wsm v mmmggysm .wa
WObNSüAG
:ïnr::r."r'.
V R IJ D A G
BRUSSEL NEDERLANDS
BRUSSEL FRANS
FP4NKRUK 2
13.30 R.T.S. Promotion
14.30 Aujourd'hui
Madame
15.10 Le Saint mène
ia danse
18.00 Conservatorium
voor Kunsten
en ambachten
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19 30 Letters en cijfers
20.00 Nieuws
20.25 Aankondigingen
20.30 Les dossiers
de l'écran
Aansluitend
Debat
23.30 Nieuws
DUITSLAND 1
9.30 Sesame street
16.15 Nieuws
16.20 Das Menzinger Jahr
17.55 Voor de kinderen
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.10 Butler Parker
18.40 Hier und Heute
19.15 Zijn jullie
er allemaal
19.25 Trefpunt
20.00 Nieuws
Kuala Lumpur
20.15 Ende gut
alles gut
21.00 Wildwechsel
22.40 Nieuws
17.30
18.40
18.45
19.20
19.35
19.40
19.45
20.10
20.35
21.15
22.00
22.20
19.30 Antenne-soir 23.00
19.40 Weerbericht
19.45 Nieuws 23.45
20.15 Les gens
De Mogador K
21.10 Ceux de
chez neus
21.40 Comme le riz
ou culture bis
22.40 Nieuws
NEDERLAND I
11.10 Schooltelevisie
14.25 Zingen en spelen
18.45 Ti-ta tovenaar K
18.55 Nieuws K
19.05 Tweekamp
Scholierenquiz K
19.50 Beter samen
20.00 Nieuws K
20.21 Barije K
21.25 Drentse aa K
21.45 Adam Smith K
22.15 Ander nieuws K
22.35 Nieuws K
NEDERLAND 2
13.45 Ti-ta-tovenaar K
18.55 Nieuws K
19.05 Lucy Ball K
19.30 Russische
keurturnsters
20.C0 Nieuws K
20.21 Der Kommissar K
21.20 Twee voor twaalf K
22.00 Achter het nieuws K
22.50 Den Haag vandaag
23.00 Nieuws K
FRANKRIJK I
12.30 Midi-trente
13.00 Nieuws
13.30 Beursnoteringen
13.46 Je voudrais savoir
18.35 Leven in het heden
18.50 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Weerbericht
19.25 Een antwoord voor alles
19.40 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Aankondigingen
20.15 Ces animaux qu'on
appelle des bêtes
20.30 Spektakel voor
een onbekende
21.45 TV-serïe
22.25 Jazz
22.55 Nieuws
Forum
van de sportpers
Nieuws
BRUSSEL NEDERLANDS
Jevanjo,«g
Da Tabeltjeskrant
Milieubescherming
Politieke tribune
Zoeklicht
Mededelingen
De Weerman
Nieuws
De Dubbeldekkers
Two Man
Sound Foiiies
Confrontatie
Horen en zien
Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
16.40 Nieuws
16.45 Feu vert
18.25 Cihoulette et
le Cosmo-clock
18.30 Tempo
19.00 Le Jeune Fabre
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 Charivari
20.55 Le point
de la médicine
Aansluitend
Nieuws
NEDERLAND i
10.45 Schooltelevisie
17.00 Nogal wiedes
18.45 Ti-ta tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Los Muchachos
19.30 Telecommunicatie
19.50 Stichting Socutera
20.00 Nieuws
20.21 Politieke partijen
20.30 De kleine kolonel
21.50 Opportunity knocks
NEDERLAND 2
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.50 Billy Smart
kindercircus
20.00 Nieuws
20.21 Studio vrij
22.05
Leerhuis (6)
22.50
Nieuws
22.55
Teleac
K
Computerkunde
K
FRANKRIJK 1
12.30
Midi-trente
13.00
Nieuws
w
13.30
Beursnoteringen
15.25
Uitzending
K
voor de jeugd
K
18.30
Leven nu
K
18.50
Voor de kleintjes
19.00
Regionaal nieuws
19.20
Weerbericht
K
19.25
Een antwoord voor
19.40
Aankondigingen
K
19.45
Nieuws
K
20.10
Aankondigingen
20.15
Ces animaux qu'on
appelle des bêtes
K
20.30
A armes égales
K
22.20
A bout portant
K
23.20
Nieuws
K
FRAN
KRUK 2
K
14.30
Aujourd'hui,
K
madame
K
15.10
Feuilleton
K
18.00
Conservatorium
voor Kunsten
K
en Ambacten
19.00
Regionaal nieuws
K
19.20
Colorix
K
19.30
Poigne de. fer
et séduction
K
20.00
Nieuws
K
20.25
Aankondigingen
K
20.30
Les reis maudits
22.00 Match sur la 2 K
23.00 Nieuws K
DUSTSLAND 1
9.30 Sesame street K
16.15 Nieuws K
16.20 Schlagers,
liedjes en
chansons K
17.05 Voor de kinderen K
17.55 Nieuws K
18.00 Regionaal nieuws K
18.10 Zijn jullie er
allemaal K
19.15 Dr. Marcus Welby
18.40 Hier und Heute K
19.20 Dr. Marcus Welby K
20.00 Nieuws K
20.15 Beroepsscholen
nog in de
Kinderschoenen K
21.00 Sonderdezernat KI K
22.00 Muziekwinkel K
22.45 Nieuws
23.05 IJshockey K
0.00 Nieuws K
DONDERDAG
18.00
18.05
18.30
18.50
19.10
19.38
19.43
19.45
20.10
21.30
22.10
22.40
BRUSSEL NEDERLANDS
17.00 Schooltelevisie
De Fabeltjeskrant
Calvin en de kolonel
Jonger dan je denkt
Vrijetijdsmagazine
Documentaire
Zoeklicht
Mededelingen
Nieuws
Einde van een
dienstreis
Première
Gastprogramma
Nieuws
BRUSSEL FRANS
17.35 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.10 Pour les
«moins douze»
18.30 Pop-schop
19.00 Le jeune Fabre
19.30 Aankondigingen
19.45 Nieuws
20.10 Records
20.30 Marius
22.25 Carrousel
aux images
23.15 Nieuws
NEDERLAND I
10.45 Schooltelevisie
18.45 Ti-Ta tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Kinderkrant
19.20 Zwijgen is goud
19.45 Popeye
20.00 Nieuws
20.20 Berichten uit
de samenwerking
20.35 A nice place
to visit
21.35 Zipcode
22.00 Kerk en theologie
22.25 Klassieke muziek
23.00 De wind blaast
waarheen hij wil
23.15 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Ti-ta tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Mzima
00 Nieuws
20.21 Mannix
21.10 !s getekend
Rob Touber
21.50 Van onderen
22.30 Den Haag vandaag
22.40 Nieuws
F^AMKRLIK 1
12.30 Midi-trente
13.00 Nieuws
13."D Beursnoteringen
13.30 Leven in het heden
18.50 Voor de kleintjes
19.00 Regionaal nieuws
19.20
19.25
19.40
19.45
20.10
20.15
20.30
22.10
23.10
Weerbericht
Het woord
is aan de
grote politieke
partijen
Aankondigingen
Nieuws
Aankondigingen
Ces animaux qu'on
appelle des bêtes
Magie rouge
Du cöté des enfants
Nieuws
FRANKRIJK 2
14.30 Aujourd'hui,
madame K
15.15 Feuilleton
17.30 Schooltelevisie
18.00 Conservatorium
voor Kunsten
en Ambachten
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix X
19.30 Letters en cijfers K
20.00 Nieuws K
20.25 Aankondigingen
20.30 Cadet Rousseüe K
21.40 Les gens
de Mogador K
22.40 Muzikaal
programma
Aansluitend
Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Jeugd in het
andere Duitsland
9.30 Sesame street
16.15 Nieuws
16.20 Zij - Hij - Het
17.05 Kunst voor kinderen
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.10 Zijn jullie
er allemaal
18.15 Workshop voor
tv-redacteurs
18.40 Hier und Heute
19.20 De Toearegs K
20.00 Nieuws K
20.15 Cleopatra K
21.55 TV-diskussie K
22.40 Nieuws K
23.00 Zaalvoetbal K
17.25
Schooltelevisie
18.00
De Fabeltjeskrant
K
18.05
Filmmuseum
van de schaterlach
18.15
Verkeersveiligheid
18.20
U en uw gemeente
18.50
Ziet U er wat in
19.09
Katholiek-
godsdienstige
uitzending
19.33
Zoeklicht
19.39
Mededelingen
de Weerman
19.45
Nieuws
20.10
Oorlog en vrede
K
20.55
Panorama
K
21.45
Nieuws
21.50
Mens
en wetenschap
K
14.00 Schooltelevisie
17.35 Nieuws
17.40 Schooltelevisie
18.10 Pour las
«moins douze»
18.30 Sept sur sept
19.00 Le jeune Fabre
19.30 Antenne-soir
19.40 Weeroverzichf
19.45 Nieuws
20.10 Contact
20.15 De oorlog van
Korea
21.25 De Speelvogels
22.15 Portret van
Racel Baes,
schideres
22.50 Nieuws
NEDERLAND I
11.10, Schooltelevisie
18.45 Ti-Ta tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Flight of
the artic seven
20.00 Nieuws
20.21 Mountie show
21.10 Voor de vuist weg
22.35 Ontdek je plekje
22.40 Nieuws
22.45 Teleac
Burgerlijk recht
23.15 NOS massamedia
NEDERLAND 2
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Calimero
19.19 Flipper
19.30 Zorro
20.00 Nieuws
20.21 Zevensprong
21.50 Uit de kunst
23.20 Nieuws
FRANKRIJK I
y
12.30
Midi-trente
ft
13.00
Nieuws
K
13.30
Beursnoteringen
18.30
Leven nu
13.50
Voor de kleintjes
19.00
Regionaal nieuws
19.20
Weerbericht
K
19.25
Een antwoord voor
K
19.40
Aankondigingen
K
19.45
Nieuws
K
20.10
Aankondigingen
K
20.15
Ces animaux qu'on
K
appelle des bêtes
20.30
Columbo
K
21.20
Actualiteiten
magazine
K
22.20
Discorama
K
23.20
Nieuws
FRANKRIJK 2
13.30 R.T.S. Promotion
14.30 Aujourd'hui
Madame
15.10 Match contre la vie
18.00 Conservatorium
voor Kunsten
en Ambachten
19.00 Regionaal nieuws
19.20 Colorix
19.30 Poigne de fer
et séduction
20.09 Nieuws
20.25 Aankondigingen
20.30 Duel au soleil
Aansluitend
Italiques
Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Medium televisie
8.55 Telecollege
Engels
11.45 Een pond lucht a.u.b.
15.50 Nieuws
15.55 Ski-acrobaten
aan het werk
16.40 De vuurrode
speelmobiel
17.10 Portret van
een overwinnaar
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.10 Voetbaltrainer Wulff
18.40 Hier und Heute
19.15 Zijn jullie
er allemaal
19.25 De trein van de tijd
20.00 Nieuws
20.15 Cultureel magazine
21.00 Berichten uit Bonn
21.30 Sheriff Cade
22.15 Nieuws
22.30 Het ongeval
23.45 Nieuws
K KLEUR