deze week in de stad VRIJDAG 19 JANUARI Van 8u30 tot 12 u aan da kerk van Si Job, van 12u30 tot 14u30 aan het Volkspie-in en van 15 tot 17 u op het Gulrienboomplein kosteloos bevolkingsonderzoek ingericht doorr het Nationaal Ver bond tegen de Tuberculose. Van 19u3Q tot 21u30 in de turnzaal der Dames van Maria On- derwljsstraat trainingen karate ingericht door de Shotokanclub. Te 20 u in de Sint Martinuskring, Korte Zeutstraat 40, eerste prijskamp van het tornooi ingericht door de K.W.B. St. Martinus. Te 20 u in het kringlokaal, Zonnestraat, algemene vergadering over "Broederlijk delen» door de dekanale werkgroep Missie van de parochieraad Sint Martinus. ZATERDAG 20 JANUARI Van 14 tot 16u30 in de turnzaal «Dames van Maria» Onder- wijsstraat, karate-cursus ingericht door de karateclub Shotokan. Te 19 u in het Sociaal Centrum, Immerzeeldreef, ontspannings- feest met het Studio Sound Express ingericht door de jeugd club Kuklos. Te 20 u in het Beukenhof, Langestraat, ledentornooi ingericht door de Aalsterse petanqueclub. Te 20 u in het lokaal Geraardsbergsestraat 100 A, tornooi voor de leden ingericht door de petanqueclub Apollo. Te 20 u in de zaa! Madeion, Grote Markt ontspanningsfeest met «The Falling Stones» ingericht door de Chiro van de Sint Mar- tinusparochie. Te 2 0 u in de zaal van het Sint Jozefcollege, Pontstraat, op treden van het Gents mimetheater ingericht door de Aalsterse Sint Jorisclub. Te 20:j30 in de zaal Okapi Burchtstraat basketbalwedstrijd tus sen Sunshine en BeauHetf leper. ZONDAG 21 JANUARI Te 14 u in het Kapucienenklooster. ingang Sint Jobstraat film vertoning «Ontvlucht met de dood» ingericht door de Marcelino- club. Te 14 u in het schoollokaal Moorselbaan spelnamiddag ingericht door de K.A.J, en V.K.A.J. Mijlbeek. Te 14u30 in het lokaal der jeugdbibliotheek Kattestraat, poppen- kastvertoning voor de jeugd ingericht door het stedelijk Pop pentheater. Te 15 u terrein Leo de Béthunelaan voetbalwedstrijd tussen S.K. Aalst en Lebbeke. Te 15 u in het lokaal Geraadsbergsestraat 100 A, tornooi met «De Kollebloem» ingericht door de petanqueclub Apollo. Te 15 u in het Beukenhof, Langestraat wedstrijd tegen Pus in gericht door de Aalsterse petanqueclub. Te 10 u in het Osbroekstadion, naast het stadspark, trainingen voor iedereen ingericht door de club «25 - 100» van atletiek- club Eendracht. Te 19u30 in het Sociaal Centrum, Immerzeeldreef, opvoering van «Morgen kan het te laat zijn» door de Aalsterse toneel groep «Hoger Op» ingericht door de K.W.B. Immerzee!. Te 19 u in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat 104, zang- en dansavond door de kunstgroep Incar uit Lebbeke ingericht door de toneelvereniging «Nieuw Leven». Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein opvoering van het blijspel «Goede Nacht Mijnheer Masure» door de Aalsterse to neelgroep «Kunst, Licht en Vrijheid». MAANDAG 22 JANUARI Te 19 u in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de postzegeikring Phi- latelia Aiosta. Te 19 u in Café Belion Grote'Markt 8 Ledenvergadering en ver kiezing van het bestuur, dia-avand «Overwinteren aan de pool» ingericht door het Humanistisch Verbond Aalst. Te 19u30 in het lokaal van het Don Besco Instituut, St. Kamiei- straat kookcursus ingericht door de K.A.M. Sint Martinus Van 20 tc-t 21 u in de turnzaal der jongensschool Moorselbaan, turncursus ingericht door de K.A.V. Mijii eek. Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein opvoering va.i het blijspel «Goede Nacht Mijnheer Masure» r Aalsterse to neelgroep «Kunst, Licht en Vrijheid». Te 20 u in het Parochiaal lokaal Aposteiken, aan de kerk van Mijibeek, contactvergadering voor de ouders van de vormelin gen van de wijk Mijlbeek. Te 20 u in het lokaal Landhuis, bij Remi Buys, Grote Markt, voordracht en diaavond over «Overwinteren aan de Pool» door het Aalsters Verbond. Te 20 u in de vergaderzaal van het ABVV (4e verdieping) Hop markt gespre-ksavond over «Verdeling en herverdeling van de in komens in België» ingericht door C.B.C. Seminarie De Rank. DINSDAG 23 JANUARI Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, cursus voor Ambulancier ingericht door het Rode kruis Aalst. Van 19u45 voor beginnenden en van 21 u voor gevorderden in De Koornbloem Grote Markt, danscursus ingericht door de Vlaamse Toeristenbond. Te 20u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33 voordracht voor de fotoliefhebbers ingericht door de Aalsterse fotoclub. WOENSDAG 24 JANUARI Te 19u30 in het Beukenhof, Langestraat clubwedstrijden inge richt door de Aalsterse petanqueclub. Te 19u30 in de zaa! van het Sint Jozefscoüege, ingang Hoogstr filmvertoning «Het ware gelaat van Theresia» ingericht ter ge legenheid van het Theresiajaar. Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, cursus voor nijverheidshelper ingericht door de Rode Kruisafeling Aalst. Te 20 u in het Apostelken, aan de kerk van Mijbeek diamontage over «De Hoge Venen» ingericht door de ornitologische vereni ging «De Wielewael». DONDERDAG 25 JANUARI Van 9u30 tot 12 u in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat 40 zitdag voor de landbouwers ingericht door de Boerenbond. Te 19u30 in het stedelijk lokaal Kattestraat 33, voordracht voor de postzegelverzamelaars ingericht door de Aalsterse postzegel- kring Dirk Martens. Te 20 in het schoollokaal, Moorselbaan gespreksavond over «Dossier 626.194» ingericht door de K.A.J. en V.K.A.J. Mijlbeek. Te 20 u in de stadsschouwburg, Vredeplein opvoering van het blijspel «Goede Nacht Mijnheer Masure» door de Aalsterse to neelgroep «Kunst, Licht en Vrijheid». VAN 20 JANUARI TOT 1 FEBRUARI 1973 RIKWESEMAELIN KUNSTGALERIJ 'T APOSTELKEN AALST-M1JLBEEK Rik Wesemael, geboren te Lebbeke 1920, hoorde reds jong de lokstem van het palet en het doek en liep dan ook reeds vóór 1940 akademie in Dendermonde, waar hij leerde tekenen bij Piet Gillis en les in grafiek kreeg van beeldhouwer Mark Macken, prijs van Rome. Rik Wesemael is een figuratief schilder. Dat houdt in geen -ismen of extravagantie, maar de weergave van wereld en dingen zoals hij ze ziet, in een koloriet dat gelijktijdig rustig en pikturaal is. De tentoontselling is open alle dagen, behalve donderdag. Van 20 jan. tot en met 1 febr. in de kunstgalerij Apostelken, naast de kerk van Mijlbeek, wordt een tentoonstelling gehouden met werken van de Lebbekenaar Rik Wesemael. De opening met inleiding door de h. Achiel Vermeire heeft plaats op zaterdag 20 januari te 20 u. Deze expositie is open alle da gen van 9 tot 12 en 13 tot 21 u. Tot en met 25 februari in de kunstgalerij Apesie'k-aan de kerk van Mijibeek, tentoonstel'ing met eigen werk ingericht ter gele genheid va het tienjarig bestaan van de Club van Ouden van Dagen Toegankelijk alle dagen van 11 tot 19 u. Tot en met 5 februari 1973 in de kunstgalerij Valerius De Saedeleer, Keizerlijk Plein, ten toonstelling met werken van de kunstschilder Any Allemeersch. Toegankelijk alle werkdagen van 14 tot 19 u; zondagen van 10 tot 13 u.

De Gazet van Aalst | 1973 | | pagina 7