLEN Over enkele dagen hopen wij allen een paar uren onbezorgd in prettige sfeer, Kerstmis en Nieuwjaar te vieren. Het zijn hoogtepunten in het familie- en gezelschapsleven. Helaas betekenen ze ook hoogtepunten in de ongevallenstatis tiek. leder jaar vallen er weer doden en gewonden waar dit niet nodig was geweest. Help mee dit te vermijden Bij het aanbieden van een verfris sing aan uw gasten, vraag u af of ze per auto moeten huis waarts keren. Bied hun alkoholvrije dranken aan U weet toch, dat reeds een kleine dosis alkohol de rijvaardig heid vermindert, de reakties vertraagt en het scherp zicht belet? Zorg dat de man achter het stuur nuchter is en niet gestoord wordt door uitbundige passagiers Zorg voor feest zonder ongevallen Dit is een raad van de V.A.W. - de Vereniging Alkoholvrij Weggebruik, Molenstraat, 12 9000 Gent. ZONDAG 24 DECEMBER Te 30 in het Osbroekstation, naast het stadspark, oefeningen voor iedereen ingericht door de ciub «25 - 100» van atletiek- club Eendracht. Te 10 li ia het Sint Jozefscollege, Pontstraat 11, voordracht por de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse post- tsgelkring Fila Jeugd. 'Te 14 u in het Kapucienenkiooster, ingang Sint Jobstraat film- vertoning «Van Ryan's express» ingericht door de Marecinoclub. Te 14u30 aan de Zwarte Hoek veldlopen ingericht door Een dracht Aaist. Te 15 in het lokaal Landhuis, Grote Markt, voordracht inge richt door de vereniging van amateurzenders. Te 15 u in het Burgerhuis, bij Frans Daelman, Grote Markt, kerstfeest ingericht door het nationaal verbond der militairen oud krijgsgevangenen. Te 23u15 in de Sint Annakerk opvoering van «En waar de ster bleef stille staan» door de Aalsterse jeugdgroep Skene van Terlinden. Te 24 u in de Kspucienkerk, Kapucienlaan, Vlaamse Kerstnacht opgeluisterd door het orkest en koor- Sint Job. MAANDAG 25 DECEMBER Van 10 tot 1-5 u in het lokaal Royal hoek Losweg duivententoon- stelling ingericht door de duivenbond. Te 16 u in het fckaa! Geraardsbergsestraat 100 A, kersttornooi ingericht door de petanqueclub Apolle. Te 18 u in het Beukenhof Langestraat, kersttornooi ingericht door de Aalsterse petanqueclub. Te 19 u in de zaal De Kcornbloem, Grote Markt ontspannings- fesst ingericht door de atletiekclub Eendracht. PONTSTRAAT 14, AALST Tel. 224.09 Alle soorten BAROMETERS waaronder de volledige reeks «Armand Pien» in massief eikenhout. Schenk ook Uw ogen een feestkleedje, uit onze nieuwe brilkollekties. Een fantastische keus ligt voor U kiaar bij uw opticien Tot en met 15 januari 1973 in de Galerij Pieter Coecke Molen straat 44 Eindejaarssalon en Ein- dejaarsshopping. Open alle werkdagen van 10 tot 12 u en van 15 tot 19 u; zon- en feestdagen van 10 tot 13 u. Tct en met 8 januari 1973 in de Galerij Valerius De Snede- leer, Keizerlijk Plein 53, tentoon stelling ingericht door de groep «Arte 1» met de medewerking van belangrijke hedendaagse kunste naars. Toegankelijk alle werkdagen van 14 tot 19 u; zondagen van 10 tot 13 u. Tot en met 14 januari 1373 kerstsalon met werken van Leon Blommaert, Leopold Gorghmar.s, Vinci Trefois, Walter Berms, en Ernst Paulfeierborn in de Galerij Borghmans, Geraardsbergea sstr 28. Toegankelijk alle we/kdac 10 tot 12 u en van 14 tot *9 u zon- en feestdagen van 10 tct 13 u en van 15 tot 18u. Maandag gesloten. Tot en met 15 januari j 1973 in de Reform Galerij, j Schoolstraat 17 tentoonstelling met werken van Groh, Gerz, Aiia- lai, Heyrman, Stembera, Psrr.scz- ky, Schwind, Valoch, Manucci, Goos, Lobach, Kalkmann en Urban Toegankelijk alle dagen var- 15 ':ot 18 u. zondag van 10 tot 12 i Tot en met 31 december in de kunstgalerij Apostelken, aan de kerk van Mijlbeek, tentoonstelling met beeldhouwwerken van Broeder André De Wit te en schilderwerken van Jef Deconinck. Deze expositie is open alle da gen van 10 tot 20 u. Tot en met 14 januari 1973 in de zaal van het Belfort, Grote Markt, tentoonstelling van schilde rijen van wijlen Jos Van Schuylen- I bergh. Deze expositie is open van 10 tot 12 en van 15 tct 13 u.

De Gazet van Aalst | 1972 | | pagina 7